אור דדיה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: אור דדיה

שליחה על ידי שיש »

להחזיר את דדיה......הלו הבחור יחזןר בין אם תרצו ןבין אם לא.
מה יעשו איתו עונה הבאה זה כבר עניין אחר

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
13 דצמבר 2023, 17:32
יאו נתן עונה מצוינת שנה שעברה.
הוא מהיר, פיזי ואתלט. שלוש תכונות שחסרות לנו מאוד השנה בקבוצה.
נכון, הרצוי מבחינתי הוא מגן שתורם יותר התקפית, אבל המצוי בתקופת מלחמה זה כבר סיפור אחר, פלוס כמו שכתבתי יש לך קלפים שיכולים לגרום לעיסקה שלו להיות זולה משמעותית ולא משהו שאמורה לפגוע ביכולת שלך להחליף אותו בעתיד אם תצטרך.

אתה מפתיע אותי. אתה בדרך כלל לא בחור של סיסמאות ריקות מתוכן.
בלי מגן ימני וחלוץ בינואר הסיכוי שלך להגיע לעונה סבירה אפילו שואף לאפס.
אין באמת הבדל לדעתך בין מקום שלישי למקום 12? בין כרטיס לאירופה וסיום העונה בצורה חזקה ואולי בניית בסיס לעונה הבאה מאשר עונה של התפרקות ותבוסות ואולי אליניב שעוזב?
אם אתה בונה על איזה סטירה שתגרום לאלונה לשנות את הניהול, זה לא יקרה גם אם תסיים מקום 12. במצב כזה אליניב יהיה השעיר לעזאזאל היחידי. גם היום ברשתות החברתיות רק עליו מדברים, כי יש חרדת נטישה אמיתית של הרבה אוהדים וכי מבחינת התפיסה של הרבה אנשים מי ששם סכום יפה של כסף לא יכול לטעות וגם אם הוא טועה אסור לבקר אותו (הפסקתי לספור את הפעמים שאמרו לי אז תקנה אתה את הקבוצה או תעשה מחאה ותעיף אותה, כלומר אין שום יכולת להגיד שגם אנשים ששמים כסף והרבה וכל הכבוד להם על זה טועים ואפשר להגיד ולכתוב את זה בתקווה שהם יתקנו את הטעויות).
בקצרה, איבדתי אמון במערכת.
ונניח שסיימת מקום שלישי, מה אז?
עוד אקמול? עוד הנשמה ומכות חשמל?
עד שהמועדון הזה לא ישנה תפיסה המוות הקליני יימשך ואנחנו נמשיך לספר לעצמנו סיפורים על ריצה בצמרת.

ואני בכלל לא בטוח שיאו הוא הפתרון לצרות שלנו.
בטח שלא דדיה המשוטט.
חסרים לנו דברים אחרים שהם הרבה יותר קריטיים כרגע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

4 לב אדום כתב:
13 דצמבר 2023, 17:37
אתה שוב קובע עובדות שרק אתה רואה .
אתה קבעת שיש בעיה בעמדת המגן הימני וצריך "לסגור את הפינה" עם דדיה ויאו בינואר .
אני אומר 2 דברים מאוד פשוטים :
1. ההגנה היא הבעיה האחרונה שלנו גם עם סטויאנוב וגם עם אבועביד . אין לנו בעיה הגנתית . הבעיה שלנו התקפית !
2. אם כבר פחות מרוצים מהעמדה הזאת אז תן צ'אנס לפליטר . יש לך 3 שחקנים שיכולים לשחק בעמדה הזאת היום , עמדה שהיא הבעיה האחרונה שלנו , ואתה מציע להחזיר עוד אחד ולרכוש עוד אחד שמילא אם היו עם צד התקפי חזק עוד הייתי אולי מבין . אתה מבין שזה לא מוסיף מקצועית כלום ורק תוקע אותנו איתם כלכלית ומרחיק אותנו מלבוא עם שולחן נקי לינואר או לקיץ הבא ? אתה מבין שבהזדמנות הראשונה שהייתה למועדון הוא חתך 2 זרים כי הם לא הביאו כלום לעמדות שלהם ?
פתרון נוסף כמובן הוא לאתר זר שיתרום התקפית . אתה טוען שאף אחד לא יבוא לפה בינואר כאילו בשוק השחקנים העולמי יש מבחר של 10 שחקנים בלבד . יש המון מה להביא , בכל העמדות , זה מצריך סקאוטינג ויכול להיות שגם השקעה .
רוב הזרים בארץ מרוויחים פחות ממה שהזרים בבאר שבע מרוויחים ובכל זאת הם בחרו להישאר כאן למרות המלחמה . תאמין .
מאז הפגרה ספגת בכל המשחקים, וזה כשהרבה פעמים אתה עולה עם קישור מעובה וכשמשחק אחרון שיחקת עם בלם בעמדת המגן הימני (בניגוד לעבר ששיחק שם עם קיצוני/חלוץ).
ושחקני הגנה בכדורגל המודרני זה לא רק להגן. למגן יש חלק חשוב היום במשחק ההתקפה, לחפוף בהתקפה, לפנות שטחים, לייצר שטחים, לרווח את המשחק, לייצר יתרון מספרי, לייצר לך מצבים וקרוסים. ואם יש לך מגן שהוא מהיר, פיזי ואתלט אז זה גם יאפשר לך לשחק עם הגנה גבוהה וללחוץ מה שאי אפשר היום כשאבו עביד פותח למשל.
ושוב, לא צריך ללכת רחוק, תזכר ביחזקאל ובחשיבות שלו דווקא למשחק ההתקפה שלך כמגן.
יותר מזה, אם בשנה שעברה היית מאוזן כי לופס שהוא יותר בולט בהגנה ויותר מוגבל התקפית היה מאזן את יחזקאל שהיה מאוד התקפי והרבה פעמים היה משחק ממש כבלם שלישי כדי לאפשר לאחד הבלמים לכסות על יחזקאל כשהיה עולה, משחק אחרון עלית עם אבו אביד ולופס כמגינים וזה הרגיש מאוד מוגבל התקפית ומאוד לא מאוזן.

אני מציאותי בניגוד לאחרים. הייתי כזה גם בקיץ כשהפכו את פטרסון לרכש של קבוצה אלופה ואני טענתי ששוב מביאים לקבוצה שצריכה שחקן זר שיתן מספרים ויוביל אותה שחקן ששנים לא הוביל ולא נתן מספרים ומצפים שזה פתאום יקרה אצלנו.
בסכומים שאתה משלם, בתקופת מלחמה, ועוד באמצע העונה, קשה על גבול הבלתי אפשרי להביא לכאן זר איכותי שלא משחק בישראל (ועוד כשאתה עוד יכול להיות באמצע הטבלה/תחתית הטבלה כלומר גם כוח המשיכה שלך ישתנה בניגוד לקבוצת צמרת שרצה למעלה).
אל תערוך השוואה לזרים שכבר נמצאים כאן או היו כאן ויודעים מניסיון אישי שהמציאות היא לא כמו שמראים בחדשות. אותם צריך עוד לשכנע אבל אפשרי להחזיר אותם (פלוס כבר יש להם חוזה חתום). אבל לך תשכנע עכשיו זר שמעולם לא היה כאן להאמין שהוא לא מגיע למלחמה, ושוב, איזה זר איכותי יהיה פנוי באמצע העונה בסכומים שאנחנו משלמים ועם כל הפרמטרים שציינתי?

מה זה תן הזדמנות לפליטר? אם היו רואים באימונים שהוא מתאים או קרוב ללהיות מתאים הוא היה מקבל את ההזדמנות. עצם העובדה שניסו שם את סטויאנוב ועכשיו שוב חזרו לאבו עביד, מלמדת שכניראה לא חושבים שהוא מוכן מקצועית בשלב הזה לשחק אצלנו, וזה עוד כשהמגן הימני נמכר ושאר השחקנים ששיחקו כמגינים לא מציגים יכולת טובה.
אתה לא נותן למישהו הזדמנות מחוסר ברירה או כי הוא רשום בסגל (לפי הדיווחים כי לא הצלחת להשאיל אותו), אלא כי לדעתך הוא צריך לקבל הזדמנות.
ובכל מקרה, לקבוע שמישהו שלא ראית דקה ועד היום שיחק רק בלאומית צריך לפתוח סתם כי ככה זה חובבני, לא פחות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
13 דצמבר 2023, 17:55
עד שהמועדון הזה לא ישנה תפיסה המוות הקליני יימשך ואנחנו נמשיך לספר לעצמנו סיפורים על ריצה בצמרת.

בטח שלא דדיה המשוטט.
תקרא את התגובות שלי בדיון, יש רצוי ויש מצוי.
במצב הנוכחי, גם מבחינת המרחק ממכבי, גם מבחינת ההשקעה הכספית (והעובדה שיש לך שחקנים שתוכל להשתמש בהם בטריידים עם קבוצות מישראל כדי להוריד את מחיר העיסקה), וגם אובייקטיבית לאור המלחמה, יהיה לך קשה מאוד להביא זרים בטח איכותיים מחוץ לישראל.
אז כן, במצב כזה לדעתי צריך להתמקד בזרים שיש בישראל. וממה שיש היום, יאו בולט מאוד לאור הבעיה שלנו בעמדת המגן והעובדה שיש לנו לפחות נכס אחד שהפועל ירושלים ישמחו לקבל ושעזיבה שלו לא תפגע בנו (בדיוק להפך, החתמה של יאו ועזיבה של בדש ישחררו את סטויאנוב לשחק בעמדה של בדש שם יש סיכוי שהוא יוכל לתרום לנו בניגוד למצב היום).
הזר השני צריך להיות חלוץ/שחקן התקפה. הבעיה כאן ששחקני התקפה יקרים יותר, ושאחרי העזיבה של ניקולסקו (אגב חזר מפציעה בהולנד וכבש כמחליף שני שערים ב-4 המשחקים האחרונים) וטוומאסי (גם הוא עם שני שערים לאחרונה ב-3 המשחקים האחרונים של הקבוצה שלו) נשארים עם שחקנים שמרשימים אבל נמצאים כאן זמן קצר (כמו באסיי של הפועל פתח תקווה) או כאלה שבסיטואציה אחרת כניראה לא היית מחתים (זלאטנוביץ' כזה נניח).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
4 לב אדום
Title: CrazyRed

שליחה על ידי 4 לב אדום »

Sir Alex Ferguson כתב:
13 דצמבר 2023, 18:01
מאז הפגרה ספגת בכל המשחקים, וזה כשהרבה פעמים אתה עולה עם קישור מעובה וכשמשחק אחרון שיחקת עם בלם בעמדת המגן הימני (בניגוד לעבר ששיחק שם עם קיצוני/חלוץ).
ושחקני הגנה בכדורגל המודרני זה לא רק להגן. למגן יש חלק חשוב היום במשחק ההתקפה, לחפוף בהתקפה, לפנות שטחים, לייצר שטחים, לרווח את המשחק, לייצר יתרון מספרי, לייצר לך מצבים וקרוסים. ואם יש לך מגן שהוא מהיר, פיזי ואתלט אז זה גם יאפשר לך לשחק עם הגנה גבוהה וללחוץ מה שאי אפשר היום כשאבו עביד פותח למשל.
ושוב, לא צריך ללכת רחוק, תזכר ביחזקאל ובחשיבות שלו דווקא למשחק ההתקפה שלך כמגן.
יותר מזה, אם בשנה שעברה היית מאוזן כי לופס שהוא יותר בולט בהגנה ויותר מוגבל התקפית היה מאזן את יחזקאל שהיה מאוד התקפי והרבה פעמים היה משחק ממש כבלם שלישי כדי לאפשר לאחד הבלמים לכסות על יחזקאל כשהיה עולה, משחק אחרון עלית עם אבו אביד ולופס כמגינים וזה הרגיש מאוד מוגבל התקפית ומאוד לא מאוזן.

אני מציאותי בניגוד לאחרים. הייתי כזה גם בקיץ כשהפכו את פטרסון לרכש של קבוצה אלופה ואני טענתי ששוב מביאים לקבוצה שצריכה שחקן זר שיתן מספרים ויוביל אותה שחקן ששנים לא הוביל ולא נתן מספרים ומצפים שזה פתאום יקרה אצלנו.
בסכומים שאתה משלם, בתקופת מלחמה, ועוד באמצע העונה, קשה על גבול הבלתי אפשרי להביא לכאן זר איכותי שלא משחק בישראל (ועוד כשאתה עוד יכול להיות באמצע הטבלה/תחתית הטבלה כלומר גם כוח המשיכה שלך ישתנה בניגוד לקבוצת צמרת שרצה למעלה).
אל תערוך השוואה לזרים שכבר נמצאים כאן או היו כאן ויודעים מניסיון אישי שהמציאות היא לא כמו שמראים בחדשות. אותם צריך עוד לשכנע אבל אפשרי להחזיר אותם (פלוס כבר יש להם חוזה חתום). אבל לך תשכנע עכשיו זר שמעולם לא היה כאן להאמין שהוא לא מגיע למלחמה, ושוב, איזה זר איכותי יהיה פנוי באמצע העונה בסכומים שאנחנו משלמים ועם כל הפרמטרים שציינתי?

מה זה תן הזדמנות לפליטר? אם היו רואים באימונים שהוא מתאים או קרוב ללהיות מתאים הוא היה מקבל את ההזדמנות. עצם העובדה שניסו שם את סטויאנוב ועכשיו שוב חזרו לאבו עביד, מלמדת שכניראה לא חושבים שהוא מוכן מקצועית בשלב הזה לשחק אצלנו, וזה עוד כשהמגן הימני נמכר ושאר השחקנים ששיחקו כמגינים לא מציגים יכולת טובה.
אתה לא נותן למישהו הזדמנות מחוסר ברירה או כי הוא רשום בסגל (לפי הדיווחים כי לא הצלחת להשאיל אותו), אלא כי לדעתך הוא צריך לקבל הזדמנות.
ובכל מקרה, לקבוע שמישהו שלא ראית דקה ועד היום שיחק רק בלאומית צריך לפתוח סתם כי ככה זה חובבני, לא פחות.
את אותם דברים שאתה אומר על פליטר , שמעתי גם על אליאסי .
אומרים המון דברים ושמעתי על אליאסי גם דברים טובים . כמו פליטר שהרשים את הצוות במבחנים בתחילת עונה ולכן הוחתם . אז ראו בו משהו רק שלא תכננו שזה יקרה העונה ולכן תכננו להשאיל . אבל היום נוצרה סיטואציה שזה כן יכול לקרות העונה . תנו לילד צ'אנס .
ואני אחזור ואומר שוב - כבר אחרי ה-6:1 בתחילת העונה הייתי מספסל את מרציאנו ומעלה את אליאסי . חבל שלא עשינו את זה אולי היינו משיגים שלב בתים באירופה ואז גם יחזקאל וספורי אולי היו נשארים . לך תדע .
כשאת עולה למגרש , הלב פועם והגוף נרגש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
13 דצמבר 2023, 18:12
תקרא את התגובות שלי בדיון, יש רצוי ויש מצוי.
במצב הנוכחי, גם מבחינת המרחק ממכבי, גם מבחינת ההשקעה הכספית (והעובדה שיש לך שחקנים שתוכל להשתמש בהם בטריידים עם קבוצות מישראל כדי להוריד את מחיר העיסקה), וגם אובייקטיבית לאור המלחמה, יהיה לך קשה מאוד להביא זרים בטח איכותיים מחוץ לישראל.
אז כן, במצב כזה לדעתי צריך להתמקד בזרים שיש בישראל. וממה שיש היום, יאו בולט מאוד לאור הבעיה שלנו בעמדת המגן והעובדה שיש לנו לפחות נכס אחד שהפועל ירושלים ישמחו לקבל ושעזיבה שלו לא תפגע בנו (בדיוק להפך, החתמה של יאו ועזיבה של בדש ישחררו את סטויאנוב לשחק בעמדה של בדש שם יש סיכוי שהוא יוכל לתרום לנו בניגוד למצב היום).
הזר השני צריך להיות חלוץ/שחקן התקפה. הבעיה כאן ששחקני התקפה יקרים יותר, ושאחרי העזיבה של ניקולסקו (אגב חזר מפציעה בהולנד וכבש כמחליף שני שערים ב-4 המשחקים האחרונים) וטוומאסי (גם הוא עם שני שערים לאחרונה ב-3 המשחקים האחרונים של הקבוצה שלו) נשארים עם שחקנים שמרשימים אבל נמצאים כאן זמן קצר (כמו באסיי של הפועל פתח תקווה) או כאלה שבסיטואציה אחרת כניראה לא היית מחתים (זלאטנוביץ' כזה נניח).
יאו יעלה כסף, יתפוס מקום של זר ויקבל חוזה רב שנתי.
לא מכיר מספיק כדי לשלול אבל זה לא נראה לי כמו הפרופיל שצריך, בהתחשב בכך שבצד השני משחק נכה התקפית.
חסרים לנו שחקני כדורגל.

לגבי מה שכתבת על ספיגות ובעיות בהגנה, זה נכון אבל לא קורה בריק. יריבות מרגישות בנוח לתקוף אותך כי אתה לא מאיים. לא סופרים אותך. דבר תלוי בדבר. כשתדע לייצר כוח אש ולהרתיע גם קו ההגנה הקיים יעשה את העבודה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

4 לב אדום כתב:
13 דצמבר 2023, 18:17
את אותם דברים שאתה אומר על פליטר , שמעתי גם על אליאסי .
אומרים המון דברים ושמעתי על אליאסי גם דברים טובים . כמו פליטר שהרשים את הצוות במבחנים בתחילת עונה ולכן הוחתם . אז ראו בו משהו רק שלא תכננו שזה יקרה העונה ולכן תכננו להשאיל . אבל היום נוצרה סיטואציה שזה כן יכול לקרות העונה . תנו לילד צ'אנס .
ואני אחזור ואומר שוב - כבר אחרי ה-6:1 בתחילת העונה הייתי מספסל את מרציאנו ומעלה את אליאסי . חבל שלא עשינו את זה אולי היינו משיגים שלב בתים באירופה ואז גם יחזקאל וספורי אולי היו נשארים . לך תדע .
נעזוב רגע את העובדה שאני לא אוהב שמכתירים את אליאסי לגלזר הבא אחרי כל כך מעט דקות ושיש לי ספקות שהוא מתאים לנו בסיטואציה הנוכחית.
אליאסי הושאל בשנה שעברה לרמת השרון והשנה הושאר מבחירה ובידיעה שהוא השוער השני שלנו.
יותר מזה, מרציאנו היה כשיר לשחק מול נתניה ובצוות המקצועי הלכו על אליאסי מבחירה, שוב סימן שאליאסי נשאר כאן בקיץ כי האמינו בו ולכן למרות שמרציאנו כשיר לא מיהרו להחזיר אותו לשער.
זאת סיטואציה אחרת לגמרי ממגן שהוחתם במבט לעתיד ושכל הפרסומים היו שמחפשים להשאיל אותו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
13 דצמבר 2023, 19:43
יאו יעלה כסף, יתפוס מקום של זר ויקבל חוזה רב שנתי.
לא מכיר מספיק כדי לשלול אבל זה לא נראה לי כמו הפרופיל שצריך, בהתחשב בכך שבצד השני משחק נכה התקפית.
חסרים לנו שחקני כדורגל.

לגבי מה שכתבת על ספיגות ובעיות בהגנה, זה נכון אבל לא קורה בריק. יריבות מרגישות בנוח לתקוף אותך כי אתה לא מאיים. לא סופרים אותך. דבר תלוי בדבר. כשתדע לייצר כוח אש ולהרתיע גם קו ההגנה הקיים יעשה את העבודה.
שוב אני שואל, מצוי ורצוי. אשמח לדעת איזה אופציה טובה יותר יש לך? אבו עביד/סטויאנוב שם עד סוף העונה?

מצד שני אני גם יכול לטעון שאם תתקוף יותר, ותקח יותר סיכונים, ותעלה עם אמצע פחות מעובה, אז תהיה יותר חשוף מאחור ותספוג יותר שערים.

בכל מקרה, גם עם המלחמה והכישלון המקצועי עד עכשיו אני לא מוותר על העונה הנוכחית. אני חושב שצריך לעשות את המקסימום בכלים שכן זמינים לנו. אם זה אומר להביא בינואר 2 זרים מהליגה שבסיטואציה אחרת אולי לא היית מביא, שיהיה. עדיף על פני להישאר עם הקיים ואולי להתרסק העונה.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
13 דצמבר 2023, 19:46
נעזוב רגע את העובדה שאני לא אוהב שמכתירים את אליאסי לגלזר הבא אחרי כל כך מעט דקות ושיש לי ספקות שהוא מתאים לנו בסיטואציה הנוכחית.
אליאסי הושאל בשנה שעברה לרמת השרון והשנה הושאר מבחירה ובידיעה שהוא השוער השני שלנו.
יותר מזה, מרציאנו היה כשיר לשחק מול נתניה ובצוות המקצועי הלכו על אליאסי מבחירה, שוב סימן שאליאסי נשאר כאן בקיץ כי האמינו בו ולכן למרות שמרציאנו כשיר לא מיהרו להחזיר אותו לשער.
זאת סיטואציה אחרת לגמרי ממגן שהוחתם במבט לעתיד ושכל הפרסומים היו שמחפשים להשאיל אותו.
משה אני בדעה שלך אבל תשכח ממקום שלישי דדיה ויאו יעזרו לנו להישאר בליגה לא מעבר לכך...
כרגע אנחנו עם הסגל הכי חלש אחריי זה של אשדוד והפועל ירושלים תפסיקו לחשוב שיש כאן איזה סגל לצמרת
אבל משה צודק ויש רצוי ויש מצוי, את מי כבר נוכל להביא לעמדת המגן הימני?
בלי המלחמה זר חדש היה יכול להגיע ולא יאו אבל שיש מלחמה ולא כולם אוהבים את המדינה שלנו זה המצב ואי אפשר להשאר עם אבו עביד ויוני סטויאנוב מגנים
עדיף להכריז מראש על ירידת ליגה וזהו
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אותו יחזקאל שבנו עליו גם היה מסיים חוזה בסוף השנה.
אז מאמן שהיה בעברו מנהל מקצועי, אמור לחשוב צעד קדימה ולא רק למחר בבוקר.

לא בא לפה מגן מחליף כי ברדה חשב שאלחמיד ו/או סטויאנוב, יספיקו כדי להוות תחליף.
למרות שאפילו הרוב פה בפורום יודעים שאלחמיד גם אם מחויב, וזה חתיכת אם, כבר לא מסוגל לשחק מגן, וגם לגבי סטויאנוב שהקשר בינו לבין העמדה הזו מקרי בהחלט.
אבל ברדה סבר אחרת.

כמו שהוא סבר שההרכב שהוא העלה נגד נתניה מסוגל לחבר 3 פסים, למרות שהרוב המוחלט של מי שרואה יותר משבועיים את הקבוצה ידע שלא.

אז קל לקפוץ על אלונה הדמון, לדחוף את "בסכומים שאנחנו משלמים" כאילו מדובר בפורום של בני ריינה.
יותר קשה להתנתק מפולחן האישיות ולהודות שהקדוש פשוט לוקח יותר החלטות רעות מטובות בחודשים האחרונים.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ForeverRed כתב:
13 דצמבר 2023, 17:55

בטח שלא דדיה המשוטט.
אתה מדבר על היעדר יד מכוונת שרואה לרחוק ואני מסכים עם זה.
הכל נעשה בשביל מחר בבוקר, וגם כן בצורה רעה.

אני כן אומר שיש למערכת אתגר קשה מאוד.
מתמודדים מול 2 יריבים עם תקציב כפול, ומשאבים עצמיים גדולים בהרבה.
אישית אני לא רואה הבדל ניהולי גדול מהאחרים. גם שם אין יד מכוונת, אם פה כמו שם היו מכניסים עשרות מיליונים ומציגים סגל חלש כמו בחיפה אנשים פה היו משתגעים.
בשל תנאי הפתיחה הנחותים שלנו בכל הפרמטרים כן נדרש להציג יותר מחשבה, סדר וארגון, בעולם בו אתה נשפט על התוצאה של השבת האחרונה ולרוב המוחלט אין סבלנות לתהליך כלשהו שלא בטוח שיצמיח משהו.

אבל זה האתגר ומולו צריכים לעמוד.
ומסכים שכרגע אין סימן שנעשה משהו אסטרטגי מעבר לעוד פלסתר פה או שם.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
15 דצמבר 2023, 11:25
אתה מדבר על היעדר יד מכוונת שרואה לרחוק ואני מסכים עם זה.
הכל נעשה בשביל מחר בבוקר, וגם כן בצורה רעה.

אני כן אומר שיש למערכת אתגר קשה מאוד.
מתמודדים מול 2 יריבים עם תקציב כפול, ומשאבים עצמיים גדולים בהרבה.
אישית אני לא רואה הבדל ניהולי גדול מהאחרים. גם שם אין יד מכוונת, אם פה כמו שם היו מכניסים עשרות מיליונים ומציגים סגל חלש כמו בחיפה אנשים פה היו משתגעים.
בשל תנאי הפתיחה הנחותים שלנו בכל הפרמטרים כן נדרש להציג יותר מחשבה, סדר וארגון, בעולם בו אתה נשפט על התוצאה של השבת האחרונה ולרוב המוחלט אין סבלנות לתהליך כלשהו שלא בטוח שיצמיח משהו.

אבל זה האתגר ומולו צריכים לעמוד.
ומסכים שכרגע אין סימן שנעשה משהו אסטרטגי מעבר לעוד פלסתר פה או שם.
לא מבין למה תמיד מסתכלים על מכבי וחיפה, בטח בתקופות שהם מתנהלות פחות טוב (ולא נניח בתקופות של שלוש האליפויות שבחיפה בנו מעטפת איכותית עם בכר וצוות מאוד רחב שגם הנחית כאן כמות יפה של זרים טובים).
המטרה היא לתת הנחה לניהול שלנו או לנסות שוב להעלים ביקורת מהדברים שאצלנו צריך לשפר באמצעות איזה טענה שהכל מקרי ואין חשיבות לניהול נכון?

הפועל באר שבע צריכה לעשות את המקסימום בכלים שיש לה, למקסם את עצמה, ולא להתנחם בזה שבמקרה כזה או אחר קבוצה כזאת או אחרת גם מתנהלת בצורה לא נכונה.
דיברנו על זה מספיק בשנים האחרונות, על טעויות ניהוליות שחוזרות על עצמם ושאם לא נשפר אותם לא נצליח למקסם את עצמנו.

אם כבר, החשיבות אצלנו לניהול נכון ומדויק ולמקסם את מה שכן יש לנו הוא גדול משמעותית מאצל חיפה ומכבי, כי ככל שהתקציב שלך גדול יותר, יש לך יותר מרווח לטעויות, יותר אפשרויות לתקן טעויות, וגם הרף התחתון שלך במקרה כישלון הוא נמוך יותר, ושם אנחנו בנחיתות מחיפה ומכבי.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Sir Alex Ferguson כתב:
15 דצמבר 2023, 12:24
לא מבין למה תמיד מסתכלים על מכבי וחיפה, בטח בתקופות שהם מתנהלות פחות טוב (ולא נניח בתקופות של שלוש האליפויות שבחיפה בנו מעטפת איכותית עם בכר וצוות מאוד רחב שגם הנחית כאן כמות יפה של זרים טובים).
המטרה היא לתת הנחה לניהול שלנו או לנסות שוב להעלים ביקורת מהדברים שאצלנו צריך לשפר באמצעות איזה טענה שהכל מקרי ואין חשיבות לניהול נכון?

הפועל באר שבע צריכה לעשות את המקסימום בכלים שיש לה, למקסם את עצמה, ולא להתנחם בזה שבמקרה כזה או אחר קבוצה כזאת או אחרת גם מתנהלת בצורה לא נכונה.
דיברנו על זה מספיק בשנים האחרונות, על טעויות ניהוליות שחוזרות על עצמם ושאם לא נשפר אותם לא נצליח למקסם את עצמנו.

אם כבר, החשיבות אצלנו לניהול נכון ומדויק ולמקסם את מה שכן יש לנו הוא גדול משמעותית מאצל חיפה ומכבי, כי ככל שהתקציב שלך גדול יותר, יש לך יותר מרווח לטעויות, יותר אפשרויות לתקן טעויות, וגם הרף התחתון שלך במקרה כישלון הוא נמוך יותר, ושם אנחנו בנחיתות מחיפה ומכבי.
כי אתה לא חי בואקום, ומה שנראה כל כך ברור במקלדת כנראה הרבה פחות ברור במציאות.
אני לרגע לא טוען שהכל מקרי, אבל ביקורת ושפיטה נעשית גם בהשוואה לאלטרנטיבות אחרת איך תדע למה להשוות?
אז כן, חיפה ומכבי שהם היריבות שלך, וחיות בתנאים ומגבלות דומים, הם המדד.

גם אנחנו לקחנו 3 אליפויות עם זרים יותר טובים ממה שיש להן, ולא ראיתי שרשמת על איזה "מעטפת איכותית" שיש פה.
כל המעטפת הזו שלהם והכל התפרק שם בקיץ אחד.
"מעטפת איכותית" מודדים לאורך שנים ולא על פי קדנציה אחת שהכל מתחבר בה.
אלונה ושחר זה מקרה דומה מאוד אם כבר. וזה לא דבר כזה טוב.
אבל זה הכי טוב שיש בכדורגל הישראלי, ועם זה צריך לחיות.
עם דרישה ורצון לשיפור, ולא עם טינוף וחוסר הערכה.
כי בלי אלונה אנחנו עסוקים בלגייס כסף מהציבור כדי להחתים איזה מלמד כרכש נוצץ. אז תדע גם להעריך.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

yossi כתב:
15 דצמבר 2023, 11:14
אותו יחזקאל שבנו עליו גם היה מסיים חוזה בסוף השנה.
אז מאמן שהיה בעברו מנהל מקצועי, אמור לחשוב צעד קדימה ולא רק למחר בבוקר.

לא בא לפה מגן מחליף כי ברדה חשב שאלחמיד ו/או סטויאנוב, יספיקו כדי להוות תחליף.
למרות שאפילו הרוב פה בפורום יודעים שאלחמיד גם אם מחויב, וזה חתיכת אם, כבר לא מסוגל לשחק מגן, וגם לגבי סטויאנוב שהקשר בינו לבין העמדה הזו מקרי בהחלט.
אבל ברדה סבר אחרת.

כמו שהוא סבר שההרכב שהוא העלה נגד נתניה מסוגל לחבר 3 פסים, למרות שהרוב המוחלט של מי שרואה יותר משבועיים את הקבוצה ידע שלא.

אז קל לקפוץ על אלונה הדמון, לדחוף את "בסכומים שאנחנו משלמים" כאילו מדובר בפורום של בני ריינה.
יותר קשה להתנתק מפולחן האישיות ולהודות שהקדוש פשוט לוקח יותר החלטות רעות מטובות בחודשים האחרונים.
אתה כותב פה השערות, לא עובדות.
אנחנו לא יודעים למה לא הגיע מגן ימני מחליף.
מה שאנחנו כן יודעים, זה שהיו נסיונות להחתים את מאור קנדיל ואבישי כהן והעסקאות נפלו על פערים כספיים.
אז כנראה שברדה כן רצה ופשוט לא קיבל.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
15 דצמבר 2023, 15:13
אתה כותב פה השערות, לא עובדות.
אנחנו לא יודעים למה לא הגיע מגן ימני מחליף.
מה שאנחנו כן יודעים, זה שהיו נסיונות להחתים את מאור קנדיל ואבישי כהן והעסקאות נפלו על פערים כספיים.
אז כנראה שברדה כן רצה ופשוט לא קיבל.
ואנחנו גם יודעים שרצה את יאו שגם לא הגיע. אבל למה להיצמד לעובדות כשאפשר לסלף את המציאות כדי בפעם האלף להסיט את הביקורת מהניהול למישהו אחר (פעם זה היה בכר, עכשיו זה אליניב).

שלח תגובה