הפועל ב"ש- הפועל קרית שמונה, שבת, 19:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל ב"ש- הפועל קרית שמונה, שבת, 19:00, טרנר

שליחה על ידי REDZED »

varum99 כתב: איך אתה יודע איך הוא משחק שם ? הייתה לו עונה שלמה שתיפקד כשחקן אגף, יכול להיות שיהיה טוב, שווה ניסיון.
שחקן איטי
מהירות כלשהי זה דבר בסיסי לשחקן אגף

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nitsande כתב: למה?
כי מזמן לא נתקלתי בכזה חוסר קורלציה בין יכולת של שחקן לבין הדעה הרווחת עליו.

כי ההבדלים בין שני השחקנים המדוברים הם כל כך לא חד משמעיים (ואם כבר נוטים לכיוונו של זריהן) בזמן שהתגובות בהחלט חד משמעיות.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

ForeverRed כתב: כי מזמן לא נתקלתי בכזה חוסר קורלציה בין יכולת של שחקן לבין הדעה הרווחת עליו.

כי ההבדלים בין שני השחקנים המדוברים הם כל כך לא חד משמעיים (ואם כבר נוטים לכיוונו של זריהן) בזמן שהתגובות בהחלט חד משמעיות.
איך נוטים לכיוונו של זריהן?
מה עדיף, לשחק עם מארין מחצית ראשונה ולהכניס אתזריהן במחצית השנייה ששחקני הקבוצה היריבה יותר עייפים או הפוך?
לפי זה אתה צריך להסתכל לא לפי משהו אחר.
כי זה לא שזריהן נותן מספרים חלומיים וג'ימי מרין חסג תועלת....
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב: כי מזמן לא נתקלתי בכזה חוסר קורלציה בין יכולת של שחקן לבין הדעה הרווחת עליו.

אולי התגובות הם בגלל שנמאס לנו אחרי שנה שעברה לראות שחקני כדורגל מקצועניים שפותחים בהרכב ואחרי 30 דקות כבר לא יכולים לעזור הגנתית ואחרי 60 דקות כבר צריכים לצאת בחילוף כאילו הם בני 40.
אולי התגובות הם כי אחרי 3 שנים ואולי 10 משחקים טובים בכללי במדים שלנו קצת נמאס לנו להמר על זריהן ולחכות שישתפר באספקטים כל כך בסיסים ואנחנו מעדיפים שמישהו מחויב יותר שמתנהל פי אלף במקצועונות מזריהן יקבל את הדקות והביטחון.
יש בי עדין תקווה שזריהן יתפוצץ, אבל היא תקווה קטנה, אני כמעט לגמרי השלמתי עם העובדה שהמקסימום שיצא מזריהן זה סופר סאב שיעלה מהספסל ויביא לשינוי, הוא מאוד פציע, מאוד לא יציב, ובעיקר לא מקצוען בהתנהלות שלו (אין סיבה ששחקן בגילו יראה 0 שיפור בנושא הגופני אחרי 3 שנים במועדון כמו שלנו, הוא גם עדין וואן טריק פוני שזה יכול לעבוד בליגה החלשה שלנו בטח כשהוא רענן והמגן עייף אבל כשהוא לא מצליח הוא תקוע ומגביל אותנו מאוד).
אז כן, גם במבט לעתיד אני והרוב כאן מאמינים הרבה יותר במארין, וגם במבט להווה, בטח בקבוצה שבנו השנה, אנחנו מעריכים מאוד את המחויבות והכושר הגופני של מארין לעומת חוסר המחויבות והכושר הגופני הלקוי של זריהן.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

Sir Alex Ferguson כתב: אולי התגובות הם בגלל שנמאס לנו אחרי שנה שעברה לראות שחקני כדורגל מקצועניים שפותחים בהרכב ואחרי 30 דקות כבר לא יכולים לעזור הגנתית ואחרי 60 דקות כבר צריכים לצאת בחילוף כאילו הם בני 40.
אולי התגובות הם כי אחרי 3 שנים ואולי 10 משחקים טובים בכללי במדים שלנו קצת נמאס לנו להמר על זריהן ולחכות שישתפר באספקטים כל כך בסיסים ואנחנו מעדיפים שמישהו מחויב יותר שמתנהל פי אלף במקצועונות מזריהן יקבל את הדקות והביטחון.
יש בי עדין תקווה שזריהן יתפוצץ, אבל היא תקווה קטנה, אני כמעט לגמרי השלמתי עם העובדה שהמקסימום שיצא מזריהן זה סופר סאב שיעלה מהספסל ויביא לשינוי, הוא מאוד פציע, מאוד לא יציב, ובעיקר לא מקצוען בהתנהלות שלו (אין סיבה ששחקן בגילו יראה 0 שיפור בנושא הגופני אחרי 3 שנים במועדון כמו שלנו, הוא גם עדין וואן טריק פוני שזה יכול לעבוד בליגה החלשה שלנו בטח כשהוא רענן והמגן עייף אבל כשהוא לא מצליח הוא תקוע ומגביל אותנו מאוד).
אז כן, גם במבט לעתיד אני והרוב כאן מאמינים הרבה יותר במארין, וגם במבט להווה, בטח בקבוצה שבנו השנה, אנחנו מעריכים מאוד את המחויבות והכושר הגופני של מארין לעומת חוסר המחויבות והכושר הגופני הלקוי של זריהן.
צריך לדעתי להפריד בין הכושר הגופני למחויבות.
ייאמר לזכותו של זריהן שהוא בא בגישה טובה לעונה הזאת (כמו כל הקבוצה), אני לא חושב שהוא לא מחויב. כן עדיין יש בעיות של כושר גופני וסיבולת ל- 90 דקות, אבל זה לא בגלל חוסר רצון בעיניי

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

מחויבות זה לא רק לתת הכל על המגרש. מחויבות, לשחקן כדורגל מקצועני, זה גם להתנהל נכון מחוץ למגרש. תזונה נכונה, השקעה באימונים, לעבוד קשה כדי להשתפר ולהתקדם.
שחקן שמחויב למועדון שלו צריך להתנהל בצורה מקצוענית.
אם בדקה ה-30 זריהן לא יכול כבר לתת ספרינט חזרה להגנה כשהוא צריך כי הוא כבר שומר כוחות בגלל כושר גופני לקוי, אז הוא לא מחויב מבחינתי.
כושר גופני זאת לא גזירה משמיים. תעבוד קשה, תתאמן קשה, תחיי חיים ספורטיביים, תהיה מחויב למועדון שלך, תשיג את זה. מי שלא השיג את זה אחרי 3 שנים הוא לא מחויב למועדון שלו מבחינתי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

ראיתי את בכר אתמול בפסטיבל התמר
ז׳וזואה פותח בשבת, מרשים באימונים

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

yanivnew91 כתב:ראיתי את בכר אתמול בפסטיבל התמר
2 רבים השלישי לוקח מה שנקרא

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

yanivnew91 כתב:ראיתי את בכר אתמול בפסטיבל התמר
רגע, שאני אבין, ראית אותו בפסטיבל, התלבטת אם להפריע לו, בכל זאת זה מציק וזה, הוא היה שם עם המשפחה. ואז אחרי שהחלטת, אזרת אומץ, ניגשת אליו והדבר הראשון שעלה לך בראש לשאול אותו זה אם ז׳וזוואה פותח?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
yanivnew91

שליחה על ידי yanivnew91 »

אסי, דגים כתב:
רגע, שאני אבין, ראית אותו בפסטיבל, התלבטת אם להפריע לו, בכל זאת זה מציק וזה, הוא היה שם עם המשפחה. ואז אחרי שהחלטת, אזרת אומץ, ניגשת אליו והדבר הראשון שעלה לך בראש לשאול אותו זה אם ז׳וזוואה פותח?
רילקס אפיפיור.

א. אני לא חייב לך דין וחשבון על איך ולמה נתקלתי בו אבל אם כבר שאלת אז הוא היה אחרי בתור לפיתה דרוזית והמשפחה לא הייתה איתו באותו רגע. אתה רגיל לדמיין כל מיני הפרעות והצקות לאנשים אז עכשיו יש לך עוד משהו לדמיין ולחשוב עליו- מה הוא ביקש שימרחו לו על הפיתה.

ב. אני לא מהמצטלמים עם שחקנים/מאמן אבל הוא היה ממש לידנו ואשתי ביקשה ממנו להצטלם איתי. אם לא היא, זה לא היה קורה.

ג. אתה באמת חושב שהוא יגיד לי מי הולך לפתוח בהרכב? כתבתי את זה כדי שהויכוח פה על מרין או זריהן יקבל גם אופציה שלישית של אף לא אחד מהם בהרכב. צא עליי עכשיו על זה שהמצאתי.

ד״ש לאסי

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

אם הפורטוגלי פותח, מעדיף לוותר על מרין מאשר על סבג.
לא יעזור בית דין, הפועל באר שבע תחת ברק בכר הכי טובה עם אמצע חזק - לא משנה כמה ניסויים נעשו, תמיד חזרנו לזה.

אם יתפתח משחק לטובתנו אפשר יהיה לשלב את מרין/זריהן על חשבון האמצע בהמשך ולהוריד את יהושוע למטה.

אני בכלל מוותר על שהר בהרכב ועולה עם חמישה זרים:
שטקוס
ביטון טאהא ויטור ביטון
קלטינס שמיר
סבג
מרין יהושוע
נייגל

גומר את המשחק כמה שיותר מהר ומוציא את ויטור.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

אני בכלל לא עולה עם ויטור במשחק הזה. טהא וביטון נגד קש, זה לא רע, בלי טיפה זילזול ביריב. הלב שלי לא יחזיק מעמד עם כל נפילה או גליץ שלו , לפני המשחק בבלומפילד.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

yanivnew91 כתב: רילקס אפיפיור.

א. אני לא חייב לך דין וחשבון על איך ולמה נתקלתי בו אבל אם כבר שאלת אז הוא היה אחרי בתור לפיתה דרוזית והמשפחה לא הייתה איתו באותו רגע. אתה רגיל לדמיין כל מיני הפרעות והצקות לאנשים אז עכשיו יש לך עוד משהו לדמיין ולחשוב עליו- מה הוא ביקש שימרחו לו על הפיתה.

ב. אני לא מהמצטלמים עם שחקנים/מאמן אבל הוא היה ממש לידנו ואשתי ביקשה ממנו להצטלם איתי. אם לא היא, זה לא היה קורה.

ג. אתה באמת חושב שהוא יגיד לי מי הולך לפתוח בהרכב? כתבתי את זה כדי שהויכוח פה על מרין או זריהן יקבל גם אופציה שלישית של אף לא אחד מהם בהרכב. צא עליי עכשיו על זה שהמצאתי.

ד״ש לאסי
לא צריך לקחת ללב אחי, הכל בהומור
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

סתיו אלימלך כתב:אני בכלל לא עולה עם ויטור במשחק הזה. טהא וביטון נגד קש, זה לא רע, בלי טיפה זילזול ביריב. הלב שלי לא יחזיק מעמד עם כל נפילה או גליץ שלו , לפני המשחק בבלומפילד.
הייתה עכשיו פגרה, ויטור לא צריך מנוחה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

מעניין האם גם בעונת 2029/2030 עדיין ישאלו את ברק בכר במסיבת עיתונאים אם הוא מתרגש לשחק נגד קרית שמונה

שלח תגובה