כדורגל זה משחק פשוט

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
סתיו אלימלך

כדורגל זה משחק פשוט

שליחה על ידי סתיו אלימלך »

לא מתיימר להיות כזה מבין גדול בכדורגל. אני רואה הרבה ויכוחים כאן בפורום לגבי המערך ושיטת המשחק שרצויה לקבוצה. אני מבין רק ממש מעט במערכי יהלום וכו'.
אני טוען שחשוב מאוד מי השחקנים שאתה עולה איתם, אבל אם אתה רוצה קבוצת כדורגל טובה, הדרך היא פשוטה:כל הקישור ושחקני האגף יחד עם החלוצים משתתפים במשחק ההתקפה, כולל המגינים . כולם כולל כולם, משתתפים גם במשחק ההגנה. בשביל זה צריך 2 דברים:
1. כושר גופני מצויין - משהו שאפשר לבנות באימונים נכונים( תראו איך טהא מחפה על הטעויות שלו עם כושר גופני ומהירות עד הדקה ה 90).
2. מחוייבות אמיתית של כל הקבוצה לדרך הזאת- גם משהו שאפשר להקנות באימונים ועבודה מנטאלית( מהבחינה הזאת, טוב ששחקנים כמו אלו וחן עזרא כבר לא איתנו).

נדמה לי שההבדל בין מכבי תל אביב בעונה שעברה לבין שאר הקבוצות, היה בדיוק זה! לא זוכר שם כוכב שעשה את ההבדל או זרים אימתניים....
אנחנו לקחנו אליפויות כשברדה ומליקסון עשו עבודת הגנה למרות "כוכבותם" וביטון, דוידזאדה, קורהוט, ראדי, הובאן, אוגו, לא הפסיקו לעלות ולרדת.
בוזגלו וטוני גם נתנו את חלקם בהגנה, אבל "רק כשהיה צריך".
אני חושב שאפשר להנחיל זאת כתפיסת עולם של המשחק.
נשמע אוטופי? מעשי?
יש הרבה זמן עד יום שני 20:15, אז אתם מוזמנים להגיב.....

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

Re: כדורגל זה משחק פשוט

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

החלק הקשה הוא כמובן ''כולם עושים הגנה''... אם היה פשוט כמו שמתואר בפוסט, כולם היו עושים את זה מזמן.

אגב - אולי אני טועה, אבל לא כזה זוכר את בוזגלו וטוני עושים הגנה...
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

איך אמר קרויף? כדורגל זה משחק פשוט, לשחק כדורגל פשוט זה הכי קשה שיש

סמל אישי של משתמש
ns75

שליחה על ידי ns75 »

סתיו אלימלך כתב:לא מתיימר להיות כזה מבין גדול בכדורגל. אני רואה הרבה ויכוחים כאן בפורום לגבי המערך ושיטת המשחק שרצויה לקבוצה. אני מבין רק ממש מעט במערכי יהלום וכו'.
אני טוען שחשוב מאוד מי השחקנים שאתה עולה איתם, אבל אם אתה רוצה קבוצת כדורגל טובה, הדרך היא פשוטה:כל הקישור ושחקני האגף יחד עם החלוצים משתתפים במשחק ההתקפה, כולל המגינים . כולם כולל כולם, משתתפים גם במשחק ההגנה. בשביל זה צריך 2 דברים:
1. כושר גופני מצויין - משהו שאפשר לבנות באימונים נכונים( תראו איך טהא מחפה על הטעויות שלו עם כושר גופני ומהירות עד הדקה ה 90).
2. מחוייבות אמיתית של כל הקבוצה לדרך הזאת- גם משהו שאפשר להקנות באימונים ועבודה מנטאלית( מהבחינה הזאת, טוב ששחקנים כמו אלו וחן עזרא כבר לא איתנו).

נדמה לי שההבדל בין מכבי תל אביב בעונה שעברה לבין שאר הקבוצות, היה בדיוק זה! לא זוכר שם כוכב שעשה את ההבדל או זרים אימתניים....
אנחנו לקחנו אליפויות כשברדה ומליקסון עשו עבודת הגנה למרות "כוכבותם" וביטון, דוידזאדה, קורהוט, ראדי, הובאן, אוגו, לא הפסיקו לעלות ולרדת.
בוזגלו וטוני גם נתנו את חלקם בהגנה, אבל "רק כשהיה צריך".
אני חושב שאפשר להנחיל זאת כתפיסת עולם של המשחק.
נשמע אוטופי? מעשי?
יש הרבה זמן עד יום שני 20:15, אז אתם מוזמנים להגיב.....
מתחבר לדברים, חושב שצריך לקחת את זה צעד קדימה (רעיון מהפכני):

בוא נדאג כל משחק להבקיע ולא לספוג, מאמין שזה ישתלם בסופו של עניין

מי מוכן לקחת את זה מול ברק?

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

הבעיה בכדורגל פשוט זה שלפעמים אתה נשאר מאחור בזמן שקבוצות אחרות כבר התקדמו לדברים חדשים יותר. כמו הפורום הזה למשל, הכל כאן פשוט. מרגיש לי כאילו אני גולש בנטסקייפ בשנות התשעים. אי אפשר לשים גיפים, ולהעלות תמונה דרך הטלפון אני מרגיש שאני מתכנת ב-html (ואני בכלל לא יודע לתכנת ב-html).
אז הכל פשוט. עד שצריך משהו קצת מעבר ואז הפשוט הופך לחסם שמגביל אותך
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

E26

שליחה על ידי E26 »

אסי, דגים כתב:הבעיה בכדורגל פשוט זה שלפעמים אתה נשאר מאחור בזמן שקבוצות אחרות כבר התקדמו לדברים חדשים יותר. כמו הפורום הזה למשל, הכל כאן פשוט. מרגיש לי כאילו אני גולש בנטסקייפ בשנות התשעים. אי אפשר לשים גיפים, ולהעלות תמונה דרך הטלפון אני מרגיש שאני מתכנת ב-html (ואני בכלל לא יודע לתכנת ב-html).
חנקת

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אסי, דגים כתב:הבעיה בכדורגל פשוט זה שלפעמים אתה נשאר מאחור בזמן שקבוצות אחרות כבר התקדמו לדברים חדשים יותר. כמו הפורום הזה למשל, הכל כאן פשוט. מרגיש לי כאילו אני גולש בנטסקייפ בשנות התשעים. אי אפשר לשים גיפים, ולהעלות תמונה דרך הטלפון אני מרגיש שאני מתכנת ב-html (ואני בכלל לא יודע לתכנת ב-html).
רק מתכנתי בית

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

ואני בכלל שאלתי למה בטופיק חדש ולא כחלק מהשיח על המשחק במיועד.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אורי אדום בנשמה כתב:החלק הקשה הוא כמובן ''כולם עושים הגנה''... אם היה פשוט כמו שמתואר בפוסט, כולם היו עושים את זה מזמן.

אגב - אולי אני טועה, אבל לא כזה זוכר את בוזגלו וטוני עושים הגנה...
אתה לא טועה.

שלח תגובה