פאוליניו חתם לשנה וחצי

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

Re: פאוליניו חתם לשנה וחצי

שליחה על ידי RedHell »

ran כתב:אם אתם עדיין רגועים תראו מה פרסום נדב דייג, אחד הכתבים המקורבים ביותר למועדון:

https://mynetbeersheva.co.il/%D7%A1%D7%A ... Q7ySCVZmn4" onclick="window.open(this.href);return false;

יש שם ציטוט כזה: ״בהסכם עם הברזילאי יש אפשרות להתיר את חוזהו תמורת פיצוי של שתי משכורות ואם יימצא מחליף ייתכן כי פאוליניו יעזוב מבלי שראה אפילו דקת משחק אחת אצל האדומים.״

ואני אומר שאין מצב שהקבוצה לא ידעה שיש לו בעיית ברכיים, מי מכניס סעיף כזה לחוזה בלי לדעת את המצב?
ידעו שיש בעיה והביאו בכל זאת. מזל באמת שהכניסו את הסעיף הזה אחרת זה היה מעצים עוד יותר את המחדל שגם ככה קיים.
שימשיכו לחסוך בתחום הכל כך חשוב הזה ונראה לאן נגיע. לא מתייחסים לזה ברצינות. קבוצות קטנות עושות לנו בית ספר עם רכש וזרים.
דווקא חושב שזה לזכות המועדון.
חששו שאולי יכול לחזור מקרה כזה ואם כן ביטחו את עצמם בכך שאפשר להשתחרר בקלות.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

באמת לא רואה בעייתיות כאן. הלוואי ומעכשיו יכניסו בכל חוזה אפשרות יציאה. ממאמן עד שחקן.
להגיע להפועל ב"ש זאת זכות גדולה עבור שחקנים כמו קאריו, בן בסט וסטו. אין שום סיבה שאם נרצה לשחרר אותם אז הם יסחטו אותנו ונביא להם 6-8 חודשים של משכורת.

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

ומה עם מכבי, הביאו שחקן שעדיין לא שיחק והם תקועים איתו. אנחנו יצאנו גדולים ששמנו סעיף יציאה

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אתם לא יורדים לסוף דעתי, אתם מעדיפים להסתכל על הסעיף שהכניסו מאשר להסתכל על זה שלא מביאים שחקנים שבאמת יכולים לעזור לנו, בגיל טוב ועם חשיבה קדימה.
סעיף כזה ייכנס אך ורק לשחקן שיש לו בעיה. לא כל שחקן מסכים לסעיף כזה בחוזה! רק שחקן בגיל 34 אוטוטו שיודע שאין לו כבר מה להפסיד ויש לו עבר של פציעות מכובד מאוד.
הבנאדם היה בגיל 30 במשך כמעט שנה בחוץ בגלל פציעת ברך. ובואו רבאק מי מחתים שחקן בן 34?!?!?!?!
אבל אתם אטומים ולא פותחים את העיניים מה אני אגיד לכם.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

ran כתב:אתם לא יורדים לסוף דעתי, אתם מעדיפים להסתכל על הסעיף שהכניסו מאשר להסתכל על זה שלא מביאים שחקנים שבאמת יכולים לעזור לנו, בגיל טוב ועם חשיבה קדימה.
סעיף כזה ייכנס אך ורק לשחקן שיש לו בעיה. לא כל שחקן מסכים לסעיף כזה בחוזה! רק שחקן בגיל 34 אוטוטו שיודע שאין לו כבר מה להפסיד ויש לו עבר של פציעות מכובד מאוד.
הבנאדם היה בגיל 30 במשך כמעט שנה בחוץ בגלל פציעת ברך. ובואו רבאק מי מחתים שחקן בן 34?!?!?!?!
בתקופה שהביאו אותו, שהיה נראה שיש קבוצה צעירה ונמרצת, שרק היה חסר לה עוד משהו ורגל מסיימת בחלק ההתקפי, ההחתמה הייתה הגיונית לגמרי.

למצב של היום הוא לא מתאים. קל מאוד לבקר בדיעבד.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

ran כתב:אתם לא יורדים לסוף דעתי, אתם מעדיפים להסתכל על הסעיף שהכניסו מאשר להסתכל על זה שלא מביאים שחקנים שבאמת יכולים לעזור לנו, בגיל טוב ועם חשיבה קדימה.
מכבי.. קראו לו פריצה. היה לא רע.
33 אמנם אבל מאמין שהשנה הבדל הזה לא קריטי מבחינתך כי בגיל 35 פירק אותנו בגמר גביע.
פאוליניו חתם אחרי שסיים מלך השערים בשוודיה לא כשחקן שפעם לפני הרבה שנים היה כזה.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

רק אומר שיש שחקן גדול שממש לפני כמה ימים חתם בקבוצה גדולה בגיל 38, אחרי שקיבל אינספור הצעות, בגיל 38, אחרי קרע בצולבת לפני כמה שנים... אז לא הכל שחור ולבן, לקחו הימור, לא הלך, לא נורא.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

maxkid22 כתב: רק אומר שיש שחקן גדול שממש לפני כמה ימים חתם בקבוצה גדולה בגיל 38, אחרי שקיבל אינספור הצעות, בגיל 38, אחרי קרע בצולבת לפני כמה שנים... אז לא הכל שחור ולבן, לקחו הימור, לא הלך, לא נורא.
זלאטן יש רק אחד.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

Guevara כתב: זלאטן יש רק אחד.
גם אם זלאטן היה חותם פה אנשים היו מוצאים על מה להתלונן

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

הדוגמא של פריצה טובה אבל לפריצה לא היו בעיות ברך.
תמונה

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לפי אבוקסיס במסיבת עיתונאים הבוקר הוא בדרך להחתך.
"החזרה שלו מהפציעה תיהיה ארוכה יותר ממה שחשבנו בהתחלה, בימים הקרובים אתם תדעו מה אנחנו נעשה איתו"
תמונה

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

פארסה רצינית איתו.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

Marin כתב:פארסה רצינית איתו.
למה פארסה? לחפש ולבקר גם כשאין איפה? שחקן פציע, הכניסו סעיף מצויין של הקטנת נזק פוטנציאלי. נשמע לי שלמדו את הלקח

סמל אישי של משתמש
Marin

שליחה על ידי Marin »

eitam כתב: למה פארסה? לחפש ולבקר גם כשאין איפה? שחקן פציע, הכניסו סעיף מצויין של הקטנת נזק פוטנציאלי. נשמע לי שלמדו את הלקח
פארסה כי הוא היה אמור כבר לשחק אחרי חודש של אימונים עם חברים שלו.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

Marin כתב: פארסה כי הוא היה אמור כבר לשחק אחרי חודש של אימונים עם חברים שלו.
עכשיו גם כל פציעה היא פארסה?
יש פציעות שכן, כך לדוגמא את ניקוליץ. פה דווקא לקחו הימור ומיזערו נזקים אפשריים

שלח תגובה