אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי Red Tiger »

אני מקווה שברור לכם שהמפסידים העיקריים מהמלחמה המיותרת הזאת אלה אנחנו האוהדים.
בסוף השחקנים יקבלו כאן או במקום אחר את משכורתם,אלונה תמשוך ידה מהקבוצה ואנחנו נהיה אלה שנאכל את כל הזרנוק.
אז על מי שצריך לרחם כרגע זה רק עלינו כי שני הצדדים יסתדרו כל אחד בגזרתו.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב:נהיה מאוס כל הזמן בעניין הזה על הקיצוצים. יאללה שתוציא לחל"ת, רבע מהמדינה יצאה לחל"ת, הכדורגלנים האלה מקבלים משכורות של מנכ"לים יכולים לבוא ולדבר בצורה יותר מכובדת. להציע 50% עד סוף עונה במקום 30% גם לעונה הבאה או משהו בסגנון. זה הזמן שלהם לבוא לקראת הבעלים שכנראה נפגעה כלכלית וצריכים להבין שאנחנו מועדון מאוחד שרוצה כגוש אחד להמשיך להביא תארים. לא מעוניינים? לכו תחפשו, כמו שאין לכדורגל מקום בלי קהל כי הוא קודם כל בשביל האוהדים, ככה צריכים לבוא קשובים יותר לבעלים כהזהות עם הקהל שגם נפגע כלכלית. הסיבה שאני לא יוצא נגד אלונה זה כי היא מוכנה לשים 20 מ' מהכיס שלה שנה הבאה, כלומר גם נושאת בנטל.
הכוונה של אלונה ברורה אבל הדרך שהיא עושה את זה לא מקובלת על הדעת... מצטער אני עם השחקנים, היא מגזימה בגישה שלה

סמל אישי של משתמש
manutd

שליחה על ידי manutd »

chaos is a ladder
ואלונה משתמשת בסיטואציה רק לטובתה.
[glow=red]United Road, take me home

To the place, I belong

To Old Trafford, to see United

Take me home, United road[/glow]תמונה

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הודעה בשם שחקני הפועל באר שבע:

1. נציגות שחקני הקבוצה קיבלה הודעה שיקוצץ 30% מהשכר עד לסוף העונה הבאה (כמעט שנה וחצי). לא הצעה, אלא הודעה.

2. לא ידוע על שום קבוצה בעולם שעשתה מהלך כזה, לגבי כל העונה הבאה.

3. השחקנים הבהירו מייד שהם מבינים את חומרת המצב ושהם מוכנים לקיצוץ משמעותי, מה גם שהם רוצים ומרגישים חובה לעזור למועדון שלהם.

4. פניתי הבוקר למועדון בבקשה מנומסת להיפגש (פיזית או וירטואלית) ולשוחח על ההצעה. 

5. בתגובה, נציגות השחקנים קיבלה הודעה שלא ידברו עם השחקנים, לא עם עורך הדין שלהם ושלא מוכנים בכלל לשמוע אותם. כלום.

עם כל הכבוד, זה לא מתקבל על הדעת.

כולנו נקלענו לסיטואציה חדשה ומורכבת, והשחקנים שבחרו להתנהל מול המועדון באהבה ובהגינות, קיבלו תגובה לא ראויה. 

אנו מקווים שיתנהל שיח ענייני בין הצדדים, מהר ככל האפשר. 

דברים מהסוג הזה, עם כל הכבוד, לא יכולים להתנהל במעמד צד אחד.

מקווים מאוד לשינוי גישה.

שבת שלום ובריאות טובה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

גישה חרא.
חלאס עם השיט הזה.

עם המעסיק שלי היה חותך לי 30% בשכר בשיטת קח או עוף לי מהעיניים ואין פגישה יותר, הייתי מגיע למחרת עם בנזין למשרדים.

אנשים מתחילים לשכוח שביום שאחרי יחזרו לשגרה, יאספו את השברים וינסו לקק את הפצעים עד כמה שניתן. במקום לאחד ולחזק, מתנהגים כמו במלחמה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
red guy

שליחה על ידי red guy »

Totti כתב:גישה חרא.
חלאס עם השיט הזה.

עם המעסיק שלי היה חותך לי 30% בשכר בשיטת קח או עוף לי מהעיניים ואין פגישה יותר, הייתי מגיע למחרת עם בנז** למשרדים.

אנשים מתחילים לשכוח שביום שאחרי יחזרו לשגרה, יאספו את השברים וינסו לקק את הפצעים עד כמה שניתן. במקום לאחד ולחזק, מתנהגים כמו במלחמה.
אני לא יודע מה קורה אצלך בעבודה אבל בהרבה מקרים זה או קיצוץ (שלא מוגבל בזמן) או חל"ת. שיתנו להם לבחור בין חל"ת לבין קיצוץ וזהו מי שמחוייב ישאר.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

2008 הייתה שנה קשה מאוד,אני זוכר אותה היטב כי עבדתי בענף שעיקר פרנסתי היה בחו"ל.
זאת הייתה שנה של שיתוק כלכלי,כאן אצלנו כמעט ולא הרגישו את זה אבל בעולם זאת הייתה מכה קשה.
בנקים קרסו,מדינות עמדו על סף פשיטת רגל,בנק אוף אמריקה כמעט ופשט את הרגל שזה שווה ערך בוא נגיד שמחר להבדיל אצלנו בנק הפועלים מודיע על קריסה.
אנשים איבדו את הבתים,בנקים איבדו את הכסף,נדלן התרסק,אגרות חוב ירדו כמעט ל0 והיה בעולם כאוס טוטאלי.
וגם אז בשיא המשבר לא ראיתי איבוד עשתונות כמו שקורה כאן אצלנו.
יש לי תחושה וזה רק אני והיא יותר מתחדדת לי מיום ליום שבעלי קבוצות "קצת" מנצלות את הסיטואציה לעשות תיקונים.
איך אמר טוטי "אם בעל הבית שלי היה אומר לי זה מה יש קח או לך הייתי נכנס עם בזנט למשרדים" זה בדיוק מה שהייתי עושה אם היו פונים אליי בגישה כזאת.
המשבר הוא גדול אבל מוקדם מדי לדעתי לעשות ממנו כאוס.

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

אוהב ומוקיר את אלונה, אבל לא מסכים עם ההתנהלות שלה במקרה הזה.
המצב הכלכלי מובן, אבל בשורה התחתונה זו היא שמפרה חוזה עם השחקנים, מן הראוי שתשב איתם למשא ומתן הוגן.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

red guy כתב: אני לא יודע מה קורה אצלך בעבודה אבל בהרבה מקרים זה או קיצוץ (שלא מוגבל בזמן) או חל"ת. שיתנו להם לבחור בין חל"ת לבין קיצוץ וזהו מי שמחוייב ישאר.
בחוזה מהסוג זה אחרת. בדיוק כמו שהם יודעים להגיד לשחקנים שרוצים לעזוב תכבדו את החוזה שחתמתם היא צריכה לכל הפחות לשבת איתם. להגיד להם אני מקצצת בלי לשאול אתכם שנה וחצי קדימה זו לא גישה לבוא לשחקן. אחרי זה כשהכל ייגמר יתהו במועדון למה אין טיפת לויאליות למערכת מצד השחקנים. הכי מצחיק שהקהל מגבה על עיוור את המועדון... 95 אחוז מהקהל הזה היה הופך לה את השולחן אם הוא היה במקומם

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

dor69 כתב: בחוזה מהסוג זה אחרת. בדיוק כמו שהם יודעים להגיד לשחקנים שרוצים לעזוב תכבדו את החוזה שחתמתם היא צריכה לכל הפחות לשבת איתם. להגיד להם אני מקצצת בלי לשאול אתכם שנה וחצי קדימה זו לא גישה לבוא לשחקן. אחרי זה כשהכל ייגמר יתהו במועדון למה אין טיפת לויאליות למערכת מצד השחקנים. הכי מצחיק שהקהל מגבה על עיוור את המועדון... 95 אחוז מהקהל הזה היה הופך לה את השולחן אם הוא היה במקומם
אתה כנראה לא מבין מה קורה בעקבות המגיפה הזאת.
ומה יקרה.
נכון מה שאלונה עשתה לא תקין והיה עדיף לנהל מו"מ
אבל השחקנים האלו מרוויחים סכומים מטורפים ככה שעונה וחצי קיצוץ של 30% בגלל המצב והחוסר ודאות זה קיצוץ סביר.
יש קבוצות שמוציאות את השחקנים לחל"ת.
שיגידו תודה שזה לא המצב שלהם ושהם מקבלים שכר בלי לעבוד.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

ואללה עזבו שהם רובם ילדים חרא, אני מבין אותם יחסית...
הם היחידים בכל הליגה שביקשו מהם מראש לקצץ גם לעונה הבאה וגם את זה עשו בדרך של מלחמה כמו כל דבר המועדון שלנו, Take it or leave it לא יעבוד ולא נכון במקרה הנ"ל..

יש הרגשה לא נעימה שאלונה קצת רוכבת על המצב, חשוב לך לסגור את שנה הבאה גם? שבי איתם ותשמעי מה יש להם להגיד, הרי בסוף יש מצב שהם יסכימו לקצץ סכום מסויים ויהיה אפשר להגיע לעמק השווה.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

איך אני מת על ההכנות שעושים לנו לקראת הודעה דרמטית מחר.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

מקווה שבאמת נשמע את הצד של אלונה מחר.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

מעניין איך יתנהלו מול זוסואה. התחילו איתו לפני המשבר בשיחות לשדרוג השכר לאור היכולת הטובה, עכשיו משדרוג עוברים לקיזוז של 30%, לא פשוט.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

זה מתחיל להרגיש כמו פארסה אחת גדולה.
פשוט נראה רע.

שלח תגובה