ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי bs war »

שמעון א כתב:
29 נובמבר 2020, 11:29
מישהו יכול להראות לי הודעה אחת בפורום שמישהו אמר שצריך לשחרר אותו?

מה נסגר אתכם
תודה.
פשוט תוקפים איש קש.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

כמי שניהל כמה אופרציות, יש עובדים "מאתגרים" שצריך לדעת איך לגשת אליהם, אנשים הם לא רובוטים.
יש גם במקומות העבודה כוכבים, שמקבלים יחס מעט שונה.
קבוצת כדורגל דומה במעט ליחידה צבאית שצריכה לבצע משימה בפרק זמן קצר ובלחץ סביבתי. ההומוגניות של היחידה או הקבוצה חשובים מאד, ועם כל הסבלנות והסובלנות לכוכב או לחריג, ברגע מסויים צריך לוותר על הכוכב החריג.

אני חושב ומקווה שעדיין לא הגענו לרגע הזה.
אבל אף אחד מאיתנו כמובן לא מופתע, צפינו את זה מראש.
לשימחתי ולדעתי גם אסי וגם אבוקסיס לא מהמתלהמים ומרודפי הכבוד, כך שאני סומך על שיקול הדעת שלהם.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Marin כתב:
29 נובמבר 2020, 08:45
אלו מילים של יותר מ10 שחקנים (לא מהתקשורת, ממקור ראשון).
תנו מקור

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

delta7 כתב:
29 נובמבר 2020, 10:19
יודעים, תאמין לי, יודעים.
וואלה אני לא יודע ולי אין מקורות. מבחינתי עושים לו לינץ בתקשורת, מצייריפ פה בפורום הסה ראש ארגול פשיעה לא פחחת וחלילה שהמועדון החסוד שלנו לע יתלכלך עך אנשים כמוהו טפי.
זהנוגד את הערכים של אלונה הרי אבל בעצם אלונה לא פה כבר

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

שיש כתב:
29 נובמבר 2020, 19:05
וואלה אני לא יודע ולי אין מקורות. מבחינתי עושים לו לינץ בתקשורת, מצייריפ פה בפורום הסה ראש ארגול פשיעה לא פחחת וחלילה שהמועדון החסוד שלנו לע יתלכלך עך אנשים כמוהו טפי.
שמע גבר לא צריך מקורות תאמין לי יש עובדות והעובדות הן שהאיש אלים ועוד כלפי חבריו לקבוצה.
אפשר לצייר את זה כאיכפתיות,אובר מוטיבציה וכו וכו או שכמו שתיאר את זה איש הפח בבוקר "התייפיפות" של האוהדים או שאפשר להגיד שהאיש חצה כל גבול אפשרי.
עכשיו המועדון צריך לקבל החלטה האם הוא מקבל או לא את ההתנהגות השכונתית הזאת והאם כן או לא יש לו קווים אדומים.
צריך להפסיק עם כל עניין התקשורת מחפשת,התקשורת לא מחפשת כלום למה על מי אנחנו בכלל מאיימים?
לפני מספר חודשים עולם הכדורגל רעד ששני שחקני מכבי שתרומתם וחשיבותם לקבוצה לא הייתה פחותה מזוסוואה הואשמו/נחקרו/נחשדו שהיו עם קטינות.
יצאו זכאיים בהיבט הפלילי אבל המועדון על אף זאת החליט לשלוח אותם בידיעה שזה עלול לגרום להם נזק מקצועי אדיר.
כאן בפורום הזה בדיוק היו אנשים ש"נגעלו" מהמעשים וטענו שצריך לשלוח אותם,שם כסף אם היו שחקני ב"ש היו מספרים שהתקשורת מחפשת אותם אז ככה שהכל בסוף מפוזיציה.
השורה התחתונה היא האם המועדון מוכן לסבול מצב שבו שחקן שלו חדשות חבקרים תוקף מילולית ופיזית את חבריו?
אני כאוהד קטן ולא משמעותי חושב שזה נזק גדול לשם ולתדמית של המועדון,בסוף יש קברניטים שיחליטו מה שבא להם אבל שלא יתפלאו אם המקרה הבא יהיה חמור שבעתיים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

שיש כתב:
29 נובמבר 2020, 19:05
לא ראש אירגון פשיעה ולא קרוב לזה אבל כנראה אדם עם אופי בעייתי שקשה מאוד להתנהל בסביבתו.

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

אדום זקן כתב:
29 נובמבר 2020, 19:46
שמע גבר לא צריך מקורות תאמין לי יש עובדות והעובדות הן שהאיש אלים ועוד כלפי חבריו לקבוצה.
אפשר לצייר את זה כאיכפתיות,אובר מוטיבציה וכו וכו או שכמו שתיאר את זה איש הפח בבוקר "התייפיפות" של האוהדים או שאפשר להגיד שהאיש חצה כל גבול אפשרי.
עכשיו המועדון צריך לקבל החלטה האם הוא מקבל או לא את ההתנהגות השכונתית הזאת והאם כן או לא יש לו קווים אדומים.
צריך להפסיק עם כל עניין התקשורת מחפשת,התקשורת לא מחפשת כלום למה על מי אנחנו בכלל מאיימים?
לפני מספר חודשים עולם הכדורגל רעד ששני שחקני מכבי שתרומתם וחשיבותם לקבוצה לא הייתה פחותה מזוסוואה הואשמו/נחקרו/נחשדו שהיו עם קטינות.
יצאו זכאיים בהיבט הפלילי אבל המועדון על אף זאת החליט לשלוח אותם בידיעה שזה עלול לגרום להם נזק מקצועי אדיר.
כאן בפורום הזה בדיוק היו אנשים ש"נגעלו" מהמעשים וטענו שצריך לשלוח אותם,שם כסף אם היו שחקני ב"ש היו מספרים שהתקשורת מחפשת אותם אז ככה שהכל בסוף מפוזיציה.
השורה התחתונה היא האם המועדון מוכן לסבול מצב שבו שחקן שלו חדשות חבקרים תוקף מילולית ופיזית את חבריו?
אני כאוהד קטן ולא משמעותי חושב שזה נזק גדול לשם ולתדמית של המועדון,בסוף יש קברניטים שיחליטו מה שבא להם אבל שלא יתפלאו אם המקרה הבא יהיה חמור שבעתיים.
יואו כתבת בדיוק את כל מה שהיה לי על הלב ולא ידעתי איך להעלות על הכתב.
מיום ליום המדינה הולכת וקורסת, כמה טוב לגלות שיש עוד אנשים כמוך, עם הבנה כל כך עמוקה בתקשורת בינאישית ויכולת להתוות את הדרך בתוך הכאוס הבלתי נגמר.
עצוב לדמיין את העולם ללא אנשים כאלו, מנהיגים של ממש, אנשי חזון ורוח. תמשיך בכתיבה היפה.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedBend כתב:
29 נובמבר 2020, 22:24
יואו כתבת בדיוק את כל מה שהיה לי על הלב ולא ידעתי איך להעלות על הכתב.
מיום ליום המדינה הולכת וקורסת, כמה טוב לגלות שיש עוד אנשים כמוך, עם הבנה כל כך עמוקה בתקשורת בינאישית ויכולת להתוות את הדרך בתוך הכאוס הבלתי נגמר.
עצוב לדמיין את העולם ללא אנשים כאלו, מנהיגים של ממש, אנשי חזון ורוח. תמשיך בכתיבה היפה.
תודה גבר,אח אמיתי אתה או אחות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

נו באמת אף אחד פה לא אמר לשחרר עכשיו.
אבל עוד תקרית כזאת של ריב באימון עם שחקן או מאמן או עוזר מאמן זה יהיה כבר השיא וכמה ששחקן טוב ומעולה ככל שיהיה אין פה משחקים הוא לא מעל המועדון אם כל האהבה שלי אליו.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב:
29 נובמבר 2020, 19:46
כמו שכתבתי, אני גם יודע על דברים אחרים.
על שחקנים שחיפשו לפגוע באלונה, בקבוצה, שבנסיעה לגמר גביע כבר דיברו על הקבוצה הבאה שלהם! כשזוסואה היה זה שענה לסמרטוטים בזמן שהרבה אצלנו שתקו.
אני יודע על הרבה דברים שזוסואה עשה כי הקהל והמועדון חשובים לו, החל מלהיות הראשון שמקצץ 50% ועוד דברים מאחורי הקלעים שלא הרבה יודעים.
הבעיה שאצלנו בישראל יש זיכרון קצר, יש הרבה כפוי טובה, ואז כשיש קצת בעיות שוכחים הכל ושורפים בן אדם שהיה מהגברים היחידים במועדון בתקופות הכי קשות והכי חשובות שלו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 נובמבר 2020, 18:28
על שחקנים שחיפשו לפגוע באלונה, בקבוצה, שבנסיעה לגמר גביע כבר דיברו על הקבוצה הבאה שלהם! כשזוסואה היה זה שענה לסמרטוטים בזמן שהרבה אצלנו שתקו.
אני יודע על הרבה דברים שזוסואה עשה כי הקהל והמועדון חשובים לו, החל מלהיות הראשון שמקצץ 50% ועוד דברים מאחורי הקלעים שלא הרבה יודעים.
הבעיה שאצלנו בישראל יש זיכרון קצר, יש הרבה כפוי טובה, ואז כשיש קצת בעיות שוכחים הכל ושורפים בן אדם שהיה מהגברים היחידים במועדון בתקופות הכי קשות והכי חשובות שלו.
תודה רבה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 נובמבר 2020, 18:28
אין שום קשר לזיכרון קצר וכל מה שסיפרת אחלה ומוכר אבל לא הבנתי מה הקשר?
אף אחד לא לוקח גרם ממה שהוא עשה וכדאי שתבינו על מה חלקנו מדברים במקום להיפגע בשם השחקן כל הזמן.
עשה יהושוע מה שעשה בתקופה של אלונה וזה לזכותו המלאה.
יחד עם זאת האם אתה חושב שבהתנהגות הנ"ל כלפי חבריו לקבוצה ראוי שהאיש ימשיכו להבליג לו?
האם אתה חושב שהתנהגות כזאת לא תחזור יותר?
אני חושב שלא וגם די בטוח שהוא פצצה מתקתקת ולכן יש כאן דילמה לא פשוטה.

סמל אישי של משתמש
red bend

שליחה על ידי red bend »

צריך לאשר לשחקני כדורגל רשיון לרפואי
גם לפיזי ובמיוחד לנפש

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

red bend כתב: