אלטון אקולטסה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

Re: אלטון אקולטסה חתם עד סוף העונה

שליחה על ידי Itay »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 מרץ 2021, 13:14
אולי 7 ק"ג של שרירים (:

תמונה
כל הגוף הזה ולא הצליח לעבור פעם אחת את אבישי כהן...

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

על הזין שרירים.
מוכר אותו גם בהפסד מינימלי.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Totti כתב:
21 מרץ 2021, 14:16
על הזין שרירים.
מוכר אותו גם בהפסד מינימלי.
מצטער, מדובר בחשיבה ישראלית קלאסית.
הבחור עם פציעה שעליה אלכס פרישמן אמר אחרי שבדק אותו לפני חודש: "אמרתי למועדון שאני ממליץ שינוח שלושה חודשים, גם במחיר שזה יסיים לו את העונה. הוא עם פציעה לא פשוט שגם מקשה עליו וגם מעמידה אותו בסיכון שיחמיר אותה ויעדר תקופה ארוכה מאוד".
אני באופן אישי הייתי נותן לו לנוח עד העונה הבאה. אם יחמיר את הפציעה באכילס הוא יסיים גם את העונה הבאה וגם אולי יפגע בעצמו בצורה שלא יוכל לחזור להיות מה שהיה, בטח שחקן כמוהו שבנוי על המהירות.
אני מאמין שאלטון בריא עם הכנה טובה לעונה יכול להיות כלי ששחקני ההגנה כאן מאוד יתקשו להתמודד איתו, בטח עם זוסואה ואולי מיכה שיהיו אלה שימסרו לו לשטח.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מבחינתי הוא אכזבת העונה ועדיין- נותן לו לנוח עד שנה הבאה ונותן לו צ'אנס נוסף. הוא הוכיח שמגיע לו

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 מרץ 2021, 14:27
הבחור עם פציעה שעליה אלכס פרישמן אמר אחרי שבדק אותו לפני חודש: "אמרתי למועדון שאני ממליץ שינוח שלושה חודשים, גם במחיר שזה יסיים לו את העונה. הוא עם פציעה לא פשוט שגם מקשה עליו וגם מעמידה אותו בסיכון שיחמיר אותה ויעדר תקופה ארוכה מאוד".
אני באופן אישי הייתי נותן לו לנוח עד העונה הבאה. אם יחמיר את הפציעה באכילס הוא יסיים גם את העונה הבאה וגם אולי יפגע בעצמו בצורה שלא יוכל לחזור להיות מה שהיה, בטח שחקן כמוהו שבנוי על המהירות.
אני מאמין שאלטון בריא עם הכנה טובה לעונה יכול להיות כלי ששחקני ההגנה כאן מאוד יתקשו להתמודד איתו, בטח עם זוסואה ואולי מיכה שיהיו אלה שימסרו לו לשטח.
הבחור משחק פה כבר יותר משנה, רוב הזמן היה בריא.
לא יודע מה גורם לך להאמין שמשהו פתאום ישתנה.

המקסימום שלו כרגע זה זר שישי.
אי אפשר לבנות עליו.

סמל אישי של משתמש
yedidel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yedidel »

אולי כחלוץ?

סמל אישי של משתמש
AG77

שליחה על ידי AG77 »

Sir Alex Ferguson כתב:
21 מרץ 2021, 14:27
לגמרי מסכים איתך. לא מבין את הגישה הזו של להעלות שחקנים לא כשירים, אלא אם זה למשחק נקודתי חשוב, ואלטון מוכיח את זה בכל משחק שבוה הוא כמעט ולא תורם כלום. הביאו זר חדש, שאר הפצועים והמושעים חוזרים, אז אין סיבה לתת לו לשחק מעבר למה שהוא יכול במצבו.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
21 מרץ 2021, 14:33
הבחור משחק פה כבר יותר משנה, רוב הזמן היה בריא.
לא יודע מה גורם לך להאמין שמשהו פתאום ישתנה.

המקסימום שלו כרגע זה זר שישי.
אי אפשר לבנות עליו.
נסכים לא להסכים.
אני מחזיק ממנו.
בכל פעם שהוא עם הכדור רואים שיש לו כדורגל.
הדיון עד לפציעה האחרונה שלו היה נטו על האם הוא יכול להעמיד מספרים ועל הסיומת. מאז הפציעה הוא מתקשה לייצר מצבים וזה מציב אותו באור אחר לגמרי.
אני לא שופט אותו כרגע, אני מאמין בו, בטח בקבוצה עם שחקנים שימסרו לו לשטח, בטח אחרי שהפציעה תהיה מאחוריו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
21 מרץ 2021, 15:49
נסכים לא להסכים.
אני מחזיק ממנו.
בכל פעם שהוא עם הכדור רואים שיש לו כדורגל.
הדיון עד לפציעה האחרונה שלו היה נטו על האם הוא יכול להעמיד מספרים ועל הסיומת. מאז הפציעה הוא מתקשה לייצר מצבים וזה מציב אותו באור אחר לגמרי.
אני לא שופט אותו כרגע, אני מאמין בו, בטח בקבוצה עם שחקנים שימסרו לו לשטח, בטח אחרי שהפציעה תהיה מאחוריו.
זכותך להחזיק ממנו.
עובדתית הוא משחק פה יותר משנה, ללא שער ליגה, בקושי מבשל. שחקנים שימסרו לשטח היו גם קודם (זוס), זה לא שינה הרבה.
לבנות על אחד כזה להרכב הראשון בקבוצה נכה התקפית כמו שלנו זה טירוף. חייבים לפחות שניים בחלק הקדמי שיתנו מספרים.
זה לא יבוא מהחומר הקיים וגם לא ממיכה.
נשארנו עם אגף שמאל וחלוץ. שם צריך למקד את המאמצים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
21 מרץ 2021, 16:09
זכותך להחזיק ממנו.
עובדתית הוא משחק פה יותר משנה, ללא שער ליגה, בקושי מבשל. שחקנים שימסרו לשטח היו גם קודם (זוס), זה לא שינה הרבה.
לבנות על אחד כזה להרכב הראשון בקבוצה נכה התקפית כמו שלנו זה טירוף. חייבים לפחות שניים בחלק הקדמי שיתנו מספרים.
לדעתי כשהוא בריא ועם שחקנים שיתנו לו כדורים לשטח לא יהיה אפשר להתמודד איתו לאורך זמן. גם אם יעצרו אותו בפעם הראשונה או השנייה, בפעם השלישית הוא כבר יעבור וייצר מצב לעצמו או לאחרים (אותי אגב פחות מעניין כמה יכבוש, יותר חשוב כמה קרוסים וכמה מצבים הוא ייצר לאחרים). אין שחקני הגנה בארץ שיכולים להתמודד עם המהירות, הפיזיות והכוח המתפרץ שלו לאורך זמן (אלא אם ישימו עליו שניים ושלושה שחקנים ואז זה יפנה אחרים כמו יחזקאל אתמול).
חשוב לדעתי גם להביא מגן שמאלי שיוכל לרוץ עם כדור וללעוס מסטיק בו זמנית.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ForeverRed כתב:
21 מרץ 2021, 16:09
זכותך להחזיק ממנו.
צריך גם שוער שלא עושה טעויות, מגן שלא עוברים, קשר שגם מחלץ כל כדור וגם כל מסירה שלו זו מסירת מפתח.
עכשיו בוא ננחת לקרקע.
אלטון בגדר כישלון כרגע, אבל לא חושב שמישהו רוצה לספוג את הויתור עליו. אולי השאלה לנתניה/אשדוד יעשה לו טוב.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

איזה שטח יהיה לו? כל הקבוצות מצופפות

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

izguy83 כתב:
21 מרץ 2021, 16:34
צריך גם שוער שלא עושה טעויות, מגן שלא עוברים, קשר שגם מחלץ כל כדור וגם כל מסירה שלו זו מסירת מפתח.
עכשיו בוא ננחת לקרקע.
אלטון בגדר כישלון כרגע, אבל לא חושב שמישהו רוצה לספוג את הויתור עליו. אולי השאלה לנתניה/אשדוד יעשה לו טוב.
השאלה לאשדוד/נתניה?
בקיץ היו לו הצעות טובות יותר מליגות חזקות יותר אבל נשאר כי אחרי הרבה שנים הגיע למקום שנותן לו חום ואהבה ומעריך אותו.
אם יעזוב הגולים מול לברקוזן והעובדה שגדל באיאקס יהיו אחלה שירות בשבילו ויוכלו למצוא קבוצה טובה בהרבה מאשדוד/נתניה ולדעתי גם טובה מהליגה שלנו.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Sir Alex Ferguson כתב:
21 מרץ 2021, 16:22
לדעתי כשהוא בריא ועם שחקנים שיתנו לו כדורים לשטח לא יהיה אפשר להתמודד איתו לאורך זמן. גם אם יעצרו אותו בפעם הראשונה או השנייה, בפעם השלישית הוא כבר יעבור וייצר מצב לעצמו או לאחרים (אותי אגב פחות מעניין כמה יכבוש, יותר חשוב כמה קרוסים וכמה מצבים הוא ייצר לאחרים). אין שחקני הגנה בארץ שיכולים להתמודד עם המהירות, הפיזיות והכוח המתפרץ שלו לאורך זמן (אלא אם ישימו עליו שניים ושלושה שחקנים ואז זה יפנה אחרים כמו יחזקאל אתמול).
חשוב לדעתי גם להביא מגן שמאלי שיוכל לרוץ עם כדור וללעוס מסטיק בו זמנית.
שוב, לא ברור על מה אתה מסתמך.
דריבליסטים חסרי תקנה לא חסרים ובינתיים הוא מסתמן כאחד כזה.
אני לא קורא להעיף אותו מחר בבוקר, אבל צריך לחשוב מה עושים עם הסגל. מתחיל להיווצר מצב של חוסר איזון עם יותר מדי שחקנים שדורכים על אותה בלטה.

ברשותך אתייחס לשורה התחתונה שלך.
נניח שאלטון יצליח לייצר שערים ולא להבקיע.
גם זוס הוא די כזה ובטח שמיכה.
מי אמור לשים כדור ברשת?
אלא אם ינחיתו פה את התאום של ערן זהבי, זה נדון לכישלון ידוע מראש.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
21 מרץ 2021, 16:52
שוב, לא ברור על מה אתה מסתמך.
דריבליסטים חסרי תקנה לא חסרים ובינתיים הוא מסתמן כאחד כזה.
אני לא קורא להעיף אותו מחר בבוקר, אבל צריך לחשוב מה עושים עם הסגל. מתחיל להיווצר מצב של חוסר איזון עם יותר מדי שחקנים שדורכים על אותה בלטה.

ברשותך אתייחס לשורה התחתונה שלך.
נניח שאלטון יצליח לייצר שערים ולא להבקיע.
גם זוס הוא די כזה ובטח שמיכה.
מי אמור לשים כדור ברשת?
אלא אם ינחיתו פה את התאום של ערן זהבי, זה נדון לכישלון ידוע מראש.
אגודלו אמור לעזוב, כניראה גם וארן, נשאר עם יחזקאל שאולי ישחק באגף וכאן זה בערך נגמר. ככה שלפחות חלוץ אחד יגיע הקיץ.

שלח תגובה