יוסי אבוקסיס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: יוסי אבוקסיס

שליחה על ידי izguy83 »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 ינואר 2021, 23:19
לפי מקורבים שלה היו 2 רוכשים, אחד עם יותר ממון מהזוג ברקת, אבל הם לא מעוניינים למכור.
אמירות בסגנון דומה סיפרת לנו אחרי הפעם הראשונה שרצתה לעזוב בגלל עזורי. שנתיים פימפמת פה עם עוד כמה משתמשים כמה לא נורא שתעזוב וכל מיני פנינים ממקורבים. מזל שזה לא מה שקרה אז.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

izguy83 כתב:
30 ינואר 2021, 23:29
אמירות בסגנון דומה סיפרת לנו אחרי הפעם הראשונה שרצתה לעזוב בגלל עזורי. שנתיים פימפמת פה עם עוד כמה משתמשים כמה לא נורא שתעזוב וכל מיני פנינים ממקורבים. מזל שזה לא מה שקרה אז.
אני תמיד מעדיף את המוכר על הלא מוכר. לא הייתי רוצה שתמכור בכל מחיר ולכל אדם. בדיוק להפך, בגלל שאני שמרני מטבעי אמרתי לאורך כל הדרך שהתקווה שלי שתחזור להשקיע כמו בעבר ותישאר באמת.
אבל לא נכון להציג את זה כאילו אין קונים, כי יש.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

חייב להגיד שבפעם הראשונה בהיסטוריה שאני מסכים עם כל מילה של שגיא כהן מאבוקסיס ועד בלבול.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אדום זקן כתב:
30 ינואר 2021, 23:35
חייב להגיד שבפעם הראשונה בהיסטוריה שאני מסכים עם כל מילה של שגיא כהן מאבוקסיס ועד בלבול.
מה אמר?

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

xboy כתב:
30 ינואר 2021, 23:45
מה אמר?
לא מעניין אותו גביע ואירופית, אבוקסיס נכשל להציג בבאר שבע כדורגל מזעזע
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

צריך גם להציג את הצד השני לפי אותם מקורבים שדיברו איתה, על הסיבה למה החליטו לא להאריך לאבוקסיס את החוזה.

לא הייתה מרוצה מהיכולת המקצועית תחתיו, ההצלחה באירופה עכבה את ההחלטה לגביו והייתה אמורה לגרום לזה שימשכו איתו עד הקיץ אבל לא הייתה כוונה לאלונה בשום שלב להאריך לו חוזה.

הייתה אכזבה גדולה ממיצוי הסגל תחתיו, במיוחד בכל הקשור למיצוי של הזרים שהגיעו, חשבה שהרבה זמן לא היו כאן 6 זרים טובים כמו השנה, ושהרבה בגלל הכדורגל של אבוקסיס אנחנו לא מפיקים את המקסימום מהזרים. האמינה שבעונה כמו הנוכחית, שמכבי פתחה חלש ועברה זעזוע, ושגם חיפה לא בקצב צבירת נקודות כמו מכבי בשנתיים הקודמות, היינו צריכים לנצל את זה ולהיות בשלב הזה של העונה במאבק על המקום הראשון.

הייתה גם אכזבה מרמת האימון שלו. בהשוואה לתקופה של ברק, באימונים של אבוקסיס פשוט מתאמנים במובן הפיזי של המילה. בניגוד לברק, אין באימונים תרגולים של תבניות בהתקפה, אין תרגולים של תרגילים למצבים נייחים ולקרנות כמו בתקופה של ברק, אין שום דבר פרט לאימון הקלאסי, שום ערך מוסף. גם בהכנות למשחקים, אם בתקופה של ברק כל שחקן היה מקבל וידאו אישי כהכנה למשחק, למשל שחקן הגנה על שחקני ההתקפה של היריבה, או שחקן התקפה על שחקני הגנה של היריבה, אבוקסיס לא מאמין בזה, והוא מכין וידיאו כללי של 15 - 20 דקות של הקבוצה ממול ולא מעבר.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ואמשיך את דבריך ואומר שההתבטאויות שלו בתקשורת,התירוצים וחוסר החיבור שלו למועדון ולעיר גרמו גם כן להחלטה שלא להאריך לו חוזה.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

אדום זקן כתב:
31 ינואר 2021, 01:36
ואמשיך את דבריך ואומר שההתבטאויות שלו בתקשורת,התירוצים וחוסר החיבור שלו למועדון ולעיר גרמו גם כן להחלטה שלא להאריך לו חוזה.
שיגע אותי המשפט שלו
"אין לו כלים לעשות דברים מיוחדים"

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:
30 ינואר 2021, 23:19
לפי מקורבים שלה היו 2 רוכשים, אחד עם יותר ממון מהזוג ברקת, אבל הם לא מעוניינים למכור.
מה? למה אבל? אם מה שאתה אומר נכון זאת שערורייה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Tal_Hbs כתב:
31 ינואר 2021, 01:55
שיגע אותי המשפט שלו
"אין לו כלים לעשות דברים מיוחדים"
גם אותי.
לדעתי זה המשפט שהוביל לפיצוץ הבלתי נמנע שנגמר בהתפטרות.
אתם עושים לאבוקסיס יוצר מדי הנחות.
בסוף, למרות ההצלחות בגביע ובאירופה,
הציג כדורגל מהמגעילים שנראו פה.
ברמה של עזורי, קלינגר ובלבול.
טוב שהלך.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

דר אדום בנשמה כתב:
31 ינואר 2021, 06:04
מה? למה אבל? אם מה שאתה אומר נכון זאת שערורייה.
מה למה? הם לא רוצים למכור...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

אדום זקן כתב:
31 ינואר 2021, 01:36
הוא גם ננזף על הראיון בזמנו כשאמר שאירופה פוגעת בנו. לא אהבו את הגישה שלו בנושא.

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

משנה שעברה שהיא הודיעה על עזיבה הוא אמר למקורבים שלו שהוא מאוכזב ממנה, בנה על צ'ק פתוח וכו'.

לדעתי הבין שבבש לא להאבק על אליםות זה כישלון, בבני יהודה להישאר בליגה השנה יהיה הצלחה ויזכרו לו את אירופה עם ב"ש ככה שהמניות שלנו עדיין יהיו בעלייה מבחינת הנבחרת והתודעה.
כל השאר זה תירוצים

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

עוד נקודה שלא דיברו עליה, אם אבוקסיס מפסיד למכבי בשני המשחקים הקרובים, הוא היה מאבד את התואר היחידי שהיה יכול לזכות בו, והיה מתרחק משמעותית ממכבי וחיפה עם אפשרות גם ל-6 נקודות מאשדוד ו-7 ממכבי פתח תקווה, ואולי גם יציאה מהפלייאוף העליון מה שכבר היה משנה את השיח מזה שלקח גביע והגיע לשלב בתים לאירופה לזה שיכול לסיים לבאר שבע את העונה מוקדם בלי גביע ואולי גם מחוץ לפלייאוף העליון.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

עזבו ספקולציות, אבוקסיס לא עזב כי אולי היה מפסיד למכבי ונשאר בלי כלום. לא מדובר בלוזר, אלא סתם בחור שלא מאוד אוהב לעבוד קשה ונוח לו באזור הנוחות.

100 אלף נטו, ציפיות מינימליות, יכולת לקדם צעירים, תדמית של מושיע, 5 דקות מהבית, אימוני הגנה והרחקות כדורים, קהל קטן ולא רועש במיוחד.

כל היתר, בלבולי ביצים.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה