זעזוע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

זעזוע

שליחה על ידי Tal_Hbs »

חייבים זעזוע, שאלונה תיכנס בקללות לאימון מצידי, אי אפשר להיראות ככה עם שחקנים שזורקים ז** ועושים מה שבא להם, 3 גולים מאיבוד של שחקן באמצע זה על גבול המכירה לכאורה

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: זעזוע

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זעזוע זה לשחרר את ספורי והאסלביינק מחר בבוקר.
לצערי אני מהמר שאחד מהם, לפחות, יהיה פה גם בעונה הבאה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

זעזוע?
מחר מקבלים גיבוי מאלונה. הרי יש משחק חשוב עוד כמה ימים.

ואחרי ההפסד בגביע, יקבלו גיבוי נוסף, כי "יש לנו עדיין מטרות".
מועדון שלא תפקד בדצמבר, לא יתפקד גם בינואר וגם במרץ.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

אין מה לעשות זעזוע.
יש כמה שחקנים שהם לא ברמה, ועוד כמה שזורקים ז**.
עבודה של מאמן לא לתת להם לראות דשא יותר.
מעבר לזה אנחנו קבוצה לא מספיק טובה וזהו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
אורי אדום בנשמה
Title: הפועל באר שבע בנשמה שלי

שליחה על ידי אורי אדום בנשמה »

תרגע חבר
מִ֣י זֹ֗את עֹלָה֙ מִן־הַמִּדְבָּ֔ר

סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי RedBend »

זעזוע אמיתי כבר לא יכול לבוא מגבולות הדשא. הרבה מעבר לכך.
משהו בתפיסה חייב להשתנות, האסימון חייב ליפול אני מקווה, השבוע או מתישהו, אחרת המועדון ימשיך בצלילה או לכל הפחות לנוע ברוח. עם הדי הבחירות אני רק אומר שתמיד אפשר לרדת נמוך יותר.

ממקור ראשון בסדר? ברק קיבל הרבה שחקנים בלי שהוא רצה. כן, עד כדי כך פשוט. קשה לתפוס את זה מי שחי באילוז' שיש board ומועצת מנהלים. אבל זו האמת הכי פשוטה. קלטינס זו דוגמא טריה.
מה זתומרת לא רצה? הוא לא הטיל וטו של אני או הוא אבל הוא לחלוטין שם פתק לבן.

וכל אשמאי זקן (...) שיקפוץ "למה הוא לא שם תמפתחות" כנראה לא קיבל מעולם תלוש משכורת ומעמד כמו ברק (וגם אני לא, אבל זה קל לנחש איך זה מרגיש).
וזה שאינו יודע לשאול ישאל, למה ברק "לא פותח על אלונה". זה לא נמצא באזור חיוג. זה לא הטיפוס, וגם בואו במסגרת הגירושים הוא זה שמקבל מזונות..
והנה כן שוב פעם וואקמה, מאוס וטחון אבל בוודאות העניין היה כסף, אולי בשילוב טרגי של התרוממות רוח וכוחי ועוצם ידי שהוציא את החשק ושידר תחושה של נובורישיות.
זאת השורה התחתונה מתקופת "כל מה שלא ניגע בו יזהיב".
ומאז, איך לא, משלמים במזומן.

במסדרונות המועדון, תשתדלו לא להראות מופתעים,נמצאים אנשים שעובדים בהתנדבות.

ניהול אמיתי של הדבר הזה שנקרא תחום המקצועי נמצא בגבול של בין הלא קיים ועד מופקר.
הוא נמצא במגירות שהוא לא אמור להימצא בהן, לא במקום שמתיימר להיות השגי בכל אופן.

אין כאן אצבע מאשימה.
זה לא ברובד הזה לפחות מבחינתי. אין חיה כזו אצבע מאשימה ממישהו שמושקע כספית טריליון האחוז ביחס לבעלים כמוני. היא לקחה מפעל חיים וזה שלה בהרבה מובנים כל עוד יתברר אחרת. זה לא שיש פה טביב או גאידמק, 180 מעלות משם, חשוב מאוד לומר את זז ככותרת.
כל עוד הדברים נעשים ממקום טוב זה קצת כמו אוהד שלוקח ללב ויורק ומטנף. הוא לא אמור לעשות את זה אבל אין כאן כוונת זדון של לרצות להרע.
פתגם באר שבעי עתיק יומין זה להגיד: היינו לפניה ונהיה אחריה. נו ו?
היא משלמת על אכזבות וכשלונות בכסף ובשם, אנחנו במצב רוח. זה ההסכם הבלתי כתוב,הרי מישהו צריך לממן לרמזי ספורי את טיפולי הפוריות, תגידו תודה שזה לא אתם ותברחו.
כמו בקלפי גם כאן, אין לכם באמת השפעה. אתם אולי רבים אחד עם השני אבל זה רק בשביל הכיף.

אני הפסקתי לייפות מה שלא יפה.
הדברים שרן בזמנו כתב זה לגמרי זה, רק שלא צריך להפנות אצבע מאשימה כי הדברים לא נעשים ממקום של לא לרצות להצליח.
זו אולי טיפשות ולירות לעצמך ברגל, אבל זה לא שרוצים להיכשל.
האם משהו ישתנה סתם ככה בלי לשנות התנהלות? בעולם של סיבה ותוצאה התשובה כנראה לא עם סימן קריאה מהדהד. וחבל כי מעבר לכסף שנשפך בצורה דומה מאוד לשולחנות רולטה ומרוצי סוסים, זו דרך דרך שתוביל לעוד כלום ושומדבר

מי שאוהב את הקבוצה יכול רק לקוות שדברים ישתנו, מה לעשות, להמשיך לבוא שבוע אחרי שבוע ולנסות לעשות טוב.

שאלה לסיום, האם ניתן לצפות מפוליטקאים לתכנן ערים?

במאמר מוסגר אומר שכל מי שחושב שמחאות פומביות נגד ההנהלה זה צעד מתבקש עכשיו או בכלל, שווה ערך לכלב שמלקק לעצמו התחת- הוא מעמיד למבחן את המערכת החיסונית.
בפטונציאל? רק מחלות הוא יביא.

בהצלחה מחר.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

מעניין מאוד אחי, ולא מפתיע לצערי.

השאלה היא מה עושים?

סמל אישי של משתמש
RedBend

שליחה על ידי RedBend »

nir767676 כתב:מעניין מאוד אחי, ולא מפתיע לצערי.

השאלה היא מה עושים?
כתבתי כבר אחי,
ממשיכים לבוא, שרים שורקים מעשנים נהנים מהזבל של העיר הזאת,, עושים רוח תיודע.
הנה שופט בנזונה שם מחליפים מילה עם השבור מלמעלה, עידן יא גבר של החיים אוהב אותך אבא, מתעצבנים אחר כך. נכנסים כל השבוע לזבלה באייפון ובאים שוב שבוע הבא.
יש יותר טוב מזה תגיד??

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

ייאוש

סמל אישי של משתמש
Guevara
Title: 4EVER BEER7

שליחה על ידי Guevara »

ידוע. קבוצה בתקציב כמו שלנו לא מפסידה סתם לקבוצות חצי מקצועניות כמו רעננה ונס ציונה (ובצדק, לא בגניבה).
כבר אין אבא ואמא במועדון, בלתי אפשרי לצפות מהצוות שיעבוד אם הבוס עצמו מוריד רגל מהגז. כרגע אנחנו נתונים לרעב של אלונה, עד שיימאס / נשכח לגמרי את האליפויות ונחזור למעמדנו ונסתפק בעלייה לפלייאוף העליון.
יש לי אמונה במציאות אחרת, רק עליה אני חושב.

תמונה

סמל אישי של משתמש
red bend

שליחה על ידי red bend »

מי שחושב שבכר בנה לבדו את הסגל העונה והיה המילה האחרונה קצת מתבלבל

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

RedBend כתב:זעזוע אמיתי כבר לא יכול לבוא מגבולות הדשא. הרבה מעבר לכך.
משהו בתפיסה חייב להשתנות, האסימון חייב ליפול אני מקווה, השבוע או מתישהו, אחרת המועדון ימשיך בצלילה או לכל הפחות לנוע ברוח. עם הדי הבחירות אני רק אומר שתמיד אפשר לרדת נמוך יותר.

ממקור ראשון בסדר? ברק קיבל הרבה שחקנים בלי שהוא רצה. כן, עד כדי כך פשוט. קשה לתפוס את זה מי שחי באילוז' שיש board ומועצת מנהלים. אבל זו האמת הכי פשוטה. קלטינס זו דוגמא טריה.
מה זתומרת לא רצה? הוא לא הטיל וטו של אני או הוא אבל הוא לחלוטין שם פתק לבן.

וכל אשמאי זקן (...) שיקפוץ "למה הוא לא שם תמפתחות" כנראה לא קיבל מעולם תלוש משכורת ומעמד כמו ברק (וגם אני לא, אבל זה קל לנחש איך זה מרגיש).
וזה שאינו יודע לשאול ישאל, למה ברק "לא פותח על אלונה". זה לא נמצא באזור חיוג. זה לא הטיפוס, וגם בואו במסגרת הגירושים הוא זה שמקבל מזונות..
והנה כן שוב פעם וואקמה, מאוס וטחון אבל בוודאות העניין היה כסף, אולי בשילוב טרגי של התרוממות רוח וכוחי ועוצם ידי שהוציא את החשק ושידר תחושה של נובורישיות.
זאת השורה התחתונה מתקופת "כל מה שלא ניגע בו יזהיב".
ומאז, איך לא, משלמים במזומן.

במסדרונות המועדון, תשתדלו לא להראות מופתעים,נמצאים אנשים שעובדים בהתנדבות.

ניהול אמיתי של הדבר הזה שנקרא תחום המקצועי נמצא בגבול של בין הלא קיים ועד מופקר.
הוא נמצא במגירות שהוא לא אמור להימצא בהן, לא במקום שמתיימר להיות השגי בכל אופן.

אין כאן אצבע מאשימה.
זה לא ברובד הזה לפחות מבחינתי. אין חיה כזו אצבע מאשימה ממישהו שמושקע כספית טריליון האחוז ביחס לבעלים כמוני. היא לקחה מפעל חיים וזה שלה בהרבה מובנים כל עוד יתברר אחרת. זה לא שיש פה טביב או גאידמק, 180 מעלות משם, חשוב מאוד לומר את זז ככותרת.
כל עוד הדברים נעשים ממקום טוב זה קצת כמו אוהד שלוקח ללב ויורק ומטנף. הוא לא אמור לעשות את זה אבל אין כאן כוונת זדון של לרצות להרע.
פתגם באר שבעי עתיק יומין זה להגיד: היינו לפניה ונהיה אחריה. נו ו?
היא משלמת על אכזבות וכשלונות בכסף ובשם, אנחנו במצב רוח. זה ההסכם הבלתי כתוב,הרי מישהו צריך לממן לרמזי ספורי את טיפולי הפוריות, תגידו תודה שזה לא אתם ותברחו.
כמו בקלפי גם כאן, אין לכם באמת השפעה. אתם אולי רבים אחד עם השני אבל זה רק בשביל הכיף.

אני הפסקתי לייפות מה שלא יפה.
הדברים שרן בזמנו כתב זה לגמרי זה, רק שלא צריך להפנות אצבע מאשימה כי הדברים לא נעשים ממקום של לא לרצות להצליח.
זו אולי טיפשות ולירות לעצמך ברגל, אבל זה לא שרוצים להיכשל.
האם משהו ישתנה סתם ככה בלי לשנות התנהלות? בעולם של סיבה ותוצאה התשובה כנראה לא עם סימן קריאה מהדהד. וחבל כי מעבר לכסף שנשפך בצורה דומה מאוד לשולחנות רולטה ומרוצי סוסים, זו דרך דרך שתוביל לעוד כלום ושומדבר

מי שאוהב את הקבוצה יכול רק לקוות שדברים ישתנו, מה לעשות, להמשיך לבוא שבוע אחרי שבוע ולנסות לעשות טוב.

שאלה לסיום, האם ניתן לצפות מפוליטקאים לתכנן ערים?

במאמר מוסגר אומר שכל מי שחושב שמחאות פומביות נגד ההנהלה זה צעד מתבקש עכשיו או בכלל, שווה ערך לכלב שמלקק לעצמו התחת- הוא מעמיד למבחן את המערכת החיסונית.
בפטונציאל? רק מחלות הוא יביא.

בהצלחה מחר.
אתה עושה גם סטנד אפ מול קהל?
תגיד לנו,נבוא נקנה כרטיסים שורה ראשונה יש לך הומור מעניין.
אשכנזי אמנם אבל מעניין.
זאת אלונה זה הניהול שלה ומי שלא טוב לו שייקח הלוואה ויקנה את הקבוצה אני בטוח שחבורת המנג'רים והמנהלים הגדולים כאן יעשו את זה הרבה יותר טוב ממנה,בטוח באלף אחוז.
להשתמש במילים כמו ייאוש זה נורא עצוב לקרוא כנראה שהזיכרון קצר מדי לאנשים כאן.

סמל אישי של משתמש
dh2311

שליחה על ידי dh2311 »

הזכרון לא קצר אבל מה שהוא כותב מדאיג. אם המועדון מנחית מה שהוא רוצה על המאמן אז זו בעיה. העדר אסטרטגיה מקצועית זו בעיה . ולי באופן אישי זה מוזר שאנשים שהצליחו סך הכל בעולם ההייטק יהיו בלי אסרטגיה

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

dh2311 כתב:הזכרון לא קצר אבל מה שהוא כותב מדאיג. אם המועדון מנחית מה שהוא רוצה על המאמן אז זו בעיה. העדר אסטרטגיה מקצועית זו בעיה . ולי באופן אישי זה מוזר שאנשים שהצליחו סך הכל בעולם ההייטק יהיו בלי אסרטגיה
לא שאני מצדיק את זה שמביאים שחקנים על ראש של מאמן, אבל בוא.... "הצליחו סך הכל בעולם ההייטק"? מקבוצה שאף אחד לא רצה להתקרב אליה, הפכנו למועדון גדול ומפואר עם סולדאאוט מנויים.
וכן, כמובן שיש המון דברים לתקן ולשפר.

נ.ב.
גם את שיר צדק וטוני וואקמה הביאו בלי להתייעץ עם המאמן.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

dh2311 כתב:הזכרון לא קצר אבל מה שהוא כותב מדאיג. אם המועדון מנחית מה שהוא רוצה על המאמן אז זו בעיה. העדר אסטרטגיה מקצועית זו בעיה . ולי באופן אישי זה מוזר שאנשים שהצליחו סך הכל בעולם ההייטק יהיו בלי אסרטגיה
בטח שמה שהוא כותב זה מדאיג,מאוד מדאיג.
מאוד מאוד מאוד מדאיג.
כי הרי מה הוא רושם בשפתו המתפלפלת והשחצנית הוא רושם שאלונה ברקת לא יודעת לנהל את הפועל בש זה מה שהוא רושם נקודה.
כל אחד נהיה מקורב,מבין,יודע,שומע.
מצחיק גם שהופכים את ברק בכר לסוג של קורבן שבכל מקום שדורש הישגיות הוא כבר בסוף העונה היה נשלח הביתה.
בכסף אין סנטימנטים לאף אחד ואם אתם לא מבינים את זה אז אתם חיים בעולם ורוד משלכם.
יעקב שחר הפך את מכבי חיפה לאימפריה בקנה מידה ישראלי ועשה גם ים של טעויות
גולדאהר כנ"ל.
אלונה ברקת הפכה אותנו למועדון צמרת אמיתי בליגה הישראלית,עשתה ים של טעויות בדרך ועוד תעשה אבל על העובדות אי אפשר להתווכח.
ומי שעובד בהתנדבות שלא יעבוד זה לא מוסד צדקה.
אם מישהו מוכן לעבוד בהתנדבות אז למה צריך לשלם לו?
ושאף אחד לא ירשום לי עכשיו "זה ביקורת כולנו מעריכים אותה" חלקכם ויש כאן כמה כאלה שעושים את זה באובססיביות חושבים שהיא בעלים לא טובה,רק בבקשה בלי להתפלצן כאן פשוט תרשמו את זה.

שלח תגובה