ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
bs war

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי bs war »

שיש כתב:
24 נובמבר 2020, 21:22
ואגב בפעם האחרונה שליכלכו על הכוכב מתוך הקבוצה כולם פה אמרו מי הסמרטוט שמעז לדבר אז עכשיו יש דברים בגו? לא סתם שונאים אותו?
הלכלוכים ההם היו בפן המקצועי שאליו כולנו נחשפים ולכן היה די קל לראות שאלה טענות לא מחוברות למציאות.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

bs war כתב:
24 נובמבר 2020, 21:41
הלכלוכים ההם היו בפן המקצועי שאליו כולנו נחשפים ולכן היה די קל לראות שאלה טענות לא מחוברות למציאות.
כי לא יכלו לחשוף כנראה שהבנאדם מאפיונר ושנוא אז ניסו ללכלך בפן המקצועי( עזוב שזה היה פאטתי)

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

לא חושב ששונאים.
הוא פשוט טיפוס בעייתי. קשה לאנשים בקבוצה להכיל את ההתנהגות שלו.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

אפשר לחשוב שהוא הגיע לשבדיה.
חדר הלבשה מלא בישראלים ופוזה, כולם משקשקים ממנו?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לדבר מהצד זה מאוד קל.
להתמודד עם הבעיות ביומיום כנראה קצת יותר קשה.

לא מפתיע מה שנאמר כאן. זה ניכר היטב גם מבחוץ.
קראתי את הראיון של שמעון (לזרוק את הטינופת מהעיר ואת הבן החסר מושג שלו מהקבוצה), לא שולל שהמתיחות החלה עוד קודם. לא ברור מה האינטרס של אבא לשחקן לעלות ולטנף על חבר לקבוצה שהוא גם "בן בית". כנראה שלא ממש.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

הלוואי והיו לי עוד חמישה זווסוואות בקבוצה שיחלקו סטירות לכל השחקנים הישראלים שחושבים שהם כוכבים מהפריימר ליג ואולי אז תהיה לנו קבוצה של גברים ולא ילדות עם קוקיות

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

יכול להיות שמעצבנים את יהושוע גם באימונים ולא רק במשחקים?

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אני חושב שאתם יוצאים מפרופורציה.
בסוף מדובר באירוע אלים (דו צדדי) במהלך משחק כדורגל שקורה בכל קבוצה בעולם.
דרוש טיפול משמעתי, לא צריך חקירה פלילית.

אני בטוח שהוא בן אדם קשה בחדר הלבשה, סתלבטן ואולי אפילו מתעמר במי שפחות בא לו טוב...
אבל הוא כנראה לא ראש ארגון פשיעה.
וכתבתי את זה בכמה הזדמנויות ביחס למלי ולמערכת היחסים ביניהם כפי שמשתקפת מבעד למרקע...

זה מרגיז ודורש טיפול אבל לא הוקעה כמו שציינו פה.
זה בעיקר דורש ניהול הרבה יותר צמוד ונוקשה של אבוקסיס את כל חדר ההלבשה ואת זוסווה בפרט.
בסוף זה מן מנג'מנט ואן און ואן קלאסי.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני יודע על דברים אחרים.
על זה שבזמן ששחקנים אחרים עושים לעצמם הנחות זוסואה מתנהל במקצוענות כאילו הוא בריאל היום, עודה אקסטרות ודוחף את כולם לאקסטרות.
אני יודע שבזמן ששחקנים אחרים לפני הגמר גביע כבר דיברו באוטובוס על יעדים אחרים וקבוצות אחרות הוא כעס ולא הסכים לגישה הזאת.
אני יודע שבזמן ששחקנים מחפשים להעביר כאן את הזמן ולא לוקחים ללב הפסדים הוא לוקח ללב ולא מסכים לגישה הלוזרית שדבקה אצל הרבה שחקנים שלנו.
שנה שעברה היו כאן מלא שחקנים שהם סמרטוטים, ויש כאלה לא מעט גם השנה, שאם היינו יוצאים איתם לקרב במקום זוסואה לא רק שלא היינו עושים ליגה אירופאית, היינו השנה אחת המועמדות לירידה.
אז אני מציע לאותם סמרטוטים, שגם מדליפים לתקשורת וגם ניסו להוציא אותו רע בזמנו כשהיה מהבודדים שהסכימו לקצץ, שיכניסו טוב לראש שאני מעיף כל אחד מהם, גם אם זה כולל חצי קבוצה ובין היתר גם שחקן בית אחד שסירב לקצץ וחושב שהוא ואן דייק הבא, לפני שאני מעיף אותו.
זוסואה לא אדם פשוט אבל זה בגלל שהוא ווינר שרוצה לנצח בכל מחיר, ולא כמן הרבה לוזרים שיש היום במועדון.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
25 נובמבר 2020, 00:49
אני יודע על דברים אחרים.
על זה שבזמן ששחקנים אחרים עושים לעצמם הנחות זוסואה מתנהל במקצוענות כאילו הוא בריאל היום, עודה אקסטרות ודוחף את כולם לאקסטרות.
אני יודע שבזמן ששחקנים אחרים לפני הגמר גביע כבר דיברו באוטובוס על יעדים אחרים וקבוצות אחרות הוא כעס ולא הסכים לגישה הזאת.
אני יודע שבזמן ששחקנים מחפשים להעביר כאן את הזמן ולא לוקחים ללב הפסדים הוא לוקח ללב ולא מסכים לגישה הלוזרית שדבקה אצל הרבה שחקנים שלנו.
שנה שעברה היו כאן מלא שחקנים שהם סמרטוטים, ויש כאלה לא מעט גם השנה, שאם היינו יוצאים איתם לקרב במקום זוסואה לא רק שלא היינו עושים ליגה אירופאית, היינו השנה אחת המועמדות לירידה.
אז אני מציע לאותם סמרטוטים, שגם מדליפים לתקשורת וגם ניסו להוציא אותו רע בזמנו כשהיה מהבודדים שהסכימו לקצץ, שיכניסו טוב לראש שאני מעיף כל אחד מהם, גם אם זה כולל חצי קבוצה ובין היתר גם שחקן בית אחד שסירב לקצץ וחושב שהוא ואן דייק הבא, לפני שאני מעיף אותו.
זוסואה לא אדם פשוט אבל זה בגלל שהוא ווינר שרוצה לנצח בכל מחיר, ולא כמן הרבה לוזרים שיש היום במועדון.
וואלה, סיבות נהדרות להכות חברים לקבוצה, להעיף חפצים בחדר הלבשה, לפגוע ולהעליב שחקנים צעירים במקום להיות להם למנטור ולחנוך אותם.
מעניין אם גם אילוז וברדה שזכו ל"ברכות" ממנו חיפשו יעדים אחרים לפני גמר הגביע, מחפשים להעביר כאן את הזמן, סמרטוטים, לוזרים וכיו"ב הגדרות (שלך).
כן, על הוינריות שלו, על השאיפה לטוב ביותר, על המקצוענות, על היכולות הפנטסטיות שלו, לא חושב שיש כאן אחד שחולק. הבעיה היא שכל זה בא כפי הנראה ביחד עם מערכת יחסי אנוש קטסטרופלית, כזו שאף אחד מאיתנו לא היה רוצה שתשרור במקום העבודה שלו. זו לא מעידה חד פעמית, זה חוזר שוב ושוב ובתדירות גבוהה וזה חייב להיפסק, כך או אחרת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

צריך לטפל בפיוז הקצר שלו והוא גם יעמוד לוועדת משמעת, אבל כל ההדלפות האלה של הסמרטוטים לתקשורת שמציגים אותו באור רע פשוט מלמד כמה חובבנים ומדליפים יש בקבוצה שלנו.
וכן אני לוקח בכל יום אחד עם התשוקה של זוסואה וגם הבעייתיות שלה על לוזר שהוא במקסימום בינוני ומטה שעם שחקנים מסוגו אפשר לשכוח מתארים ואירופה ונתרכז במאבקים נגד הירידה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

את ג׳ון אוגו אהבתם? היה מוערך על ידי השחקנים? כי אז היו שחקנים מסוג אחר.
או ששכחתם מה היה עם ג׳ון?
ריב עם אוהד? היה.
ריב עם ברדה שכמעט הגיע למכות כשאלישע הוציא את שניהם במחצית? היה.
אדום טיפשי מול מכבי? היה.
פעמיים נתפס נוהג בשכרות כשגם הושעה? היה.
צעקות במלון בלובי באשדוד כי נואקמה סופסל ליד אוהדים וקללות לכל העולם? היה.

זוכרים למה הובאן הגיע לכאן? אחרי הדחה של הקבוצה הרומנית שלו באירופה הוא הגיע לעימות שבלי השחקנים שהפרידו היה גם מגיע למכות עם המנהל המקצועי של הקבוצה שלו ולכן שוחרר מהקבוצה וחתם אצלנו.

סיעד חלילוביץ ב-97 היה חמום מוח רציני ולא פעם דיברו על שחרור שלו (תודה לאל שלא קרה).
גם ג׳ובאני רוסו היה משוגע על כל הראש.

ברור שזוסואה חצה קו אדום הפעם ולכן יועמד לועדת משמעת, אבל כל ההדלפות האלה לתקשורת כאילו מדובר באיזה קייטנה וזוסואה נטפל לשאר הילדים זה מגוחך.
בגלל שלא מדובר בקייטנה אלא בקבוצה כדורגל מקצוענית השיקול המקצועי צריך לעמוד לפני הכל. ושם זוסואה הוא השחקן הכי חשוב אצלנו. הוא לא רק ההבדל בין כרטיס לאירופה/זכייה בגביע/שלב בתים אירופאי לסתם קבוצה בפלייאוף העליון, אלא בין כל מה שציינתי לקבוצה שמתמודדת נגד הירידה.
וכן, דברים כאלה קורים בכל מקום, השאלה איזה משקל נותנים להם.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

פשוט מביך אין מילה אחרת.
תהיו בריאים ושהדייסה שאנחנו מבשלים לעצמנו תהיה טעימה מאוד.

הכאוס כבר כאן.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ואגב שלא נתבלבל,גם את אדון עמית ביטון הייתי שולח מכאן.

חוצפן האבא שלו שדקה אחרי עולה בכל תכנית קיימת ואפשרית ונותן את גרסתו,כאילו למועדון אין דובר,אין יועץ תקשורת אין כלום.
מועדון שמתנהל ברמה שכונתית גבוהה ביותר,עצוב פשוט עצוב איך מועדון שהיה בהיי קלאס של שיכון צמרת הפך להיות מועדון מעברות במהירות שיא.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ברור שמביך. הזיכרון הקצר בישראל מאוד מביך.
שכחו שבזמן שכולם הלכו אחרי בן ביטון ובן שהר במאבק נגד אלונה הוא מהבודדים שלא הלכו בתלם ובתגובה זכה להדלפות לתקשורת כאילו הוא הרע בסיפור.
שכחו שבזמן שעמית ביטון ביקש העלאה בשכר בזמן שביקשו לקצץ (וסירב לקצץ ממש עד הרגע האחרון) זוסואה היה הראשון לקצץ 50% מהשכר ובעצם דחף את כולם לקצץ.
זוסואה יענש על מה שעשה, ואין ספק שצריך להעמיד אותו במקום, אבל אל תהיו ישראלים עם זיכרון קצר, הוא עשה הרבה דברים גדולים למועדון על המגרש ומחוץ למגרש, בזמן ששחקנים אחרים חיפשו לא רק לברוח מהספינה כשהיא שקעה אלא גם להטביע אותה.

שלח תגובה