ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי Itay »

עד כמה ג'וס ''אהוב'' בתקשורת.
ספורט 5- 4 כתבות.
וואן - 2 כתבות
וואלה ספורט- 2 כתבות.

פשש פשכה מתרגש היום...

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

הראל כתב:
24 נובמבר 2020, 14:24
הנה הסחל'ה הבארשבעית מתחילה לצוף ולהסריח , שמעון ביטון נותן פנינים לספורט1 , עכשיו מעלים אותו לשידור ברדיו ערוץ הספורט .

קראתי, מצטער לא ראיתי שום פנינים. אמר מעט מאד, ורק את האמת, כולל שמקווה שזה לא סוף הדרך שלו.
באופן אישי, אם הייתי אבא של שחקן, לא הייתי מתערב ונותן ראיון לעיתון...
אסור לנו לקחת את הצד הפוגע כיוון שהוא יותר חזק.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מבין שהתקשורת חוגגת עכשיו אבל למה המועדון משתף פעולה? (וכשאני אומר מועדון אני מת לדעת מי זה המועדון? אסי,ההוא מהבורסה, אלונה?)
ולמה ביטון לא נקנס על זה שהלך מכות עם שחקן?

יכול להיות שמנסים לזעזע כדי לצאת מהמשבר נקווה שיצליחו

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

איפה קראת שביטון הלך איתו מכות?
ביטון לא ממש הגיב לפי מה שכתוב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קרה גם בבאיירן מינכן שנה שעברה.
הם לא הוציאו את זה החוצה, לא הענישו את השחקנים, עשו שיחה עם בוטאנג ובזה הסיפור נגמר -

קרה בשנה שעברה אצל באיירן מינכן,
התגובה שלה לתקרית:
"בגרמניה נטען כי האימון נמשך כרגיל בצל הסערה ולא נראה שהשניים יספגו עונש. המאמן עצמו שוחח עם בואטנג. באיירן מינכן לא פרסמה התייחסות לעניין עד עכשיו."
דרך אגב, אחרי אותה תקרית באיירן זכתה בטראבל.
https://sport1.maariv.co.il/world-socce ... le-829607/

בגלל שלזוסואה יש היסטוריה, כן חושב שצריך להעמיד אותו לוועדת משמעת, אבל מקווה שאף אחד לא יפול בפח של הלחץ של התקשורת ויחשוב לשחרר אותו מהמועדון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

קורה בכל מקום. צריך לדעת לטפל במקרים כאלה בצורה חכמה ולא לעשות מזה סיפור יותר גדול כמו שזה עכשיו(עליהום תקשורתי).

זוסואה עם פתיל קצר יותר מהשחקן הממוצע וממש לא איזה הד קייס מטורף כמו שמנסים לעשות ממנו. פשוט צריך לטפל בזה משמעתית ולא לעשות הנחות וזה הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

יסלחו לי כולם מראש.

האיש חרפה!! עושה מה בזין שלו,אף אחד לא מעניין אותו וגורם לכאוס מוחלט בחדר ההלבשה.
תמשיכו לעצום עיניים ולהאשים את התקשורת ועוד מעט הקבוצה מתפרקת.
והכל בגלל אחד שחושב שמגיע לו הכל שמותר לו הכל ושאף אחד לא יעשה לו כלום כי הוא חושב ובטוח שכולם תלויים בו.
מקרה ועוד מקרה ועוד מקרה ועוד מקרה והכל בטווח זמן של 4 חודשים זה אדם פסיכי לגמרי.
אז נכון ייתן עוד שבועיים משחק טוב כולם יהללו ואז יחזור לסורו ויעשה עוד 10 מעשים גרועים.
אשכרה כמו איזה אבא שיודע שכולם תלויים בו ומנצל את זה לשים מכות לילדים ולדבר אליהם נגוע.
פשוט בלתי נסבל לקרוא את ההגנה לאיש הזה שכנראה לא יתעשת וגורם כאן לכאוס מוחלט.
ועל הזין שלי אם עוד שבועיים ישים צמד ויבשל 4,האיש נזק בטווח הארוך נקודה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אדום זקן כתב:
24 נובמבר 2020, 20:00
יסלחו לי כולם מראש.

האיש חרפה!! עושה מה בזין שלו,אף אחד לא מעניין אותו וגורם לכאוס מוחלט בחדר ההלבשה.
והכל בגלל אחד שחושב שמגיע לו הכל שמותר לו הכל ושאף אחד לא יעשה לו כלום כי הוא חושב ובטוח שכולם תלויים בו.
מקרה ועוד מקרה ועוד מקרה ועוד מקרה והכל בטווח זמן של 4 חודשים זה אדם פסיכי לגמרי.
אז נכון ייתן עוד שבועיים משחק טוב כולם יהללו ואז יחזור לסורו ויעשה עוד 10 מעשים גרועים.
אשכרה כמו איזה אבא שיודע שכולם תלויים בו ומנצל את זה לשים מכות לילדים ולדבר אליהם נגוע.
תודה, מתלבט כבר כמה דקות מה לכתוב ואיך ואז מגיע לפוסט שלך.
יש לי רק מעט להוסיף לדבריך המדברים בעד עצמם.
כתבת "גורם לכאוס מוחלט בחדר ההלבשה". לא יודע האם מתוך ידיעה או תחושה אבל דייקת לגמרי. מתוך ידיעה אישית (עפ"י מקור אמין) אני שומע כבר זמן מה שלמעט כלפי מיגל, הבנאדם נוהג בעמיתיו לקבוצה בצורה מבישה, שחקנים אחרים לא ממש אוהבים אותו (בלשון המעטה), חלקם מפחדים בכלל להתקרב אליו ושומרים ממנו מרחק. כל התנהלותו היום-יומית לא נעימה לסביבתו (ושוב, אני עדין איתו). תחשבו איך הייתם מרגישים אם מישהו במקום עבודתכם היה מתנהג בצורה כזו וזוכה לגיבוי המנהלים שוב ושוב.
אז לא טוען שיש להעיף אותו קבינימט וכן, ברור לי שבלעדיו מצבנו המקצועי בכי רע, אבל העסק הזה חייב להשתנות ובאופן מיידי כי לולא כן לא יהיה לדעתי מנוס מלחתוך עניין. יש כאן קונפליקט לא פשוט באיזה אופן לטפל בשחקן עכשיו ובעתיד ככל שהעניין יימשך (וכנראה שיימשך). מזל שמישהו אחר צריך לקבל את ההחלטות...
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 24 נובמבר 2020, 20:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
oshri26

שליחה על ידי oshri26 »

עזבו עכשיו כדורגל.
הבן אדם הוא בעל התנהגות עבריינית , הוא הגיע לפה אחרי שפוצץ במכות את המאמן של בטורקיה.
אני אוהב אותו בתור כדורגלן, לצערי לא חושב שזה נכון מוסרית להשאיר אדם אלים בקבוצה שלך.
לדעתי, יחתך מכאן.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

delta7 כתב:
24 נובמבר 2020, 20:34
תודה, מתלבט כבר כמה דקות מה לכתוב ואיך ואז מגיע לפוסט שלך.
יש לי רק מעט להוסיף לדבריך המדברים בעד עצמם.
כתבת "גורם לכאוס מוחלט בחדר ההלבשה". לא יודע האם מתוך ידיעה או תחושה אבל דייקת לגמרי. מתוך ידיעה אישית (עפ"י מקור אמין) אני שומע כבר זמן מה שלמעט כלפי מיגל, הבנאדם נוהג בעמיתיו לקבוצה בצורה מבישה, שחקנים אחרים לא ממש אוהבים אותו (בלשון המעטה), חלקם מפחדים בכלל להתקרב אליו ושומרים ממנו מרחק. כל התנהלותו היום-יומית לא נעימה לסביבתו (ושוב, אני עדין איתו). תחשבו איך הייתם מרגישים אם מישהו במקום עבודתכם היה מתנהג בצורה כזו וזוכה לגיבוי המנהלים שוב ושוב.
אז לא טוען שיש להעיף אותו קבינימט וכן, ברור לי שבלעדיו מצבנו המקצועי בכי רע, אבל העסק הזה חייב להשתנות ובאופן מיידי כי לולא כן לא יהיה לדעתי מנוס מלחתוך עניין. יש כאן קונפליקט לא פשוט באיזה אופן לטפל בשחקן עכשיו ובעתיד ככל שהעניין יימשך (וכנראה שיימשך). מזל שמישהו אחר צריך לקבל את ההחלטות...
שתף במקור שלך כי זה נשמע חמור מאוד

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

שיש כתב:
24 נובמבר 2020, 21:00
לא צריך להיות גאון גדול בשביל לראות את זה מבחוץ גם בלי מקורות מבפנים...
שחקנים על המגרש מפחדים לקחת על עצמם לייצר מהלך כדורגל בלי למסור לו, בגלל זה גם רשמתי שאני מתחיל להבין למה לא הגיע לליגה גדולה, וגם רשמתי שיעשה לקבוצה רק טוב אם יישב בחוץ בשביל ששחקנים אחרים יקחו את המושכות, אבל כמובן שאני לא ממהר לחתוך אותו, בכל זאת הכוכב הכי גדול בליגה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אדום זקן כתב:
24 נובמבר 2020, 20:00
יסלחו לי כולם מראש.

תכף יגיעו כל ״האוהדים״ ויגידו ״איךךךךךךךך אתה מעז לדבר על שחקן שהביא לך גביע ואירופה???
אז דפק אחת לעמית, חנק את ברדה, צרח על אילוז ורב עם גל לוי, סו וואט! הוא הכי טוב בקבוצה.״

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

שיש כתב:
24 נובמבר 2020, 21:00
אין צורך לשתף. פשוט צריך להבין שזה הטיפוס.

כשטברטקו קאלה, השוער, שיחק בב"ש, פנו שחקנים לאלונה לקראת סוף העונה וביקשו ממנה שלא תאריך לו חוזה לעוד עוד. הבן אדם מציק לכולם בחדר הלבשה, צועק מקלל.
אותו דבר עם ערן לוי, שהגיע לפה בינואר, וכבר אחרי חודשיים, שחקנים התלוננו עליו להנהלה.

טוב שהענישו אותו. לדעתי השעיה ממשחק בליגה האירופית זה העונש הכי מתאים במקרה של ז'וסוואה. מקווה שזה יגרום לו להבין שהוא טועה.
הגיע למקום טוב, שאוהבים ומעריכים אותו, שישמור על זה.
שני הצדדים ירוויחו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

maxkid22 כתב:
24 נובמבר 2020, 21:06
לא צריך להיות גאון גדול בשביל לראות את זה מבחוץ גם בלי מקורות מבפנים...
שחקנים על המגרש מפחדים לקחת על עצמם לייצר מהלך כדורגל בלי למסור לו, בגלל זה גם רשמתי שאני מתחיל להבין למה לא הגיע לליגה גדולה, וגם רשמתי שיעשה לקבוצה רק טוב אם יישב בחוץ בשביל ששחקנים אחרים יקחו את המושכות, אבל כמובן שאני לא ממהר לחתוך אותו, בכל זאת הכוכב הכי גדול בליגה
לי זה נראה קבוצה לא מאומנת ופחות מאפיה של פרחח שלוקח כדור ואומר אין משחק ובטח לא שחקנים שמפחדים משחקן אלא יותר חברה בינוניים ולא מאומנים בשיט

אנשים מתארים פה משהו מזעזע שצריך להעיף אתמול

ואגב בפעם האחרונה שליכלכו על הכוכב מתוך הקבוצה כולם פה אמרו מי הסמרטוט שמעז לדבר אז עכשיו יש דברים בגו? לא סתם שונאים אותו?

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

גם עוד 10 הפרות משמעת לא ישנו את העובדה שאסור לוותר עליו,נכון המצב הזה בלתי נסבל אך שווה לעבוד איתו ולקחת אותו כפרוייקט ולספוג מדי פעם גם את מה שרע אצלו, זו עסקת חבילה.

שלח תגובה