יוסי אבוקסיס

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
red ultras

Re: יוסי אבוקסיס

שליחה על ידי red ultras »

חברים אתם חייבים להבין את הנקודה..
הפועל באר שבע השנה לא מסוגלת להוות יריב למכבי ת״א, מכבי חיפה וגם לא לבית״ר. כדי שבעונה הבאה כן נוכל להיות שם, נצטרך לסיים את העונה הזו בצורה חיובית. אחרת אנחנו לקראת כמה שנים רעות. בישביל שזה יקרה אנחנו צריכים להתנהג כמו קבוצה גדולה, שלפעמים מפסידה ולפעמים חוטפת אבל נשארת קבוצה גדולה. התבוסה הזו אתמול יש לה השלכות חמורות, בעיקר מבחינת הקהל שפשוט מקבל את המצב. ככה לא מתנהגת קבוצה גדולה! אבוקסיס חייב להבין שאם הוא רוצה שהרומן הזה יצליח הוא צריך לעלות בכל משחק עם ההרכב החזק ביותר שלו. כי רק ככה מייצרים דרך והמשכיות. לא יכול להיות שנגד נס ציונה נעלה בגישה לנצח ונגד חיפה נעלה כדי לא לספוג. זה לא עובד בקבוצות גדולות.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

red ultras כתב:חברים אתם חייבים להבין את הנקודה..
הפועל באר שבע השנה לא מסוגלת להוות יריב למכבי ת״א, מכבי חיפה וגם לא לבית״ר. כדי שבעונה הבאה כן נוכל להיות שם, נצטרך לסיים את העונה הזו בצורה חיובית. אחרת אנחנו לקראת כמה שנים רעות. בישביל שזה יקרה אנחנו צריכים להתנהג כמו קבוצה גדולה, שלפעמים מפסידה ולפעמים חוטפת אבל נשארת קבוצה גדולה. התבוסה הזו אתמול יש לה השלכות חמורות, בעיקר מבחינת הקהל שפשוט מקבל את המצב. ככה לא מתנהגת קבוצה גדולה! אבוקסיס חייב להבין שאם הוא רוצה שהרומן הזה יצליח הוא צריך לעלות בכל משחק עם ההרכב החזק ביותר שלו. כי רק ככה מייצרים דרך והמשכיות. לא יכול להיות שנגד נס ציונה נעלה בגישה לנצח ונגד חיפה נעלה כדי לא לספוג. זה לא עובד בקבוצות גדולות.
איפה בדיוק עלינו כדי לא לספוג?

אגב, הקבוצה הגדולה שהפסדנו לה אתמול, סיבוב קודם כנראה היתה קבוצה קטנה כי היא עברה את החצי בטרנר בערך 4 פעמים

M.I.O.E
Title: זה יתכן זה אפשרי!!

שליחה על ידי M.I.O.E »

מבחינתי לא רואה שום הבדל מאז חילופי המאמנים.אותם מערכים,אותו סגנון משחק משעמם,איטי,לא חכם ושקוף.
מקווה שבקיץ יוסי יקבל מספיק משאבים לבנו קבוצה שלו,ולא שאריות *** שקיבל.

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

yedidel כתב:
איפה בדיוק עלינו כדי לא לספוג?

אגב, הקבוצה הגדולה שהפסדנו לה אתמול, סיבוב קודם כנראה היתה קבוצה קטנה כי היא עברה את החצי בטרנר בערך 4 פעמים
אל תגנוב דעת, סיבוב קודם הפער בין הקבוצות היה 3 נקודות כמדומני, וגם שהם הלכו אחורה זה היה כשהם היו ביתרון. זה לא חכמה להזכר לשחק כדורגל כשאתה בפיגור.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

אני זוכר דקות שכל השחקנים שיחקו מאחורי הכדור עמוק לכיוון רחבת ה-16 שלנו, עוד לפני היתרון של חיפה.
לא נכנס לנכון או לא נכון, אבל בואו לא נעשה מזה מה שזה לא.
התקפי לא שיחקנו אתמול בשום צורה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

המבחן יהיה עונה הבאה , אין לו פריווילגיה להראות ככה

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

ForeverRed כתב: בוא נעזוב את ברק בצד לרגע.
אני צופה בראיונות של אבוקסיס אחרי משחקים (לאו דווקא היום) והתחושה שהאיש עדיין מנתח ממשקפיים של מאמן בני סכנין.
קנה המידה שלו שונה לחלוטין ממה שמצופה ממאמן של קבוצה בכירה בכדורגל הישראלי.
מישהו צריך להסביר לו שפסים בין הבלמים הם לא שליטה בכדור, וששתי בעיטות מחוץ לרחבה הם לא איומים על השער.
אני באמת מנסה להימנע מלבקר אותו אבל זה קשה לשמיעה.
כל זה כמובן מבלי להתייחס לכדורגל המחריד שאנחנו נאלצים לראות מדי שבוע.

הרבה דברים אפשר לומר על ברק, אבל לפחות הוא הגיע כמעט תמיד לשחק כדורגל, גם אם זה בא על חשבון תוצאות בטווח המיידי.
גישה של קבוצה גדולה זה משהו שצריך להנחיל באופן שיטתי.
לא חושב שמה שאנחנו רואים בשבועות האחרונים זאת הדרך.
!!!!!!!!!!!!

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

לא הגבתי מאז ההפסד כי באמת שכבר אין על מה לדון.
אבל יש משהו שמעניין אותי לדעת, כמה אנשים פה מסכימים איתי שההתעסקות במאמן (כרגע אבוקסיס) היא לא נכונה ולא רלוונטית?

הדיון מבחינתי חייב להיות על הצדדים המקצועיים והניהוליים, פשוט חייב.

בינתיים אחרי 13 שנה של אלונה פה, היא השיגה הצלחה רק עם גלגול אחד של הסגל, וגם זה בעיקר בזכות טוני.
נכון שזה יכול לקרות שוב כי הכסף כן נשפך, אבל מה עם טיפה לפתוח את הראש? כמה רחוק נגיע עם דרור שמשון ומיכאל ברוש שהוא מאמן חדר כושר? לכמה סמינרים והכשרות הם נשלחים בשנה? למה לא לנסות לאמץ מערך פיזיולוגי מינימלי? חסרים אנשים חכמים בארץ?
מה עם עוזר מאמן ליוסי אבוקסיס למען השם? סלחו לי אבל אליניב ברדה זה לא רציני ואף מביך, ולא שהבעיה היא עם אליניב, אבל שוב, איזו הכשרה הוא קיבל? מה הפילוסופיות וגישות אימון שהוא הביא איתו?
עכשיו בואו אפשר להמשיך ולדבר על עוד אלף תפקידים מקצועיים ועל מערכות סקאוטינג, אבל הרעיון הוא ברור ומובן.
רק לחשוב איזה דברים אפשר להרים אם לוקחים את המשכורות של ספורי, נייג'ך, כל הסכומים שנשפכו על פיצויים וכו', באמת שאפשר להרים פה מערכים שיביישו את מכבי ת"א אפילו.

אבל בפועל אנחנו מביאים שחקן במאות אלפי דולרים אחרי שהבקיע שער אחד כל העונה כאשר זה ברור שנקבל את אותה תפוקה עם שחקן נוער ללא עלות.

בקיצור אמן נתקדם מלדון באבוקסיס המסכן, אם בכר נכשל זה באמת דיון מיותר

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

nir767676 כתב: מה עם עוזר מאמן ליוסי אבוקסיס למען השם? סלחו לי אבל אליניב ברדה זה לא רציני ואף מביך, ולא שהבעיה היא עם אליניב, אבל שוב, איזו הכשרה הוא קיבל? מה הפילוסופיות וגישות אימון שהוא הביא איתו?
סלח לי אחי, אבל אתה מדבר שטויות.
את מה שברדה למד במהלך הקריירה שלו, כל מיני אורי גוטמנים למיניהם לא ילמדו בחיים.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

nir767676 כתב:לא הגבתי מאז ההפסד כי באמת שכבר אין על מה לדון.
אבל יש משהו שמעניין אותי לדעת, כמה אנשים פה מסכימים איתי שההתעסקות במאמן (כרגע אבוקסיס) היא לא נכונה ולא רלוונטית?

הדיון מבחינתי חייב להיות על הצדדים המקצועיים והניהוליים, פשוט חייב.

בינתיים אחרי 13 שנה של אלונה פה, היא השיגה הצלחה רק עם גלגול אחד של הסגל, וגם זה בעיקר בזכות טוני.
נכון שזה יכול לקרות שוב כי הכסף כן נשפך, אבל מה עם טיפה לפתוח את הראש? כמה רחוק נגיע עם דרור שמשון ומיכאל ברוש שהוא מאמן חדר כושר? לכמה סמינרים והכשרות הם נשלחים בשנה? למה לא לנסות לאמץ מערך פיזיולוגי מינימלי? חסרים אנשים חכמים בארץ?
מה עם עוזר מאמן ליוסי אבוקסיס למען השם? סלחו לי אבל אליניב ברדה זה לא רציני ואף מביך, ולא שהבעיה היא עם אליניב, אבל שוב, איזו הכשרה הוא קיבל? מה הפילוסופיות וגישות אימון שהוא הביא איתו?
עכשיו בואו אפשר להמשיך ולדבר על עוד אלף תפקידים מקצועיים ועל מערכות סקאוטינג, אבל הרעיון הוא ברור ומובן.
רק לחשוב איזה דברים אפשר להרים אם לוקחים את המשכורות של ספורי, נייג'ך, כל הסכומים שנשפכו על פיצויים וכו', באמת שאפשר להרים פה מערכים שיביישו את מכבי ת"א אפילו.

אבל בפועל אנחנו מביאים שחקן במאות אלפי דולרים אחרי שהבקיע שער אחד כל העונה כאשר זה ברור שנקבל את אותה תפוקה עם שחקן נוער ללא עלות.

בקיצור אמן נתקדם מלדון באבוקסיס המסכן, אם בכר נכשל זה באמת דיון מיותר
+מיליארד.
מה שהכי מייאש זה לא ההפסד, זה שלא נראה שיש סיבות לאופטימיות גם לעונות הבאות.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

maxkid22 כתב: סלח לי אחי, אבל אתה מדבר שטויות.
את מה שברדה למד במהלך הקריירה שלו, כל מיני אורי גוטמנים למיניהם לא ילמדו בחיים.
לא זלזלתי באליניב ברדה אחי הסר דאגה מליבך אני חושב שזה מעולה שהוא חלק מהסגל המקצועי.
הוא העוזר מאמן היחיד שלנו כרגע, בקבוצה שמתיימרת לקחת אליפות.
באירופה, שחקנים עם הרבה יותר ניסיון מתחילים את הקריירה המקצועית שלהם כעוזרים בנוער.

סמל אישי של משתמש
yedidel

שליחה על ידי yedidel »

למה אי אפשר לשפוט כלום העונה?
לא מצפה לקסמים, אבל רק מזכיר לכם מה המאמן המושמץ שהביס אותו אתמול עשה שנה שעברה שהגיע באמצע העונה לקבוצה מביכה.

זה היה הניצחון השני הכי גבוה של מכבי חיפה העונה וכנראה גם השני הכי קל. אני מהמר בזהירות שהם התמודדו עם כמה קבוצות בליגה שיש להם סגלים פחות טובים אפילוווווו משלנו.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

כל הכבוד. הכנה טובה וניהול משחק מצוין.
עכשיו אם אפשר תכניס את וארן להרכב במקום שהר. אה, וכמה שפחות ספורי וזריהן. חלאס.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

לא יכול עם החזרה הזו אחורה אחרי כל גול יתרון, זה מטריף אותי.
זה מזמין את הגול בכוח.
תמונה

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

הראל כתב:לא יכול עם החזרה הזו אחורה אחרי כל גול יתרון, זה מטריף אותי.
זה מזמין את הגול בכוח.
לא מכיר מאמנים/ שחקנים שמובילים בשער אחד בנוקאאוט ולא הולכים אחורה.

דווקא יצאנו יפה קדימה
נערך לאחרונה על ידי Totti ב 09 מרץ 2020, 23:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה