יוסי אבוקסיס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: יוסי אבוקסיס

שליחה על ידי red ultras »

לא יאמן שיש כאן אוהדים שמבקשים באופן יזום את מרקו בלבול / אלישע לוי. מה השלב הבא אחריהם? גילי לנדאו???

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

red ultras כתב:
22 נובמבר 2020, 08:35
לא יאמן שיש כאן אוהדים שמבקשים באופן יזום את מרקו בלבול / אלישע לוי. מה השלב הבא אחריהם? גילי לנדאו???
יש לך ישראלים יותר טובים ? אם כל הכבוד זה השוק של המאמנים (הישראליים) והם כרגע הכי נורמלים

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אבוקסיס מוגבל, מאוד מאוד מאוד מוגבל. אבל לפטר מאמן זה לוקסוס שאין לנו.
מה גם שזאת התנהלות שלאורך זמן לא מניבה תוצאות חיוביות.
מעל הכל אין מחליף טוב בשוק, בקיצור זה לא הזמן ואין מה לחשוב בכיוון.
אגב, הזיה שבלבול ואלישע אלה אופציות טובות בעיניכם. בלבול זה המאמן הכי גרוע שהיה פה בפער יחד עם עזורי, אלישע מאמן מיושן שאין לו אף יתרון על אבוקסיס.
היחיד משוק המאמנים הקיים שנראה שיכול לשפר אותנו זה רבש והוא תפוס, אם לא זה רק מאמן צעיר, ההעדפה שלי אורי אוזן. אבל שוב ממש לא עכשיו.

מה שכן צריך לעשות זה לגרום לאבוקסיס להבין שהוא יכול לנסות לשחק דומיננטי, לשלוט באמצע, להניע כדור ולתקוף עם יותר משלושה שחקנים.
לא יקרה כלום אם נעלה עם רביעיית הגנה (בלי צדק), קישור חזק (מלי ומריאנו וזוס או אפילו גם יוספי), וחלוצים שזזים על המגרש (לא וארן).
גם אם נחטוף שער או שניים זה לא ממש משנה, גם במערך של 5 בהגנה אנחנו חוטפים. השאלה מי האיש הנכון להעביר לו את המסר ואם יש כזה בכלל.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
שי דנין
Title: השתגעתי בגללה

שליחה על ידי שי דנין »

nitsande כתב:
22 נובמבר 2020, 08:55
אבוקסיס מוגבל, מאוד מאוד מאוד מוגבל. אבל לפטר מאמן זה לוקסוס שאין לנו.
מה גם שזאת התנהלות שלאורך זמן לא מניבה תוצאות חיוביות.
מעל הכל אין מחליף טוב בשוק, בקיצור זה לא הזמן ואין מה לחשוב בכיוון.
אגב, הזיה שבלבול ואלישע אלה אופציות טובות בעיניכם. בלבול זה המאמן הכי גרוע שהיה פה בפער יחד עם עזורי, אלישע מאמן מיושן שאין לו אף יתרון על אבוקסיס.
היחיד משוק המאמנים הקיים שנראה שיכול לשפר אותנו זה רבש והוא תפוס, אם לא זה רק מאמן צעיר, ההעדפה שלי אורי אוזן. אבל שוב ממש לא עכשיו.

מה שכן צריך לעשות זה לגרום לאבוקסיס להבין שהוא יכול לנסות לשחק דומיננטי, לשלוט באמצע, להניע כדור ולתקוף עם יותר משלושה שחקנים.
לא יקרה כלום אם נעלה עם רביעיית הגנה (בלי צדק), קישור חזק (מלי ומריאנו וזוס או אפילו גם יוספי), וחלוצים שזזים על המגרש (לא וארן).
גם אם נחטוף שער או שניים זה לא ממש משנה, גם במערך של 5 בהגנה אנחנו חוטפים. השאלה מי האיש הנכון להעביר לו את המסר ואם יש כזה בכלל.
דבר ראשון יש נבחרת אז זה לא יהיה בעיה אפשר לנסות להקדים את המינוי.
ומסכים לגבי ה"עברת מסר" אין מי שייתן את הטון וגם ימתח ביקורת קצת (שצריך) על יוסי מכיוון שאין בעלים שנוכח בקבוצה, ומי שכן מנסה להעביר את המסר הם השחקנים שזה יותר נראה כמו ניסיון להיפטר מהאחריות למאמן.
להכניס מאמן צעיר בסיטואציה מורכבת של ללא בעלים ולשחק באירופה ובסגל רצר ובכלל לנהל קבוצת "צמרת" (מה שאנחנו אמורים להיות) זה נראה לי לא הוגן כלפיו.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

כבר מעל לשלוש שנים שהנצחונות שלנו בליגה מגיעים לא מכדורגל נכון אלא מיכולת אישית של שחקנים בודדים. במשחקים האחרונים יהושע לא בכושר, ואקולטסה נח או נפצע. זה כל ההבדל לדעתי.
אני חושב שגם כדורגל, כמו כל דבר אחר, בונים מהיסודות.
הנעת כדור ותנועה של שחקנים ליצירת אפשרויות מסירה קלות זה הבסיס. פה כולם צוחקים על מכבי ת״א שהם סתם מניעים כדור, שבלוניים, לא תכליתיים ולא מלהיבים. אבל זה מה שאני הייתי רוצה לראות בקבוצה שלי מוטמע ללא תלות במאמן. המאמן צריך להיות אחראי על הפינישים.
לא יודע האם אבוקסיס יודע ללמד את זה וכמה זמן ייקח לו, אבל אני לא רואה מהבחינה הבסיסית שום הדרדרות ממה שקדם לו, לצערי גם לא רואה שיפור.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

gooner כתב:
22 נובמבר 2020, 13:33
כבר מעל לשלוש שנים שהנצחונות שלנו בליגה מגיעים לא מכדורגל נכון אלא מיכולת אישית של שחקנים בודדים. במשחקים האחרונים יהושע לא בכושר, ואקולטסה נח או נפצע. זה כל ההבדל לדעתי.
אני חושב שגם כדורגל, כמו כל דבר אחר, בונים מהיסודות.
הנעת כדור ותנועה של שחקנים ליצירת אפשרויות מסירה קלות זה הבסיס. פה כולם צוחקים על מכבי ת״א שהם סתם מניעים כדור, שבלוניים, לא תכליתיים ולא מלהיבים. אבל זה מה שאני הייתי רוצה לראות בקבוצה שלי מוטמע ללא תלות במאמן. המאמן צריך להיות אחראי על הפינישים.
לא יודע האם אבוקסיס יודע ללמד את זה וכמה זמן ייקח לו, אבל אני לא רואה מהבחינה הבסיסית שום הדרדרות ממה שקדם לו, לצערי גם לא רואה שיפור.
+1

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

קורא כל נושא העליהום על יוסי במשחקי הליגה,אין מה לעשות עם מספרים קשה להתווכח.
אני לא ארחיב בנושא שלו כבר כתבתם הכל מהכל.
אבל כן רוצה לגעת בעוזרים שלו
הרי הם לא בובות זה בטוח. יוסי לא טיפש ולא מתעלם מ2 הגדולים ביותר של המועדון.הקול שלהם בטוח נשמע באסיפות ובהכנות למשחקים ובכל האימונים.
הם מהחלק המרכזי בשנות הזהב,שניהם עם עבר אירופאי כולל תארים.
איך הם נותנים יד לסגנון המזעזע שלנו במשחקי הליגה?
איפה ההשפעה והאחריות שלהם?

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

מת על הטענה "עם בכר נראינו אותו דבר".
אני לא זוכר רצפים כאלה מזעזעים עם בכר שמנצחים בליגה פעם בחודשיים, זוכר קבוצה שאמנם הרבה פעמים הייתה חשופה מדי אבל גם בימיה הרעים ביותר באה לשחק כדורגל, תמיד חיפשה להיות דומיננטית (ולפעמים זה היה בעוכריה), עם הנעת כדור מינימלית, תבניות משחק, משהו.

בכר למיטב זכרוני עזב אותנו במקום 4-5, שיא הקריסה כביכול, ולא חושב שהסגל שלו בעונה שעברה היה טוב יותר.
אבוקסיס מאז שהגיע עם מאזן של אמצע טבלה במקרה הטוב במשחקי הליגה.
מגוחך להשוות.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

רק אומר שאנחנו יכולים לסיים את המחזור במקום אחרון
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

bs war כתב:
22 נובמבר 2020, 14:02
אני לא זוכר רצפים כאלה מזעזעים עם בכר שמנצחים בליגה פעם בחודשיים, זוכר קבוצה שאמנם הרבה פעמים הייתה חשופה מדי אבל גם בימיה הרעים ביותר באה לשחק כדורגל, תמיד חיפשה להיות דומיננטית (ולפעמים זה היה בעוכריה), עם הנעת כדור מינימלית, תבניות משחק, משהו.

בכר למיטב זכרוני עזב אותנו במקום 4-5, שיא הקריסה כביכול, ולא חושב שהסגל שלו בעונה שעברה היה טוב יותר.
מגוחך להשוות.
עוד יותר מגוחך לחשוב שילך אבוקסיס ונראה פה טוטאל פוטבול.
רוצים לחזור לראות כמה להוטים הייתם(לא בהכרח אתה) שבכר יעזוב?אז הנה קיבלתם. מה חשבתם יגיע לפה פאולו סוזה?
ילך אבוקסיס יגיע מאמן פח ישראלי שיגרום לכם להתגעגע לאבוקסיס. לפטר מאמן זה הכי קל, צריך לחשוב קצת מעבר ולהתבונן רגע בתחלופות.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב:
22 נובמבר 2020, 14:11
עוד יותר מגוחך לחשוב שילך אבוקסיס ונראה פה טוטאל פוטבול.
רוצים לחזור לראות כמה להוטים הייתם(לא בהכרח אתה) שבכר יעזוב?אז הנה קיבלתם. מה חשבתם יגיע לפה פאולו סוזה?
ילך אבוקסיס יגיע מאמן פח ישראלי שיגרום לכם להתגעגע לאבוקסיס. לפטר מאמן זה הכי קל, צריך לחשוב קצת מעבר ולהתבונן רגע בתחלופות.
יכול להיות, אבל בחייאת לא צריך לגנוב דעת ולהגיד שנראינו אותו דבר עם בכר בשביל להוריד מהכישלון של אבוקסיס. הבדלים של שמיים וארץ גם ביכולת וגם באחוזי הצלחה (ואני לא מדבר על השנים של האליפויות אלא על התקופה ה"כושלת" של בכר).
הפרידה ממנו זו הטעות הכי גדולה שעשינו

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

red ultras כתב:
22 נובמבר 2020, 08:35
שמעתי גיא לוי מחפש קבוצה

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

bs war כתב:

מגוחך להשוות.
אני לא טוען שתחת אבוקסיס הראנו בינתיים התקדמות כלשהי, ובהחלט יכול להיות להיות שבכר יותר טוב בלצאת ממשברים כאלה.
לשם השוואה בפתיחת עונת 18-19, היינו עם אפס נצחנות אחרי 5 מחזורים, ושני שערי זכות.
קבוצה אחרי אליפות, אחרי שכבר הודחנו מאירופה והפסדנו את אלוף האלופים להפועל חיפה,
על הספסל ישבו חנן ממן וחן עזרא ולא חתואל ושבירו.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

מבחינתי שיילך רק על זה שהוא חושב שרמזי ספורי זה שחקן שצריך לקבל דק' בב"ש

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

bs war כתב:

מגוחך להשוות.
גניבת דעת מהרמות הגבוהות עושים פה.
בתקופה ההיא יכולת כמו במשחק המזעזע ההוא נגד הפועל תל אביב נחשבה לשיא השפל והביאה לפיטורים של מאמן עם 3 צלחות. כל טעות נבחנה בזכוכית מגדלת, כל תיקו התקבל במורת רוח ונחשב לאסון.
היום הכל עובר באהלן אהלן. את היכולת מהמשחק ההוא אנחנו מקבלים מדי שבוע. מקבוצה סבירה עם מעידות הפכנו לקבוצה שמועדת על בסיס קבוע ומדי פעם מציגה יכולת סבירה. כל זה בהרכב שעבר סוג של שדרוג.

שלח תגובה