יוסי אבוקסיס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
nir767676

Re: יוסי אבוקסיס

שליחה על ידי nir767676 »

ForeverRed כתב:
01 יולי 2020, 12:51
גם אני בעד רעיונות חדשים, שלא תטעה.
עם זאת בין רעיונות חדשים לבין מה שאתה מציע פעורה תהום.
מי הם אותם חבר'ה מוינגייט שאתה מדבר עליהם בכזאת נחרצות? איזה ניסיון יש להם בשטח?
זה כמו שתיקח אדם שהעביר את כל חייו הבוגרים באקדמיה ותנחית אותו ביום בהיר לנהל את אחת החברות הגדולות במשק. מבוא לקריסה.

גם הימור צריך להיות מושכל, עם היגיון שעומד מאחוריו. איזשהי אינדיקציה מסוימת לכך שיש סבירות מספיק גבוהה שההימור יצליח.
כשאני מסתכל על מאמן כמו אופיר חיים שאני מאוד אוהב ומכבד, אני לא עדיין לא מוצא אינדיקציה שכזאת.
זורם איתך, אתה צודק במה שאתה אומר,
ההבדל הוא שאני מסתכל עלינו משחקים ואני רואה קריסה שכבר התרחשה מזמן.
בחיי שאני לא רואה הבדל בין הפועל ב"ש של היום לבין קבוצה ללא צוות מקצועי בכלל. באמת.

אולי אני טועה, אבל זה נראה לי כמו הימור מאוד מושכל, במיוחד שאליניב ומאור שם כדי להחזיק במושכות.
ואני מעדיף אותם מחזיקים במושכות אלף פעם על איזה רן בן שמעון

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

שברדה יפעיל את הקשר שלו בבלגיה וישלוף משם מישהו , זה יהיה עדיף על כל מאמן ישראלי שיש פה .
תמונה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הראל כתב:
01 יולי 2020, 14:25
שברדה יפעיל את הקשר שלו בבלגיה וישלוף משם מישהו , זה יהיה עדיף על כל מאמן ישראלי שיש פה .
ולמה למאמן טוב בבלגיה לבוא לישראל?

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

כמו שמאמנים אלמונים באו למכבי ויצאו גדולים .
תמונה

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nir767676 כתב:
01 יולי 2020, 13:52
זורם איתך, אתה צודק במה שאתה אומר,
ההבדל הוא שאני מסתכל עלינו משחקים ואני רואה קריסה שכבר התרחשה מזמן.
בחיי שאני לא רואה הבדל בין הפועל ב"ש של היום לבין קבוצה ללא צוות מקצועי בכלל. באמת.

אולי אני טועה, אבל זה נראה לי כמו הימור מאוד מושכל, במיוחד שאליניב ומאור שם כדי להחזיק במושכות.
ואני מעדיף אותם מחזיקים במושכות אלף פעם על איזה רן בן שמעון
התחושה זהה גם אצלי, מניח שגם אצל אחרים.
יש יותר מדרך אחת לפתרון, רק חשוב לוודא שהחשיבה מחוץ לקופסא לא הופכת להמצאת הגלגל.

לגבי ברדה ומליקסון, שני אנשים אהובים וראויים ללא ספק, חשוב לשים את הדברים בפרופורציות.
עם כל האהבה והרצון הטוב הם טרם הוכיחו את עצמם כאנשי מקצוע שמסוגלים לקחת את המועדון הזה (או כל מועדון אחר) קדימה.
חשוב לזכור גם את זה.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

הראל כתב:
01 יולי 2020, 14:27
כמו שמאמנים אלמונים באו למכבי ויצאו גדולים .
תבדוק כמה המאמנים האלמוניים האלה הרוויחו במכבי. בערך פי 2 מבכר בשיא שכרו.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

ForeverRed כתב:
01 יולי 2020, 14:33
התחושה זהה גם אצלי, מניח שגם אצל אחרים.
יש יותר מדרך אחת לפתרון, רק חשוב לוודא שהחשיבה מחוץ לקופסא לא הופכת להמצאת הגלגל.

לגבי ברדה ומליקסון, שני אנשים אהובים וראויים ללא ספק, חשוב לשים את הדברים בפרופורציות.
עם כל האהבה והרצון הטוב הם טרם הוכיחו את עצמם כאנשי מקצוע שמסוגלים לקחת את המועדון הזה (או כל מועדון אחר) קדימה.
חשוב לזכור גם את זה.
בעיני רוחי 11 שחקנים מחוייבים על הדשא שביניהם ז'וס, אקולטסה וויטור מציב אותך במקום לא רע.
בשביל 11 שחקנים מחוייבים צריך ליצור מחדש את החיבור והאמון בין הקהל-מועדון-שחקנים.
כרגע החיבור הזה בנק' שפל, אם יש 2 שיכולים לשנות את המצב הזה אלו רק אליניב ומאור, שיוכלו גם להטריף ולדבר לליבו של הקהל, וגם לבעוט בתחת לכל ניב זריהן שיתהלך על הדשא.

כל המאמנים הישראלים ה"בכירים" יכולים ללכת להראות את כישוריהם בשאר קבוצות הליגה, זה לא מה שאנחנו צריכים כרגע.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. מי שרוצה לראות קבוצה בלי מאמן שיסתכל על רעננה תחת לחמן. אנחנו עדין לא שם.

2. צריך לזכור שתחת אבוקסיס זוסואה שידרג את עצמו והחיבוק אחרי הגול בזמנו הראה שיש ביניהם חיבור טוב.
אבוקסיס נחשב מאמן של שחקנים ככה שבמובן הזה הוא בסדר גמור.

3. מה שמפריע לי אצל אבוקסיס שזה מרגיש שיש משחקים שהוא רק רוצה לא להפסיד בהם, שאם לא נספוג (כמו המשחק בטרנר מול הפועל תל אביב) מבחינתו לא ליזום בכלל.
ואנחנו לא בני יהודה, זה לא יכול לקרות כאן, אסור שזה יקרה כאן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

Sir Alex Ferguson כתב:
01 יולי 2020, 15:15
1. מי שרוצה לראות קבוצה בלי מאמן שיסתכל על רעננה תחת לחמן. אנחנו עדין לא שם.

2. צריך לזכור שתחת אבוקסיס זוסואה שידרג את עצמו והחיבוק אחרי הגול בזמנו הראה שיש ביניהם חיבור טוב.
אבוקסיס נחשב מאמן של שחקנים ככה שבמובן הזה הוא בסדר גמור.

3. מה שמפריע לי אצל אבוקסיס שזה מרגיש שיש משחקים שהוא רק רוצה לא להפסיד בהם, שאם לא נספוג (כמו המשחק בטרנר מול הפועל תל אביב) מבחינתו לא ליזום בכלל.
ואנחנו לא בני יהודה, זה לא יכול לקרות כאן, אסור שזה יקרה כאן.
שמע,אתמול היה משחק בין שתי קבוצות האחת משופעת בכוכבים עם מאמן שמאמן אותה כבר 17 משחקים והשנייה עם תקציב ביטוח לאומי פעימה שלישית שהמאמן שלה מאמן אותה אולי 20-22 מחזורים שמורכבת כולה כרובה משחקני נוער וזרים של שקל וחצי.
לא מחזיק מקלינגר בשיט אבל אתה רואה שם קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה,שלוחצת אותך גבוה בלי פחד ומגיעה להזמנויות ולא מעטות.
להגיד שאבוקסיס שידרג את זוסוואה זה נכון,אבל לבנות הכל עליו זה בלתי אפשרי.
ואני אומר לך אמיתי אני תמיד נותן למאמן זמן בתחילת דרכו,אבל כאן אתה לא רואה שום דבר באמת כלום.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nir767676 כתב:
01 יולי 2020, 14:44
בעיני רוחי 11 שחקנים מחוייבים על הדשא שביניהם ז'וס, אקולטסה וויטור מציב אותך במקום לא רע.
בשביל 11 שחקנים מחוייבים צריך ליצור מחדש את החיבור והאמון בין הקהל-מועדון-שחקנים.
כרגע החיבור הזה בנק' שפל, אם יש 2 שיכולים לשנות את המצב הזה אלו רק אליניב ומאור, שיוכלו גם להטריף ולדבר לליבו של הקהל, וגם לבעוט בתחת לכל ניב זריהן שיתהלך על הדשא.

כל המאמנים הישראלים ה"בכירים" יכולים ללכת להראות את כישוריהם בשאר קבוצות הליגה, זה לא מה שאנחנו צריכים כרגע.
ברדה ומליקסון כאן גם היום.
זה לא הופך את המצב לטוב יותר, או גורם לזריהן לרוץ מהר יותר.
רק אומר.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

חייב להגיד שאני לא מבין למה דראפיץ׳ עדיף על רב״ש. נכון שהוא בלנדר רציני והכל אבל אצלו אחרי תקופת התאקלמות של הקבוצה לסגנון שלו אתה רואה שנעשתה עבודה יסודית. הפועל שלו הייתה מעולה בחצי השני של 13/14 וגם אשדוד עכשיו נראית טוב. מסכים שעדיף לחשוב מחוץ לקופסא אבל לא בכל מחיר
אגב, יש טענות (גם פורסם נדמה לי, לא זוכר אצל מי) שכבר סגור אצלנו מאמן במידה ויוסי הולך לנבחרת

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ForeverRed כתב:
01 יולי 2020, 14:33
חשוב לזכור גם את זה.
+1
אין לאף אחד מאיתנו ספק כי השניים יתנו את הנשמה.
האם זה מספיק? אין לנו שום אינדיקציה לכך ונראה לי הימור ענק.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב:
01 יולי 2020, 13:47
מה דראפיץ וברדה עשו יותר מבן שמעון?אי אפשר להשוואת בכלל
לפחות 3 עונות מוצלחות מאז 2015 (שנתיים פלייאוף עליון עם נתניה, מקום שלישי עם בית"ר בפלייאוף סופר קשה). ועד הקריסה השנה עם נתניה גם אחלה כדורגל, שדרוג שחקנים וחשיבה מחוץ לקופסה.
רב"ש כאמור לא עשה שום דבר מיוחד מאז 2012.

ושלא יובן לא נכון, גם מדראפיץ'-ברדה אני לא מתלהב, אבל לגמרי מעדיף על רב"ש שנשען על הצלחה אחת מלפני 8 שנים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אני לא מבין למה מה שדראפיץ עשה זה הצלחה ולמה מה שבן שמעון עשה בקפריסין והפועל תל אביב זה ״בינוני״. וזה לא שאני מעריץ של בן שמעון, להפך.
לא רואה שום הצלחה במה שנתניה עשתה תחת דראפיץ. אבוקסיס בבני סכנין ובני יהודה עשה הרבה יותר בפחות כסף.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב:
01 יולי 2020, 18:45
אני לא מבין למה מה שדראפיץ עשה זה הצלחה ולמה מה שבן שמעון עשה בקפריסין והפועל תל אביב זה ״בינוני״. וזה לא שאני מעריץ של בן שמעון, להפך.
לא רואה שום הצלחה במה שנתניה עשתה תחת דראפיץ. אבוקסיס בבני סכנין ובני יהודה עשה הרבה יותר בפחות כסף.
גם אבוקסיס מאמן מוצלח בשנים האחרונות, אין קשר.

אם אתה לא רואה הצלחה בלקחת עולה חדשה לשנתיים ברציפות פלייאוף עליון, כולל ניצחונות מרשימים מאוד מול כל הטוענות לכתר בעונה הראשונה, והתמודדות עם עזיבה של שני הכוכבים בעונה השנייה - אז יש לנו קריטריונים שונים להצלחה.
רב"ש בהפועל גירד מקום רביעי עם סגל חזק ותקציב מהגבוהים בליגה, בקפריסין ניצח 5 משחקים מ- 14.

שלח תגובה