יוסי אבוקסיס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

Re: יוסי אבוקסיס

שליחה על ידי הראל »

Itay כתב:
30 נובמבר 2020, 23:23
אתה באמת משווה את הסגל שלנו למה שהיה להפועל ת"א בירידת ליגה? כנראה יש פה כמה ששכחו ששיחקנו בחמישי, יש לנו 4 זרים שלא היו היום בסגל, עוד 3 ישראלים פצועים ועדיין נראינו לא רע.
לא משווה את הסגל , משווה את המחשבה הזו של לנו זה לא יקרה.
וגם שהיינו עם שלישיית הזרים הטובה שלנו בליגה לא ניצחנו משחקים.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

dudu9998 כתב:
30 נובמבר 2020, 23:03
מכבי
חיפה
בייתר
אשדוד / נתניה / אנחנו / בני יהודה / ק"ש / פתח תקווה
ה3 למעלה יהיו בפלייאוף ויהיה קרב צמוד עד הרגע האחרון בין השאר
בליגה הזאת העונה קבוצה יכולה ליצור רצף של 4 ניצחונות ופתאום לקבל איזה חמישייה בתצוגת בלהות, יש פה כבר סיכומים כאילו אנחנו במחזור 25, נכון הפתיחה לא טובה בכלל אבל אין לי ספק שברגע שנסיים את אירופה, העומס יופחת ואיתו כמות הפציעות ואולי נתחזק בינואר, אז המצב יראה כבר בהרבה יותר טוב, לא עושה עליי רושם שניים שלושה ניצחונות של ק"ש/בני יהודה/נתניה...

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

הראל כתב:
30 נובמבר 2020, 23:26
לא משווה את הסגל , משווה את המחשבה הזו של לנו זה לא יקרה.
וגם שהיינו עם שלישיית הזרים הטובה שלנו בליגה לא ניצחנו משחקים.
למה שתהיה מחשבה כזאת? יש לנו את הזרים אולי הכי טובים בארץ ולא מעט ישראלים טובים, די נו ק"ש,סכנין,חדרה,אשדוד... יישארו בליגה ואנחנו נרד... אני מבטיח לך שגם אם רק נתקרב לסיטואציה הזו אלונה תיכנס לעניינים.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

בסוף זה 3 ניצחונות מ18 אחרונים בליגה and still counting
לא משנה כמה תירוצים ונסיבות יהיו לו אי אפשר להתעלם מהמספר המחריד הזה. אף אחד לא ישכנע אותי שהסגל שלנו (על כל המגבלות שלו) לא שווה פלייאוף עליון בליגה המביכה הזאת

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

זה יהיה אסון אם לא נסיים במקום שמוביל לאירופה,
כל עוד אין רוכש ואלונה סוגרת הברז אנחנו חייבים לקושש כספים מהמפעלים האירופיים.

לגבי אבוקסיס
הבן אדם אוטוטו שנה אצלנו
לא רואה קבוצה מחוברת
לא רואה קבוצה מאומנת
לא רואה קבוצה, לא התקפה, לא הגנה
חבורה של שחקנים שמשוטטים כעדר ללא רועה.
ממשיכים לשקוע ולשבור שיאים שליליים תחת אבוקסיס
והאמת.. הוא נראה לי כבר אובד עצות.
*כל האמור לעיל מתייחס לכלל המשחקים מלבד המשחקים שבהם צריך להתבנקר ולעקוץ*

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לכל החרדתיים, מה יש באבוקסיס חוץ מהשם?
במה הוא עדיף על רב"ש/רוני לוי/בלבול/כל מאמן גנרי אחר?
לא בעד פיטורים, אבל צריך לומר את האמת. גם עם דחליל על הקווים זה לא היה נראה גרוע יותר. אין פה פשוט כלום.

סמל אישי של משתמש
simply-red

שליחה על ידי simply-red »

עדיף לפטר מחר בבוקר לפני שהוא גורם לעוד נזקים.
לא יקרה, לא מתאים למלכת הדרום ללכלך את הידיים.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

הנזק שיווצר מחוסר העפלה לאירופה עולה על הפיצויים לאבוקסיס.
העונה הזו משובשת לשכולם. מכבי פתח תקווה וקריית שמונה מובילות את הטבלה אחרי 8 מחזורים, אבל בעוד אצל רוב הקבוצות אפשר לומר שעוד לא התחברו אצלנו אין אופק להתחבר. אם לא נביא בינואר 3-4 שחקנים לסגל הרחב ונחליף מאמן אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במאבקי תחתית קשים. 18 משחקים זה לא עובד. הקבוצה לא מתפקדת, משחק הגנה רשלני מאוד, אין משחק התקפה בכלל והאמצע שלנו לא קיים

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

dudu9998 כתב:
30 נובמבר 2020, 23:03
מכבי
חיפה
בייתר
אשדוד / נתניה / אנחנו / בני יהודה / ק"ש / פתח תקווה
ה3 למעלה יהיו בפלייאוף ויהיה קרב צמוד עד הרגע האחרון בין השאר
אני מסכים עם היכולת הגרועה שלנו שמאוד מטרידה.
אני מסכים שהפלייאוף העליון לא מובטח לנו וכרגע נראה שנתרחק מאוד.
אבל לגבי בייתר הם כאחת מה3 המובטחות למעלה, הם בסך הכל נקודה מעלינו ויש להם את אותם דיבורים של כרגע אנחנו נראים רע והםלייאוף העליון מתרחק וסכנת ירידה ושטויות כאלה.
מאמין שהליגה בסוף תתאזן, לגבי אבוקסיס לא בטוח שהוא האיש הנכון להצעיד אותנו קדימה.
היכולת שלנו מתסכלת כבר שנתיים וחצי של כדורגל רע, בלי מחשבה, בלי חשק.
זה התחיל אצל בכר לאחר השושלת והלך ונהיה גרוע יותר.
לא רואה מי יכול להחזיר את הצבע לקבוצה שלנו.

סמל אישי של משתמש
dudu9998

שליחה על ידי dudu9998 »

red guy כתב:
01 דצמבר 2020, 10:27
אני מסכים עם היכולת הגרועה שלנו שמאוד מטרידה.
אני מסכים שהפלייאוף העליון לא מובטח לנו וכרגע נראה שנתרחק מאוד.
אבל לגבי בייתר הם כאחת מה3 המובטחות למעלה, הם בסך הכל נקודה מעלינו ויש להם את אותם דיבורים של כרגע אנחנו נראים רע והםלייאוף העליון מתרחק וסכנת ירידה ושטויות כאלה.
מאמין שהליגה בסוף תתאזן, לגבי אבוקסיס לא בטוח שהוא האיש הנכון להצעיד אותנו קדימה.
היכולת שלנו מתסכלת כבר שנתיים וחצי של כדורגל רע, בלי מחשבה, בלי חשק.
זה התחיל אצל בכר לאחר השושלת והלך ונהיה גרוע יותר.
לא רואה מי יכול להחזיר את הצבע לקבוצה שלנו.
מסכים איתך אבל להבדיל ממך הם יכולים לצאת מהמצב הזה עם מספיק שחקנים טובים להבדיל ממך שאתה תלוי בפורטוגלי העצבני

סמל אישי של משתמש
shovalb9
Title: עמה יעמיק

שליחה על ידי shovalb9 »

1. אני חושב שצריך לתת לאבוקסיס לסיים את העונה.
2. שונא את התירוצים הלוזרים שלו, הפסיד והמשחק עליו.
3. לחיוב אני לוקח את הפריסה ההתקפית שהייתה משמעותית טובה יותר ביחס לכולם באמצע שהיה ושחקנים פחות היו תקועים אחד על השני.
4. שחקנים מעדיפים אובר לכדרר עד שהם מגיעים לשחקן במקום למסור מהר. זה בדיוק ההבדל בקצב בין פה לאירופה.
5. היו פערים עצומים בין ההתקפה לקישור להגנה, וזה גרם לקבהא וללואי להעיף יותר מדי כדורים ולגרום לנו להיות חשופים מאוד בהגנה.
יוספי, סלליך וחטואל צריכים לעזור בהנעה.
6. כל קבוצה בליגת העל תעשה את זה לנו, ורק קבהא, קצת מלי, וקצת סלליך רואים את הצפיפות בצד אחד ומחפשים להעביר לצד השני. כל הקבוצה חייבת לעשות את זה יותר וזה דברים חיובים שהיו נגד פלזן ופראג.
7. הגנתית נראנו זוועה, טאהה חושך, עמידה גבוהה וחסרת אחריות בתחילת המשחק, ולחץ ממש שביר. אנחנו לא יודעים לעשות לחץ גבוה. גם לא בהרכב מלא.

אני בטוח שאם נשב הגנתית יותר סולידי ולא כל הזמן נגן בפאניקה נגד מתפרצות יהיה לנו יותר מתפרצות ובדקות שהיינו טובים זה היה כשהתחלנו מתוך מעבר ולא מבנית משחק מאחור שזה משהו שאנחנו גרועים בו להחריד ומתעקשים עליו.
" תחזיקו עוד כמה דקות בלקרוא מה רשמתי, זה לא הזמן להישבר......"

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

חייב לשאול,
כל הזמן אומרים לנו שהתוצאות בליגה סבירות או מתקבלות על הדעת כי הישראלים שלנו חלשים וקשה להצליח בלי מיגל, זוסואה ואלטון,
אבל איזה ישראלים ובכלל הרכבים יש לקבוצות האחרות?
ראיתי אתמול תקציר מרוכז של כל משחקי ליגת העל, לפני המשחקים יש את ההרכב של הקבוצות, חוץ ממכבי וחיפה שההרכבים שלהם טובים משמעותית משלנו, כל יתר הקבוצות, גם כשאנחנו בלי מיגל, זוסואה ואלטון, במקסימום קצת פחות טובים מאיתנו, הרוב הרבה פחות טובים מאיתנו,
תסתכלו על ההרכבים של קריית שמונה ומכבי פתח תקווה נניח שהם 9 ו 8 נקודות יותר מאיתנו, כמה שחקנים שם אתם לוקחים להרכב שלנו? כמה יכולים לשדרג את הקיים אצלנו?
למה אני צריך את אבוקסיס אם רק כשיש לו שחקנים מעל הליגה כמו מיגל, זוסואה ואלטון הוא יכול להצליח? איפה הערך המוסף שלו דווקא כשיש חיסורים ונדרשת עבודת אימון של מאמן כדי לנצח יריבות שבגלל הפציעות הפער מהם קטן?

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 דצמבר 2020, 12:39
חייב לשאול,
כל הזמן אומרים לנו שהתוצאות בליגה סבירות או מתקבלות על הדעת כי הישראלים שלנו חלשים וקשה להצליח בלי מיגל, זוסואה ואלטון,
אבל איזה ישראלים ובכלל הרכבים יש לקבוצות האחרות?
ראיתי אתמול תקציר מרוכז של כל משחקי ליגת העל, לפני המשחקים יש את ההרכב של הקבוצות, חוץ ממכבי וחיפה שההרכבים שלהם טובים משמעותית משלנו, כל יתר הקבוצות, גם כשאנחנו בלי מיגל, זוסואה ואלטון, במקסימום קצת פחות טובים מאיתנו, הרוב הרבה פחות טובים מאיתנו,
תסתכלו על ההרכבים של קריית שמונה ומכבי פתח תקווה נניח שהם 9 ו 8 נקודות יותר מאיתנו, כמה שחקנים שם אתם לוקחים להרכב שלנו? כמה יכולים לשדרג את הקיים אצלנו?
למה אני צריך את אבוקסיס אם רק כשיש לו שחקנים מעל הליגה כמו מיגל, זוסואה ואלטון הוא יכול להצליח? איפה הערך המוסף שלו דווקא כשיש חיסורים ונדרשת עבודת אימון של מאמן כדי לנצח יריבות שבגלל הפציעות הפער מהם קטן?
יש לא מעט ישראליים גם מק"ש ופ"ת שטובים מאלו שאצלנו, (אגב יש קבוצוץ בצמרת שאנחנו עם משחק חסר לעומתם) בחזרה לשחקנים הישראליים בקצרה אני ייתן לך דוגמאות להחלפות שהיום הייתי לוקח בלי לחשוב פעמיים.

עבדה/סלליך- עבדה
בר/קלטינס- בר
נחמיאס/צדק- נחמיאס
הופמייסטר/קלטינס/מדמון- הופמייסטר
בן שמעון(בני יהודה)/ וראן- בן שמעון
ע.כהן/טוויטו- כהן.
זנטי/חטואל/ספורי- זנטי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Itay כתב:
03 דצמבר 2020, 13:03
יש לא מעט ישראליים גם מק"ש ופ"ת שטובים מאלו שאצלנו, (אגב יש קבוצוץ בצמרת שאנחנו עם משחק חסר לעומתם) בחזרה לשחקנים הישראליים בקצרה אני ייתן לך דוגמאות להחלפות שהיום הייתי לוקח בלי לחשוב פעמיים.

עבדה/סלליך- עבדה
בר/קלטינס- בר
נחמיאס/צדק- נחמיאס
הופמייסטר/קלטינס/מדמון- הופמייסטר
בן שמעון(בני יהודה)/ וראן- בן שמעון
ע.כהן/טוויטו- כהן.
זנטי/חטואל/ספורי- זנטי.
ברור שאפשר למצוא שחקנים טובים מאלה שיש לנו באותם קבוצות (למרות שקצת בעייתי לערוך השוואה בין צדק שהוא הבלם הרביעי היום לבין בלם פותח בקריית שמונה או בין טוויטו שהוא המגן המחליף לע.כהן), אבל סך הכל ברוב המוחלט של העמדות, אנחנו לכל הפחות טובים יותר.
השורה התחתונה, שלא יכול להיות שמרצף של סכנין, כפר סבא, אשדוד, הפועל חיפה, אנחנו נוציא 3 נקודות מתוך 12 (וגם הם עם הרבה מזל כי בכל המשחקים האלה היינו קרובים מאוד בסיום המשחקים גם להפסיד את הנקודה שלקחנו באותו משחק).
גם עם חיסורים אנחנו אמורים להיות טובים יותר, ושוב אלה המשחקים, בטח עם חיסורים, שבהם המאמן שלך אמור להביא לך יתרון.
אם היתרון שלך הוא רק מקצועית, בשחקנים עצמם על הדשא (מיגל, זוסואה ואלטון), ואין לך יתרון בעמדת המאמן, אז מה מבדיל את אבוקסיס (במסגרת שהיא לא נוק אואט) משאר המאמנים הגנרים בליגה?
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Itay

שליחה על ידי Itay »

Sir Alex Ferguson כתב:
03 דצמבר 2020, 13:49
ברור שאפשר למצוא שחקנים טובים מאלה שיש לנו באותם קבוצות (למרות שקצת בעייתי לערוך השוואה בין צדק שהוא הבלם הרביעי היום לבין בלם פותח בקריית שמונה או בין טוויטו שהוא המגן המחליף לע.כהן), אבל סך הכל ברוב המוחלט של העמדות, אנחנו לכל הפחות טובים יותר.
השורה התחתונה, שלא יכול להיות שמרצף של סכנין, כפר סבא, אשדוד, הפועל חיפה, אנחנו נוציא 3 נקודות מתוך 12 (וגם הם עם הרבה מזל כי בכל המשחקים האלה היינו קרובים מאוד בסיום המשחקים גם להפסיד את הנקודה שלקחנו באותו משחק).
גם עם חיסורים אנחנו אמורים להיות טובים יותר, ושוב אלה המשחקים, בטח עם חיסורים, שבהם המאמן שלך אמור להביא לך יתרון.
אם היתרון שלך הוא רק מקצועית, בשחקנים עצמם על הדשא (מיגל, זוסואה ואלטון), ואין לך יתרון בעמדת המאמן, אז מה מבדיל את אבוקסיס (במסגרת שהיא לא נוק אואט) משאר המאמנים הגנרים בליגה?
צדק הוא הבלם הרביעי בהיררכיה אך ורק בגלל היכולת הירודה שלו... אם הוא היה טוב אולי הוא היה הבלם הפותח לצד מיגל, מסכים לחלוטין שקצב צבירת הנקודות שלנו מזעזע וחייב לשנות את המומנטום כמה שיותר מהר אך עצם זה שהליגה עוד לא ברחה לנו עוד איכשהו אני יכול להחליק את התוצאות הרעות האלה, אני כן חושב שיש לנו יתרון בעמדת המאמן על רוב הליגה, לא סתם אבוקסיס הגיע לפה, לא סתם בני יהודה הפכה לקבוצה לא קלה שמשחק נגדה הוא מוקש לא קטן, הוא היה מועמד לחיפה ולבית"ר וכיום לנבחרת.... לא חסרות סיבות להסביר למה אבוקסיס הוא מאמן טוב. גם חיפה,מכבי ובית''ר עשו תוצאות רעות העונה ובלא מעט משחקים הכדורגל שלהם לא היה נוצץ, יותר נכון ברוב המשחקים. אני בעד לתת לאבוקסיס את המושכות, לתת לו לסיים את אירופה ולהעביר את חלון ההעברות(אולי נוכל להביא עוד זר כשבאריירו קרוב לאזרחות, זר יכול לשנות פה עונה מבחינתנו) ואז לבחון יותר ברצינות את המעמד שלו ואת התוצאות שהוא מביא, בינתיים יש חיבור הדדי בינו לבין השחקנים וכך גם עם ההנהלה לכן אני לא שש לוותר עליו בשביל איזה רוני לוי או ניסו אביטן. אם יצליח נשמח אם לא אז מוטב שדרכינו ייפרדו, להיפרד ממאמן לפני מחזור 10 זה הפועל רעננה לא הפועל ב"ש. גם בוא נודה על האמת אנחנו לא מכוונים ליותר ממקום 3-4 ולגביע, לדעתי אבוקסיס מספיק טוב כדי להביא אותנו לשם.

שלח תגובה