פאוליניו חתם לשנה וחצי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ran

Re: פאוליניו חתם לשנה וחצי

שליחה על ידי ran »

משה אתה מספיק זמן פה בפורום ואני בטוח שקראת שביקרתי את המועדון גם כשהיינו במקום ה-1 העונה וגם באירופה.
כדורגל לא היה שם! גניבת דעת וניצחונות בחאווה כן היו. ממש לא בגלל התקופה. כשצריך לבקר מבקרים! משחק אחד שבאמת היינו טובים בו היה נגד רעננה בניצחון 1-0. זהו.
אם יש לכם זיכרון קצר זאת לא בעיה שלי, ניצחונות 3-0 על הפועל חיפה בסמי ועוד כמה כאלה בבית לא סינוורו אותי, לא שיחקנו כדורגל והפיצוץ היה באוויר.
שיקום אחד שיגיד שלא התרעתי מראש גם בתקופה טובה. כדי שלא תגידו אוהד הצלחות או בא רק בתקופות רעות. כשהדרך מקולקלת צריך לקום ולהגיד.

וכן טל, אני לא חושב שצריך להרחיב בכמה כוח יש למדיה החברתית. רק בשבוע שעבר אלונה הגיבה במסיבת עיתונאים אחרי שקראה טוב טוב מה קורה ברשת. ותאמין לי שזה לא בגלל האולטרס שהגיעו לאימונים ועשו רעש.
זה בגלל אוהדים שכותבים לעניין ולא מתלהמים, כותבים דברים נכונים, מדייקים בעובדות ובבעיות שיש בקבוצה. אוהדים מתחילים לפתוח את העין. כמות הבעיות כל כך גדולה שאפשר להכניס למדור ספורט שלם בעיתון.
כל מה שמבקשים זה לחזור לדרך נכונה, למהלכים שיהיו טובים לא רק מיידית אלא גם לעתיד. אפשר לעשות את זה, זה לא בשמיים אבל ההתנהלות מביכה וככה בדיוק אנחנו נראים.
יאללה אני סיימתי לחזור על הדברים האלה כל פעם. אתם צריכים תקופות עוד יותר מגעילות כנראה כדי להבין את הדברים האלה. רק תזכרו שיש כאלה שראו את זה גם בתקופות של ניצחונות משקרים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ואיך מכבי לקחה אליפות שנה שעברה? עם כדורגל דומה למה שהיה לנו בתחילת השנה. קודם כל קשה עד בלתי אפשרי להבקיע מולם, אחרי זה הם כבר מוצאים את הגול, וגם אם לא כובשים כמו במשחקים מול בני יהודה, רעננה וחדרה, הם עדין מוציאים נקודה מהמשחק ובליגה חלשה כמו שלנו זה עדין מספיק להם בשביל לטייל לעוד אליפות.
לא היינו מבריקים בתחילת העונה, אבל עמדנו טוב על המגרש, הוצאנו את המיץ ליריבה, היה קשה מאוד להגיע מולנו למצבים, וזה הספיק בשביל להגיע לבלומפילד מול מכבי בלי הפסד כשאנחנו צמודים למכבי בטבלה.
אולי זה לא היה מספיק לאליפות (בשביל זה לדעתי החתימו את זוסואה ופאוליניו, להוסיף את הברק שכן יעזור לנו להכריע משחקים ולהגיע ליותר מצבים), אבל זה היה טוב בהרבה מהקבוצה הנוכחית בלי אמצע שכל מתפרצת זה חצי גול ויש יותר מידי כאלה כל משחק.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

Sir Alex Ferguson כתב:ואיך מכבי לקחה אליפות שנה שעברה? עם כדורגל דומה למה שהיה לנו בתחילת השנה.
משה, כפרה עליך.
זה הזוי מה שכתבת כאן.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

שמעון לא היה כאן כלום שנה שעברה. השנה חיפה ובית״ר טובות יותר, אבל שנה שעברה גם זה לא היה ומכבי שיחקה מול עצמה ועם כדורגל בינוני דרסה תליגה (ועובדה שבקיץ הקודם ובקיץ הנוכחי הודחה פעמיים באירופה על ידי קבוצות בינוניות).
גם השנה מכבי היא לא משהו מיוחד, והעובדה שאנחנו היום רביעי עם פער על מקום חמישי למרות שכבר כמה חודשים במשבר גדול היא עוד הוכחה לחולשה של הליגה השנה.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא היה כלום שנה שעברה זה נכון.
אבל להגיד שהיא הייתה נראית כמו פתיחת העונה שלנו?!?! זה הגזמהההה!!!! כי גם בתחילת העונה היינו אפורים וחלשים שגונבים גולים פה ושם.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

תאמת אני נהניתי בתחילת העונה

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Tal_Hbs כתב:תאמת אני נהניתי בתחילת העונה
אחלה קבוצה הייתה פה.
בדיוק מה שדיברו עליו בקיץ, קבוצה רעבה, דינאמית, שקשה לשחק מולה ויכולה להוות איזשהו שלד לעתיד.
חבל שקפצנו מעל הפופיק והרסנו אותה.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

bs war כתב:
אחלה קבוצה הייתה פה.
בדיוק מה שדיברו עליו בקיץ, קבוצה רעבה, דינאמית, שקשה לשחק מולה ויכולה להוות איזשהו שלד לעתיד.
חבל שקפצנו מעל הפופיק והרסנו אותה.
בדיוק
לא יודע מה בער להם לשנות הכל

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Tal_Hbs כתב:תאמת אני נהניתי בתחילת העונה
מאוד נהניתי.
שחקנים התקדמו והיה אפשר לראות גרף שיפור אצל חלקם, ידעת למה לצפות, כמעט ולא היו נפילות חדות ביכולת.

במילים אחרות... קבוצה יציבה שיודעת מה היא רוצה מעצמה.
לאליפות זה לא היה מספיק בשום צורה (אלא אם כן היו פוגעים בול ברכש של שני זרים שנותרו), אבל הייתה יכולה להיות עונה טובה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אם אתם עדיין רגועים תראו מה פרסום נדב דייג, אחד הכתבים המקורבים ביותר למועדון:

https://mynetbeersheva.co.il/%D7%A1%D7%A ... Q7ySCVZmn4" onclick="window.open(this.href);return false;

יש שם ציטוט כזה: ״בהסכם עם הברזילאי יש אפשרות להתיר את חוזהו תמורת פיצוי של שתי משכורות ואם יימצא מחליף ייתכן כי פאוליניו יעזוב מבלי שראה אפילו דקת משחק אחת אצל האדומים.״

ואני אומר שאין מצב שהקבוצה לא ידעה שיש לו בעיית ברכיים, מי מכניס סעיף כזה לחוזה בלי לדעת את המצב?
ידעו שיש בעיה והביאו בכל זאת. מזל באמת שהכניסו את הסעיף הזה אחרת זה היה מעצים עוד יותר את המחדל שגם ככה קיים.
שימשיכו לחסוך בתחום הכל כך חשוב הזה ונראה לאן נגיע. לא מתייחסים לזה ברצינות. קבוצות קטנות עושות לנו בית ספר עם רכש וזרים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

רן, ברור שידעו שפעם נפצע בברך, אבל החליטו ללכת בגלל שמאז שיחק ברציפות ובהצלחה אבל רצו לבטח את עצמם לכל מקרה, דווקא התנהלות נכונה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

Sir Alex Ferguson כתב:רן, ברור שידעו שפעם נפצע בברך, אבל החליטו ללכת בגלל שמאז שיחק ברציפות ובהצלחה אבל רצו לבטח את עצמם לכל מקרה, דווקא התנהלות נכונה.
כשזה מקרה אחד להרבה סבבה, יכול להיות שאפשר להמר.
כשאין אופציה להמר אחרי כשלונות ברכש אחד אחרי השני, זה לא בא בחשבון.
קריו, קוונקה, מנזון, סטו, יאניס, מרין, טאפוקו, יש עוד וזה גם בלי הישראלים שבאו והועלמו כלא היו.
נערך לאחרונה על ידי ran ב 14 ינואר 2020, 15:27, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:רן, ברור שידעו שפעם נפצע בברך, אבל החליטו ללכת בגלל שמאז שיחק ברציפות ובהצלחה אבל רצו לבטח את עצמם לכל מקרה, דווקא התנהלות נכונה.
מסכים

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לגמרי התנהלות נכונה. הקטינו את הסיכון לשתי משכורות

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

ran כתב:אם אתם עדיין רגועים תראו מה פרסום נדב דייג, אחד הכתבים המקורבים ביותר למועדון:

https://mynetbeersheva.co.il/%D7%A1%D7%A ... Q7ySCVZmn4" onclick="window.open(this.href);return false;

יש שם ציטוט כזה: ״בהסכם עם הברזילאי יש אפשרות להתיר את חוזהו תמורת פיצוי של שתי משכורות ואם יימצא מחליף ייתכן כי פאוליניו יעזוב מבלי שראה אפילו דקת משחק אחת אצל האדומים.״

ואני אומר שאין מצב שהקבוצה לא ידעה שיש לו בעיית ברכיים, מי מכניס סעיף כזה לחוזה בלי לדעת את המצב?
ידעו שיש בעיה והביאו בכל זאת. מזל באמת שהכניסו את הסעיף הזה אחרת זה היה מעצים עוד יותר את המחדל שגם ככה קיים.
שימשיכו לחסוך בתחום הכל כך חשוב הזה ונראה לאן נגיע. לא מתייחסים לזה ברצינות. קבוצות קטנות עושות לנו בית ספר עם רכש וזרים.
ס0ר לנו עוד כמה אתה בא בטוב ומאהבת המועדון.

נהיית מעיק באמת עם האובססיה להוכיח שהכל חרא במועדון...

מצטער אבל למרות שאני לא מקורב ולא יודע כמוך מה קורה במועדון, אני לאט לאט מבין שהבעיה אצלך יותר מאשר במועדון (שלא נקי מטעויות, אבל בטח שלא שחור ועלוב כפי שאתה מנסה לצייר כאן)...

שלח תגובה