ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי izguy83 »

אין מה לעשות, זה השחקן, סוס פרא. מדי פעם יעשה שטות ויענש.
לא מבין את הקיצוניות לכאן ולכאן, הרי ברור לכולם שאם הוא לא פצוע בראש, אין סכנה שהוא מגיע לפה.
זו החבילה? האם אני חי איתה בשלום? ברור שכן ולכמה שיותר זמן.
רק אל תספרו לי אחרי זה שמחפשים אותו. יכל לקבל כבר 4-5 אדומים ועוד מספר תקריות מחוץ למשחק.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

bs war כתב:
24 נובמבר 2020, 12:27
בטח גם בפורטו, גלא ובערך בכל קבוצה שהיה בה "חיפשו אשמים".
אפשר להבליג פעם-פעמיים, מעבר לזה זה כבר אנרכיה. האחרון שיכול להתלונן על איזשהו מחסור בפריבילגיות מיוחדות זה ז'וסוואה.
אם היינו מנצחים את שלושת המשחקים האחרונים עדיין היו משעים אותו?

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

CrazyRed7 כתב:
24 נובמבר 2020, 12:29
להעניש על תקרית ולזיין תשכל על ספקולציות כמו הצעות בינואר, לא רוצה להיות פה וכל מיני קשקושים שעושים רע זה לא אותו דבר.
תעניש ותמשיך הלאה. האוהדים שלנו כל כך מזוכיסטים, לפעמים זה מרגיש שלחלק מהם זה עושה ממש טוב כשיש בלאגן במועדון.
כנ״ל לגבי תקריות על הדשא מול שחקנים יריבים. איכשהו רק אצלנו מחפשים את השחקן שלנו.

כדאי ללמוד קצת מאחרים איך הם מגוננים ומחבקים שחקנים מיוחדים שכאלה. כשצריך מביאים כאפה אבל מיד אחר כך מחבקים וסותמים לכולם מבחוץ את הפה.
כשאתה תקבל יריקה בפנים מול כל החברים שלך, אני רוצה לראות איך תגיב כשכולם יחבקו וילטפו את הבחור שדפק לך שמוחטה על הפנים.

ז'וסוואה הבן אדם האחרון שיכול להגיד שלא גוננו עליו או שלא קיבל חיבוק מהסובבים אותו. גם מהאוהדים, גם מהצוות וגם מההנהלה.

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

לפי one קילל את עמית וסטר לו... כמה חבל

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

הפועלעולה כתב:
24 נובמבר 2020, 12:35
אם היינו מנצחים את שלושת המשחקים האחרונים עדיין היו משעים אותו?
אוי ואבוי לנו אם לא.

סמל אישי של משתמש
maor20094
Title: הדרום מתעורר לחיים

שליחה על ידי maor20094 »

לא משנה כמה אתה טוב,
אף שחקן לא מעל המועדון.
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

שמעון א כתב:
24 נובמבר 2020, 12:35
כשאתה תקבל יריקה בפנים מול כל החברים שלך, אני רוצה לראות איך תגיב כשכולם יחבקו וילטפו את הבחור שדפק לך שמוחטה על הפנים.

ז'וסוואה הבן אדם האחרון שיכול להגיד שלא גוננו עליו או שלא קיבל חיבוק מהסובבים אותו. גם מהאוהדים, גם מהצוות וגם מההנהלה.
״לחבק״ כלפי חוץ. הנה הכותרת בוואלה ״בדרך החוצה?״. כך בדיוק פוגעים במועדון.
הנה גם פשכצקי מקשקש על פרידה.

זוסואה עשה משהו שאסור לעשות?תעניש אותו כראוי(קנס כספי גדול והשעיה) בלי יותר מדי זיוני שכל ודרמות.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

שמעון א כתב:
24 נובמבר 2020, 12:36
אוי ואבוי לנו אם לא.
את אוגו לא השעו ביוני 2017 כשהוא נהג בשכרות כי עוד רגע היה צ'מפיונס. באפריל 2019, עמוק בגארבץ', פתאום החליטו "שלא מבליגים יותר" ורצו לשלוח אותו בחזרה לניגריה.
אותו דבר לגבי ז'וסוואה. התקרית עם ברדה הרבה יותר חמורה בעיניי והבליגו. עכשיו כשאירופה נגמרה וכשמחפשים אשמים ליכולת הפתטית בליגה אז "צריך לעשות מעשה".

הטיפול בשני המקרים היה רע, אינטרסנטי ופוגע בכל הצדדים. אני אהיה מופתע מאוד אם ז'וסוואה ישרוד את חלון ינואר ואנחנו נאכל חרא.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

שום דרמות. מושעה מהמשחק הלא חשוב מול לברקוזן.

אם זה היה ספורי שנותן סטירה/קללה הייתם מבקשים שיתלו אותו, כסא חשמלי לאבא שלו, ושיאנסו את אמא שלו.

אם זה זוסוואה? קנס.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הפועלעולה כתב:
24 נובמבר 2020, 12:41
את אוגו לא השעו ביוני 2017 כשהוא נהג בשכרות כי עוד רגע היה צ'מפיונס. באפריל 2019, עמוק בגארבץ', פתאום החליטו "שלא מבליגים יותר" ורצו לשלוח אותו בחזרה לניגריה.
אותו דבר לגבי ז'וסוואה. התקרית עם ברדה הרבה יותר חמורה בעיניי והבליגו. עכשיו כשאירופה נגמרה וכשמחפשים אשמים ליכולת הפתטית בליגה אז "צריך לעשות מעשה".

הטיפול בשני המקרים היה רע, אינטרסנטי ופוגע בכל הצדדים. אני אהיה מופתע מאוד אם ז'וסוואה ישרוד את חלון ינואר ואנחנו נאכל חרא.
תוסיף לזה גם את זריהן נתפס מפר בידוד וישר ניצלו את זה לבעוט בו , אבל כשמאמן הכושר היה רשלני והדביק חצי קבוצה לא עשו כלום.
תמונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב:
24 נובמבר 2020, 12:30
איזה תקריות היו לו בפורטו, אלא ובערך בכל קבוצה שהיה בה?בוא תספר לנו שנדע גם
שום דבר. נפש רגועה ושלווה שלגמרי במקרה החליפה קבוצה כמעט כל עונה והגיעה מאחת התקוות הגדולות של הכדורגל הפורטוגלי להפועל ב"ש.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

הפועלעולה כתב:
24 נובמבר 2020, 12:41

אחי, אני פשוט בהלם שאתה אומר שמחפשים אותו. זה הזוי.
חסר רק שילקקו לו בתוך החור של התחת, וזהו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

הראל כתב:
24 נובמבר 2020, 12:43
תוסיף לזה גם את זריהן נתפס מפר בידוד וישר ניצלו את זה לבעוט בו , אבל כשמאמן הכושר היה רשלני והדביק חצי קבוצה לא עשו כלום.
מצד אחד אתם מבקשים שיבליגו ומצד שני מתפלאים למה בפעם הראשונה לא הענישו ובשנייה כן.

נותנים צ'אנס אחד, שניים, אבל יש גבול. זה בדיוק אותו הסיפור עם אוגו, זריהן, ז'וסוואה וירדן שועה

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

הראל כתב:
24 נובמבר 2020, 12:43
את זריהן רצו לשחרר כבר עונה קודם, ביחד עם צדק ועוד כמה שחקנים. גם לפני שהפר בידוד היה ברור שהוא לא ממשיך. הפר בידוד יומיים לפני סוף הליגה? שוחרר מהקבוצה. לא מבין מה הבעיה.

וגם אני הדבקתי בני משפחה וחברים לעבודה בקורונה. זה לא אומר שהייתי רשלני ושצריך להעניש אותי.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זריהן ״שוחרר״ כי גם כך סיים חוזה ולא היה בתוכניות. פשוט שיחררו אותו שבוע(אם אני זוכר נכון) לפני כדי לא לפגוע בקבוצה עם הדבקה מיותרת של שחקן ששם ז** על ההנחיות.

אבל אחלה גניבת דעת.

שלח תגובה