ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי RedHell »

חחחחחח אני לא מאמין שאשכרה צריך להסביר למה להשאיר אותו.
זר טופ קלאס לליגה הלוואי נידע להביא עוד כאלה.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אני אנסה לחדד.
דבר ראשון, אני לא מסכים עם התזה הזאת שאם היה עוד שחקן קו ועוד חלוץ אחר ועוד ועוד ועוד היה לו מלא מספרים. למה? כי עובדתית לא היה לו מספרים בשום מקום בקריירה, וגם כי אנחנו מגזימים לחומרה עם שאר השחקנים. בסוף זה אותו שהר פחות או יותר שהיה פה בשנים הטובות.

אני דווקא מזהה בעייתיות מסויימת באזור הרחבה. בעיטה אני מאמין שכולם יסכימו הוא לוקה בחסר. המסירות שלו מבריקות באמצע המגרש ובאופן בכללי במהלכים של "לפני הבישול", פחות שזה מגיע למסירות הקריטיות ליד ה16.

הדבר האחרון זה היציבות, ובעיקר מול הקבוצות הרציניות. עד אתמול, במשחקים מול מכבי ת"א, מכבי חיפה, בית"ר הוא היה די בינוני. לא גרוע, יותר טוב מהשאר אולי, אבל לא משהו מיוחד.

ושוב אני אסייג ויאמר, שחקן מעולה, שחקן מוביל בסגל הקיים שלנו, שחקן שכיף לראות. לקבוצה הישראלית אני חושב שיכול להיות דובדבן בקצפת של קבוצת כדורגל מעולה, לעומת זאת לבנות סביבו קבוצה זה פרויקט לא פשוט בכלל בליגה הישראלית.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

yedidel כתב:אני אנסה לחדד.
דבר ראשון, אני לא מסכים עם התזה הזאת שאם היה עוד שחקן קו ועוד חלוץ אחר ועוד ועוד ועוד היה לו מלא מספרים. למה? כי עובדתית לא היה לו מספרים בשום מקום בקריירה, וגם כי אנחנו מגזימים לחומרה עם שאר השחקנים. בסוף זה אותו שהר פחות או יותר שהיה פה בשנים הטובות.

אני דווקא מזהה בעייתיות מסויימת באזור הרחבה. בעיטה אני מאמין שכולם יסכימו הוא לוקה בחסר. המסירות שלו מבריקות באמצע המגרש ובאופן בכללי במהלכים של "לפני הבישול", פחות שזה מגיע למסירות הקריטיות ליד ה16.

הדבר האחרון זה היציבות, ובעיקר מול הקבוצות הרציניות. עד אתמול, במשחקים מול מכבי ת"א, מכבי חיפה, בית"ר הוא היה די בינוני. לא גרוע, יותר טוב מהשאר אולי, אבל לא משהו מיוחד.

ושוב אני אסייג ויאמר, שחקן מעולה, שחקן מוביל בסגל הקיים שלנו, שחקן שכיף לראות. לקבוצה הישראלית אני חושב שיכול להיות דובדבן בקצפת של קבוצת כדורגל מעולה, לעומת זאת לבנות סביבו קבוצה זה פרויקט לא פשוט בכלל בליגה הישראלית.
1. שתי רמות מעל כל היתר. לא מושלם, אבל הכי קרוב לפנטזיסט שאנחנו כל כך צריכים.
גם למליקסון היו פעולות לא מספיק חדות לפעמים. גם עליו טענו בעבר שהוא לא מגיע למשחקים הגדולים. אז זה שחקן שיש מה להתלבט לגביו???
הוא כוכב כדורגל, עם תשוקה ואנרגיות, מהלכים שלא שייכים לליגה והוא חייב להיות הברומטר.

2. " בסוף זה אותו שהר פחות או יותר שהיה פה בשנים הטובות."
לא באמת כתבת את זה, נכון??? אם לא ראית את ההתדרדרות של בן בשנים שהוא כאן באמת שהמצב לא משהו

3. " אנחנו מגזימים לחומרה עם שאר השחקנים"
יש לנו לא מעט שחקנים שלא שווים פליאוף עליון בליגת העל. חלקם הלא מבוטל משחק בהרכב בימינו.
הסגל חלש מאוד.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

RedRock כתב:
1. שתי רמות מעל כל היתר. לא מושלם, אבל הכי קרוב לפנטזיסט שאנחנו כל כך צריכים.
גם למליקסון היו פעולות לא מספיק חדות לפעמים. גם עליו טענו בעבר שהוא לא מגיע למשחקים הגדולים. אז זה שחקן שיש מה להתלבט לגביו???
הוא כוכב כדורגל, עם תשוקה ואנרגיות, מהלכים שלא שייכים לליגה והוא חייב להיות הברומטר.

2. " בסוף זה אותו שהר פחות או יותר שהיה פה בשנים הטובות."
לא באמת כתבת את זה, נכון??? אם לא ראית את ההתדרדרות של בן בשנים שהוא כאן באמת שהמצב לא משהו

3. " אנחנו מגזימים לחומרה עם שאר השחקנים"
יש לנו לא מעט שחקנים שלא שווים פליאוף עליון בליגת העל. חלקם הלא מבוטל משחק בהרכב בימינו.
הסגל חלש מאוד.
בגלל שהעלאת את הדוגמא של מליקסון, מזכיר לך את המספרים של מליקסון בעונת עזורי עם חבורת הנגרים מסביב שלידם הסגל של היום זה ברצלונה.
כן, אני יודע שזה לא אותו סוג של שחקן, וזאת בדיוק הבעיה לדעתי. הוא צריך קבוצה מושלמת לידו

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

yedidel כתב:
בגלל שהעלאת את הדוגמא של מליקסון, מזכיר לך את המספרים של מליקסון בעונת עזורי עם חבורת הנגרים מסביב שלידם הסגל של היום זה ברצלונה.
כן, אני יודע שזה לא אותו סוג של שחקן, וזאת בדיוק הבעיה לדעתי. הוא צריך קבוצה מושלמת לידו
אז הטענה שלך היא שהסגל סביבו חלש מידי וטיפשי מידי בשבילו, והפיתרון שלך לזה היא במקום להחליף את הטיפשים ולהביא עוד באיכות שלו להחליף אותו וליישר קו עם החלשים והטיפשים?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

Sir Alex Ferguson כתב: אז הטענה שלך היא שהסגל סביבו חלש מידי וטיפשי מידי בשבילו, והפיתרון שלך לזה היא במקום להחליף את הטיפשים ולהביא עוד באיכות שלו להחליף אותו וליישר קו עם החלשים והטיפשים?
לא

סמל אישי של משתמש
varum99

שליחה על ידי varum99 »

לא מבין על מה הדיון פה בכלל.. שחקן ששתי רמות מעל הליגה, הכי טוב אצלנו בוודאות.. ברור שהוא ישאר וברור שזה משתלם לנו מאד להשאיר אותו.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

הנה איליציץ היום עם רביעייה בליגת האלופות
שחקן עם פרופיל שמאוד דומה לשל זוסואה (+15 סנטימטר גובה)

וכמו כן רואים שהוא משחק בקבוצה שמתאימה את עצמה אל השחקן הכי איכותי שלה גם אם הוא לא שלם לגמרי, הוא טכני ומבריק אבל מהירות זה לא הצד החזק שלו והוא לא שחקן הגנתי, ההשפעה שלו
לא הייתה מורגשת ככה אם היו שמים אותו בעמדה לא מותאמת מספיק עבורו.

לא תמיד מקבלים יהלומים כמו וואקמה ומליקסון אבל עם ליטוש וניקוי נכון סביב השחקן ומי שמשחק לצידו ובשבילו.. אפשר להגיע למשהו מנצנץ.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

איליציץ׳ שחקן שונה מאוד מז׳וסוואה.
יש לו איזה 100 שערים בקריירה כשאת רובה הוא מעביר בליגה האיטלקית הקשה.

אגב,
איפה הוא ואיפה זהבי.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

מליקסון שחקן בשלישייה קדמית, ז'סוואה צריך לשחק כחלק ממשולש קישור.
הדבר שמשותף להם הוא היכולת לקחת שליטה על הנעת הכדור של הקבוצה.
מליקסון אגב מבחינת מספרים יש מצב שעוקף גם את מליקסון של האליפויות. אז? מה זה אומר?

ז'סוואה זקוק לשלישייה איכותית מלפניו שתוכל לתרגם את היכןלת שלו לשערים. הוא הוכיח שגם לבשל הוא יודע, ובגדול, אך מכיוון שאין לו את זריזות הרגליים לעשות מליקסון או בוזגלו מבחינת ליצור מכלום בזכות יכולת אישית, אבל הוא כן משפר ובענק את הנעת הכדור ויש לו יכולת להביא את הכדור לאזורים הנכונים.
זה שנצטרך משם שחקנים טובים יותר, זה משהו אחר.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

yossi כתב:מליקסון שחקן בשלישייה קדמית, ז'סוואה צריך לשחק כחלק ממשולש קישור.
הדבר שמשותף להם הוא היכולת לקחת שליטה על הנעת הכדור של הקבוצה.
מליקסון אגב מבחינת מספרים יש מצב שעוקף גם את מליקסון של האליפויות. אז? מה זה אומר?

ז'סוואה זקוק לשלישייה איכותית מלפניו שתוכל לתרגם את היכןלת שלו לשערים. הוא הוכיח שגם לבשל הוא יודע, ובגדול, אך מכיוון שאין לו את זריזות הרגליים לעשות מליקסון או בוזגלו מבחינת ליצור מכלום בזכות יכולת אישית, אבל הוא כן משפר ובענק את הנעת הכדור ויש לו יכולת להביא את הכדור לאזורים הנכונים.
זה שנצטרך משם שחקנים טובים יותר, זה משהו אחר.
זה שהוא לא מהיר זה לא אומר שהוא לא יכול להיות בחלק הקדמי,
בכדורגל העולמי יש המון חלוצים טכנים ובונים שמחפים על האיטיות בעזרת חשיבה וטכניקה.
יש לו זריזות ושיווי משקל טובים ולא בטוח פחות טובים ממליקסון
זוסואה יותר אגרסיבי ומליקסון יותר מהיר אבל העונה הזאת מוכיחה שזוסואה לא מספקי מועיל בקישור האחורי.
אני חושב שהמשחק האחרון מוכיח את התזה שלי בגלל שבמשחק הזה הוא היה אחד מבין שלושת השחקנים הקדמיים ביותר וכאן ראינו את האיכויות שלו באות לידי ביטוי הרבה יותר ממשחקים אחרים שהוא פשוט היה טוב אבל לא מועיל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מלך, קלאסה של אדם, גבר אמיתי, ובגלל זה הפחדנים אצלנו הפנו אליו את האשמה.
אמר שמוכן להפחית גם 60 ו 70 % מהשכר אם יצטרך כי לא הגיע לישראל בגלל הכסף אלא כדי להחיות את הקרירה.
בסך הכל סירב שעו״ד שהוא לא מכיר ייצג אותו ויקח ממנו כסף ואמר שהסוכן שלו הוא שידבר עם אלונה.
השחקנים הבינו שהוא לא משלם ולא איתם בייצוג עו״ד אז הפילו עליו את האשמה והדליפו את היציאה שלו מהקבוצת ווטסאפ באופן מעוות.
כשהכל יגמר, גם אם אלונה תחזור בה, אנחנו נזכור טוב טוב מי התנהל כמו בן אדם ולמי לא היה אכפת שנלך לפירוק.

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

Sir Alex Ferguson כתב:מלך, קלאסה של אדם, גבר אמיתי, ובגלל זה הפחדנים אצלנו הפנו אליו את האשמה.
אמר שמוכן להפחית גם 60 ו 70 % מהשכר אם יצטרך כי לא הגיע לישראל בגלל הכסף אלא כדי להחיות את הקרירה.
בסך הכל סירב שעו״ד שהוא לא מכיר ייצג אותו ויקח ממנו כסף ואמר שהסוכן שלו הוא שידבר עם אלונה.
השחקנים הבינו שהוא לא משלם ולא איתם בייצוג עו״ד אז הפילו עליו את האשמה והדליפו את היציאה שלו מהקבוצת ווטסאפ באופן מעוות.
כשהכל יגמר, גם אם אלונה תחזור בה, אנחנו נזכור טוב טוב מי התנהל כמו בן אדם ולמי לא היה אכפת שנלך לפירוק.
המרקם האנושי הכי *** שהיה פה, יותר גרוע מליאור אסולין וערן לוי.
אבל איך שי (Totti) אמר, לכל קורונה יש צאת קורונה, והם ידעו כ"כ טוב מה שאנחנו חושבים עליהם.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

Sir Alex Ferguson כתב:מלך, קלאסה של אדם, גבר אמיתי, ובגלל זה הפחדנים אצלנו הפנו אליו את האשמה.
אם זה נכון, פותח קמפיין גיוס המונים בשביל לממן לו משכורת שנתיים קדימה, רק שיישאר.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הדיבורים עךיו לא מתיישבים עם איך שהוא נראה במגרש. מ.צוען זאת המילה

שלח תגובה