הפועל ב"ש - הפועל כפ"ס, ליגת העל. יום ראשון, 20:15, נתניה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הפועל ב"ש - הפועל כפ"ס, ליגת העל. יום ראשון, 20:15, נתניה

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב:ברור משה. כמו ששהר מרוויח 500 אלף יורו.
לא הבנתי מה הקשר? כולנו יודעים ששהר לא מרוויח את הסכומים הללו ובינינו הוא הרוויח כל שקל ביושר גם אם החוזה שלו הוא 500,000.
העניין עם קהבא הוא אחר,האיש לא שווה את הסכום,לא שחקן שאפשר לבנות עליו בעתיד ועוד אחד שהרוויח ממדיניות ה"בוא נקנה כל מה שזז העיקר שמכבי לא ייקחו".

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב: לא הבנתי מה הקשר? כולנו יודעים ששהר לא מרוויח את הסכומים הללו ובינינו הוא הרוויח כל שקל ביושר גם אם החוזה שלו הוא 500,000.
העניין עם קהבא הוא אחר,האיש לא שווה את הסכום,לא שחקן שאפשר לבנות עליו בעתיד ועוד אחד שהרוויח ממדיניות ה"בוא נקנה כל מה שזז העיקר שמכבי לא ייקחו".
כי משה אוהב לנפח משכורות של שחקנים מסוימים שלא..איך נגיד את זה בעדינות..באים לא טוב.

לא יודע מה וכמה הוא שווה.
אם המאמן רוצה אותו אז גם אם הוא אובר-פייד אני לא רואה סיבה לשפוט אותו על פי השכר שלו.
אני כן רואה בו אחלה שחקן רוטציה, כל השאר פחות משנה לי.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

CrazyRed7 כתב: ואיך זה קשור לפאן המקצועי?אתה הרואה חשבון של אלונה?אם הוא היה מרוויח 50 אלף יורו פחות זה היה משנה הרבה?
מילא היינו מועדון עם תקציב די נמוך, הייתי מבין את ההתעסקות הזאת בשכר של 2-3 שחקנים שהם אובר-פייד..ברוך ה׳ לא חסר ולא מונע מאיתנו להחתים שחקנים אחרים.
הסבירו לך עשרות פעמים, כולל מספר תגובות למעלה.
אם עדיין לא הבנת כנראה שכבר לא תבין.
בכל מקרה הבעיה שלי עם קבהא היא עם התפקיד המרכזי שהוא מקבל. כשחקן סגל הוא באמת אחלה.

לגבי שהר, שוב לקחת חצי נתון ומיהרת להסיק מסקנות.

סמל אישי של משתמש
gooner
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי gooner »

שחקנים של מכבי ת״א ומכבי חיפה לא תקבל, חבל לדוש בזה.
את הנעשה אין להשיב, אלא עם נידויים ופיצויים.
אני זוכר בזמנו שדובר אצלו על שכר של 250K, אז אחרי קיזוז
הנזקים של התרת חוזה אתה בטוח שתמצא ישראלי טוב יותר עם עלות רכישה ושכר כוללת של עד 150K?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

ForeverRed כתב: הסבירו לך עשרות פעמים, כולל מספר תגובות למעלה.
אם עדיין לא הבנת כנראה שכבר לא תבין.
בכל מקרה הבעיה שלי עם קבהא היא עם התפקיד המרכזי שהוא מקבל. כשחקן סגל הוא באמת אחלה.

לגבי שהר, שוב לקחת חצי נתון ומיהרת להסיק מסקנות.
התפקיד המרכזי שהוא מקבל, כמו במקרה של שהר, הוא בעיקר בגלל הכשלון שלנו להנחית זרים טובים(או טובים מהם) וישראלים שלא עמדו בציפיות(כמו קלטינס נניח).
זה לא שבכר אמר לעצמו ״קבהא באנקר״ ולכן לא הביא רכש לאמצע.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

קבהא טוב לסגל אבל אי אפשר לבנות עליו
חייב קשר אחורי ברמה שישדרג אותנו יחד עם דוד ויהושוע.
גם אני הייתי מוותר על שטקוס לטובת זר שישדרג את ההתקפה שלנו.
חלוץ ומגן שמאלי שתי עמדות ורק זר אחד אפשר ואין ישראלים נורמליים וזאת הבעיה כרגע.
וכמובן הכי קל להגיד לשחרר....כרגע יש את שטקוס, נייג'ל, מארין, טאפוקו שמיותרים ובטח יהיה קשה להיפטר מהם בזמן כדי לבנות סגל שירוץ מהתחלת האימונים

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

Sir Alex Ferguson כתב: על מה אתה מדבר?
גולסה שהוא ה50/50 אולי הטוב בליגה היום, בטח בישראלים, מרוויח במכבי תל אביב היום 230 אלף דולר נטו, ודורש בין 360 עד 400 אלף דולר כדי להאריך חוזה (מה שמכבי מסרבת לשלם לו כרגע).
הסכום שקבהא מרוויח (גם אם נתמקד רק בשכר של 300 אלף יורו נטו לפי הפרסומים, בוא נזרום ונגיד שמה ששילמנו על כרטיס השחקן שלו הולך לפח), הוא משכורת של שחקן בכיר בכדורגל הישראלי, אפילו בקבוצה עם תקציב כמו של מכבי, כשבפועל אנחנו מקבלים שחקן סגל משלים בקבוצה הבינונית שלנו העונה (במכבי הנוכחית קבהא במשחקים מסוימים אפילו לא היה נרשם לסגל למשחק).
אני מבין ששכחת את השנתיים שגולסה "משחק" במכבי ונע בין חדר טיפולים לשחקן סגל. עפתם עליו יותר מידי.....

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

eitam כתב: אני מבין ששכחת את השנתיים שגולסה "משחק" במכבי ונע בין חדר טיפולים לשחקן סגל. עפתם עליו יותר מידי.....
אכן.
9 הופעות ליגה בעונה שעברה.
20 בעונה לפני שנתיים. (21 לפני שלוש שנים)
העונה עושה רושם שהתאושש מהפציעות האלה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אדום זקן כתב: הוא לא מקבל פחות מ300,000 אדון ששי גז תתעורר,לא צריך להיות חכם גדול בשביל להבין את זה לאור המאבק המטומטם עליו עם מכבי.
וגם אם הוא מרוויח 250 נו ו.. הוא לא הכוס תה שלי,שחקן אפור מרגיז שעל כל פעולה טובה עושה 6 שגיאות פאטליות.
לא מסכים, בכלל לא.
קבוצת כדורגל צריכה גם פועלים, לא רק מגה סטארים. היא זקוקה למי שאין לו אגו לעלות מהספסל בכל דקה ולכל עמדה, לזה שאפשר להוציא ההרכב גם אם לא היה הכי גרוע, בשביל חלוקת דקות, היא צריכה גם את הטוב ולא רק את המצוין.
את זה שנקרא לדגל ועולה לתת את הכל, את מי שתמיד ישאיר את הלב על המגרש, גם אם אין לו "הרבה שכל".

קהבא כזה ואני מעריך אותו מאד. מאז אותו משחק מול מכבי הוא הכי יציב וטוב בקבוצה בפער.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב: לא מסכים, בכלל לא.
קבוצת כדורגל צריכה גם פועלים, לא רק מגה סטארים. היא זקוקה למי שאין לו אגו לעלות מהספסל בכל דקה ולכל עמדה, לזה שאפשר להוציא ההרכב גם אם לא היה הכי גרוע, בשביל חלוקת דקות, היא צריכה גם את הטוב ולא רק את המצוין.
את זה שנקרא לדגל ועולה לתת את הכל, את מי שתמיד ישאיר את הלב על המגרש, גם אם אין לו "הרבה שכל".

קהבא כזה ואני מעריך אותו מאד. מאז אותו משחק מול מכבי הוא הכי יציב וטוב בקבוצה בפער.
כהרגלך ניסחת מצוין.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:ברור משה. כמו ששהר מרוויח 500 אלף יורו.
כתבתי לפי פרסומים ואפילו הבאתי לינק (אלה הסכומים שעולים בחיפוש בגוגל לפחות).
CrazyRed7 כתב: כי משה אוהב לנפח משכורות של שחקנים מסוימים שלא..איך נגיד את זה בעדינות..באים לא טוב.

לא יודע מה וכמה הוא שווה.
אם המאמן רוצה אותו אז גם אם הוא אובר-פייד אני לא רואה סיבה לשפוט אותו על פי השכר שלו.
אני כן רואה בו אחלה שחקן רוטציה, כל השאר פחות משנה לי.
תנסה להתמודד עם הטענות שלי ולא לקחת את הדיון למקומות אחרים שהם לא נכונים (אני דווקא מאלה שמגינים על שהר כבר תקופה ארוכה וחושב שגם אם העלות שלו למועדון גבוהה ממה שצריכה להיות במצב השוק הישראלי הנוכחי אני חיי עם זה בשלום), ואת הסכומים אני מביא לפי פרסומים ולא כותב על דעת עצמי.
אגב, לא חושב שאפשר בכלל להשוות את קבהא לשהר. בן היה חלק מרכזי באליפויות שלנו, בהצלחות שלנו, מיתג את עצמו כשחקן הרכב גם בשנים היותר טובות וגם בשנים האחרונות, נותן מספרים קבועים, איפה הוא ואיפה קבהא שעבר בין ההרכב לספסל ולפעמים ליציע גם בתקופות החלשות אצלנו

הניתוח שלך מקצועית נכון, אבל שוב, אתה מתאר פרופיל מקצועי של שחקן רוטציה, מה שאמור להתבטא גם בשכר בהתאם. אם הפרסומים נכונים קבהא הוא מהשחקנים עם העלות היותר גבוהה למערכת מבחינת שכר ועלות הכרטיס, ובמחירים כאלה לדעתי אפשר למצוא שחקן טוב יותר מקבהא, שחקן בפרופיל של קבהא אמור לקחת חלק קטן יותר מהעוגה ואין לי גם ספק שמקצועית העמדה שלו היא הראשונה שאבוקסיס יחפש לחזק בקיץ.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אתה צודק,פועלים גם אפשר לפתח אצלנו לא חייב לשלם סכומים כאלה בשביל פועלים.
בסוף בשורה התחתונה קהבא עולה למועדון 500 אלף יורו בעונה,אתה לא חושב שאפשר לשים שם זר באותם סכומים ויותר טוב ממנו?

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

משום מה הדיון הסתובב פה לכמה הוא מרויח ולמה קנו אותו בסכום שקנו אותו, מה שמחייב את המגיבים בדרך כלל לנקות עמדה חד משמעית שלדעתי מפספסת את הנקודה. שום דבר לא חד משמעי פה המציאות הזאת היא יותר מורכבת.
קבוצה כדורגל צריכה גם פועלים, ואם נשאר רגע בדימוי - אתה לא תיתן לפועל לתכנן בניין, בשביל זה צריך ארכיטקט.
יש מקום לקאבהה או לשחקנים כמוהו בסגל והדוגמאות שנתת לפני כן (שבתאי,בראון) הם דוגמאות מצוינות. הבעיה במקרה הזה היא שקאבהה הוא כל מה שיש כרגע ולא השחקן המשלים שהוא צריך להיות. זאת לא אשמתו - הוא נותן את המכסימום ועושה את מה שהוא יכול, אבל זה רחוק מלהיות זה.
עיקר הטענות ,שלי לפחות, הם על מי שבנה את הסגל וחיזק אותו אחרי זה בינואר מבלי להבין שיש פה שחקן שהתפקיד גדול עליו.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

CrazyRed7 כתב: ואיך זה קשור לפאן המקצועי?אתה הרואה חשבון של אלונה?אם הוא היה מרוויח 50 אלף יורו פחות זה היה משנה הרבה?
מילא היינו מועדון עם תקציב די נמוך, הייתי מבין את ההתעסקות הזאת בשכר של 2-3 שחקנים שהם אובר-פייד..ברוך ה׳ לא חסר ולא מונע מאיתנו להחתים שחקנים אחרים.
אתה לא רואה את הקשר בין המשכורות המנופחות של קבהא, בן בסט, עזרא וכד' לבין הירידה בשכר הזרים שאנחנו מביאים?
מה לאלונה יש עץ כסף בגינה? העוגה לא מתחלקת איכשהו?

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

bs war כתב:
אתה לא רואה את הקשר בין המשכורות המנופחות של קבהא, בן בסט, עזרא וכד' לבין הירידה בשכר הזרים שאנחנו מביאים?
מה לאלונה יש עץ כסף בגינה? העוגה לא מתחלקת איכשהו?
הטענה (שלי לפחות) היא אחרת.
הוא שחקן נפלא לרוטציה והוא לא מספיק טוב להרכב כולם מסכימים על זה. נכון שברמת התקציב והמשכורות שמדברים עליהן המשכורת שלו מעט מנופחת ביחס למעמד שצריך להיות לו. אני חושב פשוט שזאת בעיה שנצטרך להתחיל להתייחס אליה רק ביום שבאמת יגיע 6 טוב יותר ממנו שיוריד אותו לספסל. עד אז זה לא צריך להיות על הפרק בכלל לדעתי

שלח תגובה