זכרונות ממכבי חיפה בנתניה...

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

זכרונות ממכבי חיפה בנתניה...

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

בשנים האחרונות התמודדנו מס' פעמים מול מכבי חיפה באיצטדיון בנתניה, בואו נזכר:

עונת 13/14, מחזור 31: ב''ש מגיעה במוראל שפוף אחרי הפסד טראומתי בחצי הגמר לק''ש שגמר את העונה, וממשיכה את הצניחה החופשית. כבר בדקה ה-1 הימם שובל גוזלן עם 0-1,אבל בדקה ה-9 השווה בוזגלו בבעיטה חופשית. בדקה ה-45 חותם אלון תורג'מן מחצית סוערת וקובע את תוצאת הסיום, 1-2 לחיפה.

עונת 16/17, אלוף האלופים: משחק לפנתיאון. כבר בשלב הגישושים, הירוקים מהכרמל מהממים את האלופה הגאה, עם צמד של ניקיטה רוקביצה ושובל גוזלן, תוצאה ששרדה עד למחצית. לחצי השני, עלתה ב"ש כמלוע תותח, ועם חצי שני חלומי בתצוגה התקפית מהאגדות מחצה את יריבתה עם מהפך מדהים, 2-4 בסיום (בוזגלו צמד, וואקמה ושהר) שדי החמיא לחיפאים (החמצת פנדל של ראדי ותצוגת שיא של לויטה)

עונת 17/18, חצי גמר גביע הטוטו: בדקה ה-71, מיכאל אוחנה שעלה מהספסל כמה דקות לפני כן (אחרי סימפוזיון תקשורתי למי שזוכר...) קובע בשער יפייפה בהרמה מקרן את תוצאת המשחק, 0-1 בסיום ומעלה את ב''ש לגמר.
נערך לאחרונה על ידי אורי אדום בנשמה ב 27 פברואר 2020, 14:33, נערך פעם 1 בסך הכל.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
dor69

Re: זכרונות ממכבי חיפה בנתניה...

שליחה על ידי dor69 »

מהמשחק ב13/14 אני זוכר תצוגה רעה של גליל בן שאנן בשער
אלוף האלופים היה אחד המשחקים הגדולים של השושלת

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הגול האחרון במתפרצת באלוף האלופים, מהיותר יפים שלנו.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
red and white
Title: Almog

שליחה על ידי red and white »

המחצית השניה מולם באלוף האלופים זאת השושלת במיטבה.
קיבלו רביעייה ובאמת באמת יצאו בזול.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

וואו אלוף האלופים היה התמצית של הווינריות אחרי שהרגשנו לוזרים במחצית, אחח איזה ימים

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

Sir Alex Ferguson כתב:הגול האחרון במתפרצת באלוף האלופים, מהיותר יפים שלנו.
אכן, גראנד פינאלה חלומי.
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אורי אדום בנשמה כתב:בשנים האחרונות התמודדנו מס' פעמים מול מכבי חיפה באיצטדיון בנתניה, בואו נזכר:

עונת 13/14, מחזור 31: ב''ש מגיעה במוראל שפוף אחרי הפסד טראומתי בחצי הגמר לק''ש שגמר את העונה, וממשיכה את הצניחה החופשית. כבר בדקה ה-1 הימם שובל גוזלן עם 0-1,אבל בדקה ה-9 השווה בוזגלו בבעיטה חופשית. בדקה ה-45 חותם אלון תורג'מן מחצית סוערת וקובע את תוצאת הסיום, 1-2 לחיפה.

עונת 16/17, אלוף האלופים: משחק לפנתיאון. כבר בשלב הגישושים, הירוקים מהכרמל מהממים את האלופה הגאה, עם צמד של ניקיטה רוקביצה ושובל גוזלן, תוצאה ששרדה עד למחצית. לחצי השני, עלתה ב"ש כמלוע תותח, ועם חצי שני חלומי בתצוגה התקפית מהאגדות מחצה את יריבתה עם מהפך מדהים, 2-4 בסיום (בוזגלו צמד, וואקמה ושהר) שדי החמיא לחיפאים (החמצת פנדל של ראדי ותצוגת שיא של לויטה)

עונת 17/18, חצי גמר גביע הטוטו: בדקה ה-71, מיכאל אוחנה שעלה מהספסל כמה דקות לפני כן (אחרי סימפוזיון תקשורתי למי שזוכר...) קובע בשער יפייפה בהרמה מקרן את תוצאת המשחק, 0-1 בסיום ומעלה את ב''ש לגמר.
13/14, בנתניה, עולה ילד אלמוני בשם ערן ביטון ומסמן לאביתר אילוז שבאמת הגיעה השעה לפרוש.

אולי זה סתם נצרב לי, אבל אני זוכר התעללות גדולה מצד שחקן בהופעת בכורה במגן ותיק ומנוסה.

אגב ביטון ואילוז, עם השנים אורן ביטון נהיה יותר ויותר אביתר.

עריכה: מסתבר שיוסיפוביץ כתב על זה לא מזמן.

https://sports.walla.co.il/item/3315352" onclick="window.open(this.href);return false;
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה