זעזוע

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedBend
Title: קרייזי-רד

Re: זעזוע

שליחה על ידי RedBend »

nitsande כתב:התגובה של אדום זקן הייתה למי שטען אחרת (או לפחות רמז ככה בדבריו).
אתה הגנת על דבריו בתגובתך לתגובתו של אדום זקן - מכאן התייחסותי
אם החלק הראשון מכוון לתגובה שלי, מזמין אותך לקרוא אותה שוב בקשב רב.
לקרוא ועדיין לחשוב שאני נגדה? זה כבר בעיה בהבנת הנקרא, שלא לדבר על ניואנסים.
יותר מפורט מהאופן העדין שבו כתבתי את ה"ביקורת" אין לי איך. אם זה ביצים אז הן עטופות עם שכבה עבה של צמר גפן.
bs war כתב:
התגובה של אדום זקן הייתה השתקה של ביקורת לגיטימית והגחכה של הכותב כי לא היה לו נעים לשמוע אותה.
רחוק שנות אור ממה שאתה כתבת.

אין סתירה בין ההערכה העצומה שיש לכולנו לאלונה לבין הטענה שמה שמונע מהפועל ב"ש לחזור למאבק האליפות בשנים הקרובות זה בעיקר הניהול שלה.
אם לא מכוונים לשם אז הכל בסדר אבל המועדון משדר שזאת בהחלט המטרה בטווח הארוך.
תודה.
לגבי ניסיון ההשתקה רק אומר שהגבתי למכובדי מפורטות מה אני חושב עליו ועל פועלו בפורום נכבד זה.
התגובה הוסרה (לטעמי ללא הצדקה מוחשית- אולי זה היה פוגעני אבל זה לא שונה מהותית מהעקיצות הטרחניות והלא ענייניות שלו).

הסגנון של לרדת לניתוחים פסיכולוגיים אישיותיים בתגובות מתחיל לרוב ממנו וממש לא בפעם הראשונה, זה לאורך זמן ארוך מצד מספר לא קטן של אנשים שנמאס להם להגיב לקשקשן אז הם "שותקים".

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

הכדורגל מאוד דינמי, להחליט שבשנים הקרובות לא נהיה חלק ממאבק האליפות זה חסר ביסוס.

גם בניהול הנוכחי של אלונה, היא מספר 2 לכל הפחות.
יסלחו לי מעריצי יעקב שחר, יכול ללמוד ממנה הרבה על מה תשוקה, רעב ושאפתנות.
בזמן שאלונה נכנסה בג'ורדי ראש בראש ויצרה כאן שושלת מופלאה, אדון יח"צ מחיפה שמר על "שפיות כלכלית" וכהרגלו ברח מתחרות.
יכול לקרוא ץיגר העונה לאליפות, ובינואר, שהסגל שלו זקוק באופן נואש לרכש, בפועל רק נחלש. אצל אלונה זה לא היה קורה.
על הלא אפוי מירושלים מיותר בכלל לדבר.

היא בעלים שאם לא יהיה מעורב פשוט לא יהיה, ברור שגם בנתון הזה צריך תמיד להשתפר ולגדול וביקורת היא במקום.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

yossi כתב:הכדורגל מאוד דינמי, להחליט שבשנים הקרובות לא נהיה חלק ממאבק האליפות זה חסר ביסוס.

גם בניהול הנוכחי של אלונה, היא מספר 2 לכל הפחות.
יסלחו לי מעריצי יעקב שחר, יכול ללמוד ממנה הרבה על מה תשוקה, רעב ושאפתנות.
בזמן שאלונה נכנסה בג'ורדי ראש בראש ויצרה כאן שושלת מופלאה, אדון יח"צ מחיפה שמר על "שפיות כלכלית" וכהרגלו ברח מתחרות.
יכול לקרוא ץיגר העונה לאליפות, ובינואר, שהסגל שלו זקוק באופן נואש לרכש, בפועל רק נחלש. אצל אלונה זה לא היה קורה.
על הלא אפוי מירושלים מיותר בכלל לדבר.

היא בעלים שאם לא יהיה מעורב פשוט לא יהיה, ברור שגם בנתון הזה צריך תמיד להשתפר ולגדול וביקורת היא במקום.
מסכים.

מזכיר לכולם איפה היתה חיפה בנובמבר הקודם כשאצלנו צהלו עם החתמת סבע ונייגל ואצלם בקול ענות חלושה חיזרו אחרי אולסק.

אבל אז הביאו את שועה ופגעו בכמה שחקני רכש גנארים (אף אחד לא ישכנע אותי שחזיזה ואשכנזי הם צאבי ואייניסטה), בנוסף לזר טוב וסלמאת.

הם בצמרת.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

RedBend כתב: אם החלק הראשון מכוון לתגובה שלי, מזמין אותך לקרוא אותה שוב בקשב רב.
לקרוא ועדיין לחשוב שאני נגדה? זה כבר בעיה בהבנת הנקרא, שלא לדבר על ניואנסים.
יותר מפורט מהאופן העדין שבו כתבתי את ה"ביקורת" אין לי איך. אם זה ביצים אז הן עטופות עם שכבה עבה של צמר גפן.

תודה.
לגבי ניסיון ההשתקה רק אומר שהגבתי למכובדי מפורטות מה אני חושב עליו ועל פועלו בפורום נכבד זה.
התגובה הוסרה (לטעמי ללא הצדקה מוחשית- אולי זה היה פוגעני אבל זה לא שונה מהותית מהעקיצות הטרחניות והלא ענייניות שלו).

הסגנון של לרדת לניתוחים פסיכולוגיים אישיותיים בתגובות מתחיל לרוב ממנו וממש לא בפעם הראשונה, זה לאורך זמן ארוך מצד מספר לא קטן של אנשים שנמאס להם להגיב לקשקשן אז הם "שותקים".
כל הפורום הזה קומבינה.
קל לנחש מי הוציא אותי לצמיתות והשאיר אותך ולמה.
ועוד אחרי שהוציאו עוד אתה ממשיך ללכלך מבלי לתת לי יכולת לענות לך.
אז חזרתי גבר ומזלך שבסיטואציה הנוכחית אני לא ימשיך למה תאמין לי שעדיין לא סיימתי איתך.
מי שלא רצה את אדום זקן יקבל את הטייגר במלוא עוצמתו.
חג קורונה שמח.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Red Tiger כתב: כל הפורום הזה קומבינה.
קל לנחש מי הוציא אותי לצמיתות והשאיר אותך ולמה.
ועוד אחרי שהוציאו עוד אתה ממשיך ללכלך מבלי לתת לי יכולת לענות לך.
אז חזרתי גבר ומזלך שבסיטואציה הנוכחית אני לא ימשיך למה תאמין לי שעדיין לא סיימתי איתך.
מי שלא רצה את אדום זקן יקבל את הטייגר במלוא עוצמתו.
חג קורונה שמח.
פששש מי שלא רצה את שרון כשר בטחון יקבל אותו כראש ממשלה.

היידה טייגר.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

שלח תגובה