הפועל ב"ש- הפועל קרית שמונה, שבת, 19:00, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: הפועל ב"ש- הפועל קרית שמונה, שבת, 19:00, טרנר

שליחה על ידי izguy83 »

אדום זקן כתב:זה היה משחק רע,חסר אנרגיות,חסר אחריות,מופקר והעלוב ביתר של הקבוצה מאז תחילת הליגה.
רק כי הקארמה לצידנו כרגע לא הפסדנו,
לפרקים היה חשק לקום וללכת.
וכשכל זה נאמר,עברנו מבחן אופי חשוב אבל אם מישהו חושב שביכולת הזאת אפשר לקחת אליפות אז שיתעורר ומהר.
נכון וזה ממש לא יספיק נגד מכבי. צריך להרים את הרמה.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

מכרו לנו שהקבוצה רעבה, עובדת, נלחמת,מחויבת וכו'.. אם אין כדורגל לפחות שנראה את הדברים האלה, אתמול היה יום חלש לכולם וזה כולל את בכר.
אין לי צפייה לאליפות, אין לי צפייה להצגות, אבל תראו לי קבוצה של גברים כמו שהבטחתם עוד מהקיץ ולא חבורת כוסיות משוטטות.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

yossi כתב:לא מאשים את בכר יותר מדי. לשנות שחקן או שניים זה לגיטימי ולא אמור להשפיע מערכתית.
גם אני הייתי מכניס את קבהא ולא את יוספי, אבל זה גם כן סביר.
יש ימים חלשים, גם אחרי פגרה בדרכ משום מה הקצב יורד. לשחקנים שפשוט זורקים ז אין מקום.
כתבתי את זה פה עוד לפני השער שלהם שטרנר מסריח משאננות, זה הריח לקילומטרים.
שחקנים פשוט לא זזים, מזייפים בכל ירידה להגנה ונראה שמישהו מכריח אותם להיות על הדשא. דברים כאלה אסור לקבל ואם צריך ראשים צריכים לעוף.
זה בדיוק מה שהביא את מכבי לאיפה שהיא. היא קבוצה אפורה מאוד, אבל לא מזייפים לרגע. מי שמוריד קצב עף מהסגל. יש לנו מספיק שחקנים, אם צריך גם פה לא צריך לפסול צעד דומה.

לא מעט שחקנים במופע אימים. אורן, נייג'ל, קלטינס בעיקר. גם ספורי ישן בעמידה.
יש מופעי טמטום שאני לא מבין איך קורים. אם זה טאהא שדופק ספרינט דקה 90 למעלה, ואם זה נייג'ל שבדקה האחרונה במקום להרוג את המשחק בהנעת כדור פשוט מוסר לשוער שלהם ומאפשר להם עוד צ'אנס טוב. זה חוסר אינטליגנציה בסיסית.
עוד דבר שצרם, ק"ש מבזבזים זמן חופשי, השופט שלא יודע מאיפה הביאו אותו גם כן נראה על סמים מרגיעים ולוקח את הזמן, ולאף אחד חוץ מקצת בן ביטון לא נראה שזה ממש מזיז.
התעקשנו להפסיד היום, לשמחתנו היריב כל כך חלש שאיכשהו הוא הצליח לא לקחת את זה.

ונסיים עם קצת טוב, ז'סוואה כמובן עם כדורים נהדרים. עוד יקח לו סמן להתרגל לחוסר השכל של השחקן הישראלי הממוצע, הפרצופים שהוא עושה אחרי עוד פס לא חכם פשוט הצגה.
זריהן בעוד פעולה שהצילה לנו את התחת, את המלעיזים שמתעקשים לעצום עיניים לגביו אני רחוק מלהבין.
גם לממן מגיעות מילים טובות, נכנס טוב למשחק ודחף כדורים טובים. משחק שמעלה את המניות שלו.
תמצית יפה ומדויקת אם כי נייג'ל לדעתי היה היום טוב יותר משתארת וממשיך להיות מאוד מחויב ולתת את התחת.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

red guy כתב:יוספי שחקן טוב אבל לא יכול להיות חלק מהרוטציה שלנו. לא יכול להיות שהוא עולה לפני זריהן, מארין, קבאהה וממן. שיצא לשנת השאלה ושבכר לא יעשה שטויות שיכולות לעלות לנו בנקודות חשובות. הייתי בטוח שממן יעלה בחוסר חשק והופתעתי לטובה אבל אי אפשר לבנות על זה עם גישה כזאת של מאמן
ממן בהחלט עלה היום בגישה הנכונה.
הוא חייב להבין שזו הדרך היחידה בה יוכל לחזור לעניינים.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב:הכניסה של יוספי הרגה אותנו. לא מבין למה להכניס אותו במשחק כמו היום אחרי שלא שיחק כל כך הרבה זמן אצלנו.
יצא מהעמדה יותר מידי, לא הורגש בכלל, ופשוט נתנו במתנה את האמצע לקריית שמונה.
האמצע היה של קרית שמונה הרבה לפני שיוספי נכנס.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

היו רגעים שעצמתי עיניים ודימיינתי את המגן הדביל שלהם שמשחק אותה פיזי (שמאור? או שדימיינתי?) מקבל את טונוש באגף. הוא מהשחקנים שטונוש אוהב.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

עיון קצר בדוח משחק מחדד את הנקודה של יוספי- 34 דקות על הדשא, 0 מ-3 במסירות, 4 איבודי כדור, 0 חילוצים.
אין לי שום דבר נגדו, אבל החילוף הזה היה חלק מהשאננות. זה יפה שמנסים לקדם, אבל יוספי צריך בשבילו ובשבילנו לצאת להשאלה.
אין שום הצדקה שהוא יקח דקות לקבהא, מרין או ממן.

ז'סוואה היה השחקן שהכי חיפשו אותו, 91% דיוק במסירות. הכי גבוה מבין שחקני השדה.
3\3 במסירות מפתח, 2\2 במסירות התקפיות. ההבדל בין מסירת מפתח למסירה התקפית בהגדרה של המנהלת היא שמסירה התקפית לא מעמידה שחקן במצב של כיבוש שער. מלבד זה, משמעות זהה.
כמות יפה מאוד ביחס למשחק הלא משהו שהתפתח. לשם השוואה, נייג'ל ואורן מחזיקים בשיא מסירות מפתח מדויקות עם סה"כ 8 כ"א כל העונה, מתחתיהם יונתן כהן וחזיזה עם 6.

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

אני רק אומר, שאם לא נהיה מוכנים לשלם מחיר ולקחת קצת סיכון( כמו שלא עשינו עם דן ביטון) , לא נדע אף פעם אם צומח לנו שחקן טוב או שלא....

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

סתיו אלימלך כתב:אני רק אומר, שאם לא נהיה מוכנים לשלם מחיר ולקחת קצת סיכון( כמו שלא עשינו עם דן ביטון) , לא נדע אף פעם אם צומח לנו שחקן טוב או שלא....
על דן ביטון ראו שיש כישרון.
מה רואים בתומר יוספי?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

סתיו אלימלך כתב:אני רק אומר, שאם לא נהיה מוכנים לשלם מחיר ולקחת קצת סיכון( כמו שלא עשינו עם דן ביטון) , לא נדע אף פעם אם צומח לנו שחקן טוב או שלא....
נתת שלישיות להפועל חדרה, הפועל תל אביב והפועל חיפה, שם הוא היה צריך לקבל דקות.
לזרוק אותו למערכה לראשונה מאז משחק גביע הטוטו ביולי מול מכבי חיפה במשחק כזה, היה טעות קשה ולדעתי גם רק פוגע בשחקן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

מסכים שעדיף במשחקים כאלה. אבל לא נראה לי נכון לכתוש בכל פעם שזה קורה. גם את הילדים הפרטיים שלנו אנחנו מחזקים כשהם טועים או לא בשיאם כדי לחזק את ביטחונם בתחילת דרכם.
לא מצפה לתת חסד וליטוף לשחקנים בשלים ועתירי ניסיון כמו ממן , אבל כן מצפה לסבלנות ועידוד של שחקן צעיר בתחילת דרכו שהמאמן הכי טוב בארץ נותן בו אמון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אני בשנה שעברה הגנתי על יוספי ואמרתי שהוא היה מהבודדים שהיו מחויבים בקבוצה שהייתה כאן בשנה שעברה, ושאסור לשכוח ששער הניצחון שלו בנגיחה מול חדרה הוא השער שסידר לנו את הכרטיס לאירופה השנה, ושאני מקווה שלא יושאל ויקבל הזדמנות אמיתית להוכיח את עצמו.
עם זאת, טובת הפועל באר שבע קודמת לכל, ואם הכנסה שלו בסיטואציה מסוימת היא לא נכונה ופוגעת בקבוצה אני חושב שנכון לציין זאת.
להכניס אותו כשכל העונה שיחק אצלנו 60 דקות, וגם זה היה לפני 3 חודשים, במשחק כמו שהתפתח שקריית שמונה הייתה לפרקים טובה מאיתנו, הייתה טעות, ושוב אני אומר, לפעמים להכניס שחקן למגרש בסיטואציה מסוימת יכולה יותר לפגוע בו ובביטחון שלו, בטח שחקן צעיר, מאשר לתרום לו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

סתיו אלימלך כתב:מסכים שעדיף במשחקים כאלה. אבל לא נראה לי נכון לכתוש בכל פעם שזה קורה. גם את הילדים הפרטיים שלנו אנחנו מחזקים כשהם טועים או לא בשיאם כדי לחזק את ביטחונם בתחילת דרכם.
לא מצפה לתת חסד וליטוף לשחקנים בשלים ועתירי ניסיון כמו ממן , אבל כן מצפה לסבלנות ועידוד של שחקן צעיר בתחילת דרכו שהמאמן הכי טוב בארץ נותן בו אמון.
צריך לתת לו לשחק בהשאלה ולעקוב אחרי ההתקדמות, לא יקרה כלום אם יחזור אלינו מחושל ואולי טוב יותר בעוד שנתיים.
כרגע אין לו מקום וחבל בשבילו לבזבז את השנים האלה

סמל אישי של משתמש
varum99

שליחה על ידי varum99 »

גם עם דן ביטון צריך להרגע עם ה"פספוס".
מה הוא כבר עשה? עונה אחת סבירה באשדוד ומחמם ספסל בלודוגורץ ?
אני בכנות חושב שגם היום דן ביטון בסגל שלנו לא שווה הרכב פותח.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

varum99 כתב:גם עם דן ביטון צריך להרגע עם ה"פספוס".
מה הוא כבר עשה? עונה אחת סבירה באשדוד ומחמם ספסל בלודוגורץ ?
אני בכנות חושב שגם היום דן ביטון בסגל שלנו לא שווה הרכב פותח.
לוקח אותו לפני ספורי וממן בכל יום

שלח תגובה