ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי yedidel »

איזה מגוחכות הכתבות עכשיו "בלגיה ורשה מתכוננים להתמודד עם זוסוואה" ואז בתוך הכתבה "התקשורת הפולנית ציטטה עיתונאי ישראלי..."

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

ForeverRed כתב:
19 יוני 2021, 00:05
תרשה לי לפקפק בכל הגורמים העלומים האלה.
לרוב הם מתבררים כקשקושים, בדיוק כמו הכתבות של פשכצקי.

ההחלטה הבלתי נמנעת להיפרד מזוס התקבלה לאחר התייעצות מעמיקה עם כל הגורמים הרלוונטיים, ולא רק. רוני לוי הוא רק אחד מהם, ומן הסתם שלקול שלו היה משקל.
ויודע מה? גם אם היה בעד שחרורו זה מובן לחלוטין. הוא לא אשם שהבחור לוקה בנפשו.

בסופו של יום לא השחרור של זוס הוא הבעיה, אלא התחליפים שכנראה יגיעו במקומו. שם צריך להתמקד.

צודק. התחליף פה זה העניין, כי הבחור לא יציב והיה צריך ללכת.
חייבים עוד שחקן יצירתי ליד מיכה( שעד שהוא לא חותם, הוא לא שלנו) ואני לא מתכוון לגורדנה החביב.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

קמתי הבוקר עם מחשבה על הנושא שלו.
רק תראו מה הכוח של תקשורת צהובה, מה מרפק אחד בצלעות של טב״ז פתח פה ואיך זה חילחל לאט לאט לכל פינה בכדורגל הרקוב בארץ, אמנם יש לו חלק לא קטן אבל אני מזכיר לכם שהייתה לו פה עונה שלמה לפני זה בלי ששמעתם ציוץ מהכיוון שלו בכלל.
אני עדיין חושב שבסיטואציה שנוצרה השחרור היה נכון אבל מועדון אחר שלא מתרפס ויודע לעמוד על שלו ולהתמודד מול הדברים האלה מנהל את המצב אחרת לחלוטין

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

dor69 כתב:
20 יוני 2021, 07:36
רק תראו מה הכוח של תקשורת צהובה, מה מרפק אחד בצלעות של טב״ז פתח פה ואיך זה חילחל לאט לאט לכל פינה בכדורגל הרקוב בארץ, אמנם יש לו חלק לא קטן אבל אני מזכיר לכם שהייתה לו פה עונה שלמה לפני זה בלי ששמעתם ציוץ מהכיוון שלו בכלל.
אני עדיין חושב שבסיטואציה שנוצרה השחרור היה נכון אבל מועדון אחר שלא מתרפס ויודע לעמוד על שלו ולהתמודד מול הדברים האלה מנהל את המצב אחרת לחלוטין
הצליחו להפיל ראש ממשלה, מה זה בשבילם להפיל שחקן כדורגל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

xboy כתב:
20 יוני 2021, 07:53
הצליחו להפיל ראש ממשלה, מה זה בשבילם להפיל שחקן כדורגל.
חחחחח טובבב

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

dor69 כתב:
20 יוני 2021, 07:36
אני מת להגיד לך שאתה צודק ולמחוא כפיים.

אבל במקרה שלו יש הלימה בין הרעש ובין המרעיש.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
talb55

שליחה על ידי talb55 »

בכנות, צריך להתקדם הלאה.
ז'וס מבחינתי ייזכר (או לא) כשחקן שהגיע לעונה נטו ולא קידם את הקבוצה בכלום.
לא קידם זה אנדרסטייטמנט, כי הוא חירב אותנו בהיבט התדמיתי והתקשורתי, ובנוסף לא לקח אף שחקן בצילו ופיתח אותו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

talb55 כתב:
20 יוני 2021, 10:18
בכנות, צריך להתקדם הלאה.
ז'וס מבחינתי ייזכר (או לא) כשחקן שהגיע לעונה נטו ולא קידם את הקבוצה בכלום.
לא קידם זה אנדרסטייטמנט, כי הוא חירב אותנו בהיבט התדמיתי והתקשורתי, ובנוסף לא לקח אף שחקן בצילו ופיתח אותו.
כנראה שהתקדמת מהר מידי בלי להסתכל אחורה;

יש גביע ושלב בתים באירופית על השם שלו, יותר מכל הישג שאי פעם נרשם על שם מישהו בתולדות המועדון.

זה הוא ועוד 10.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Totti כתב:
20 יוני 2021, 10:53
כנראה שהתקדמת מהר מידי בלי להסתכל אחורה;

יש גביע ושלב בתים באירופית על השם שלו, יותר מכל הישג שאי פעם נרשם על שם מישהו בתולדות המועדון.

זה הוא ועוד 10.
הוא ועוד 60.
את כל המועדון הוא סחב על הגב שלו בעונה עם תקציב מזערי.
חבל שהוא עד כדי כך פרובלמטי. היו מוכנים לספוג איתו הרבה.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב:
20 יוני 2021, 08:57
אני מת להגיד לך שאתה צודק ולמחוא כפיים.

אבל במקרה שלו יש הלימה בין הרעש ובין המרעיש.
ברור שהוא חמום מוח ואי אפשר לנקות אותו, זו גם לא הכוונה, הקטע הוא ההבדל בין האווירה סביבו לפני המרפק ההוא ואחריו.
האווירה שיצרה התקשורת חלחלה לכל מקום. הוא שחקן טוטאלי שהרגש מנהל אותו ולכן ההבדל הזה בין השקט של העונה הראשונה לבלאגן של השנייה... אני לא מכיר הרבה שחקנים מסוגו שלא יושפעו לרעה מאווירה כזאת עוינת במדינה זרה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

קשה עוד להשלים עם עזיבתו (פתאום מבינים בתקשורת שלא יהיה על מי לטנף מדי שבוע אז יוצא בינתיים צרור של כתבות עליו). נותר רק להודות לו על תקופה יפה וגם על רגעים פחות יפים, בזמנים כה אפורים הכניס המון צבע וחיים לקבוצה שלנו ולא נטש כפי שעשו שכירי החרב האחרים, יהיה קשה לשכוח את הבישולים והשערים שגרמו פעם אחר פעם לתפוס את הראש בהתמוגגות וגם יהיה קשה לשכוח איך חמארים בקבוצה חירבו לך כדורים שהונחו על מגש של כסף (קשה שלא להבין את הסטירות שהיית מחלק 😉) נותר לנו רק לקוות שמתוך שלל הרכש שיגיע יהיה אחד עם תשוקה מהפנטת כמו שיש לך,תודה ז'וס!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

עזוב דור, הבחור לא רגוע בכלל והתקשורת אומנם מחממת מסביב (בלטו מאוד צמד המוקיונים שמשדרים את המשחק המרכזי וליוו כל רבע תנועת יד שלו בקריינות דרמטית), אבל הוא אחד מספקי החומרים הגדולים שראיתי.

אין רגע שקט וזה לא רק על המגרש. זה בחדר הלבשה, באימון, אפילו בבית הוא ייצר איזו כותרת מטופשת עם האישה ההיא.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

Totti כתב:
20 יוני 2021, 11:02
עזוב דור, הבחור לא רגוע בכלל והתקשורת אומנם מחממת מסביב (בלטו מאוד צמד המוקיונים שמשדרים את המשחק המרכזי וליוו כל רבע תנועת יד שלו בקריינות דרמטית), אבל הוא אחד מספקי החומרים הגדולים שראיתי.

אין רגע שקט וזה לא רק על המגרש. זה בחדר הלבשה, באימון, אפילו בבית הוא ייצר איזו כותרת מטופשת עם האישה ההיא.
על זה שהוא לא חכם אין ויכוח... אף אחד לא מנסה להוציא אותו צדיק, טראבלמייקר במלוא מובן המילה
מועדון בריא צריך לדעת לנהל גם כאלה ולא לתת לסערות לנהל אותו.

סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MikiRed »

אפשר (אולי) להבין את יהושוע ב"תקלות" במהלך המשחקים.
דופק גבוהה, איכפתיות, השחקן הכי מתוקל בליגה בפור גדול ללא הגנה מהשופטים, שחקנים בוקים מסביבו...

אי אפשר לקבל (וזה גם מעיד על עומק בסריטה) את העימותים עם כולם, הצוות והשחקנים. החלטה קשה מאד, אבל לצערי נכונה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

dor69 כתב:
20 יוני 2021, 11:16
על זה שהוא לא חכם אין ויכוח... אף אחד לא מנסה להוציא אותו צדיק, טראבלמייקר במלוא מובן המילה
מועדון בריא צריך לדעת לנהל גם כאלה ולא לתת לסערות לנהל אותו.
אני חושב שהוא חצה את הרוביקון בכמות ובתדירות.

כשזה חצה את הקווים כמו שמיכאל אומר, מהמגרש והאמויציות, לאימון ולצוות המקצועי, זה כבר לא בשלב שצריך או אפשר לנהל.

שלח תגובה