ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי שיש »

בסוף הוא עף ויחזקאל שהכה אותו עד שדימם נשאר......

קראתי פה ושם שאומרים שאחרי תקרית כזאת אלימה אין מנוס משחרור ויחזקאל היה ניצב בתקרית הזאת?

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Noam98 כתב:
18 יוני 2021, 15:43
למה יש לך ספק שהאוהדים רוצים בהצלחת הקבוצה?
אני חושב שקיבלת כאן מספיק תשובות אלה אם כן אתה מעוניין שאתרגם לך אותם

סמל אישי של משתמש
Noam98

שליחה על ידי Noam98 »

אדום זקן כתב:
18 יוני 2021, 16:20
אני חושב שקיבלת כאן מספיק תשובות אלה אם כן אתה מעוניין שאתרגם לך אותם
זאת הפרשנות שלך. אנשים פה אומרים שהם חושבים שהקבוצה לא תצליח בדרך הזאת, השלמת בעצמך שזאת משאלת הלב שלהם.
בוא נפשט את זה- אתה טוען שאוהדים שלנו מעדיפים שהקבוצה תיכשל מקצועית ורוני לוי ילך, מאשר שהקבוצה תצליח מקצועית. אתה מבין כמה מגוחך זה נשמע?

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 יוני 2021, 13:28
השאירו את ההחלטה לידי רוני לוי, הוא החליט לשחרר.
ממש לא נכון!!

זה פשוט לא אמיתי!
אתם מעכשיו כבר מכינים את הקרקע להאשים את רוני לוי בכישלון. עוד מעט תאשימו אותו בליקויים של הגג של טרנר.

כולם במועדון רצו לשחרר! כולל ברדה.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Itay כתב:
18 יוני 2021, 16:13
די מסכים עם מה שאתה אומר אך האשמה היא לחלוטין מוטלת על אלונה, היא זו הביאה עלינו חוסר יציבות בכך שהיא עוזבת וחוזרת לקבוצה לפי החשק שאיתו היא קמה בבוקר, היא זו שפיטרה מאמן שהביא הישגים יפים עם עננת הקורונה שריחפה מעלינו עם כל השלכותיה, היא זו שהביאה לפה את לוי שמייצג את כל מה שאנחנו שונאים אצל מאמן שזה רס"ר משמעת, הבאת מקורבים, כדורגל הכי רחוק ממודרני, מנותק מהקהל, דיפלומט ולוביסט מהחזקים בליגה. היא זו שנכנעת לתקשורת שנהנית להכות בנו ולעשות לנו ולשחקנינו לינצ'ים, היא זו שמורידה את הראש בפני איגוד השופטים שכמעט והרסו לנו את אירופה, היא זו שלא לומדת מטעויות שאנחנו רואים אותן חודשים מראש, רק השבוע הקפטן השני שלנו עזב עם בטן מלאה על הקבוצה.עושה רושם שמאז התפרקות השלד שיצר את השושלת משהו לא טוב עובר על המועדון, מאז אותם השנים בהם חווינו עליות מדרגה רבות אנו כבר תקופה ארוכה חווים צניחה חופשית, אחרי כזו הידרדרות מקצעוית הייתי מצפה מבעלים לערוף ראשים וכן לפתוח את הכיס ולבנות פה תשתית חדשה, במקום זה עסוקים לי חודש וחצי בניסיונות להעיף את ז'וס, בניסיונות להכשיר את הרוש ובמאמצים לשכנע את אשתו של כיאל ושל שכטר הגריאטרים לעבור לגור בדרום (מוזמנות להישאר בבית שלהן) וכל זה במסווה של רצון לבנות חדר הלבשה בריא, עד כדי כך אין רצון להתקדם?, עד כדי כך יש קיבעון מחשבתי? שמח שהיא הבעלים שלנו אך לחלוטין הצניחה חופשית שאנו חווים מבחינה מקצועית זו אשמתה הבלעדית. אם ניסיתי להישאר אופטימי מכך שאולי סולומון יהיה הצלחה ואולי מיכה ואנסה ישדרגו אותנו היום יש תחושה של בוקס מתחת לחגורה. נסכם במשפט של איינשטיין "טיפשות היא לחזור על אותה הפעולה ובכל פעם לצפות לתוצאה אחרת"

+1000 יפה כתבת

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

Noam98 כתב:
18 יוני 2021, 16:29
זאת הפרשנות שלך. אנשים פה אומרים שהם חושבים שהקבוצה לא תצליח בדרך הזאת, השלמת בעצמך שזאת משאלת הלב שלהם.
בוא נפשט את זה- אתה טוען שאוהדים שלנו מעדיפים שהקבוצה תיכשל מקצועית ורוני לוי ילך, מאשר שהקבוצה תצליח מקצועית. אתה מבין כמה מגוחך זה נשמע?
אני באותה דיעה כמוהו
כולם כבר מחכים למחזור 10, למרות שעדיין לא נגמר מסע הרכש, יש פה קבוצה חדשה לגמרי שעדיין לא שיחקה משחק אחד, וכולם פה כבר בטוחים שרוני לוי הולך במחזור ה10.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

maxkid22 כתב:
18 יוני 2021, 16:05
אני יודע שההחלטה נכונה, ובכל זאת כואב לי הלב קצת...
למי מאיתנו לא?

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Noam98 כתב:
יש פה כמה שונאי רוני לוי שידליקו זיקוקים ויגידו אמרנו לכם כשהוא ילך.....וכן הם מייחלים לזה

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

שמעון א כתב:
18 יוני 2021, 16:33
ממש לא נכון!!

זה פשוט לא אמיתי!
אתם מעכשיו כבר מכינים את הקרקע להאשים את רוני לוי בכישלון. עוד מעט תאשימו אותו בליקויים של הגג של טרנר.

אני אנטי רוני לוי, אנטי השחרור של ג'וס, אבל אי אפשר לא להסכים איתך. להאשים את לוי בזה זה כבר סתם לחפש.
בסוף אלונה קיבלה את ההחלטה על סמך כל היועצים שלה.
היא הרגישה שהיא בדעה שונה מכולם אז החליטה לזרום (לפי פרסומים כמובן)

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שמעון א כתב:
18 יוני 2021, 16:33
ממש לא נכון!!

זה פשוט לא אמיתי!

רוני לוי לא רצה אותו.
כנס תראה מה החבר פשכצקי כתב בספורט 5 על הדעה של רוני לוי בנושא.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Itay כתב:
18 יוני 2021, 16:13
היא זו שהביאה לפה את לוי שמייצג את כל מה שאנחנו שונאים אצל מאמן שזה רס"ר משמעת, הבאת מקורבים, כדורגל הכי רחוק ממודרני, מנותק מהקהל, דיפלומט ולוביסט מהחזקים בליגה.
תיארת את אבוקסיס קצת רק בלי המשמעת
ומי זה אנחנו דבר בשם עצמך

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Sir Alex Ferguson כתב:
18 יוני 2021, 17:31
רוני לוי לא רצה אותו.
כנס תראה מה החבר פשכצקי כתב בספורט 5 על הדעה של רוני לוי בנושא.
א. פתאום מאמינים לפשכה? רק מתי שזה נוח כמובן...
ב. גם ברדה לא רוצה אותו.
ג. גם אלונה ואלי.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

Noam98 כתב:
אף אחד מהקהל לא רוצה שהקבוצה תיכשל תאמין לי אבל אני באמת חושב שמחזור 10 -12 רוני לוי לא פה לא צריך להיות חכמים גדולים בשביל לראות על בניית סגל לרוחב ולא לעומק לא למדו מטעויות
הלוואי ואני טועה ואני יאכל את הכובע ונראה הפועל באר שבע אחרת אבל מי שמצפה לראות שינוי שלא יפתח יותר מדי ציפיות
נערך לאחרונה על ידי dudu9998 ב 18 יוני 2021, 17:35, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

שמעון א כתב:
18 יוני 2021, 17:33
א. פתאום מאמינים לפשכה? רק מתי שזה נוח כמובן...
ב. גם ברדה לא רוצה אותו.
ג. גם אלונה ואלי.
אני שמעתי דברים אחרים לגמרי. בטח לגבי אלונה.
מקווה שהאמון העיוור ברוני לוי יוכיח את עצמו בעונה הקרובה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

שיש כתב:
18 יוני 2021, 17:31
תיארת את אבוקסיס קצת רק בלי המשמעת
ומי זה אנחנו דבר בשם עצמך
איזה מקורבים אבוקסיס הביא לקבוצה? אבוקסיס לוביסט ברמה של לוי? (ראינו כשהיה מועמד לנבחרת כמה הוא חלש) דיפלומט? הוא מהכנים והאמיתיים שראיתי (רק לקראת הסוף אצלנו התחיל לגנוב דעת כדי לכסות על עצמו). אגב אני לא בא להגן על אבוקסיס, בוודאי שהוא היה חייב לעוף מפה.
אני מדבר בשם הרוב המוצק של אוהדי ב"ש, מי שלא רואה את העובדה שרוב הקהל לא אוהב אותו צריך בדיקת ראייה.

שלח תגובה