מכבי תל אביב- הפועל ב"ש, שני, 20:15, בלומפילד

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
E26

Re: מכבי תל אביב- הפועל ב"ש, שני, 20:15, בלומפילד

שליחה על ידי E26 »

Sir Alex Ferguson כתב:
נתוני המנהלת גם מסתדרים עם התמונה -

תמונה
אם ארגון האולטרס שלנו שותק כנראה יש סיבה.

סמל אישי של משתמש
אוהד הצלחות
Title: אלופת המדינה 16,17,18!

שליחה על ידי אוהד הצלחות »

E26 כתב:
אם ארגון האולטרס שלנו שותק כנראה יש סיבה.
אם הסיבה שאתה רומז לה היא שהארגון קיבל כמות של כרטיסים, אז מה הבעיה? אתה לא חושב שהארגון צריך להיות בעדיפות על הקהל הרחב? עידוד תקבל קודם כל ממנו.
הפועל באר שבע אלופת 2016, 2017, 2018

E26

שליחה על ידי E26 »

אוהד הצלחות כתב:
אם הסיבה שאתה רומז לה היא שהארגון קיבל כמות של כרטיסים, אז מה הבעיה? אתה לא חושב שהארגון צריך להיות בעדיפות על הקהל הרחב? עידוד תקבל קודם כל ממנו.
מראשוני האוהדים שצריכים לקבל ובטח שאני בעד.
אבל אם זה המצב יש כאן חוסר שקיפות.
כשהם מקבלים מעט או לא מקבלים בכלל (לכאורה) הם פותחים ב-180 על המועדון ושהם מקבלים אז הם שותקים? (שוב, לכוארה)
בלי קשר, כ-1,800 כרטיסים שאף אחד כרגע לא יודע לאן הלכו זה מריח לא טוב.
עדיין מחכה לעוד תגובות מהחברים כאן.
כבר יש כמה סיפורים על שחקני עבר שקיבלו כמות כרטיסים יפה מאוד שחולקו ככה באהלן אהלן.

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

לכל אוהד שטיפה מקורב לאנשים בארגון לא הייתה בעיה להשיג כרטיס.
אני חושב שהבעיה הייתה בהקצאה הראשונית, המועדון נערך לכמות של 2900, מכיוון שלא הייתה מספיק היענות של אוהדי מכבי הוחלט בשלב יותר מאוחר להביא את כל היציע עם הפרדות מינימליות בצדדים. בנקודה הזו די חילקו כרטיסים (הכוונה מכרו) לכל המקורבים.
העידוד הכי גרוע שאני זוכר במשחקים כאלה, אבל צריך לציין שלא ראינו כדורגל במשך 85 דק מצד הקבוצה.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

E26

שליחה על ידי E26 »

Guevara כתב:לכל אוהד שטיפה מקורב לאנשים בארגון לא הייתה בעיה להשיג כרטיס.
אני חושב שהבעיה הייתה בהקצאה הראשונית, המועדון נערך לכמות של 2900, מכיוון שלא הייתה מספיק היענות של אוהדי מכבי הוחלט בשלב יותר מאוחר להביא את כל היציע עם הפרדות מינימליות בצדדים. בנקודה הזו די חילקו כרטיסים (הכוונה מכרו) לכל המקורבים.
העידוד הכי גרוע שאני זוכר במשחקים כאלה, אבל צריך לציין שלא ראינו כדורגל במשך 85 דק מצד הקבוצה.
כלומר המועדון קיבל באיזור 1.8K כרטיסים וחילק בתוך המועדון מאשר להוציא לקהל הרחב?

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

E26 כתב:
כלומר המועדון קיבל באיזור 1.8K כרטיסים וחילק בתוך המועדון מאשר להוציא לקהל הרחב?
יודע שהייתה מכירה של כרטיסים ביום ראשון, לא יודע של כמה בדיוק. גם יודע שבמשחק הזה המון כרטיסים הגיעו לאוהדים דרך מקורבים למינהם. מקווה שפעם הבאה זה יהיה מסודר יותר.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

E26

שליחה על ידי E26 »

Guevara כתב: יודע שהייתה מכירה של כרטיסים ביום ראשון, לא יודע של כמה בדיוק. גם יודע שבמשחק הזה המון כרטיסים הגיעו לאוהדים דרך מקורבים למינהם. מקווה שפעם הבאה זה יהיה מסודר יותר.
גם אני ידוע שהייתה מכירה ביום ראשון, הייתי על שפע המון זמן בריפרשים ולא הצלחתי לרכוש.
אין מצב שנמכרו שם כמויות של כרטיסים.
בכל אופן מקווה שפעם הבאה זה לא יהיה ככה ותהיה פה יותר שקיפות

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

אגב, בניגוד למה שכתבו כאן, בזכיות ההגרלה פורסמו יותר מ 2000 זוכים. לא זוכר במדויק כמה אבל 7 עמודים של קרוב ל 300 מספרים. ספרתי עם חבר.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

2100 זוכים + 600 מנויי חוץ זה 2700.
הייתה מכירה של עוד 500 באינטרנט זה 3200.
נוסיף את המכירה שהייתה ביום המשחק בקופות נניח עוד 500 הגענו ל 3700.
אם סך הכל היו 4500 זה 800 לצרכי מועדון (ארגון, שחקנים ומשפחות, עובדים, ספונסרים וכו').

לא יכול להגיד שזה מעט אבל גם לא חושב שמדובר פה באיזה שערורייה חסרת תקנה.
בשורה התחתונה ההגרלה התבצעה על סמך כמות של 2900 או 3000 כרטיסים והוגרלו למעלה מ 2000 כרטיסים כשיש עוד 600 מנויי חוץ, לדעתי זה היה בסדר.

כנראה שבפעימות הנוספות הם מכרו לקהל רחב באינטרנט ובקופות אבל גם לקחו עוד לצרכים שלהם מהכמות הראשונה שתוכננה.

*אני לא בארגון וכל מה שרשמתי זה על סמך פרסומים בדף של המועדון והמנהלת והנחה אישית שלי שנמכרו משהו כמו 500 ביום המשחק.*

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

oranu כתב:2100 זוכים + 600 מנויי חוץ זה 2700.
אם סך הכל היו 4500 זה 800 לצרכי מועדון (ארגון, שחקנים ומשפחות, עובדים, ספונסרים וכו').

בשורה התחתונה ההגרלה התבצעה על סמך כמות של 2900 או 3000 כרטיסים והוגרלו למעלה מ 2000 כרטיסים כשיש עוד 600 מנויי חוץ, לדעתי זה היה בסדר.

כנראה שבפעימות הנוספות הם מכרו לקהל רחב באינטרנט ובקופות אבל גם לקחו עוד לצרכים שלהם מהכמות הראשונה שתוכננה.

*אני לא בארגון וכל מה שרשמתי זה על סמך פרסומים בדף של המועדון והמנהלת והנחה אישית שלי שנמכרו משהו כמו 500 ביום המשחק.*
אם אני זוכר נכון, במשבר הכרטיסים הגדול, המועדון פרסם מדיניות שאומרת 10% לצרכים מועדון (שחקנים, הנהלה, ספונסרים), אחוז מסוים לארגון אוהדים והשאר בהגרלה או מכירה חופשית. לא נראה שעמדו בזה הפעם. מכיר הרבה שרצו להגיע ולא הצליחו.

סמל אישי של משתמש
gilcohen

שליחה על ידי gilcohen »

בתור אחד שהיה בבלומפילד הייתה מכירה של כרטיסים ליציע שלנו בקופות..ככה שזה לא כל כך מתיישר עם מה שנכתב כאן לגבי המועדון/הארגון/צד אחר שקיבל כמות נראה של כרטיסים..

אני רק מקווה שלא נסגרה עסקה בין ההנהלות (שמכבי יקבלו בטרנר את כל הצפוני ) ביום המשחק ותוספת הכרטיסים הם נטו החלטה עסקית של מכבי בגלל אילוצי הפרדה

סמל אישי של משתמש
hb7

שליחה על ידי hb7 »

gilcohen כתב:בתור אחד שהיה בבלומפילד הייתה מכירה של כרטיסים ליציע שלנו בקופות..ככה שזה לא כל כך מתיישר עם מה שנכתב כאן לגבי המועדון/הארגון/צד אחר שקיבל כמות נראה של כרטיסים..

אני רק מקווה שלא נסגרה עסקה בין ההנהלות (שמכבי יקבלו בטרנר את כל הצפוני ) ביום המשחק ותוספת הכרטיסים הם נטו החלטה עסקית של מכבי בגלל אילוצי הפרדה
יש לנו כמה מאות מנויים לצפוני...

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

gilcohen כתב:בתור אחד שהיה בבלומפילד הייתה מכירה של כרטיסים ליציע שלנו בקופות..ככה שזה לא כל כך מתיישר עם מה שנכתב כאן לגבי המועדון/הארגון/צד אחר שקיבל כמות נראה של כרטיסים..

בוודאות לא יקרה, הם כנראה ניסו למכור לאוהדים שלהם ולא היה ביקוש (גם ליציעים שלהם הייתה מכירה בקופות ביום המשחק) אז שחררו לנו.
בטרנר הצפוני לעולם לא יהיה כולו של קבוצת החוץ במשחק שיהיה בו ביקוש של אוהדים שלנו ליציע הצפוני.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

היה רעש די גדול מהקהל שלהם שלא ייתנו לנו יותר מהמינימום שהם חייבים (2900).
לדעתי זה לא היה בכותרות ולא פורסם בשום מקום בגלל זה.
כנראה היה סיכום פנימי בין ההנהלות שבה החליטו להעביר לנו עוד כרטיסים רק אם לא ידברו על זה...
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

oranu כתב:2100 זוכים + 600 מנויי חוץ זה 2700.

לא חושב שהיו כאן דברים לא ראויים מצד ההנהלה, כן חושב שבשורה התחתונה הייתה כאן התנהלות לא נכונה ובעיקר לא הוגנת כלפי ציבור המנוים.
לא יכול להיות שמתוך 4,800 כרטיסים, רק 2,700 כרטיסים הגיעו לבעלי מנויים (2,100 בהגרלה למנוי בית ועוד 600 למנוי חוץ).
גם אם הולכים על 800 כרטיסים לצורכי מועדון (לדעתי כמות גבוהה מידי, רוב הארגון מחזיק במנוי חוץ, והמועדון הבטיח בעבר ש-10% בלבד יחולקו לשחקנים, ספונסרים וכדומה), זה משאיר 1,300 כרטיסים שנמכרו ללא עדיפות לבעלי מנויים במקום לבצע הגרלה נוספת למחזיקי כרטיס מנוי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה