ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
28 מאי 2021, 14:22
גם אני מחזיק ממך אדם אינטליגנט, מאז שדיברנו פשכצקי פירסם ״סקר אנונימי״ כביכול בין שחקני הקבוצה מי מהם רוצה שזוסואה ילך, לא זוכר כבר הרבה שנים כתב שעושה הכל כדי לפגוע בנו ולהכניס רעל למועדון שלנו כמוהו, כולל להמציא דברים ולשקר.
אם זה נראה לך לגיטימי, אז אני כבר לא יודע מה להגיד.
מזכיר לך שזה אותו אחד שאחרי שזכינו בגביע אמר לו בראיון אתה גדול על הליגה למה לך להישאר כאן.
פשכצקי לא מעניין אותי ובטח שלא משפיע על דעתי,הדעות שלי מוצקות ויציבות לאורך זמן ושצריך וזה נראה לי הגיוני אני גם משנה אותם.
פשכצקי הוא עיתונאי וככזה הוא לא שונה מהקולגות שלו בתחום הספורטיבי ובכלל התחומים.
דעתי היא שהבחור לא ישתנה ולא משנה מה,במידה ויישאר יחזור עונה הבאה ייתן כמה תצוגות יפות השופרות שלו יסבירו לנו למה כולנו מטומטמים שרצינו לוותר עליו ולא נסיים להגיד אברה קדברה והופ יצוץ המקרה הבא.
יכול להיות עם מיכה,אולי אלחמיד,אולי סתם איזה ילד שעלה מהנוער ולא בא לו טוב.
בעונה הבאה הפועל בש צריכה לבנות עצמה מחדש כקבוצה שנאבקת על האליפות,חדר הלבשה והמרקם האנושי הוא בין הדברים החשובים ביותר בדרך לשם ואני לא רואה אותנו מתקדמים עם הבחור הזה לשום מקום ויודע מה? בלי שום קשר למקרה הנוכחי גם מקצועית.

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

dh2311 כתב:
28 מאי 2021, 14:30
לא שהסקר לא קשור לזוסוואה, אבל זה שעיתונאי עושה אותו (ממציא אותו, אני לא יודע) זה רע, זו ממש חציית גבול לפי דעתי וחתירה מכוונת כנגד המועדון. לא ראיתי דברים כאלו בחיים שלי, אני מסכים עם משה בעניין הזה

שכונה, מישהו אמר אבדן משילות? חח
לחלק קנסות

סמל אישי של משתמש
dh2311
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי dh2311 »

talb55 כתב:
28 מאי 2021, 14:49
שכונה, מישהו אמר אבדן משילות? חח
לחלק קנסות
זה פשכצקי, הוא זורק את הילדים שלו באוויר והם לא מאמינים שהוא יתפוס אותם בחזרה. אי אפשר לדעת אם זה מחורטט או לא. אבל עצם הבוטות והחתירה של הכתב הזה כנגד המועדון זה משהו שלא נראה כמותו

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

מדהים שאחרי התאונה שלו הוא חזר יותר רעיל מתמיד.
איזה איש קטן ועלוב.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
28 מאי 2021, 14:31
הסיטואציה ברורה לי.
הניסיון לייצר רעל אצלנו ברורה לי הרבה יותר.
ואם אתה לא רואה איך הוא מנצל את הסיטואציה אתה העיוור.
פשכצקי מעניין לי את הביצה בגדול.
לא מבין למה צריך להתעסק בו בכלל.
בוא נתמקד באינטרסים של המועדון שלנו ונפסיק להסיט את האיש לכיוון של כל מיני עיתונאים או שחקנים שהמעשים שלהם מחווירים אל מול המיני טרור שהלא אפוי הזה עושה פה.
אני קורא את התגובות שלך בטופיק הזה וזה לא נראה שאתה מבין את גודל הבעיה. אולי אתה פשוט לא רוצה להבין.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

למה צריך לעסוק בו?
אולי כי מדובר בשקרן שמצית אש ללא הפסקה בחדר הלבשה?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב:
28 מאי 2021, 15:14
למה צריך לעסוק בו?
אולי כי מדובר בשקרן שמצית אש ללא הפסקה בחדר הלבשה?
הוא באמת לא מעניין ולא העניין.
כולנו אנשים מספיק בוגרים בשביל להבין מה טפל ומה לא.

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

ForeverRed כתב:
28 מאי 2021, 15:09
פשכצקי מעניין לי את הביצה בגדול.
לא מבין למה צריך להתעסק בו בכלל.
בוא נתמקד באינטרסים של המועדון שלנו ונפסיק להסיט את האיש לכיוון של כל מיני עיתונאים או שחקנים שהמעשים שלהם מחווירים אל מול המיני טרור שהלא אפוי הזה עושה פה.
אני קורא את התגובות שלך בטופיק הזה וזה לא נראה שאתה מבין את גודל הבעיה. אולי אתה פשוט לא רוצה להבין.

תודה רבה.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

מסכים שלא צריך להסיט את האש מהמקרה וצריך לשחרר את זוסוואה לטובת כולם אבל איזה חוצפה זו לערוך עאלק סקר( או להנפיץ סקר) במטרה לנגח שחקן?
אנחנו פשוט מועדון עלוב והנקודה היא לא זוסוואה אלה מה שניהיה מאיתנו בתקשורת ובהתאחדות ובאיגוד השופטים

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

מועדון של סמרטוטים
וקהל של סמרטוטים

וואלה רוצה לראות את הרשע הזה עושה כזה קמפיין או משאל לגבי שחקן של הגרמנים או של הקופים. . .

אצלנו עוד יזמנו אותו למסיבות עיתונאים וימשיכו ללקק לו כהרגלם.

דווקא להשאיר את זוסואה.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

כמה עצוב יהיה להיפרד ממנו, אבל כנראה שכבר אין מנוס.
מערכת היחסים הזאת לא בריאה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

קצת איזון בספורט 5 לאחר מטחי הכתבות של פשכה ימ"ש.

"הכי קל להעיף את ז׳וסוואה. להקריב אותו על מזבח ״החינוך לערכים״ ולקבל כמה נקודות מהסמטה הספורטיבית, בליווי מטחי לייקים ברשתות החברתיות.

כשהפורטוגלי סחב את העגלה הדרומית על גבו כל הדרך לזכייה בגביע המדינה ולשלב הבתים בליגה האירופית, השתוללה מגפה נוראה בעולם ונשיאת המועדון הדרומי זזה הצידה. בימים שהוצמד למועדון אדם עם ניסיון בפירוק, ז׳וסוואה עסק בהרכבת הפאזל ובאיסוף השברים. בלי להתחנף ובלי להתלקק, חולל ז׳וסוואה פלאים על הדשא, כבש ובישל, עם שכל ישר ועין עקומה. על הדרך התפלקו לו כמה צ׳פחות, קללות ומהלומות. לא נעים, יגידו לכם בסדנאות לעצבים, אבל גם לא נורא."

"אריק קנטונה בעט באוהד, וקיבל הגנה מיונייטד. לואיס סוארס נשך שחקן יריב, חטף כמה נזיפות והמשיך בליברפול. רק במדינת הנגב שחקן מוכשר כמו הפורטוגלי צריך לשלם את המחיר על חולשות אנוש. בסיפור שאין בו צדיקים, מוטב לברקת שלא תלך על הפיתרון הקל."

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Itay כתב:
29 מאי 2021, 15:16
קצת איזון בספורט 5 לאחר מטחי הכתבות של פשכה ימ"ש.

"הכי קל להעיף את ז׳וסוואה. להקריב אותו על מזבח ״החינוך לערכים״ ולקבל כמה נקודות מהסמטה הספורטיבית, בליווי מטחי לייקים ברשתות החברתיות.

כשהפורטוגלי סחב את העגלה הדרומית על גבו כל הדרך לזכייה בגביע המדינה ולשלב הבתים בליגה האירופית, השתוללה מגפה נוראה בעולם ונשיאת המועדון הדרומי זזה הצידה. בימים שהוצמד למועדון אדם עם ניסיון בפירוק, ז׳וסוואה עסק בהרכבת הפאזל ובאיסוף השברים. בלי להתחנף ובלי להתלקק, חולל ז׳וסוואה פלאים על הדשא, כבש ובישל, עם שכל ישר ועין עקומה. על הדרך התפלקו לו כמה צ׳פחות, קללות ומהלומות. לא נעים, יגידו לכם בסדנאות לעצבים, אבל גם לא נורא."

"אריק קנטונה בעט באוהד, וקיבל הגנה מיונייטד. לואיס סוארס נשך שחקן יריב, חטף כמה נזיפות והמשיך בליברפול. רק במדינת הנגב שחקן מוכשר כמו הפורטוגלי צריך לשלם את המחיר על חולשות אנוש. בסיפור שאין בו צדיקים, מוטב לברקת שלא תלך על הפיתרון הקל."
מודה שבימים האחרונים כבר התחלתי להשלים שאין ברירה ולשחרר אותו. תמיד חלחל לי המחשבה ששחקנים גדולים יותר ממנו, חשובים ממנו ובקבוצות גדולות ממנו היו בעייתים לא פחות. הבאתי פה גם בעבר דוגמאות כמו ריקלמה ואפילו רונאלדו ומסי (ונמני בקנה מידה ישראלי) היו לא פחות בעייתים ושעדיין למועדון כמו ב"ש מערכת בריאה שכזאת אולי עדיף לשחרר.
אבל הטיעון שעלה בו בדמות קאנטונה גורמת לי רגע לחשוב, שאם פרגי הגדול ידע לשים את זה בצד ולעבוד על חינוך של, הפרא אדם הזה, וסוארז אחרי תקרית הנשיכה עדיין הוחתם בברצלונה, אז מי אנחנו שנחרוץ את דינו של גו'סואה?
חייבים למצוא את ההתנצלות הכנה שלו אם הוא באמת מעוניין בכך מול השחקנים שאולי הקניט ואולי דיבר לא יפה.
חייבים לעבוד על החיבור של הקרעים בין כל השחקנים (זרים וישראלים, ערבים ויהודים, התקפה והגנה או כל ריחוק שקיים בקבוצה). אם הוא רוצה להשאיר צריך להגיד לו מה הציפיות ממנו ומה הוא מוכן לעשות כדי לעמוד בהם. אם לא רוצה להישאר ניפרד כידידים.
שחקן גדול ויהיה פספוס לשחרר.

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

בלי קשר לדיון של הם להשאיר או לא להשאיר, הכתבה הזו היא גניבת דעת גדולה, כי אין קש בין מקרי קנטונה/סוארז למקרי זוסוואה שרלוונטיים להחלטה האם לשחרר או להשאיר.
הם פגעו בשחקנים/אוהדים יריבים, כאן מדובר על שחקן שנכנס לתאקלים רציניים עם שחקנים מהקבוצה שלו.
השאלה לדעתי היא עד כמה חדר ההלבשה יכול לספוג את ההתנהלות הזו ולהישאר מאוחד. אם המצב כבר בלתי נסבל מצד שאר השחקנים, אז כנראה שאין ברירה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

AG77 כתב:
29 מאי 2021, 16:14
בלי קשר לדיון של הם להשאיר או לא להשאיר, הכתבה הזו היא גניבת דעת גדולה, כי אין קש בין מקרי קנטונה/סוארז למקרי זוסוואה שרלוונטיים להחלטה האם לשחרר או להשאיר.
הם פגעו בשחקנים/אוהדים יריבים, כאן מדובר על שחקן שנכנס לתאקלים רציניים עם שחקנים מהקבוצה שלו.
השאלה לדעתי היא עד כמה חדר ההלבשה יכול לספוג את ההתנהלות הזו ולהישאר מאוחד. אם המצב כבר בלתי נסבל מצד שאר השחקנים, אז כנראה שאין ברירה
תודה רבה

שלח תגובה