אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי הפועלעולה »

Red Tiger כתב: צריך להרגע אך אחד לא עומד בתור היום לקחת אותנו.
עניין כל כך פשוט הפך לסאגה טיפשית ומביכה שכל הצדדים אשמים בה.
מציע לכולם שיתעשתו והעניין יפתר במהרה אלה אם כן יש כוונות מעבר.
בסדר, אז אלונה נשארה.
בסדר, העמידה תקציב של 50.

מה הלאה?
איזה עתיד אתה רואה למועדון עם התנהלות כזאת?
אתה חושב שהיא תעשה את השינויים הכרוכים בלשפר את המועדון או שתתעסק (בצדק או לא) רק בצמצום נזקים?
איך אפשר בכלל לנהל מועדון כשבשנתיים היא העמידה את העתיד שלה בערפל?

אני לא אומר שעדיף את זינו טביב ושאר הקשקושים, וכמו שרשמתי בהודעה הראשונה ברור לי שזאת לא תקופת שפל, אבל הגיע הזמן לשינויים בכל המבנה הניהולי אבל כרגיל אצלנו מתעסקים בקקה ובסוגיות הכי פחות חשובות.
המועדון כרגע במצב של חי מת. לאוהדים לא אכפת, להנהלה לא אכפת, לשחקנים לא אכפת. ההתחייבויות לטווח הרחוק ביחס לתרומה של אותם שחקנים היא עצומה ומחריגה את התקציב לסכומים גבוהים מאוד. זה נראה כמו עסק שעוד רגע פושט רגל. לעזוב עכשיו אומר לזרוק את המועדון מתחת לגלגלים. וכמו שאמרתי, לאיים בתקופה כזאת זה באמת גועל נפש.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

הפועלעולה כתב: בסדר, אז אלונה נשארה.
בסדר, העמידה תקציב של 50.

מה הלאה?
איזה עתיד אתה רואה למועדון עם התנהלות כזאת?
אתה חושב שהיא תעשה את השינויים הכרוכים בלשפר את המועדון או שתתעסק (בצדק או לא) רק בצמצום נזקים?
איך אפשר בכלל לנהל מועדון כשבשנתיים היא העמידה את העתיד שלה בערפל?

אני לא אומר שעדיף את זינו טביב ושאר הקשקושים, וכמו שרשמתי בהודעה הראשונה ברור לי שזאת לא תקופת שפל, אבל הגיע הזמן לשינויים בכל המבנה הניהולי אבל כרגיל אצלנו מתעסקים בקקה ובסוגיות הכי פחות חשובות.
המועדון כרגע במצב של חי מת. לאוהדים לא אכפת, להנהלה לא אכפת, לשחקנים לא אכפת. ההתחייבויות ביחס לתרומה של אותם שחקנים היא עצומה ומחריגה את התקציב לסכומים גבוהים מאוד. לעזוב עכשיו אומר לזרוק את המועדון מתחת לגלגלים. וכמו שאמרתי, לאיים בתקופה כזאת זה באמת גועל נפש.
איזה עתיד גבר? מי יודע מה יהיה כאן עוד חודש?
בוא נחכה לראות מה יהיה מחר,כרגע כולם עושים טעויות וטיפסו על עצים גבוהים.
אם מחר אלונה תבוא ותגיד שחוסר הסכמה של השחקנים יגרור חוסק השקעה מצידה בעונה הבאה אני יכול לקבל את זה,כי יהיה לי די ברור שבסוף העונה הזאת ועונה הבאה היא תבוא חשבון עם כל מי שלא הסכים איתה ותעשה הכל חדש.
מצד שני אם היא תגיד שהיא מעבירה את זכויות הניהול וכל השיט הרגיל אז ההצעה הייתה בסהכ תרגיל עזיבה.
גם השחקנים עשו טעות קשה,אי אפשר לנצח את אלונה בתקשורת פשוט אי אפשר והם מנסים עכשיו להצדיק את המהלכים שלהם ולזכות בדעת הקהל מה שלא יקרה,הם אשכרה נפלו למלכודת שטמנו להם,במקום לעשות את זה בצורה עניינית ודיסקרטית ששחקן גג שניים מנהלים את כל הסיטואציה הם בחרו להדליף החוצה ולשחק במגרש שלה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

סחטיין על האופטימיות.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Tal_Hbs כתב: אני בטוח שהיא יושבת בבית ובוכה שהיא יצאה מהחורים לאוהד כפוי טובה כמוך
מי אתה בכלל שתתייג אותי ככה או אחרת??
אתה יכול לבדוק בפורום הזה, עמדתי כמעט תמיד בעד אלונה. גם כשאנשים פה ירקו עליה בפנים.
במקרה הזה, אחרי שכבר פעמיים היא משחקת לנו על הרגשות ומנגנת לנו על העצבים היא עברה את כל גבול הטעם הטוב.
שוב, במידה והפרסומים נכונים.

תקיפה קשה גם ככה לכולם. חברתית, כלכלית, נפשית יו ניים איט.
אז לבוא עכשיו בהצהרה כזאת זה פשוט העיטה בפרצוף של כל מי שאוהד את הקבוצה.

בנוסף, אם באמת היא תלךמה במצב הנוכחי, שכל האנשי עסקים הרציניים יפסידו עשרות ומטות מיליונים,
אף אחד לא ייקח את הקבוצה, לפחות לא אף אחד ראוי.

אם הדברים נכונים, הגיע הזמן להראות לה שאנחנו לא אישה מוכה.
רוצה ללכת, יאללה בי.
וצריך להתכונן ברצינות ליום שאחרי, מודל בעלות חלקי של הקהל זה הדבר היחיד שנראה נכון עכשיו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הפועלעולה כתב:סחטיין על האופטימיות.
אין קשר לאופטימיות,שני תסריטים שאחד מהם יקרה תחליט אתה מה עדיף.

סמל אישי של משתמש
dh2311

שליחה על ידי dh2311 »

nitsande כתב: מי אתה בכלל שתתייג אותי ככה או אחרת??
אתה יכול לבדוק בפורום הזה, עמדתי כמעט תמיד בעד אלונה. גם כשאנשים פה ירקו עליה בפנים.
במקרה הזה, אחרי שכבר פעמיים היא משחקת לנו על הרגשות ומנגנת לנו על העצבים היא עברה את כל גבול הטעם הטוב.
שוב, במידה והפרסומים נכונים.

תקיפה קשה גם ככה לכולם. חברתית, כלכלית, נפשית יו ניים איט.
אז לבוא עכשיו בהצהרה כזאת זה פשוט העיטה בפרצוף של כל מי שאוהד את הקבוצה.

בנוסף, אם באמת היא תלךמה במצב הנוכחי, שכל האנשי עסקים הרציניים יפסידו עשרות ומטות מיליונים,
אף אחד לא ייקח את הקבוצה, לפחות לא אף אחד ראוי.

אם הדברים נכונים, הגיע הזמן להראות לה שאנחנו לא אישה מוכה.
רוצה ללכת, יאללה בי.
וצריך להתכונן ברצינות ליום שאחרי, מודל בעלות חלקי של הקהל זה הדבר היחיד שנראה נכון עכשיו.
הוצאת לי את המילים. כל המהלכים במהלך ה3 שנים האחרונות גרמו לחוסר אמון וריחוק

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

בקשה לקיצוץ לגיטימית , סירוב גם לגיטימי.
התחזיקו אותי הזה מאוס ולאלונה יש אגו עצום שהורס כל מה שבנתה פה.
היא חתמה חוזים והיא מחוייבת להם אם היא לא יכולה לעמוד בהם בגלל המצב אז שתעשה מכירת חיסול ותסביר שזה בגלל שהיא לא יכולה לעמוד בהתחייבויות ותבנה קבוצה בתקציב קטן או שתשב עם השחקנים בארבע עיניים ולהסביר את המצב ומי שלא מתאים לו לשכב על הגדר בשביל המועדון אז נאלץ להיפרד אבל הכל צריך להיות מכובד

בשורה התחתונה רק אנחנו האוהדים נפגע מהמשבר הזה .

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Totti כתב:גישה חרא.
חלאס עם השיט הזה.

עם המעסיק שלי היה חותך לי 30% בשכר בשיטת קח או עוף לי מהעיניים ואין פגישה יותר, הייתי מגיע למחרת עם בנז** למשרדים.

אנשים מתחילים לשכוח שביום שאחרי יחזרו לשגרה, יאספו את השברים וינסו לקק את הפצעים עד כמה שניתן. במקום לאחד ולחזק, מתנהגים כמו במלחמה.
השאלה מי התחיל את המלחמה?
אם המעסיק שלך מתחיל לדבר איתך על 30% קיצוץ במצב הזה ואתה מתחיל לענות לו דרך עורכי דין, אז מה הפלא שהוא מגיב ככה?
אבל מי שכבר תפס צד, תפס צד ואי אפשר באמת לשכנע.
נקווה שימצאו פתרון.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

izguy83 כתב: השאלה מי התחיל את המלחמה?
אם המעסיק שלך מתחיל לדבר איתך על 30% קיצוץ במצב הזה ואתה מתחיל לענות לו דרך עורכי דין, אז מה הפלא שהוא מגיב ככה?
אבל מי שכבר תפס צד, תפס צד ואי אפשר באמת לשכנע.
נקווה שימצאו פתרון.
לא אחי, לא תפסתי צד.
אני בטוח שאין כאן צודק ונכון, זה מורכב לכולם.

אבל ההתנהלות והשם הוא של המועדון, אז מה זה משנה מי התחיל?
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Totti כתב: לא אחי, לא תפסתי צד.
אני בטוח שאין כאן צודק ונכון, זה מורכב לכולם.

אבל ההתנהלות והשם הוא של המועדון, אז מה זה משנה מי התחיל?
עם השורה התחתונה אני מסכים.
עם הקטע של ההתלהמות על אלונה (לאו דווקא ממך), פחות.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

izguy83 כתב: עם השורה התחתונה אני מסכים.
עם הקטע של ההתלהמות על אלונה (לאו דווקא ממך), פחות.
למה פחות? לא נמאס לך כבר שהיא משחקת לנו בביצים כל פעם שמשהו לא קורה כמו שהיא רוצה.
לא יודע מה בדיוק קרה שם, מי יצא חרא בסיפור.
אבל אם השחקנים יצאו חרא אז תיכנסי בהם, למה אנחנו הקורבן??
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הודעה מטעם ארגון האוהדים:

שבוע טוב,
לאור ההתפתחויות בימים האחרונים במועדון בעת משבר הקורונה ולאחר בחינה מעמיקה של הדברים אנו רוצים לעשות סדר לקהל האוהדים הרחב:

הנהלת המועדון הציעה לשחקנים וצוות העובדים הסכם עבודה חדש ל 15 החודשים הקרובים וזאת עקב המשבר הכלכלי שבפתח והירידה החדה בהכנסות המועדון.
עיקרי ההסכם:

1. תשלום של 70% מהשכר לכלל הצוות המקצועי והשחקנים של המועדון.

2. תשלום של 100% מהשכר לעובדי המשק והצעירים שמרוויחים משכורות פחות גבוהות.

3. התחייבות הבעלים להביא 20 מיליון שקל מכיסה לעונה הבאה ולא שקל פחות.
התחייבות נוספת שבמידה וכמות ההכנסות תגדל (בניגוד לתחזיות) וההכנסות יהיו כמו בעונה רגילה ללא משבר, השחקנים יקבלו את כל ההכנסות כתוספת לשכר עד להשלמה של 100% מהשכר במידה וזה יתאפשר.
הכל ייעשה בפיקוח של רואה חשבון ובאופן שקוף כלפי כולם.

אנו מאמינים כי הצעה שכזו בה מובטח שכר לכל עובדי המועדון עם קיצוץ סביר (הקיצוצים בליגה נעים בין 30-50 אחוז) לאלו שמשתכרים באופן גבוה היא סופר הוגנת מצד ההנהלה והבעלים.

לא ייתכן שאלפי אוהדים שיושבים מובטלים בבית ללא משכורות ולא דורשים שקל פיצוי מהמועדון על עלות המנוי ויבואו השחקנים שממשיכים להרוויח כסף כשחצי מדינה מובטלת ויעקמו פרצוף על הצעה שכזו.

אתם חושבים שבמקום אחר יהיה לכם יותר טוב?
אתם חושבים שאייל סגל, ברק אברמוב, איזי שרצקי, יעקב שחר, אשר אלון, מיטש גולדהאר ואחרים לא יקצצו בעונה הבאה?
אתם מבולבלים.

מנסים לתת פה שקט תעשייתי לכולם ולהתחיל את העונה הבאה בצורה אידיאלית בכדי שכל המרץ והמשאבים יופנו לעניינים המקצועיים ולא לענייני חוזים.

קיצוץ ל 3 חודשים זהו פלסטר שיתפוצץ לכולם בפנים בסוף התקופה.
להרבה שחקנים מליגת העל המכה תהיה הרבה יותר כואבת בתחילת העונה הבאה (תבדקו מה קורה עם קשרי תעופה וג'פאניקה של אייל סגל וברק אברמוב שלא יכולים להכניס כסף בתקופה הזו).

אז באה בעלים, מתחייבת לשים 20 מיליון שקל מהבית בעונה הבאה, מבקשת לבוא ולסגור על קיצוץ הכי נמוך שיש בליגה (אין קבוצה שקיצצה פחות) ומבקשת לקבל שקט תעשייתי לעונה הבאה מצידה ולהעניק שקט כלכלי לעונה הבאה לשחקנים והצוות המקצועי ואתם עוד באים אליה בטענות!

שחקן/איש צוות שלא יקבל את ההצעה הזו לאור המשבר הנוכחי שפוקד את העולם כולם ייחשב כמוקצה מבחינתנו.

מי שיהיה מנותק מהאוהדים באיצטדיון, הקהל הרחב ברחבי הארץ, המנכ"ל, הבעלים, הספונסרים וכל הקהילה הזו שנקראת הפועל באר שבע לא ראוי להיות חלק ממנה.

זוהי שעת חירום ועומדת לפניכם הצעה הכי הוגנת וראויה שיכולה להיות, תחתמו ותקחו אותה בשתי ידיים ותסיימו את הסאגה הזאת במהרה.

בריאות איתנה לכולם ❤
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

עזבו רגע את עניין האלטימטום, עדיין מחפש הסבר למה הסכם שמשמעותו 30% קיצוץ באופן מקסימלי הוא הסכם רע כל כך.
"נדבר בקיץ על העונה הבאה" זה סתם משיכת זמן שתתקע אותנו בעתיד. גם אם יקרה נס והכל יחזור לקדמותו, או לפחות בצורה טובה מהמצופה - הם יקבלו החזר.

אחלה הודעה של הארגון אם צריך לבחור צד אני לחלוטין עם אלונה. גם אם היא לא טלית שכולה תכלת. הצד השני מלוכלך הרבה יותר.
ומחשבות על עזיבה יש רק במוח של אופירה. 20 מיליון שקל מהבית ועוד מעזים לבוא בטענות.
צאו מהסרט, אחת כמו אלונה פשוט לא תגיע לפה. בטח לא בתקופה הזו.
קבוצת אוהדים זה נחמד, הכדורגל הישראלי הוא כדורגל חולה בו בלי מיליונר שיפסיד עלייך עשרות מיליונים אתה יכול לפנטז על מקום 4 במקרה הטוב.

אי אפשר באמת לנהל את זה כעסק תודות לשחקנים המהוללים שדואגים בחוקים סוציאליסטיים לתחת של עצמם וסגרו את שוק הזרים, ובכך דנו את הענף הזה לבינוניות יקרה להחריד.
למה לא, ככה מרוויחים מאות אלפי שקלים יותר ממה שהם שווים באמת.

מקווה שמחר היא תוציא הודעה לעניין, שתבעט בתחת של כל מי שלא מחויב לפה. ולא מעניין השמות.
שיהיה להם בהצלחה בבני יהודה.
נראה מי ירק בכלל לכיוון שלהם.

סמל אישי של משתמש
oranu

שליחה על ידי oranu »

yossi כתב:עזבו רגע את עניין האלטימטום, עדיין מחפש הסבר למה הסכם שמשמעותו 30% קיצוץ באופן מקסימלי הוא הסכם רע כל כך.
"נדבר בקיץ על העונה הבאה" זה סתם משיכת זמן שתתקע אותנו בעתיד. גם אם יקרה נס והכל יחזור לקדמותו, או לפחות בצורה טובה מהמצופה - הם יקבלו החזר.

אחלה הודעה של הארגון אם צריך לבחור צד אני לחלוטין עם אלונה. גם אם היא לא טלית שכולה תכלת. הצד השני מלוכלך הרבה יותר.
ומחשבות על עזיבה יש רק במוח של אופירה. 20 מיליון שקל מהבית ועוד מעזים לבוא בטענות.
צאו מהסרט, אחת כמו אלונה פשוט לא תגיע לפה. בטח לא בתקופה הזו.
קבוצת אוהדים זה נחמד, הכדורגל הישראלי הוא כדורגל חולה בו בלי מיליונר שיפסיד עלייך עשרות מיליונים אתה יכול לפנטז על מקום 4 במקרה הטוב.

אי אפשר באמת לנהל את זה כעסק תודות לשחקנים המהוללים שדואגים בחוקים סוציאליסטיים לתחת של עצמם וסגרו את שוק הזרים, ובכך דנו את הענף הזה לבינוניות יקרה להחריד.
למה לא, ככה מרוויחים מאות אלפי שקלים יותר ממה שהם שווים באמת.

מקווה שמחר היא תוציא הודעה לעניין, שתבעט בתחת של כל מי שלא מחויב לפה. ולא מעניין השמות.
שיהיה להם בהצלחה בבני יהודה.
נראה מי ירק בכלל לכיוון שלהם.
+1000
אלונה לא טלית שכולה תכלת אבל כמות הדמגוגיה והזלזול בה בפוסט הזה היא בלתי נתפסת.

תגידו לי חברים יקרים אתם חיים במציאות מדומה? איפה אתם חיים?????

חחחחחח זה כבר יותר עצוב ממצחיק, יש כאן בעלים שהתחייבה לשים 20 מיליון שקל, אני חוזר - 20 מיליון שקל!!!
מכיסה, בעונה הבאה, עם כל הקורונה וההשלכות שהיא תביא איתה ואתם עוד מנהלים פה דיונים על איזה רוכשים יבואו במקומה.

חחחחחחחחחח סליחה על הזלזול, אבל כל מי שכתב פה "שתלך יבוא מישהו אחר".
אין לכם מושג, פשוט אין.
בא לי לצטט לכם את אוהדי הפועל תל אביב וביתר ירושלים, אתם חיים בסרט שתבוא לכם אלונה's בגרסה משודרגת.

זו הבעלים לטוב ולרע והמשפט "20 מיליון שקל מהבית בעונה" מספיק כדי שנגיד תודה ונקבל אותה באהבה על כל יתרונותיה וחסרונותיה (וכן, הם קיימים).
אתם לא מחוברים אם אתם חושבים שיגיע משהו יותר טוב ממנה, פשוט לא מחוברים.

לגבי השחקנים זאת בכלל הזיה שלא שמעתי, בכל העולם מקצצים 30-100 אחוז, שחקני יובה לא לוקחים שקל, קבוצות חותכות ב 50% מהשכר בלי לשאול ורק בבאר שבע באים בטענות על פאקינג 70% שכר מובטח ל 15 חודשים קדימה בכל התקופה החסרת וודאות הזו.

זאת באמת הזיה שלעצמה, לכו תשאלו את שחקני נתניה שקיצצו 60% מהברוטו ואת שחקני בני יהודה איך הם מתכוונים לקבל משכורת בעונה הבאה.
אני כבר לא מדבר על מועדונים שהוציאו לחל"תים, אתם כנראה לא מבינים את גודל המשבר ואת התעוזה והחוצפה שיש לשחקנים לא לחתום על הצעה כזו בזמן שכזה.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

עדכוני בוקר:
* הקיצוץ בבית"ר תקף כל עוד "יש השפעה לנגיף קורונה". תפרשו את זה איך שאתם רוצים, ל3 חודשים זה ממש לא.
מי שלא מתיישר כמו פלומיין וקונטה עף מהמועדון.

* מכבי - השחקנים מוכנים 30%, בהנהלה רוצים לפחות 40%.

ממש מרשעת האלונה הזאת. הסכם מקסימלי של 30% קיצוץ. זה המינימום בכל הליגה, שיתעוררו על החיים שלהם.

שלח תגובה