ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
talb55

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי talb55 »

Totti כתב:
20 יוני 2021, 10:53
כנראה שהתקדמת מהר מידי בלי להסתכל אחורה;

יש גביע ושלב בתים באירופית על השם שלו, יותר מכל הישג שאי פעם נרשם על שם מישהו בתולדות המועדון.

זה הוא ועוד 10.
הלוואי והיה אפשר להתקדם מהר יותר.
מבחינתי זוסוואה שייך לתקופה שבה הכי לא נהנתי מהקבוצה בעשור האחרון והרבה בזכות הדמות שלו.
שלב בתים זה נס שגדול גם עליו בעיני, לגבי הגביע מקבל.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Totti כתב:
20 יוני 2021, 11:20
אני חושב שהוא חצה את הרוביקון בכמות ובתדירות.

כשזה חצה את הקווים כמו שמיכאל אומר, מהמגרש והאמויציות, לאימון ולצוות המקצועי, זה כבר לא בשלב שצריך או אפשר לנהל.
השאלה האם באליפות הראשונה כשהיינו עלאק "המאמי הלאומית" והיינו חזקים מול ה.קשורת וחזקים בחדר הלבשה זה גם היה מתפתח לדבר כזה במידה וזוס היה משחק אז. לדעתי לא. לדעתי התקשורת נפחה את זה מעל ומעבר.

מחזיר אתכם לעונה הראשונה, היו לו 10 צהובים אם אני לא טועה. אני מוכן להתערב ש7 מתוכם הם גבוליים במקרה הטוב או כאלו שבקבוצה הנכונה לא שורקים נגדם. אני ממש זוכר איך כל שריקה כבר אז ראית שהוא מקבל צהוב סתם....

במועדון חזק שמגבה את השחקנים שלו אחרי הפעם הראשונה אין מצב שזה מתנפח לממדים כאלו. אצלנו בחרו הרבה פעמים לשתוק עד יעבור זעם.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

dardasmiley כתב:
20 יוני 2021, 13:07
השאלה האם באליפות הראשונה כשהיינו עלאק "המאמי הלאומית" והיינו חזקים מול ה.קשורת וחזקים בחדר הלבשה זה גם היה מתפתח לדבר כזה במידה וזוס היה משחק אז. לדעתי לא. לדעתי התקשורת נפחה את זה מעל ומעבר.

מחזיר אתכם לעונה הראשונה, היו לו 10 צהובים אם אני לא טועה. אני מוכן להתערב ש7 מתוכם הם גבוליים במקרה הטוב או כאלו שבקבוצה הנכונה לא שורקים נגדם. אני ממש זוכר איך כל שריקה כבר אז ראית שהוא מקבל צהוב סתם....

במועדון חזק שמגבה את השחקנים שלו אחרי הפעם הראשונה אין מצב שזה מתנפח לממדים כאלו. אצלנו בחרו הרבה פעמים לשתוק עד יעבור זעם.
תאמין לי שאלונה לא רואה אף אחד ממטר, לא קולגות, לא עובדים, לא שחקנים ובטח שלא את התקשורת.
אם אלונה הייתה חושבת שזוס טוב למערכת היא לא הייתה דופקת חשבון לאף אחד.

סמל אישי של משתמש
MELI
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי MELI »

פוסט פרידה מרגש ☺️

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

MELI כתב:
22 יוני 2021, 08:05
פוסט פרידה מרגש ☺️
אפשר לינק בבקשה?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

תמונה
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

יש ראיון עם ריקן בוואלה.
הוא מדבר שם על חדר הלבשה של מכבי שהיו דברים שפשוט לא דלפו והם כל הזמן שמרו על זה שלא יהיו הדלפות כולל תרגילים לחשודים ומי שהדליף קיבל מרפק.
בין לבין סיפר ששיחק בשווייץ 2 אחים מהקבוצה פיצצו את החלוץ של הקבוצה שלהם ועדיין זה לא דלף ונשמר חדר הלבשה בריא.
כמו שאמרתי כשקרה המקרה של גוס כשאין הדלפות זה לא אומר שאין אירועים, מכות בכדורגל זה לא דבר מוזר.
שחקנים מסריחים מדליפים הכל, התקשורת חוגגת והבעלים וההנהלה צריכים להגיב.
אחלה גבר שבעולם, אמן ויצליח בפולין בכל מקום שידרוך בו ואנחנו נישאר עם הגעגועים ועם שכטר.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

red guy כתב:
22 יוני 2021, 13:53
יש ראיון עם ריקן בוואלה.
הוא מדבר שם על חדר הלבשה של מכבי שהיו דברים שפשוט לא דלפו והם כל הזמן שמרו על זה שלא יהיו הדלפות כולל תרגילים לחשודים ומי שהדליף קיבל מרפק.
בין לבין סיפר ששיחק בשווייץ 2 אחים מהקבוצה פיצצו את החלוץ של הקבוצה שלהם ועדיין זה לא דלף ונשמר חדר הלבשה בריא.
כמו שאמרתי כשקרה המקרה של גוס כשאין הדלפות זה לא אומר שאין אירועים, מכות בכדורגל זה לא דבר מוזר.
אחלה גבר שבעולם, אמן ויצליח בפולין בכל מקום שידרוך בו ואנחנו נישאר עם הגעגועים ועם שכטר.
+1000

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

red guy כתב:
22 יוני 2021, 13:53
יש ראיון עם ריקן בוואלה.
יש לנו חדר הלבשה מסריח

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אין מנהיגים בחדר הלבשה
אין שחקן שהוא דמות שכולם אוהבים אותו בחדר הלבשה שיכול לאחד את כולם וכולם יכבדו את את מה שהוא אומר
אין מליקסון, אין ברדה, אין איתן עזריה

מקווה שהעונה אלחמיד ושכטר יהיו כאלה שיאחדו את כולם במקום ליצור מחנאות

פעם ערן זהבי אמר על ג'ורדי קרוייף שהוא היה נכנס מלא לחדר הלבשה של השחקנים, ומדבר איתם מלא. גם אחרי אימון ואחרי משחקים היה מדבר איתם בטלפון. הם ממש כיבדו אותו ואהבו אותו.
אולי גם ברדה צריך להיכנס יותר ולהראות נוכחות. אין לנו ולא יהיה לנו עוד מישהו כמוהו.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

שמעון א כתב:
22 יוני 2021, 15:01
אין מנהיגים בחדר הלבשה
אין שחקן שהוא דמות שכולם אוהבים אותו בחדר הלבשה שיכול לאחד את כולם וכולם יכבדו את את מה שהוא אומר
אין מליקסון, אין ברדה, אין איתן עזריה

מקווה שהעונה אלחמיד ושכטר יהיו כאלה שיאחדו את כולם במקום ליצור מחנאות

פעם ערן זהבי אמר על ג'ורדי קרוייף שהוא היה נכנס מלא לחדר הלבשה של השחקנים, ומדבר איתם מלא. גם אחרי אימון ואחרי משחקים היה מדבר איתם בטלפון. הם ממש כיבדו אותו ואהבו אותו.
אולי גם ברדה צריך להיכנס יותר ולהראות נוכחות. אין לנו ולא יהיה לנו עוד מישהו כמוהו.
בסדר, אני רואה את ברדה מתקשר לחתואל: "אז מה קורה רותם, הכל טוב?". ת: "אל תשאל אח שלי, נתתי אתמול עבודה בפורום אצל איזה שבורה אחת".

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

כבר כמה שנים יש אצלנו הדלפות מאוד חמורות, ויותר חמור מזה שלרב זהות המדליפים ידועה לכולם ועדיין לא עושים עם זה שום דבר.
כל התקריות עם ז'וסוואה, בין עם זה עמית ביטון, ברדה או יחזקאל היו צריכות להישאר ולהיפתר ברמת המועדון ולא ליצור פסטיבלים בתקשורת.
עצוב שזו המציאות ועוד יותר עצוב שנראה כאילו במועדון חיים עם זה בשלום.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

יש גם את הקטע הזה מהראיון לא פחות חשוב.

מה היה ביריקה של ז'וסוואה. עד היום טוענים בב"ש שלא הייתה יריקה

"אני שמח שאתה שואל אותי. מכירים אותי בכדורגל הישראלי כבר מספיק שנים, אין מישהו שיכול לבוא ולהגיד עליי משהו רע. כן, היו לי ימים קשים כשכל הפרשה הזו קרתה כי אני לא מאחל לאף אחד שירקו עליו ממטר. יש ניסוחים... הייתה יריקה, רסיסים... אם מישהו יעמוד מולי וגם אם אני אעשה תנועה של יריקה ולא יצא לי רוק, זה לא נעים ולא מכבד. אני חושב שאנחנו בכלל טועים או מנסים לפרש ולנתח אם היה רסיס רוק או לא. זו נראית לכם התנהגות מקובלת? לי זה לא ניראה".

במילים אחרות ריקן מודה שלא הייתה שום יריקה.
תמונה

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

הראל כתב:
22 יוני 2021, 16:22

"אני שמח שאתה שואל אותי. מכירים אותי בכדורגל הישראלי כבר מספיק שנים, אין מישהו שיכול לבוא ולהגיד עליי משהו רע. כן, היו לי ימים קשים כשכל הפרשה הזו קרתה כי אני לא מאחל לאף אחד שירקו עליו ממטר. יש ניסוחים... הייתה יריקה, רסיסים... אם מישהו יעמוד מולי וגם אם אני אעשה תנועה של יריקה ולא יצא לי רוק, זה לא נעים ולא מכבד. אני חושב שאנחנו בכלל טועים או מנסים לפרש ולנתח אם היה רסיס רוק או לא. זו נראית לכם התנהגות מקובלת? לי זה לא ניראה".

אין ספק, השחקן שחייבים לקחת ממנו דוגמא לאיך לתת כבוד לאחר.....
צחוק הגורל- כמה חודשים אחרי התקרית, ג'וס חתם בלגיה ורשה וריקן מחכה להצעה מחוגג

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

הראל כתב:
22 יוני 2021, 16:22

מציע לא ללכלך את הפוסט של ג'וס עם הטינופת הזאת ממכבי.
מסריח מכף רגל עד ראש ומעז להרים ראש.

נחזיק אצבעות לג'וסוואה שיצליח להיות מאופס בפולין :כפיים:
חושב שהשחרור היה בלתי נמנע ויחד עם זאת מודה לו על כל רגע במועדון

שלח תגובה