הפועל ב"ש - הפועל כפ"ס, ליגת העל. יום ראשון, 20:15, נתניה

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אדום זקן

Re: הפועל ב"ש - הפועל כפ"ס, ליגת העל. יום ראשון, 20:15, נתניה

שליחה על ידי אדום זקן »

REDZED כתב: גאנם השחקן התקפה הכי פיזי שנחת פה מאז טוני, רק שיראה סיומת ועוצמות גם ברגעים הנכונים.
אני לא מתיימר להיות אנליסט כמוך העיניים שלי ראו מספיק כדורגל בחיים,אין בו כלום ולא מבין על מה היה הרעש סביבו.
הלוואי שאתבדה אבל מה לעשות שב10 דקות אתה רואה אם הוא שחקן שישדרג או עוד אחד לסגל שעלה חצי מליון וכרגע עושה רושם שהוא עוד אחד שנקנה בלי יותר מדי מחשבה.

סמל אישי של משתמש
REDZED
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי REDZED »

אדום זקן כתב: אני לא מתיימר להיות אנליסט כמוך העיניים שלי ראו מספיק כדורגל בחיים,אין בו כלום ולא מבין על מה היה הרעש סביבו.
הלוואי שאתבדה אבל מה לעשות שב10 דקות אתה רואה אם הוא שחקן שישדרג או עוד אחד לסגל שעלה חצי מליון וכרגע עושה רושם שהוא עוד אחד שנקנה בלי יותר מדי מחשבה.
אצל חלוצים זה אחרת, הזמן חשוב בהתפתחות שלהם.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אדום זקן כתב: אני לא מתיימר להיות אנליסט כמוך העיניים שלי ראו מספיק כדורגל בחיים,אין בו כלום ולא מבין על מה היה הרעש סביבו.
חבל לשרוף שחקן כל כך מהר. טוני נראה כמו נגר במשחקים הראשונים עד שפציעה אחת של בוזגלו ושער אחד הפך הכל.
אז גאנם לא יהיה טוני, זה בטוח, אבל הוא כן יכול להיות חלוץ ישראלי טוב(נתונים פיזיים יש).

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

CrazyRed7 כתב: חבל לשרוף שחקן כל כך מהר. טוני נראה כמו נגר במשחקים הראשונים עד שפציעה אחת של בוזגלו ושער אחד הפך הכל.
אז גאנם לא יהיה טוני, זה בטוח, אבל הוא כן יכול להיות חלוץ ישראלי טוב(נתונים פיזיים יש).
עוד פעם טוני?
ואני ממש לא שורף אותו רק לא מבין מה היה ההייפ הגדול סביבו.
הוא כל הזמן משום מה רץ לצד,הולך אחורה ולא לעומק כמו חלוץ אמיתי.
היה קטע שסבג התקדם עם הכדור לכיוון הרחבה במקום לעשות ריצה לעומק זז אחורה והשאיר את סבג מול שלושה שחקנים במקום להיכנס לעומק לפתוח נציב מסירה ולקבל כדור מול שוער,אלה דברים שהם א,ב אצל חלוץ עוצמתי אם הוא מתיימר להיות כזה.

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

כמה נקודות חשובות לקיץ:
1) לסימאו היה משחק טוב, חשוב מאוד שהוא יודע גם הוא להניע כדור, דיוק גדול במסירות וזה לא מובן מאליו כי לפני שזוסוואה הגיע לא היינו מסוגלים לחבר 2 מסירות.
אם תהיה המשכיות ואני מאמין גם שהוא ישתפר בהמשך עם כושר משחק אז נוכל לבנות עליו ועל ז'וסוואה בקישור לעונה הבאה.
כדי לאזן את זה חייבים לחפור, לחקור ולהביא קשר אחורי קטלני בקיץ, כזה שגם אם זה אומר ללכת על כל הקופה אז לעשות את זה.
כן סימאו קצת רך הגנתית ובחילוצי כדור, אבל הבחור בא לעבוד והכי חשוב יודע להחזיק בכדור ולשחרר מסירות טובות שגם חלקן שיחררו לחץ והוציאו להתקפות טובות ומסוכנות שהחלק ההתקפי לא ידע לתרגם אותם כמו שצריך.

2) מגן שמאלי, אחת העמדות היותר בעייתיות שלנו, שני המגנים לא ברמה פשוט, אורן ביטון לא מתאים לבמה הזאת לצערי. לבדוק דחוף גם לשם מגן שמאלי זר.

3) למרות הטעות של לויטה ביציאה (חושב שגם אם הוא לא יוצא זה היה נגמר בגול) הייתי משחרר את שטקוס בקיץ, גם בגלל הגיל, גם בגלל שאין ערך מוסף שהוא מביא שאין ללויטה, לדעתי גם לויטה טוב יותר ממנו ויציב ועובדה רואים את זה גם בספיגת שערים. פשוט בזבוז של שחקן זר.

4) אקולטסה שחקן שחקן, צריך פחות להיתקע על הבלטה הקבועה שלו בשמאל. כשעבר לימין היה מעולה, עדיין צעיר רק בן 24, חייבים לעבוד איתו על המסירה האחרונה והסיומת, עם דריבל ומהירות כמו שלו הוא די גדול על 99 אחוז משחקני ההגנה בליגת פח הזאת.

5) קיצוני ימני, בגדר חובה בקיץ. לבדוק ישראלי בכיר לעמדה הזאת, לראות מי מתפנה מאמין שהקיץ יהיו שינויים יותר משמעותיים בהעברות. אין לנו אף שחקן ברמה לעמדה הזאת. אי אפשר עם השבוע כן שבועיים לא של זריהן. שחקן של 30 דק' כחילוף וזהו.

6) כל שחקן חיזוק נוסף שיבוא בקיץ לעמדות נוספות חוץ ממה שאמרתי וזה יהיה בונוס אדיר. כמובן שהספסל חייב להיות מחוזק בעוד 2-3 שחקנים ברמה טובה שיכולים לשנות משחק. לנקות את הבינוניות.

7) שיר צדק, נכון יש לו פיקשושים וחולם לפחות פעם אחת במשחק עם איזה חור, אבל אי אפשר שלא לפרגן. מודה, לא אהבתי את הזיגזג של ההנהלה בקטע שלו, לא שלא רציתי שיחזור פשוט זה היה נראה לא רציני כל מה שעשו לו, ההושבה המוזרה ביציע, הנידוי, ופתאום ברגע אחד להחזיר אותו, זה היה נראה לא מקצועי. שאפו שהצליח לקחת את זה בשתי ידיים ושאפו לאבוקסיס שהצליח להוריד מהאגו של ההנהלה בקטע הזה.
אין ספק שהוא מביא ערך מוסף לקבוצה, מעודד ודוחף וראיתי את זה היום וזה משמעותי רצח לשחקנים. יצא לי גם להיות באירוע גיבוש של הקבוצה לאחרונה והוא ובן שהר מהחזקים שבחדר ההלבשה שלנו, מחוברים לכולם ונראים השולטים שם.

אנחנו עדיין לא משחקים כדורגל טוב, אבל כן אפשר להרגיש אווירה שונה, על זה בדיוק חפרתי לכם את המוח כשראו שבכר איבד את האנרגיות שלו ולא יוכל באמת לשנות, לא בגלל ששכח לאמן, בגלל שכבר לא יכל להרים את השחקנים האלה. אין כדורגל טוב גם עכשיו אבל אני כן רואה עמידה ממושמעת בהגנה של כל הקבוצה, מקווה מאוד שהניצחונות האלה יכניסו ביטחון לשחקנים, בטח הטובים יותר שהיו לנו ולא הבינוניים שכלום לא יעזור להם כנראה. דבר נוסף שחפרתי עליו היה שחובה להתחזק ב-2-3 שחקנים בנוסף לעזיבה של ברק, גם זה קרה וגם זה מכניס קצת שינוי. אבל וזה חשוב מאוד, זה לא מספיק ואני מקווה מאוד שהחבר'ה עובדים ימים כלילות כדי להביא את השיחוק הבא בקיץ. פשוט חובה לחזק במגן שמאלי זר, קשר אחורי פגז שיודע לעצור התקפות, לבנות משחק ולשחרר לחץ, קיצוני ימני ישראלי ואם עד סוף העונה אחרי שנלמד עוד קצת את הקבוצה שיש כרגע ונראה שצריכים עוד עמדות אז גם שם לחזק. כולי תקווה שידעו לחזק בדיוק בנקודות הנכונות האלה ולא יעשו טעויות שיקחו אותנו אחורה.

נייג'ל חייב להיות משוחרר, שטקוס גם כן, להרוויח את המקומות האלה לזרים אחרים שישדרגו באמת.
לשחרר את הישראלים הבינוניים יותר, לעקוב לעקוב לעקוב עד סוף העונה אחרי שחקנים בישראל, אפשר להביא שיחוק אם עוקבים כמו שצריך בכל חור בארץ.
להמשיך לצבור ביטחון וניצחונות עד סוף העונה, לנסות גם להעלות את הרמה, את משחק הלחץ, את הנעת הכדור והיכולת, ככל שנסיים את העונה הזאת טוב יותר ככה הבאה תיפתח טוב יותר!
לא מצפה לגביע וכדאי להוריד לחץ בזה, כן לנסות אבל לא אתבאס אם לא, חייבים להשתפר כל הזמן ולהסתכל בעיקר על העונה הבאה, אפשר לחזור למרכז הבמה, רק שיהיו חכמים.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

כרגע גם אני נוטה לוותר על שטקוס לקראת העונה הבאה. הוא שוער מצוין אבל יש לנו בעיות קשות בקישור האחורי, בעמדת המגן השמאלי ובהתקפה ואני לא רואה ישראלים שיכולים לבוא בחשבון בוודאי לא קשר אחורי ומגן שמאלי.

מניח שלא יוותרו על שטקוס. נייג’ל לפי דעתי יעזוב בוודאות.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

CrazyRed7 כתב:למה לויטה יצא לטייל?
גם מול רעננה הייתה לו יציאה הזויה, לא מובן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

אני חייב להגיד שאני לא מצליח כל כך להבין את האוננות התקשורתית על קהבא.
הגול שקיבלנו היה מאיבוד כדור שלו,כמעט קיבלנו עוד אחד אחרי 10 דקות כי הוא שוב איבד כדור באמצע,שם גול דרדרלה שגם הבן קטן שלי שם,עושה דריבלים כאילו הוא מסי במקום להרים את הראש ולמסור ושהוא כבר מוסר זה נראה כמו אחד שסיים לשתות בקבוק ערק.
שחקן כל כך אפור,לא חשבתי שקיימים עוד כאלה אז על מה ההשתפכות הזאת?
גם אני הגעתי חולה אתמול למגרש נו ו..

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

קבהה התחיל את המשחק קטסטרופה. מהשער שכבש השתפר מאוד

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

במילים אחרות, עדיין לא יכול להיות ששחקן כזה הוא באנקר בהרכב של הפועל באר שבע.

סמל אישי של משתמש
yakar

שליחה על ידי yakar »

קבהא אחלה שחקן

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

מאמין שכשסימאו וזוס ישחקו ביחד היציאות קדימה של קבהא יהיו הרבה פחות תכופות

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אותי הוא איכזב בעיקר בגישה, הייתי בטוח שיבוא לטרוף את הדשא ולהוכיח את עצמו ובפועל זה מרגיש שהוא מאוד אדיש, לא מתאמץ מספיק, לדעתי הוא פרויקט גדול מבחינה מנטלית כי מבחינת כדורגל יש לו הרבה תכונות שיכולות להפוך אותו בליגה לשחקן משמעותי (אתמול החליט להילחם על כדור בסוף המשחק בחצי של כפר סבא, פתאום פתח מבערים והקדים שני שחקני כפר סבא שהיו לפניו כאילו הוא רץ והם משחקים בהליכה, במקרה אחר שני שחקנים נצמדו אליו והוא עם הפיזיות שמר על הכדור כאילו זה בוגר שמשחק מול ילדים, ככה שיש בסיס שיכול להפוך אותו למשהו מיוחד, השאלה מבחינה מנטלית האם נדע למקסם את האיכויות האלה).
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
rkuka
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי rkuka »

אדום זקן כתב:אני חייב להגיד שאני לא מצליח כל כך להבין את האוננות התקשורתית על קהבא.
הגול שקיבלנו היה מאיבוד כדור שלו,כמעט קיבלנו עוד אחד אחרי 10 דקות כי הוא שוב איבד כדור באמצע,שם גול דרדרלה שגם הבן קטן שלי שם,עושה דריבלים כאילו הוא מסי במקום להרים את הראש ולמסור ושהוא כבר מוסר זה נראה כמו אחד שסיים לשתות בקבוק ערק.
שחקן כל כך אפור,לא חשבתי שקיימים עוד כאלה אז על מה ההשתפכות הזאת?
גם אני הגעתי חולה אתמול למגרש נו ו..
המילה אובררייטד היא אנדררייטד במקרה שלו.
לא ברור למה קנו אותו, ועצם העובדה שהוא שחקן הרכב שאנחנו לא יכולים בלעדיו הוא הסבר מצוין ללמה אנחנו נראים כמו שאנחו נראים - אפורים,משעממים וחסרי כל ברק וניצוץ.
כן, הוא רוצה מאוד, כן הוא מאוד משקיע ולפעמים יש לו משחקים עם מעט טעויות ... אבל אני לא בטוח אם אלה הפרמטרים שעליהם הוא צריך להמדד בטח אם רוצים לחזור למרכז הבמה.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אמשיך להגן כאן על קהבא.
הוא שחקן סגל נהדר.
יכול היה להיות בסגל גם בקבוצה הענקית שהיתה כאן על משבצת בראון או יובל שבתאי.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה