ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: ז'וזְוואֵה פֵּסקיירה

שליחה על ידי Itay »

delta7 כתב:
02 יוני 2021, 10:13
כשהאוירה במקום העבודה לא טובה עובדים חדשים לא ששים להגיע, לא מפתיע.
זה לא הפריע לחיפה להחתים שחקנים כששועה היה בסגל
וגם לבית"ר שיש להם את החדר הלבשה הכי מסריח במדינה אין בעיות להביא רכש, רק לב"ש יש בעיה.
הכתבה הזאת היא עוד מנוף לחץ מביש של התקשורת על אלונה לשחרר את ז'וס, וואלה במקומה אני מאריך לו חוזה ומשתיק את כולם. מי שלא מעוניין להגיע להפועל ב"ש בגלל שחקן כזה או אחר מוזמנים להגיע לסחלה בי"א/לבית"ר המתפרקת/להפועל ת"א שמקבלים שם שטרות של מונופול בעשירי/להתקלח בממטרות של כץ... יש הרבה אפשרויות.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Itay כתב:
02 יוני 2021, 10:42
וגם לבית"ר שיש להם את החדר הלבשה הכי מסריח במדינה אין בעיות להביא רכש, רק לב"ש יש בעיה.
הכתבה הזאת היא עוד מנוף לחץ מביש של התקשורת על אלונה לשחרר את ז'וס, וואלה במקומה אני מאריך לו חוזה ומשתיק את כולם. מי שלא מעוניין להגיע להפועל ב"ש בגלל שחקן כזה או אחר מוזמנים להגיע לסחלה בי"א/לבית"ר המתפרקת/להפועל ת"א שמקבלים שם שטרות של מונופול בעשירי/להתקלח בממטרות של כץ... יש הרבה אפשרויות.
תמשיכו לעצום עיניים.
הנזק מהבחור עולה למרבה הצער על התועלת.
האורות האדומים דולקים (כבר הרבה זמן), הכתובת היתה (תקראו קצת את הפוסטים של אדום זקן בחודשים האחרונים) ועודנה על הקיר.
האיש חייב להיחתך מכאן ומוקדם ככל האפשר, גם במחיר של פגיעה מקצועית כזו או אחרת.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

מה אני אגיד לך, הלוואי עלי בחיים כזה יחס בין נזק (הלך מכות עם כמה שחקנים, החמיץ כמה משחקים חשובים וגורם לעידן ורד לא לרצות להגיע למועדון) לבין תועלת (גביע + שלב בתים בליגה האירופית).

ממש איום ונורא.

ועדיין אם המועדון מחליט לשחרר אותו, זאת החלטה סבירה.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

delta7 כתב:
02 יוני 2021, 10:56
תמשיכו לעצום עיניים.
האורות האדומים דולקים (כבר הרבה זמן), הכתובת היתה (תקראו קצת את הפוסטים של אדום זקן בחודשים האחרונים) ועודנה על הקיר.
לאיזה נזק הוא הוביל אותנו?
אם בעונה הבאה יהיה לנו סגל כמו שלוי רוצה עם ורד,עטר,חטואל,שכטר... באמת יהיו פה נזקים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Itay כתב:
02 יוני 2021, 09:37
בוואלה ספורט נאמר כי שחקני רכש חוששים להגיע בגללו, רק חסר שיאשימו אותו במקום זדורוב.
:מתגלגל מצחוק:
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Noam98
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Noam98 »

Itay כתב:
02 יוני 2021, 10:42
יווני חכם אמר פעם שהאמת נמצאת תמיד איפשהו בין מקרי הקיצון, אבל אף פעם לא בדיוק באמצע.
אני חושב שהאמת קרובה יותר למה שאתה מציע כאן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

delta7 כתב:
02 יוני 2021, 10:56
תמשיכו לעצום עיניים.
אתה מתנהג בתמימות/לא מסתכל על התמונה הגדולה.
הסיפור הוא לא זוסואה ספציפית, אלא העובדה שהתקשורת מרשה לעצמה לנסות ולהשפיע, גם באופן אקטיבי, על ההחלטה של המועדון בקשר לזוסואה.
כשמצרפים לזה את הסיקור שקיבלנו בעבר בתקשורת "קמפיין פנדל לבאר שבע" "הקמפיין נגד אוגו" וההתעלמות מצד התקשורת מהקיפוח המתמשך נגדנו בכל הקשור לשיפוט ובכל הקשור לעונשים המחמירים שההתאחדות נתנה לשחקנים ואנשי המועדון שלנו (זוסואה, אלחמיד, ברדה), מבינים שיש כאן משהו גדול מזוסואה.
בסופו של דבר אלונה תקבל החלטה לכאן או לכאן, אבל עצם הניסיון הזה להפעיל לחץ ולנסות להשפיע על ההחלטה, מתקשורת שאמורה להיות אוביקטייבית, שאמורה לדווח ולסקר, ולא לקבוע בעצמה את המציאות, היא חציית קו אדום. והיא כבר מגמה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

עאלק חוששים להגיע.... כמה נמוך עוד ירדו הכתבים?

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 יוני 2021, 11:28
אתה מתנהג בתמימות/לא מסתכל על התמונה הגדולה.
הסיפור הוא לא זוסואה ספציפית, אלא העובדה שהתקשורת מרשה לעצמה לנסות ולהשפיע, גם באופן אקטיבי, על ההחלטה של המועדון בקשר לזוסואה.
כשמצרפים לזה את הסיקור שקיבלנו בעבר בתקשורת "קמפיין פנדל לבאר שבע" "הקמפיין נגד אוגו" וההתעלמות מצד התקשורת מהקיפוח המתמשך נגדנו בכל הקשור לשיפוט ובכל הקשור לעונשים המחמירים שההתאחדות נתנה לשחקנים ואנשי המועדון שלנו (זוסואה, אלחמיד, ברדה), מבינים שיש כאן משהו גדול מזוסואה.
בסופו של דבר אלונה תקבל החלטה לכאן או לכאן, אבל עצם הניסיון הזה להפעיל לחץ ולנסות להשפיע על ההחלטה, מתקשורת שאמורה להיות אוביקטייבית, שאמורה לדווח ולסקר, ולא לקבוע בעצמה את המציאות, היא חציית קו אדום. והיא כבר מגמה.
תפסיק להסיט את האש.
רק אלונה קובעת.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
02 יוני 2021, 11:36
תפסיק להסיט את האש.
רק אלונה קובעת.
מידיעה, היא קוראת כל הזמן ובהרבה מאוד מקומות.
עד כמה זה ישפיע עליה זה שאלה אחרת. אבל היא לא מתגוררת באיזה אי בודד, וזה בטוח משפיע עליה במידה כזאת או אחרת, בטח קמפיין כל כך גדול וחד צדדי (תזכרו במה שקרה עם אבוקסיס למשל).

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
02 יוני 2021, 11:50
מידיעה, היא קוראת כל הזמן ובהרבה מאוד מקומות.
עד כמה זה ישפיע עליה זה שאלה אחרת. אבל היא לא מתגוררת באיזה אי בודד, וזה בטוח משפיע עליה במידה כזאת או אחרת, בטח קמפיין כל כך גדול וחד צדדי (תזכרו במה שקרה עם אבוקסיס למשל).
שטויות במיץ.
כולם קוראים בכל מקום.
בסוף ההחלטה היא שלה, ועם כל הפחד שלך משיחרור שלו ומכל מיני גורמים שיטו את הכף, אני אומר לך שהיא צריכה להטיס אותו מפה וזה יעשה רק טוב. עם כל הצער זאת האמת.

ואני אומר עוד משהו, בתחושה שלי המגמה השתנתה בימים האחרונים. כאילו מנסים להוריד את הנושא מסדר היום עד יעבור זעם ואם בהתחלה היה נראה שהוא סיים פה אז עכשיו זה כבר לא ודאי. ככה זה מרגיש לפחות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
02 יוני 2021, 11:55
שטויות במיץ.
כולם קוראים בכל מקום.
בסוף ההחלטה היא שלה, ועם כל הפחד שלך משיחרור שלו ומכל מיני גורמים שיטו את הכף, אני אומר לך שהיא צריכה להטיס אותו מפה וזה יעשה רק טוב. עם כל הצער זאת האמת.

ואני אומר עוד משהו, בתחושה שלי המגמה השתנתה בימים האחרונים. כאילו מנסים להוריד את הנושא מסדר היום עד יעבור זעם ואם בהתחלה היה נראה שהוא סיים פה אז עכשיו זה כבר לא ודאי. ככה זה מרגיש לפחות.
ברור שאני רוצה שהוא יישאר, ועדין זה לא קשור לעובדה שיש כאן קמפיין גדול מאוד שמטרתו להשפיע על החלטת המועדון.
לדעתך זה תקין, אני חושב אחרת.

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

שיש כתב:
02 יוני 2021, 11:33
עאלק חוששים להגיע.... כמה נמוך עוד ירדו הכתבים?
עד כמה שצריך בשביל לייצר קליקים ולסייע למדליפים. הסיבה לכותרת היא כנראה שחקן (מהקבוצה או לא) שרוצה לשפר עמדות במומ מול אלונה שפתאום הפכה לבונקרית בענייני כספים.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ForeverRed כתב:
02 יוני 2021, 11:55

1+

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

לא רק שצריך להישאר, גם צריך להאריך לו חוזה בעונה נוספת.

שלח תגובה