הפועל ב"ש- מכבי נתניה, ראשון, 20:15, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

Re: הפועל ב"ש- מכבי נתניה, ראשון, 20:15, טרנר

שליחה על ידי אסי, דגים »

משחק טוב אבל צרם לי בעין ששחקני ההתקפה שלנו יורדים להגנה בהליכה. מדברים שרוצים משחק לחץ ודומיננטיות כמו של מכבי זה חייב להתחיל שם. זה לא שחקן כזה או אחר, זו צריכה להיות דרך באימונים
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

לכל מבקרי הביקורת:
קודם כל אני מסכים איתכם על חלק לא מבוטל מהדברים. בסך הכל היה משחק ממש לא רע אתמול, ניצחון שהגיע לנו וכדורגל שמח והתקפי שלפרקים היה ממש כיף לראות.
ויכול להיות שאנחנו קצת שליליים מדי.

מה שמדאיג, אותי לפחות, זה משהו יותר גדול ממשחק כזה או אחר- זה חוסר היציבות בדרך ובהחלטות.
חוסר היכולת להתקבע על סגנון מסוים, חוסר היכולת להתקבע על הרכב פלוס-מינוס קבוע, חוסר היכולת לבחור בדרך מסוימת וללכת איתה עד הסוף.
בקיץ דיברו על קבוצה אינטנסיבית, קשוחה ולוחצת וגם רצו עם זה תקופה, אבל אז התחילו להתחרט, העלו הרכבים כמו של אתמול, כמו של ק"ש וכמו של אשדוד בחוץ, אחרי זה חזרו שוב לגרסה היותר "אפורה", ואז שוב התחרטו.
עכשיו, לסגנון ולהרכב כמו של אתמול יש את היתרונות שלו וזה לגיטימי להעדיף אותם, אבל זה לגמרי לא מה שהחליטו לרוץ איתו בקיץ.
לתחושתי, הפועל ב"ש כבר שנה ומשהו לא מצליחה לבחור באיזה דרך היא רוצה ללכת, על אילו עקרונות היא רוצה לבסס את המשחק שלה, ומהו פרופיל השחקנים שהיא מחפשת.

כמו שכבר אמרו פה, אנחנו נימדד במשחקים הגדולים, ולטעמי עד שלא נדבוק בדרך מסוימת יהיה לנו קשה להצליח לאורך זמן.

סמל אישי של משתמש
סניור
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי סניור »

izguy83 כתב:חבורה של בכיינים סדרתיים חסרי סבלנות. בלתי נסבלים.
+++

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

bs war כתב:לכל מבקרי הביקורת:
קודם כל אני מסכים איתכם על חלק לא מבוטל מהדברים. בסך הכל היה משחק ממש לא רע אתמול, ניצחון שהגיע לנו וכדורגל שמח והתקפי שלפרקים היה ממש כיף לראות.

מה שמדאיג, אותי לפחות, זה משהו יותר גדול ממשחק כזה או אחר- זה חוסר היציבות בדרך ובהחלטות.
חוסר היכולת להתקבע על סגנון מסוים, חוסר היכולת להתקבע על הרכב פלוס-מינוס קבוע, חוסר היכולת לבחור בדרך מסוימת וללכת איתה עד הסוף.
בקיץ דיברו על קבוצה אינטנסיבית, קשוחה ולוחצת וגם רצו עם זה תקופה, אבל אז התחילו להתחרט, העלו הרכבים כמו של אתמול, כמו של ק"ש וכמו של אשדוד בחוץ, אחרי זה חזרו שוב לגרסה היותר "אפורה", ואז שוב התחרטו.
עכשיו, לסגנון ולהרכב כמו של אתמול יש את היתרונות שלו וזה לגיטימי להעדיף אותם, אבל זה לגמרי לא מה שהחליטו לרוץ איתו בקיץ.
לתחושתי, הפועל ב"ש כבר שנה ומשהו לא מצליחה לבחור באיזה דרך היא רוצה ללכת, על אילו עקרונות היא רוצה לבסס את המשחק שלה, ומהו פרופיל השחקנים שהיא מחפשת.

כמו שכבר אמרו פה, אנחנו נימדד במשחקים הגדולים, ולטעמי עד שלא נדבוק בדרך מסוימת יהיה לנו קשה להצליח לאורך זמן.
+1

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

היה משחק לא רע בכלל. נהנתי,יצרנו כמות מצבים מצויינת. שמיר וסבג עשו עבודה נהדרת באמצע.זריהן יתחיל לשחרר כדור אחרי שיצבור כמה משחקים ברצף בהרכב דעתנו לו בטחון. כרגע בראש שלו שרק אם יבקיע יבטיח מקום בהרכב. רק חבל על הכושר הגופני העלוב שלו. יהושע שחקן נהדר. המסירות הקטנות שלו משחררות לחץ פשוט תענוג(הפנדל הגיע מזה) שהר גם עשה עבודה טובה. וסוף.סוף לקח בלם לטיול.
שוכחים שזו קבוצה חדשה. בונים את הבסיס הרחב לעונה הבאה,עם חיזוקים נכונים בקיץ. נתמודד עונה הבאה על התארים. כרגע תנו להנות ואני נהנה העונה בהתאם לציפיות מהקבוצה.

נ.ב
אחלה סדרת חינוך לנייגל.והאמת שלא הרגשתי שהוא חסר אתמול.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אדום זקן כתב: לא גירדנו שום דבר,ניצחנו בצדק,החמצות זה חלק מהמשחק,כנראה שכחת כמה היינו מחמיצים גם שהיו לנו בהרכב טוני ובוזגלו ומליקסון.
הדבר החשוב הוא שחזרנו למסלול הנצחונות.
עזוב סיסמאות, אתמול היינו צריכים לפרק. נתניה נכון להיום היא הקבוצה הכי חלשה בליגה אחרי נס ציונה.
כמו שמכבי חיפה ובית"ר פירקו אותם, ככה גם אנחנו היינו צריכים לכבוש יותר.
בשורה התחתונה, גם ספורי וגם זריהן קיבלו המון כדורים עם שטח, המון הזדמנויות, מול קבוצה מפורקת, וייצרו מזה 0 שערים.
אני חושב שיש במארין הרבה מאוד כדורגל, אבל ברגע שלא סיפק מספרים והחטיא לא מעט הזדמנויות טובות הבנתי את ברק שהחליט לספסל אותו, ואני גם בטוח שאם פאוליניו שמגיע בדיוק על העמדה של מארין יתן מספרים אף אחד לא ידבר על מארין כי בכדורגל המספרים, בטח אצל שחקני התקפה, מדברים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

Sir Alex Ferguson כתב: עזוב סיסמאות, אתמול היינו צריכים לפרק. נתניה נכון להיום היא הקבוצה הכי חלשה בליגה אחרי נס ציונה.
כמו שמכבי חיפה ובית"ר פירקו אותם, ככה גם אנחנו היינו צריכים לכבוש יותר.
בשורה התחתונה, גם ספורי וגם זריהן קיבלו המון כדורים עם שטח, המון הזדמנויות, מול קבוצה מפורקת, וייצרו מזה 0 שערים.
אני חושב שיש במארין הרבה מאוד כדורגל, אבל ברגע שלא סיפק מספרים והחטיא לא מעט הזדמנויות טובות הבנתי את ברק שהחליט לספסל אותו, ואני גם בטוח שאם פאוליניו שמגיע בדיוק על העמדה של מארין יתן מספרים אף אחד לא ידבר על מארין כי בכדורגל המספרים, בטח אצל שחקני התקפה, מדברים.
החוק הזה מסתבר שנכון לכולם חוץ מאשר על בן שהר

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

לא ברור לי ממה אתם מתלהבים.
אתמול המשחק הזכיר לי את הימים של אלישע לוי ולא משחק וקבוצה של ברק בכר.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

זה מה יש וצריך ליהנות מזה כמה שאפשר.
כולם צודקים. דקות טובות , מחויבות, ליגה חלשה להחריד ועוד.

אני סה"כ מבסוט ממה שראיתי, מוטרד בעיקר מפערי היכולת בין טרנר למשחקי החוץ.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

blueman כתב:
החוק הזה מסתבר שנכון לכולם חוץ מאשר על בן שהר
כבשנו אתמול שני שערים. היה מעורב בראשון, סחט וכבש את הפנדל בשני, לדעתי תפוקה לא רעה.
הייתה לו גם החטאה אחת גדולה.
והייתה גם התקפה שלחץ טוב את עמוס שמסר לזריהן שביזבז את ההזדמנות.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב: כבשנו אתמול שני שערים. היה מעורב בראשון, סחט וכבש את הפנדל בשני, לדעתי תפוקה לא רעה.
+ השתלט על שלושה כדורים רצופים בלי לאבד.

שיא בן שהר חדש.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
blueman

שליחה על ידי blueman »

Sir Alex Ferguson כתב: כבשנו אתמול שני שערים. היה מעורב בראשון, סחט וכבש את הפנדל בשני, לדעתי תפוקה לא רעה.
מה שאני מתכוון זה שמצד אחד אתה אומר ששחקני התקפה נמדדים בסוף במספרים אבל בן שהר שמעמיד פה דאבל שערים כבר 5 עונות רצוף מקבל פה טון ביקורת כל יום, שלא לדבר על אוהדים שעולים לתוכנית של ברקוביץ ולא מפסיקים לטנף

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

blueman כתב:
מה שאני מתכוון זה שמצד אחד אתה אומר ששחקני התקפה נמדדים בסוף במספרים אבל בן שהר שמעמיד פה דאבל שערים כבר 5 עונות רצוף מקבל פה טון ביקורת כל יום, שלא לדבר על אוהדים שעולים לתוכנית של ברקוביץ ולא מפסיקים לטנף
שחקנים פה לרוב נמדדים לפי השם.
תן לספורי אתמול את החולצה של מרין, והנושא עולה לראש הפורום. הוא לובש ספורי על הגב אז הוא יקבל קיטונות של בוז.
כולנו חוטאים בזה. יש כאלה שקצת מגזימים עם העניין.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

yossi כתב: שחקנים פה לרוב נמדדים לפי השם.
תן לספורי אתמול את החולצה של מרין, והנושא עולה לראש הפורום. הוא לובש ספורי על הגב אז הוא יקבל קיטונות של בוז.
כולנו חוטאים בזה. יש כאלה שקצת מגזימים עם העניין.
מ ד ו י ק.
צריך לשים את התגובה הזאת בדף הראשי,ככה לפני ששופכים כאן את הזבלה קוראים ומקבלים פורפורציות.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

bs war כתב:לכל מבקרי הביקורת:

ההבדל בין ההרכב שנתפס כאפור, ממושמע ולוחץ לבין הרכב כמו אתמול שנתפס כמופקר ועצלן הוא קטן בהרבה ממה שמייחסים.
יש לנתניה קרדיט בכך, אבל אני חושב שאתמול זה המשחק בו החזקנו במשחק למשך מספר הדקות הארוכות ביותר העונה. לא היה אף משך דקות בו נתניה לקחה פיקוד על הנעשה. אפילו הפועל ת"א החלשה הצליחה לייצר דקות מסוימות של כדורגל בטרנר.
גם לא היו כל כך הרבה דריבלים או חוסר פרגון. ההתקפה שממן מסר לשהר שמסר לז'סוואה הייתה עם ים פרגון לדוגמא. כל אחד מהם יכל לקחת בעיטה.
לזריהן יש קצת מסך שחור כשהוא עם הכדור, וזה בולט שהוא מחפש בעיקר את ממן, אבל אצל השאר לא זיהיתי שום דבר חריג.

אין לנו אמצע מספיק איכותי כדי שנכפה סגנון. זה אני חושב המסקנה הבולטת עד עכשיו.
גם אין מספיק איזון בקבוצה עצמה מבחינת איכויות, אבל מסכים עם אריק שהחיסרון הגדול ביותר הוא משחקי החוץ.
מנטלית אנחנו לא שם. הרבה יותר קל לגרום לנו לצאת מאיזון ולדברים להפוך לנזילים ותלויים במזל.

שלח תגובה