גביע המדינה: מ.ס. אשדוד - הפועל באר-שבע, שבת, 17:30, י"א.

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

Re: גביע המדינה: מ.ס. אשדוד - הפועל באר-שבע, שבת, 17:30, י"א.

שליחה על ידי yossi »

הפועלעולה כתב:בשביל שז'וסוואה ישחק על הקרקע הוא צריך ששחקנים אשכרה יפתחו לו אופציות מסירה ולא ירוצו קדימה כאילו הוא חובט בייסבול והם הרצים.
לגבי הקישור ההתקפי שהצעת, מסוג ההתקפות שרק בפנטזיות עובדות, כמו סבע האסלביינק ומליקסון. בפועל הם ידרכו אחד לשני על הרגליים וזה יהיה תקוע כי אף אחד מהם לא באמת עושה תנועה לעומק למעט ממן וגם הוא לא עושה את זה בצורה עקבית.

אין איך לברוח מזה, קבוצת כדורגל צריכה אגפים. בשנתיים האחרונות בכל פעם שהיה קצת משחק טוב דרך האגפים אז היינו טובים. רוב הזמן לא היה ולכן החוסר הצלחה.
נקווה שפאוליניו יספק את הסחורה באספקט הזה, למרות שעל פי מה שאני ראיתי ממנו הוא לא בכיוון.
בעיקרון אני מסכים, אבל איזה אופציות כבר יש?
אולי מרין בימין, ז'סוואה באמצע ומליקסון בשמאל. אבל אני לא רואה את בכר פותח ככה. למרין אין גם כמעט יכולת של 1x1, יוסיף קצת תנועה ודינאמיות, לא הרבה יותר מזה.
בסופו של דבר אין תחליף לאינטילגנציה ויכולת לשחק בנגיעה. לשלישייה הזו יש את זה, נקווה שפאוליניו קצת יגוון, אבל גם הוא אחד שחותך למרכז.

לכן חזרתי ואמרתי עד כמה אורן הוא כלי שאי אפשר לוותר עליו בסגל הנוכחי. הוא הדבר הכי דומה לשחקן קו שיש בסגל הזה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הפועלעולה כתב:בשביל שז'וסוואה ישחק על הקרקע הוא צריך ששחקנים אשכרה יפתחו לו אופציות מסירה ולא ירוצו קדימה כאילו הוא חובט בייסבול והם הרצים.
לגבי הקישור ההתקפי שהצעת, מסוג ההתקפות שרק בפנטזיות עובדות, כמו סבע האסלביינק ומליקסון. בפועל הם ידרכו אחד לשני על הרגליים וזה יהיה תקוע כי אף אחד מהם לא באמת עושה תנועה לעומק למעט ממן וגם הוא לא עושה את זה בצורה עקבית.

אין איך לברוח מזה, קבוצת כדורגל צריכה אגפים. בשנתיים האחרונות בכל פעם שהיה קצת משחק טוב דרך האגפים אז היינו טובים. רוב הזמן לא היה ולכן החוסר הצלחה.
נקווה שפאוליניו יספק את הסחורה באספקט הזה, למרות שעל פי מה שאני ראיתי ממנו הוא לא בכיוון.
כשאין אגפים משחקים עם מה שיש ולא מאלתרים בכוח.
ממן טוב כשהוא חופשי מתחת לשני חלוצים ככה גם יהושוע אני חושב ובטח ספורי אז במקום לתקוע כל אחד מהם בשלעשיית קישור או באגף פשוט לשחק עם מה שיש

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

רק כדי לסבר את האוזן, כי אני לא בטוח שאני מבין מה חלקכם חושב על המשחק אתמול בכללי.
אפם הייתם נותנים ציון מ1 עד 10 למשחק שלנו אתמול מה היה הציון?

מבחינתי 4 (ורק כדי לא לצאת פרימו)
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

nitsande כתב:רק כדי לסבר את האוזן, כי אני לא בטוח שאני מבין מה חלקכם חושב על המשחק אתמול בכללי.
אפם הייתם נותנים ציון מ1 עד 10 למשחק שלנו אתמול מה היה הציון?

מבחינתי 4 (ורק כדי לא לצאת פרימו)
אני אלך עם פרימו...משחק חלש ביותר ורק בגלל יריבה מביכה ניצחנו וגם ז
ה בקושי

סמל אישי של משתמש
MikiRed

שליחה על ידי MikiRed »

עד הדקה השישים 8,מהדקה השישים 4

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. לאט עם מליקסון, כרגע כל דקה שהוא משחק מעבר ל-20 דקות היא טעות, גם לו וגם לקבוצה.

2. תוציאו את מרין מהמשוואה, לדעתי סיים את הסיפור אצלנו, כרגע בסגל בגלל הפציעות, בינואר לדעתי כבר לא יהיה כאן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

רמת המשחק שלנו הייתה נמוכה מאוד, אבל כדי לצאת מהמשבר הזה גם ניצחונות כאלה מתקבלים בברכה.
כבר ראינו את המועדון הזה יוצא קדימה מרגעי משבר במשחקים לא פחות גרועים (ק"ש חוץ למשל עולה לי ישר לראש).
גם נתניה יצאו מהמשבר שלהם בזכות 1-0 קטן שהיה שער עצמי.

מה שכן, ברור שיש פה בעיה של אופי. יותר מדי שחקנים נעלמו ברגעים שהתחיל להיות קשה, זו נורה חשובה לעתיד.
ז'סוואה הוא היחיד שלא מפחד מהכדור ומנסה לקחת בעלות. לכן גם לא הייתי ממהר לקבור אותו כל כך מהר.
זה לא שיש לנו עודף בשחקנים טובים כרגע. בטח לא כאלה שיש להם אופי וקור רוח.

שלח תגובה