הפועל באר שבע- מכבי חיפה, שני, 20:15, טרנר

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: הפועל באר שבע- מכבי חיפה, שני, 20:15, טרנר

שליחה על ידי red ultras »

מי שמסתנוור מהשליטה האופטית הזו פשוט משקר לעצמו. איפה היה הלחץ הזה שראינו בפיגור לפני השער של נטע לביא? מכבי חיפה הניעה כדור ו-11 שחקנים הסתכלו פשוט. אחרי שהם הבקיעו הם הלכו אחורה כי ידעו שיש להם כלים לעשוץ את השני. בגדול הקבוצה הזו ברמה של פליאוף עליון ולא יותר מזה. מכבי 2 רמות מעלינו, חיפה רמה מעלינו וגם בית״ר טובה מאתנו. כל מי שמדבר על בנייה וכל השיט הזה עובד על עצמו, תקחו לחיפה את שרי וזו אותה קבוצה של שנים קודמות. שחקן אחד שמעל השאר ועושה את ההבדל. אם אנחנו רוצים להיות פקטור בשנים הבאות יש להנחית כאן קשר אמצע כמו סורו שמשלב הגנה טכניקה ועוצמות. ולהביא סופרסטאר להתקפה. לא יקרה לצערי

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ואף מילה על המחצית הראשונה של בן ביטון???

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

maxkid22 כתב:אני הולך להגיד משהו קצת לא פופולארי, אבל אני חושב שאתם מגזימים עם הדרמה.
שיחקנו טוב היום, שלטנו כמעט בכל שלבי המשחק, ההבדל הוא שלחיפה יש שחקן כמו שרי שמקבל כדור במצב טוב ושולח כדור חד ומדויק לפינה הרחוקה, ולנו יש שחקן שמקבל כדור במצב טוב ומתחיל להסתובב סביב עצמו עד שהוא מאבד את הכדור.
להם יש שחקן עם קילר אינסטינקט, לנו יש את נייג'ל ובן שהר, זה כל ההבדל.
אבל לא צריך להגזים ולשלוח את כולם הביתה דווקא אחרי הפסד שנראינו בו יותר טוב ממה שנראינו רוב העונה.
זה חומר השחקנים שיש לנו כרגע, וייקח 2-3 חלונות בשביל בכלל להיות פקטור בליגה הזו, אין מה לעשות. לחיפה יש חומר שחקנים טוב יותר וזה מה שהכריע, נטו זה.
גם לנו היו משחקים שהסרחנו את הדשא ואז בא וואקמה וניצח לנו את המשחקים האלה. פעם אתה למטה ופעם אתה למעלה, ככה זה בחיים, כרגע אנחנו למטה, אבל היום הרגשתי סוף סוף אחרי חודש וחצי שאנחנו מסריחים את הדשא, שיש קבוצה, היא לא מספיק טובה זה נכון, אבל עם קצת חיבור, קצת נגיעות קטנות, ונחזור להיות למעלה.
!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

האמת שאני רואה את התקציר היה לנו מצבים יותר טובים ממה שראו מהמגרש

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

yedidel כתב:האמת שאני רואה את התקציר היה לנו מצבים יותר טובים ממה שראו מהמגרש
איזה מצבים אחי
איך אפשר להגיע למצבים בלי לאיים על השער?

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

שמעון א כתב: איזה מצבים אחי
איך אפשר להגיע למצבים בלי לאיים על השער?
שמיר וויטור היה מצבים טובים. גם נייגל אחרי הספק פנדל על מליקסון

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

ושהר במחצית הראשונה

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

maxkid22 כתב:אני הולך להגיד משהו קצת לא פופולארי, אבל אני חושב שאתם מגזימים עם הדרמה.
שיחקנו טוב היום, שלטנו כמעט בכל שלבי המשחק, ההבדל הוא שלחיפה יש שחקן כמו שרי שמקבל כדור במצב טוב ושולח כדור חד ומדויק לפינה הרחוקה, ולנו יש שחקן שמקבל כדור במצב טוב ומתחיל להסתובב סביב עצמו עד שהוא מאבד את הכדור.
להם יש שחקן עם קילר אינסטינקט, לנו יש את נייג'ל ובן שהר, זה כל ההבדל.
אבל לא צריך להגזים ולשלוח את כולם הביתה דווקא אחרי הפסד שנראינו בו יותר טוב ממה שנראינו רוב העונה.
זה חומר השחקנים שיש לנו כרגע, וייקח 2-3 חלונות בשביל בכלל להיות פקטור בליגה הזו, אין מה לעשות. לחיפה יש חומר שחקנים טוב יותר וזה מה שהכריע, נטו זה.
גם לנו היו משחקים שהסרחנו את הדשא ואז בא וואקמה וניצח לנו את המשחקים האלה. פעם אתה למטה ופעם אתה למעלה, ככה זה בחיים, כרגע אנחנו למטה, אבל היום הרגשתי סוף סוף אחרי חודש וחצי שאנחנו מסריחים את הדשא, שיש קבוצה, היא לא מספיק טובה זה נכון, אבל עם קצת חיבור, קצת נגיעות קטנות, ונחזור להיות למעלה.
לא שלטנו , חיפה נתנו לנו לשלוט. עלינו עם מערך שנותן לחיפה את המשחק לידיים והייתה תחושה שגם עוד 300 דקות לא היינו מבקיעים פה.
מליקסון הצליח לעשות קצת בלאגן במשחק אבל בוא לא נעבוד על עצמנו ששיחקנו טוב. המטרה בכדורגל זה להבקיע לא לשלוט, ושם לא היינו אפילו בכיוון. 4000 הגבהות שהשחקן היחיד שלך שיכול באמת לנגוח הוא הבלם. שלא נדבר על זה שלא ספורי ולא ביטון יכולים באמת להרים כדור כמו שצריך.
במקרה הזה זה לא שחקנים עם קילר אינסטיקט - זאת תוכנית משחק שהייתה דיי ברורה! חיפה שיחקו יפה מאוד על החולשות שלנו וניצלו יפה מאוד את היתרונות שלהם.

בלי שום קשר אני לא מבין את המקור לתקווה לקבוצה טובה יותר בעוד 2-3 חלונות. בזרים הצוות הנוכחי כבר הוכיח שהוא לא יכול לפגוע, השוק הישראלי הוא החלש ביותר שהיו פה שנים! וזה לא שבנוער מחכים פרוספקטים.בנוסף להכל אין פה אסטרטגיה ברורה בשנה שעברה הלכו על מבוגרים ומנוסים, השנה לכאורה על צעירים לוחמים ושינהם כרגע לא הוכיחו את עצמם.
הדרך האמתית כנראה היא לעשות את זה כמו שצריך, עם מנהל שיכתיב דרך, את היעדים ואת הדרכים למימוש - הוא יביא את המאמן שיוכל להטמיע את הדרך ואז נוכל לשפוט את הקבוצה לאורך זמן.

סמל אישי של משתמש
REDZED

שליחה על ידי REDZED »

שמעון א כתב:לא מספיק שבכר עלה למשחק עם 2 קיצוניים שלא יורדים עם המגנים, אנחנו משחקים מול ההתקפה הטובה בליגה בלי קשר אחורי אמיתי...
יופי בכר
אתה צודק שמעון, לגמרי צודק.

עם כמה שאפשר להאשים את הבינוניות שיש שבסגל, בכר פשוט איבד קשר עם הקרקע.

הוא לא מבין מה השחקנים שלו יכולים לתת לו ומה לא.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

הקבוצה הזאת תלויה בצורה מוחלטת בשני מוציאים לפועל - שהר ונייגל.
כשהם בתקופה רעה אין מי שיספק מספרים.
זאת חתיכת בעיה.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

rkuka כתב:
לא שלטנו , חיפה נתנו לנו לשלוט. עלינו עם מערך שנותן לחיפה את המשחק לידיים והייתה תחושה שגם עוד 300 דקות לא היינו מבקיעים פה.
מליקסון הצליח לעשות קצת בלאגן במשחק אבל בוא לא נעבוד על עצמנו ששיחקנו טוב. המטרה בכדורגל זה להבקיע לא לשלוט, ושם לא היינו אפילו בכיוון. 4000 הגבהות שהשחקן היחיד שלך שיכול באמת לנגוח הוא הבלם. שלא נדבר על זה שלא ספורי ולא ביטון יכולים באמת להרים כדור כמו שצריך.
במקרה הזה זה לא שחקנים עם קילר אינסטיקט - זאת תוכנית משחק שהייתה דיי ברורה! חיפה שיחקו יפה מאוד על החולשות שלנו וניצלו יפה מאוד את היתרונות שלהם.
בוא נראה רגע, לחיפה היו 3 מצבים, בעיטה אחת מחוץ לרחבה שהתלבשה ותגובה איטית של שטקוס, מתפרצת אחת של שחקן ענק שעוצר כדור בנגיעה הראשונה ובנגיעה השנייה משחרר כדור חד ומדויק לפינה הרחוקה, וגם פה שטקוס יכל לעשות יותר, ועוד מתפרצת של רוקאביצה שבן ביטון הציל.

ומה היה לנו? בן שהר ממצב טוב בועט היישר לידיים של השוער, ויטור נשאר פנוי לגמרי אחרי קרן ונוגח החוצה, נייג'ל מקבל 475892 כדורים בעמדה טובה ומבזבז אותם, שוב ויטור נוגח אחרי קרן החוצה, שמיר מקבל כדור במרכז הרחבה ושולח אותו החוצה, מליקסון נופל ברחבה, נייג'ל על הריבאונד מוסר אותו לשוער, ספורי משחרר כדור טוב לשם שינוי והשוער שלהם עשה את מה ששטקוס לא עשה ב2 גולים והגיב בזמן.

עכשיו נניח שכן היה לנו את הקילר אינסטינקט שיש להם, בן שהר במקום לבעוט למרכז השער, משגר כדור חד ומדויק לפינה, ויטור מוצא את המסגרת עם 2 הנגיחות, שמיר מתחבר כמו שצריך לבעיטה שלו ושולח את השוער פנימה ביחד עם הכדור, והתוצאה הייתה אחרת לגמרי, וגם אז היית אומר את אותם הדברים?

זה ההבדל, הם היו מדויקים, אנחנו ביזבזנו את כל מה שהיה לנו, והיה לנו הרבה יותר מהם. לא הייתה פשוט שום תוכנית משחק גאונית, אנחנו הפסדנו את המשחק הזה הרבה יותר ממה שהם ניצחו אותו.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

maxkid22 כתב: בוא נראה רגע, לחיפה היו 3 מצבים, בעיטה אחת מחוץ לרחבה שהתלבשה ותגובה איטית של שטקוס, מתפרצת אחת של שחקן ענק שעוצר כדור בנגיעה הראשונה ובנגיעה השנייה משחרר כדור חד ומדויק לפינה הרחוקה, וגם פה שטקוס יכל לעשות יותר, ועוד מתפרצת של רוקאביצה שבן ביטון הציל.

ומה היה לנו? בן שהר ממצב טוב בועט היישר לידיים של השוער, ויטור נשאר פנוי לגמרי אחרי קרן ונוגח החוצה, נייג'ל מקבל 475892 כדורים בעמדה טובה ומבזבז אותם, שוב ויטור נוגח אחרי קרן החוצה, שמיר מקבל כדור במרכז הרחבה ושולח אותו החוצה, מליקסון נופל ברחבה, נייג'ל על הריבאונד מוסר אותו לשוער, ספורי משחרר כדור טוב לשם שינוי והשוער שלהם עשה את מה ששטקוס לא עשה ב2 גולים והגיב בזמן.

עכשיו נניח שכן היה לנו את הקילר אינסטינקט שיש להם, בן שהר במקום לבעוט למרכז השער, משגר כדור חד ומדויק לפינה, ויטור מוצא את המסגרת עם 2 הנגיחות, שמיר מתחבר כמו שצריך לבעיטה שלו ושולח את השוער פנימה ביחד עם הכדור, והתוצאה הייתה אחרת לגמרי, וגם אז היית אומר את אותם הדברים?

זה ההבדל, הם היו מדויקים, אנחנו ביזבזנו את כל מה שהיה לנו, והיה לנו הרבה יותר מהם. לא הייתה פשוט שום תוכנית משחק גאונית, אנחנו הפסדנו את המשחק הזה הרבה יותר ממה שהם ניצחו אותו.
תרשה לי לתמצת אותך....
תחליף בין השוערים ואנחנו מנצחים

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

eitam כתב: תרשה לי לתמצת אותך....
תחליף בין השוערים ואנחנו מנצחים
לעע, בשביל לנצח צריך להבקיע, גם אם אני הייתי עומד בשער של חיפה היינו מפסידים...
הכוונה שלי היא שהם לא ניצחו בגלל איזו תוכנית משחק מבריקה, הם ניצחו כי הם ניצלו 2 מתוך 3 מצבים, ואנחנו ניצלנו 0 מתוך מלא

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

maxkid22 כתב: לעע, בשביל לנצח צריך להבקיע, גם אם אני הייתי עומד בשער של חיפה היינו מפסידים...
הכוונה שלי היא שהם לא ניצחו בגלל איזו תוכנית משחק מבריקה, הם ניצחו כי הם ניצלו 2 מתוך 3 מצבים, ואנחנו ניצלנו 0 מתוך מלא
שטקוס של אתמול לא לוקח את הבעיטה של ספורי במחצית השניה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

קראתי את רוב התגובות, רובן ככולכן גורסות ששיחקנו רע. לפחות לא בטונים מתלהמים וירידה לפסים שלא מתאימים. ביקורת עניינית.

שמעתי רדיו דרום, גם שם הדעה הרווחת הייתה ששיחקנו גרוע אבל הדיעות מובעות בצורה לגיטימית.

רפרפתי בפייסבוק, מיותר להרחיב.

אני כנראה מבין כדורגל קצת אחרת... לא הבנתי על מה כולם מדברים (כנראה שהבעיה אצלי). אני יצאתי מעודד מהמשחק.

נכון, קיבלנו שני גולים של שוער 100%.
נכון, במתפרצת הקישור היה רך מידי.
נכון לא הפעלנו מכבש לחצים על ההגנה של חיפה.
נכון לא ייצרנו בסוף אפילו בעיטה אחת למסגרת.

אבל...

משחק ההגנה (הקבוצתי) היה מחויב, מאורגן ודי יציב.
היה משחק לחץ כשכל הקבוצה נעה כיחידה כדי להפעיל את הלחץ אפקטיבית.
הקישור עבד לא רע התקפית (בעיקר זוסווה ש(סוף סוף) היה טוב בעיניי).
היו לנו מספיק מצבים כדי להשוות את התוצאה ואפילו להפוך.
ובסוף בסוף ההבדל בינינו לחיפה היה נטו ניצול מצבים.

ומעל הכל - מאור. תודה.

אז אני מעודד, ואם נשכיל לשחק בדיוק ככה הכל המשחקים העונה, אנחנו ננצח את הרוב המכריע של המשחקים וגם את מכבי, חיפה וביתר.
רק אהבה תנצח...

שלח תגובה