ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי Itay »

red guy כתב:
29 מאי 2021, 15:43
מודה שבימים האחרונים כבר התחלתי להשלים שאין ברירה ולשחרר אותו. תמיד חלחל לי המחשבה ששחקנים גדולים יותר ממנו, חשובים ממנו ובקבוצות גדולות ממנו היו בעייתים לא פחות. הבאתי פה גם בעבר דוגמאות כמו ריקלמה ואפילו רונאלדו ומסי (ונמני בקנה מידה ישראלי) היו לא פחות בעייתים ושעדיין למועדון כמו ב"ש מערכת בריאה שכזאת אולי עדיף לשחרר.
אבל הטיעון שעלה בו בדמות קאנטונה גורמת לי רגע לחשוב, שאם פרגי הגדול ידע לשים את זה בצד ולעבוד על חינוך של, הפרא אדם הזה, וסוארז אחרי תקרית הנשיכה עדיין הוחתם בברצלונה, אז מי אנחנו שנחרוץ את דינו של גו'סואה?
חייבים למצוא את ההתנצלות הכנה שלו אם הוא באמת מעוניין בכך מול השחקנים שאולי הקניט ואולי דיבר לא יפה.
חייבים לעבוד על החיבור של הקרעים בין כל השחקנים (זרים וישראלים, ערבים ויהודים, התקפה והגנה או כל ריחוק שקיים בקבוצה). אם הוא רוצה להשאיר צריך להגיד לו מה הציפיות ממנו ומה הוא מוכן לעשות כדי לעמוד בהם. אם לא רוצה להישאר ניפרד כידידים.
שחקן גדול ויהיה פספוס לשחרר.
בדיוק כך, ז'וס לא ה"בריון" הראשון ולא האחרון בעולם הכדורגל, היו ויהיו גרועים ממנו, אין מה לעשות תמיד יהיו כאלו שיעשו כאב ראש למערכת אך כפי שנאמר בכתבה הכי נוח ללכת על הפתרון הקל ולשחרר.מי שישמחו משחרור ז'וס אלו לא אנחנו אלא התקשורת האנטי,השופטים ובערך כל הליגה. ולגבי ה"מערכת הבריאה" שרוצים לבנות פה עדיף להתחיל מאלו שמשתתפים לי בסקרים ונמצאים בחיוג מהיר אצל פשכה, אחר כך שיטפלו בז'וס שנשכב עבורנו על הכביש בשיא הקורונה. הלוואי שחצי סגל "יפגע" בנו כמו שהוא פוגע בנו...
אם הוא מפריע בעין לחטואלים וביטונים הם מוזמנים לתפוס אוטובוס לעפולה, לשם הם שייכים.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

הבעיה היא שהוא גורם לתחושות רעות בחדר הלבשה.
הוא מציק לשחקנים, מסתלבט עליהם ומרביץ להם.
כמו ביריון. עם זה אי אפשר לחיות. כן אלימות נקודתית או לא.

לקבוצה שרוצה להצליח חייב להיות חדר הלבשה בריא ומגובש.
מסתמן שהוא בעיה בחדר הלבשה ועל זה אסור להחזיק אותו.

קאנטונה או סוארז היו חלק מחדר ההלבשה שלהם ואהובים מאוד.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

nitsande כתב:
29 מאי 2021, 17:54
הבעיה היא שהוא גורם לתחושות רעות בחדר הלבשה.
הוא מציק לשחקנים, מסתלבט עליהם ומרביץ להם.
כמו ביריון. עם זה אי אפשר לחיות. כן אלימות נקודתית או לא.

לקבוצה שרוצה להצליח חייב להיות חדר הלבשה בריא ומגובש.
מסתמן שהוא בעיה בחדר הלבשה ועל זה אסור להחזיק אותו.

קאנטונה או סוארז היו חלק מחדר ההלבשה שלהם ואהובים מאוד.
קאנטונה היה אהוב בחדר הלבשה? ממש לא בטוח.
מסי אהוב בחדר הלבשה של ברצלונה? תלוי את מי שואלים, ממליץ לקרוא את הספר של איברהימוביץ.
רונאלדו אהוב בחדר הלבשה? שוב תלוי את מי שואלים.
איברהימוביץ אהוב? תלוי באיזה קבוצה שיחק אבל גם כן היו קולות לכאן ולכאן.
אפשר להמשיך לתת דוגמאות.
אין ספק שגו'סואה הוא מפורע יותר מהדוגמאות שננתי (לפי פרסומים לפחות). אני בטוח שיש שחקנים שגם מאוד אוהבים אותו.
אבל עדיין אנחנו שופטים על סמך פרסומים ולא על סמך מידע של מישהו שחווה אותו.
אם הוא כזה מפורע שכל חדר הלבשה לא סובל אותו אני מאמין שהוא כבר לא היה פה לפני ההתפרצות הזאת.
זה שהוא מסתלבט עליהם בוא נודה באמת, אם הייתי ברמתו, מחלק להם כדורים כמו שהוא מחלק והם היו מחמיצים בלי סוף את המצבים שלי, ובמקום 700 בישולים היו לי 3 גם אני הייתי מסתלבט עליהם בלי סוף שלא לדבר על עצבים שהיו לי עליהם.
מה גרם ליחזקאל להביא לו אגרוף ואז לזרוק עליו את המלח? קצת הקנטות? אנחנו לא יודעים מה היה שם!
אבל העיקר כל האוהדים פה חרצו את דינו בדיוק כמו התקשורת ואחרי סה אומרים מי התקשורת בכלל שתחרוץ דין בלי לדעת את העובדות.
השחרור שלו כנראה סופי כי זה מה שהשתרש פה.
אוהדים+תקשורת שאמרו זה מוגזם.
יכול להיות שזה נכון ויכול להיות שלא, מה שבטוח יש לא מעט דוגמאות לכוכבים גדולים שהם לא אוהבים ע"י חדר הלבשה כי הם מרשים לעצמם (ובצדק) להתנשא מעל כולם.
כולם חשבו שמסי הוא כל כך ילד טוב ואהוב ולאט לאט נחשפו עליו דברים שהוא חייב לקבוע הכל מישהו בברצלונה חשב לשחרר אותו בגלל זה? מישהו אמר חדר הלבשה רגוע וכיפי שווה יותר משחקן גדול ככל שיהיה? יש כמה מאות מיליונים שחולקו לשחקן אחד שם שאומר כנראה שלא.

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

סלח לי, אבל זה אוסף של שטויות.
רונאלדו אהוב ומוערך מאוד. גם מסי. מה הם קשורים, לא ברור לי.
סוארז ירצח על הדשא בשביל החברים שלו, לא ילך איתם ועם הצוות מכות כל שבועיים.

גם מליקסון בקדנציה הראשונה היה 7 רמות מעל האפסים סביבו. אז?
איך זה לעזאזל קשור לעצבים, הקנטות, כאפות ומשחקי ידיים?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

yossi כתב:
29 מאי 2021, 18:53

מי באמת יודע אם הוא מחלק כאפות ומקניט? אנחנו שם?

הייתי רוצה לשלוח הבייתה את כל אחד מהשחקנים שהשתתפו בסקר האנונימי של ערוץ הספורט או לחלופין לתבוע את פשכה על שקר

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

yossi כתב:

זה לא שמספרים על מסי, איברהימוביץ׳ וכו׳ וכו׳.
גם בראיינט ומייקל הגדול היו באמת מטילים אימה על חבריהם לקבוצה.
מדובר בגאונים בתחומם וכנראה בכל גאון כזה יש קצת משוגע. לא כולם חנונים חמודים כמו ברדה ומליקסון.

בכלל הלך הרוח כאילו כל אימון הוא מחלק כאפות לשחקנים ומטיל אימה בחדר הלבשה.
על סמך מה אומרים את זה?על סמך פשכצקי?
הוא לא אהוב על כולם אבל רוב רובם של השחקנים מסתדרים איתו ואפילו מעריכים אותו(ואני יודע את זה מאנשים שעובדים איתם צמוד). אוגו לדוגמא היה מעיר וצועק הרבה יותר אבל אצל אוגו זה לא היה מגיע לאירועים אלימים כמו במקרים של זוסואה עם עמית ביטון ויחזקאל.

כל עוד הוא מודע לבעיות שלו ומוכן להמשיך לעבוד על זה עם גורם מקצועי - אני איתו. (וכמובן מפסיק מיידית את האלימות הפיזית)

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

פעם מסי או איברהימוביץ' חרבנו על המועדון שלהם ונעלמו לו במאני טיים?
כי זה בדיוק מה שהוא ויחזקאל עשו.
הם היו מטילים אימה בקטע חיובי, מפקסים את כולם וסוחפים את כולם. הם דחפו אנשים קדימה מבחינה אישית. לא רואה דימיון.

אפשר לדון עד מחר, בסוף כולם יודעים שהוא פצצה מתקתקת חסרת שליטה שאין לך מושג מתי תתפוצץ ובאיזה עוצמה.
כשהפיוז קופץ אין טיפת מחשבה על האחר ועל ההשלכות.

אצל אוגו זה היה מרוסן הרבה יותר. הייתה לו שליטה עצמית.
אני לא רואה דימיון ממשי.

כתבתי בעבר, עצם זה שאם תהיה ידיעה כלשהי שמעורבת בה אלימות, יש לכל אוהד ידיעה מוחלטת שהוא מעורב בחגיגה.
ומילא זה היה על היריב, זה על אנשים מבית.
זו העדות הכי חזקה לטעמי.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

yossi כתב:
29 מאי 2021, 19:18
פעם מסי או איברהימוביץ' חרבנו על המועדון שלהם ונעלמו לו במאני טיים?
כי זה בדיוק מה שהוא ויחזקאל עשו.
הם היו מטילים אימה בקטע חיובי, מפקסים את כולם וסוחפים את כולם. הם דחפו אנשים קדימה מבחינה אישית. לא רואה דימיון.

אפשר לדון עד מחר, בסוף כולם יודעים שהוא פצצה מתקתקת חסרת שליטה שאין לך מושג מתי תתפוצץ ובאיזה עוצמה.
כשהפיוז קופץ אין טיפת מחשבה על האחר ועל ההשלכות.

אצל אוגו זה היה מרוסן הרבה יותר. הייתה לו שליטה עצמית.
אני לא רואה דימיון ממשי.

כתבתי בעבר, עצם זה שאם תהיה ידיעה כלשהי שמעורבת בה אלימות, יש לכל אוהד ידיעה מוחלטת שהוא מעורב בחגיגה.
ומילא זה היה על היריב, זה על אנשים מבית.
זו העדות הכי חזקה לטעמי.
אין פה שחור לבן. שחקן כזה נוחת פה פעם בדור. להגיד שהוא לא דוחף אחרים קדימה זה לא נכון כי מדובר בווינר שחי ונושם כדורגל בכל משחק ובכל אימון.
יהיה מובן לגמרי אם המועדון יחליט לשחרר אותו ולי אישית יהיה גם מובן לגמרי אם יחליטו להשאיר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

לא מקנא באלונה,החלטה קשה מאוד בשבילה.
בתור בעלים שהרגש אצלו עובד חזק זאת החלטה קשה מאוד בשבילה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

השחקנים מבינים היטב שהם תלויים בו מקצועית. הוא האיש שלקח ואמור להמשיך לקחת אותם להישגים. לכל שחקן יש אינטרס ורצון לשחק ליד שחקנים כאלה, להוציא ממורמר או שניים שרוצים לבלוט ו"מפריעים" להם.
אם למרות הדברים מעלה יש רוב בסגל להדחתו זה אומר דרשני. אפשר לנסות להמשיך להקטין את המעשים שלו עד מחר, בשורה התחתונה הבחור הוא סוג של טרוריסט שאתה לא יודע מתי הפעם הבאה שיקפוץ לו הפיוז.
אי אפשר לבוא בחצי טענה למועדון שמחליט לחתוך שחקן עם גיליון עבירות שכזה. זה יצא מפרופורציות עוד הרבה לפני התקרית האחרונה.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

yossi כתב:

שוב נסתמך על עיתונות להלן כמה כתבות שאספתי:

סיפור על זלטאן:
הקרע זלטאן משחק באמצע, הבקיע 11 גולים עד דצמבר. וא מסופר כי מסי שלח הודעה לפפ גווארדיולה: "אני רואה שאני כבר לא חלק חשוב מהקבוצה". המאמן נלחץ ונתן למסי את מה שרצה - לשחק במרכז. זלאטן נדחק לשוליים. לקראת תום העונה, גווארדיולה הכניס את השבדי כמחליף לחמש דקות ב-1:4 בוויאריאל. בסיום, השניים התעמתו בחדר הלבשה ריק במדריגאל וזלאטן ירה לעבר מאמנו: "אין לך ביצים".

על אלכסיס סאנצז:
באוגוסט 2013 פורסמה בעיתון "אל קונפידנסיאל" כתבה תחת הכותרת "הפנים האמיתיות של מסי", שם תואר הארגנטינאי כדיקטטור לא קטן. בין שלל עימותים נטען שנשמע צועק לעברו של הצ'יליאני באחד האימונים: "אתה כל כך גרוע ואין לי מושג איך עלית כל כך הרבה. תפסיק לבעוט כל הזמן ותמסור לי את הכדור" וזה הלך והתפתח עם השנים במיוחד בנבחרת, דורש לשחק עם הטובים ביותר, כאלה שמתאימים לרמתו, אבל בעיקר עם כאלה שיידעו להכיל אותו וישימו את עצמם בצד במקרה הצורך ולא ייקחו מהנפח שהוא תופס. ומי שלא יעשה זאת לא ישחק לצידו.

על טיו:
על פי טענות שונות, למסי היו דרישות גבוהות. "מה אתה עושה? אתה חדש כאן ואתה כלומניק! תמסור לי, אתה כאן כדי לשחק בשבילי", אמר לטייו באחד האימונים והחלוץ הצעיר ירד כשהוא ממרר בבכי. מסי הוא אחד ויחיד. מגוחך לדרוש נגיסה ולו הקטנה ביותר במעמדו כדי להריץ שחקן צעיר, אבל יש כאן נקודה שאי אפשר להתעלם ממנה: בברצלונה, לא צמח לידו כלום.

ויש עוד סיפורים אבל אין לי כח לחפש.
גם השנה היו הרבה כתבות על רונאלדו שהוא בא לעשות כסף על יובנטוס ושחקנים מרגישים שהוא חושב שהוא מעל המועדון.

אמנם לא מכות אבל אי אפשר להגיד שהגאונים האלה לא חושבים שמגיע להם הכל וכפי שאמרתי, הרוויחו את זה.
שוב חוזר על המקרה של גו'סואה חייב להענש, חייב לרסן את עצמו ואם באמת כל הסיפור עם יחזקאל הוא בגלל הקנטות לא הייתי מעיף אותו על זה אבל כן נותן לו הזדמנות אחרונה כולל פתיחת חוזה ורישום סעיף זה.

ועוד פעם אחזור על דבריי, זה לפי העיתונאות, אם יש דברים שאנחנו לא יודעים והוא באמת מרביץ כל היום לשחקנים והוא כזה איום אז לשחרר אבל על זה שלא אהוב גדולים ממנו היו כאלה, קשה להם עם זה שהם כמה רמות מעל כולם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
29 מאי 2021, 21:11
השחקנים מבינים היטב שהם תלויים בו מקצועית. הוא האיש שלקח ואמור להמשיך לקחת אותם להישגים. לכל שחקן יש אינטרס ורצון לשחק ליד שחקנים כאלה, להוציא ממורמר או שניים שרוצים לבלוט ו"מפריעים" להם.
אם למרות הדברים מעלה יש רוב בסגל להדחתו זה אומר דרשני. אפשר לנסות להמשיך להקטין את המעשים שלו עד מחר, בשורה התחתונה הבחור הוא סוג של טרוריסט שאתה לא יודע מתי הפעם הבאה שיקפוץ לו הפיוז.
אי אפשר לבוא בחצי טענה למועדון שמחליט לחתוך שחקן עם גיליון עבירות שכזה. זה יצא מפרופורציות עוד הרבה לפני התקרית האחרונה.
אתה טועה.
יש הרבה מאוד שחקנים שחושבים שהוא מקבל יותר מידי את הכדור, שהוא לא צריך לקחת את כל הכדורים הנייחים, שהוא בכוח מנסה להיות באור הזרקורים עם בעיטות מחוץ לרחבה גם מטווחים רחוקים, שרק בגלל שהכל עובר דרכו הוא מקבל את כל המחמאות ושהוא מונע משחקים אחרים לבלוט.
ושלא תחשוב שמדובר במיגל שטוען טענות כאלה, אלה שחקנים שלא יכולים לרוץ וללעוס מסטיק בו זמנית ובטוחים שבלעדיו הם היו מפרקים את הליגה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני רק אציין שאת העובדה שהוא משליט טרור בחדר הלבשה חוץ מלשמוע בתקשורת גם איששתי מול מישהו שיודע בוודאות.

אגב, במקרה עם יחזקאל אחרי שהסתלבט עליו יחזקאל אמר לו חאלס,
אז זוסווב נתן לו כאפה בקטנה כמו שהוא מחלק ברגיל... ומזה הכל התחיל.

עוד נקודה ששמעתי, הוא חייב להיות המרכז והשחקן המצטיין. אם מישהו אחר מצטיין הוא עושה לו את המוות.
זוכרים את התמונה של יוספי? זה היה אחרי שהוא היה המצטיין...

אם לא יכולים לרסן אותו אסור לו להישאר.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

דווקא כמועדון שדוגל בחינוך ובהקניית דוגמה לצעירים אני חושב שמצופה מאיתנו לא לוותר לג'וס ולעבור איתו תהליך, ללא הכדורגל שהוא החמצן שלו אין ספק שהוא היום היה זרוק באיזה בית כלא. באיזשהו מקום יש להסתכל עליו כילד שנזרק מהמסגרות השונות, אנחנו צריכים להיות אלו שנלחמים על הילד שהפוטנציאל שלו כבר גלוי וידוע.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
29 מאי 2021, 21:28
אתה טועה.
יש הרבה מאוד שחקנים שחושבים שהוא מקבל יותר מידי את הכדור, שהוא לא צריך לקחת את כל הכדורים הנייחים, שהוא בכוח מנסה להיות באור הזרקורים עם בעיטות מחוץ לרחבה גם מטווחים רחוקים, שרק בגלל שהכל עובר דרכו הוא מקבל את כל המחמאות ושהוא מונע משחקים אחרים לבלוט.
ושלא תחשוב שמדובר במיגל שטוען טענות כאלה, אלה שחקנים שלא יכולים לרוץ וללעוס מסטיק בו זמנית ובטוחים שבלעדיו הם היו מפרקים את הליגה.
"הרבה מאוד שחקנים".
יש בדיוק כמה כאלה וכולנו מבינים במי מדובר.
ובינינו, יש גם צדק בטענות שלהם.

שלח תגובה