יוסי אבוקסיס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: יוסי אבוקסיס

שליחה על ידי RedBend »

מסכים עם יוסי, לפחות יהיה מעניין
זה המקום לומר שגם בתקופת הפריחה, אם היה מגיע אודיטור חיצוני המבנה הניהולי/מקצועי לא בטוח שהיה מקבל עובר.
בסטנדרטים של הכדורגל בארץ זה מצויין, בטח עדיף פי אלף מ11/13 בעלי הבתים פה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

שיקח את את ספורי.
אני מוותר על רכש לעונה הזאת, שנישאר עם מה שיש כרגע, רק שיקח את ספורי ל 3 וחצי עונות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

izguy83 כתב:
30 ינואר 2021, 22:48
וואחד קמפיין פתחת נגדה.
להגיד אותה, את שירצקי ואת אברמוב באותה נשימה זה מביך.
בהתנהלות הנוכחית שלה? לא רואה את ההבדל מבחינת ההתנהלות עצמה.
להחליט על שחקנים להרכב, לבטל את הדעה של הגורמים המקצועיים בשביל סקאוטינג מטעם הבן שלה, לקדם שחקנים מטעמים פופליסטיים, אלה דברים באותה רמה.
בעבר עוד הייתה משקיעה כספים, היום המועדון בנוי על הכנסות=הוצאות ועדין היא מקבלת את כל ההחלטות מאחורי הקלעים בלי לשאת בתוצאות כי היא ״עזבה״.
ההתנהלות שלה לא מקובלת, היא הורסת את מה שהיא בעצמה ואנחנו בנינו לאורך שנים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

yossi כתב:
30 ינואר 2021, 22:47
אולי לא מפטרת, אבל כנראה שאם היא לא הייתה בוחשת וזה היה תלוי באסי בלבד, לאבוקסיס כבר היה חוזה לעונה הבאה.
אולי אולי מה שעשתה בזמנו לאלישע.

בגדול אני מסכים עם אדום זקן. אם אלונה תחזור היא לא תעשה את זה בשביל מקום 3.
יש פה צומת, נראה לאן זה הולך.

לפחות נהיה מעניין. עד עכשיו היינו יותר משעממים מגופה נרקבת.
תכניסו טוב טוב לראש, היא מעולם לא עזבה!

סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 ינואר 2021, 22:59
להחליט על שחקנים להרכב, לבטל את הדעה של הגורמים המקצועיים בשביל סקאוטינג מטעם הבן שלה, לקדם שחקנים מטעמים פופליסטיים, אלה דברים באותה רמה.
בעבר עוד הייתה משקיעה כספים, היום המועדון בנוי על הכנסות=הוצאות ועדין היא מקבלת את כל ההחלטות מאחורי הקלעים בלי לשאת בתוצאות כי היא ״עזבה״.
+1
מרגיש לי שהיא רוצה להרוס בכוח

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב:
30 ינואר 2021, 22:53
אין ספק שהקהל בסמי עופר צריך להיות המצפן שלנו
בלבול כמו רוני לוי ומימר מעולם לא נחשבו מאמניים התקפיים. בדיוק להפך, מאז ומתמיד נחשבו מאמנים ״טקטיים״ שמתמחים בהגנה.
בדיוק כמו אבוקסיס.
אפשר להגיד שבלבול בתקופה שלו קידם את מכבי חיפה, אקבל את זה, אבל מכבי חיפה כמו בית״ר וכמו אצלנו לא מקבלים מאמן עם כדורגל הגנתי והרבה פעמים פחדני. זאת גם הסיבה שלמרות ההתקדמות הוא לא המשיך בחיפה. זאת הסיבה שהקהל שם לא התחבר אליו.
נערך לאחרונה על ידי Sir Alex Ferguson ב 30 ינואר 2021, 23:07, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 ינואר 2021, 23:04
בלבול כמו רוני לוי ומימר מעולם לא נחשבו מאמניים התקפיים. בדיוק להפך, מאז ומתמיד נחשבו מאמנים ״טקטיים״ שמתמחים בהגנה.
בדיוק כמו אבוקסיס.
אפשר להגיד שבלבול בתקופה שלו קידם את מכבי חיפה, אקבל את זה, אבל מכבי חיפה כמו בית״ר וכמו אצלנו לא מקבלים מאמן עם כדורגל הגנתי והרבה פעמים פחדני. זאת גם הסיבה שלמרות ההתקדמות הוא לא המשיך בחיפה.
לא יודע איך סיפור ההגנה על בלבול מתיישבים עם הנתונים של מכבי חיפה מאשתקד.
אבל אולי זה רק אני.

בכל מקרה, אין אופציות טובות ממנו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

Totti כתב:
30 ינואר 2021, 23:06
אבל אולי זה רק אני.

יש שיטענו שגם אבוקסיס קידם אותנו כי מקבוצה שבורה מנטלית בגלל עזיבת הבעלים ועם תקציב מקוצץ עשינו גביע ושלב בתים. ועדין ברגע שיש כדורגל הגנתי ופחדני הקהל שלנו לא התחבר והכתובת הייתה על הקיר.

זוכר אותו בטרנר גונב שני שערים ויורד לבונקר של הפועל יהוד כאילו משחק מול באיירן מינכן.
יש מצב שהוא הרע במיעוטו בשוק הישראלי, אבל למכור לנו כאילו מביאים לנו כאן מאמן התקפי במקום אבוקסיס ההגנתי זה חתיכת גניבת דעת.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Totti כתב:
30 ינואר 2021, 23:06
אבל אולי זה רק אני.

מספרים זה לא הכל. חיפה עשתה מספרים לא רעים תחתיו אבל לא ראיתי כדורגל דומיננטי וטוב ממנה. כדורגל סביר במקרה הטוב.
והיה לו סגל יותר טוב ממה שיש לנו כיום.

צריך גם להסתכל על מה היה לו עד אז. עונה לא רעה אחת במכבי חיפה לא מוחקת קריירה בינונית מינוס עד עכשיו.
בלבול זה פלסטר שלא יחזיק יותר מדי זמן.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
הבעיה שלך שאתה יודע יותר מדי,מקורב יותר מדי ואז אתה שומע דברים שכל אחד אומר מהפוזיציה שלו.
לפעמים עדיף להיות רחוק,להסתכל לצדדים ולהבין שכל בעלי הבית בישראל זה אותו הדבר,ההבדל ביניהם זה למי יש כיס עמוק יותר.
לא מחליף את אלונה באף אחד אחר,כן הייתי רוצה שתחזור לקדמת הבמה,מוכן גם לסבול את השגעונות שלה כי לפחות אני מכיר אותם וגם בטוח בניגוד לחלקכם שהיא לא רוצה להרוס כאן כלום.
עברה משבר,בוא נקווה שחוזרת.
העזיבה של אבוקסיס וההודעה שלה מוכיחות לי שהיא בכיוון.
לא יילך עם בלבול? לא נורא תחליף גם אותו.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
אני מסכים שההתנהלות הנוכחית שלה לא טובה בלשון המעטה, אבל בוא לא נגזים. זה לא שיש תור של רוכשים. עדין מקווה "שתחזור" על אמת.
אפשר להגיד מה שרוצים על ההתנהלות שלה בעבר, בשורה התחתונה, היא הצליחה, לפעמים כנגד כל הסיכויים.
לא יכול לתאר עשור יותר טוב ממה שעברנו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אדום זקן כתב:
30 ינואר 2021, 23:12
הבעיה שלך שאתה יודע יותר מדי,מקורב יותר מדי ואז אתה שומע דברים שכל אחד אומר מהפוזיציה שלו.
לפעמים עדיף להיות רחוק,להסתכל לצדדים ולהבין שכל בעלי הבית בישראל זה אותו הדבר,ההבדל ביניהם זה למי יש כיס עמוק יותר.
לא מחליף את אלונה באף אחד אחר,כן הייתי רוצה שתחזור לקדמת הבמה,מוכן גם לסבול את השגעונות שלה כי לפחות אני מכיר אותם וגם בטוח בניגוד לחלקכם שהיא לא רוצה להרוס כאן כלום.
היא כרגע לא משקיעה כספים. אם תחזור להשקיע אז אדבר אחרת. גם לא מוכנה לקחת אחריות על ההחלטות שלה כי מבחינה רשמית ״עזבה״.
דרך אגב, הרבה מהדברים שאני שומע הם ממקורבים לאלונה, וזה אומר המון על המצב הנוכחי.

סמל אישי של משתמש
galaaa

שליחה על ידי galaaa »

אדום זקן כתב:
30 ינואר 2021, 23:12
מסכים על הכל חוץ מבלבול
זה אבוקסיס עם שיער.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

izguy83 כתב:
30 ינואר 2021, 23:15
אני מסכים שההתנהלות הנוכחית שלה לא טובה בלשון המעטה, אבל בוא לא נגזים. זה לא שיש תור של רוכשים. עדין מקווה "שתחזור" על אמת.
אפשר להגיד מה שרוצים על ההתנהלות שלה בעבר, בשורה התחתונה, היא הצליחה, לפעמים כנגד כל הסיכויים.
לא יכול לתאר עשור יותר טוב ממה שעברנו.
לפי מקורבים שלה היו 2 רוכשים, אחד עם יותר ממון מהזוג ברקת, אבל הם לא מעוניינים למכור.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 ינואר 2021, 23:18
היא כרגע לא משקיעה כספים. אם תחזור להשקיע אז אדבר אחרת. גם לא מוכנה לקחת אחריות על ההחלטות שלה כי מבחינה רשמית ״עזבה״.
דרך אגב, הרבה מהדברים שאני שומע הם ממקורבים לאלונה, וזה אומר המון על המצב הנוכחי.
מה זה לא משקיעה כספים?אתה חושב שכל שקל שיצא העונה זה אך ורק הוצאות?כי זה פשוט לא נכון.
אלונה עד היום משלמת מכיסה פיצויים(ברק בכר בקיץ), דמי העברה(אקולטסה בקיץ) ותומכת בקבוצה(כל הסכומים שנכנסים על מכירות שחקנים כדוגמת אוחנה - הכל זה אקסטרה לקופת המועדון ולא על חשבון התמיכה שלה).
חלק גדול מהכסף שנכנס מאירופה נשאר בקופה של המועדון. היא לא הורידה שקל אחד מהכסף שהיא שמה כי ״נכנס סכום גדול מאירופה״.

שלח תגובה