אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
azb852

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי azb852 »

איזה התנהגות מעולה של השחקנים כלפי אלונה וכלפיי האוהדים

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Sir Alex Ferguson כתב:אייל ארד, האיש והספינים מתקופת עזורי חזר לעבוד צמוד עם אלונה, וזה אומר הכל.

ועדין, לפי השמועות שני שחקנים ישראלים, מהותיקים בקבוצה שלנו, היו אלה שסחפו אחריהם את השחקנים (הראשון סחף את השני ולאחר מכן את יתר השחקנים) וגם פגעו באלונה באופן אישי בפגישה שהייתה בבית שלהם.
אם אלונה לא תחזור, יכול רק להבטיח לאותם צמד, שאני עוד הגנתי עליהם כאן לא מעט בשנתיים האחרונות, שלא נניח להם לשנייה עד שיעזבו את המועדון, כל משחק נזכיר להם מה אנחנו חושבים על ההתנהלות שלהם מול אלונה.
איך לא נניח להם ונזכיר להם אם אתה לא מספר לנו במי מדובר???

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אחד מהם זה בן שהר?
אם כן, אז אחרי מה שעושים לו כל חלון העברות, שמנסים לדחוף אותו לכל מיני קבוצות כדי להיפטר מהחוזה הגדול שלו... גם אני הייתי מתנהג אותו דבר.

סמל אישי של משתמש
taltal

שליחה על ידי taltal »

יש שיתוף פעולה בין וואן לאלונה כבר מחמישי .
השחקנים נמצאים שם תחת הסתה קשה .
הקהל קורא וככה מגיב.
מזל גדול שאין אימונים כי לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היו אימונים .

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

אני מציע לכל מי שלוקח את הצדבשל אלונה באופן גורף לחשוב בדיוק על אותה סיטואציה לפני 10 שנים.
גם אז בגלל טעות של אוהד אחד הכתימו כאן קהל שלם שרצה לראות כדורגל נורמלי לאור ההשקעה העצומה.
ומה אני בא בעצם להגיד,הכי קל בעולם זה לבוא ולצאת על השחקנים נכון הם עשו טעות ולא יצאו הכי חכמים אבל למטבע יש שני צדדים.
כרגע יש עליהום מטורף עליהם גם מצד הקהל וגם מהתקשורת שפשוט עושה כאן הסתה פרועה וחסרת רסן בחסות יועץ התקשורת המהולל ואתר וואן העניין הזה יכול לגרום גם בפגיעות פיזיות ע"י אנשים שלא חושבים יותר מדי.
אני גם מציע להפסיק את השמועות כי כרגע יש אינטרס של צד אחד להוציא את השני מלוכלך.
אני מאוד הייתי רוצה לשמוע את אחד השחקנים שהיו שם כדי לשמוע את הצד שלהם והגרסא שלהם אבל לצערי זה לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

השחקנים רוצים שיחת פיוס עם אלונה

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מחשבה אופטימית שמבזיקה לה בכל השחור הזה- נשף המסכות נגמר והפרצופים האמיתיים נחשפים.
1- אלונה, פשוט נגמר לה. לא רוצה לדבר במושגים של נקמה בבוחרים וכולי כי זה נראה לי מוגזם ולא ראוי אבל פשוט נגמר לה החשק. זה בסדר, מותר. מודים לך על הכל ומקווים שתהיי מספיק הגונה כדי להעביר אותנו לידיים ראויות. לפחות מעכשיו אני יחזור להתרגש רק מהקפריזות של אישתי
2- שחקנים, כמובן שאי אפשר להכניס את כולם לאותה קטגוריה אבל המשך הדרך המעורפל יבהיר לנו טוב מאוד מי באמת מחובר למקום ומי שכיר חרב מהרמות הנמוכות
3- אסי רחמים, תמיד היתה לי תחושה כזו ולא ממש דיברו עליו אבל מסתמן כלא יותר מבובה. בובת סמרטוט כזו ששמים על היד ועושים איתה מה שרוצים. רכה כזו, חסרת עמוד שידרה, שאפשר לנגב איתה גם את התחת

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Sir Alex Ferguson כתב:אייל ארד, האיש והספינים מתקופת עזורי חזר לעבוד צמוד עם אלונה, וזה אומר הכל.

ועדין, לפי השמועות שני שחקנים ישראלים, מהותיקים בקבוצה שלנו, היו אלה שסחפו אחריהם את השחקנים (הראשון סחף את השני ולאחר מכן את יתר השחקנים) וגם פגעו באלונה באופן אישי בפגישה שהייתה בבית שלהם.
אם אלונה לא תחזור, יכול רק להבטיח לאותם צמד, שאני עוד הגנתי עליהם כאן לא מעט בשנתיים האחרונות, שלא נניח להם לשנייה עד שיעזבו את המועדון, כל משחק נזכיר להם מה אנחנו חושבים על ההתנהלות שלהם מול אלונה.
משה, לא מתאים לך ליפול למלכודת הזו.
מניח שאם לשחקנים היה יועץ אסטרטגי או יועץ תקשורת שיודע לתדרך עיתונאים, לטקבק ולעצב דעת
קהל, מניח שהדעה הרווחת בקרב הקהל לא היתה כזו נחרצת.
כל הסיפור הזה רק מנציח את הסטיגמה עלינו וכמה קל לזלזל באינטיליגנציה שלנו.
דווקא ממך ציפיתי לתת משקל יותר גדול לחוזה של שחקן ולמשמעות שלו. נכון מצב של חוסר ודאות,
אולי כוח עליון ואולי לא, אבל בטח לא מצב כזה שמאפשר לצד אחד לקבוע דברים באופן חד צדדי.
באותה מידה שצריך לזכור לאלונה את הטוב, צריך לזכור גם לשחקנים את הטוב, בכל זאת גם שהר, ביטון,
טהא וויטור שכולם נציגי השחקנים ממה שראיתי, היו שותפים להרבה רגעי אושר של כולנו בשנים האחרונות.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

eitam כתב:מחשבה אופטימית שמבזיקה לה בכל השחור הזה- נשף המסכות נגמר והפרצופים האמיתיים נחשפים.
1- אלונה, פשוט נגמר לה. לא רוצה לדבר במושגים של נקמה בבוחרים וכולי כי זה נראה לי מוגזם ולא ראוי אבל פשוט נגמר לה החשק. זה בסדר, מותר. מודים לך על הכל ומקווים שתהיי מספיק הגונה כדי להעביר אותנו לידיים ראויות. לפחות מעכשיו אני יחזור להתרגש רק מהקפריזות של אישתי
2- שחקנים, כמובן שאי אפשר להכניס את כולם לאותה קטגוריה אבל המשך הדרך המעורפל יבהיר לנו טוב מאוד מי באמת מחובר למקום ומי שכיר חרב מהרמות הנמוכות
3- אסי רחמים, תמיד היתה לי תחושה כזו ולא ממש דיברו עליו אבל מסתמן כלא יותר מבובה. בובת סמרטוט כזו ששמים על היד ועושים איתה מה שרוצים. רכה כזו, חסרת עמוד שידרה, שאפשר לנגב איתה גם את התחת
אסי באמת מאכזב.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אריק כתב:
מניח שאם לשחקנים היה יועץ אסטרטגי או יועץ תקשורת שיודע לתדרך עיתונאים, לטקבק ולעצב דעת
דווקא ממך ציפיתי לתת משקל יותר גדול לחוזה של שחקן ולמשמעות שלו. נכון מצב של חוסר ודאות,
אולי כוח עליון ואולי לא, אבל בטח לא מצב כזה שמאפשר לצד אחד לקבוע דברים באופן חד צדדי.
באותה מידה שצריך לזכור לאלונה את הטוב, צריך לזכור גם לשחקנים את הטוב, בכל זאת גם שהר, ביטון,
טהא וויטור שכולם נציגי השחקנים ממה שראיתי, היו שותפים להרבה רגעי אושר של כולנו בשנים האחרונות.
אני עדין לא באמת מעכל את הודעת העזיבה של אלונה. אם בהתחלה בעיקר כעסתי על השחקנים, לאחר ששמעתי שאייל ארד, האיש והספינים מתקופת עזורי חזר לעבוד צמוד עם אלונה, אני יותר ויותר משלים עם העובדה שאלונה פשוט ניצלה את הסיטואציה כדי לעזוב.
וזה כואב, ומסתכל, ומכעיס, ובעיקר שובר את הלב, בעיקר בגלל התזמון שבו היא עוזבת. אלונה ברקת עוזבת את "מפעל החיים שלה", בתקופה הקשה ביותר לקהילה ולכל מי שקשור למועדון שלנו.
מסביב לאותם מס' שחקנים שלכאורה סירבו לקצץ בחוזים לעונה הבאה, יש עשרות עובדים ושחקנים שכן הסכימו לקיצוץ עד לסוף העונה הבאה, ושהמהלך שלה משפיע גם על עתידם. ואולי הכי חשוב, יש עשרות אלפי אוהדים ואולי אפילו מעבר לכך, שרבים מהם היום נמצאים בחוסר ודאות כללית, בהסגר בבית, חלקם חולים בקורונה, חלקם בבידוד, וגם אלה שלא, סובלים מחששות גדולות, מתמודדים עם מציאות לא פשוטה, ובתוך כל המשבר הזה אלונה פשוט נטשה אותם עם הודעה קרה ומנוכרת בפייסבוק/אינסטגרם.
גם מבחינת העתיד לבוא, קשה כמובן לדעת מה יהיה כרגע, אבל לנטוש את המועדון במשבר בריאותי וכלכלי כל כך גדול, כשיש כל כך הרבה נעלמים לגבי העתיד מצד אחד, והתחייבויות כספיות גדולות מאוד שאלונה היא זאת שלקחה אותם מצד שני, פוגע ביכולת שלנו כקהילה למצוא בעלים אמיד שירכוש את המועדון, ויכול לשלוח אותנו לפירוק ולמקומות רעים מאוד.
לא זאת הצורה לסיים שותפות עם קהילה כל כך גדולה אחרי כל כך הרבה שנים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אריק כתב:
לגבי אסי, לא יודע בובה לא בובה אבל עשה חכם שהלך. ראה מה קרה לקורנפיין בביתר והעדיף שקט בלי הלכלוך שכרוך בלהיות בפרונט בתקופה כזאת של מועדון

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

dor69 כתב: לגבי אסי, לא יודע בובה לא בובה אבל עשה חכם שהלך. ראה מה קרה לקורנפיין בביתר והעדיף שקט בלי הלכלוך שכרוך בלהיות בפרונט בתקופה כזאת של מועדון
שום חכם ושום נעליים הוא מתנהג בדיוק כמו אלה שאנחנו קוראים להם שכירי חרב.
אחד מתפקידים של מנכל זה גם לבצע מהלכים חותכים לא רק להתבשם בנסיעות להגרלות בחו"ל ולנהל מו"מ עם אשר אלון על הכרטיס שחקן של גאנם.
מכעיס כי הוא אמור להיות חלק מאיתנו ולא איזה אחד שהביאו מבחוץ.
המקרה של ביתר לא דומה,שם האוהדים לא הפנימו את גודל המשבר כאן מפנימים ויודעים שזה חלק מהתפקיד שלו.
יצא פחדן נקודה.

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

איך אפשר איך אפשר
בלי סיבה פתאום ללכת
הבית נשאר כינור בלי מיתר
כמו שיר מיותר

השעון מתקתק כמו הסוף
הוא יודע בדיוק איך ללכת
רק אני מאבד כל כיוון
בביתי שהפך למבוך
לא ניסית להכין שום שטח
ופתאום פה נפלה הפצצה
בחיי שהכרתי היטב עד היום
הפכו רחוב בלי מוצא

איך אפשר איך אפשר
בלי סיבה פתאום ללכת
הבית נשאר כינור בלי מיתר
כמו שיר מיותר
רון שובל

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Sir Alex Ferguson כתב: אני עדין לא באמת מעכל את הודעת העזיבה של אלונה. אם בהתחלה בעיקר כעסתי על השחקנים, לאחר ששמעתי שאייל ארד, האיש והספינים מתקופת עזורי חזר לעבוד צמוד עם אלונה, אני יותר ויותר משלים עם העובדה שאלונה פשוט ניצלה את הסיטואציה כדי לעזוב.
וזה כואב, ומסתכל, ומכעיס, ובעיקר שובר את הלב, בעיקר בגלל התזמון שבו היא עוזבת. אלונה ברקת עוזבת את "מפעל החיים שלה", בתקופה הקשה ביותר לקהילה ולכל מי שקשור למועדון שלנו.
מסביב לאותם מס' שחקנים שלכאורה סירבו לקצץ בחוזים לעונה הבאה, יש עשרות עובדים ושחקנים שכן הסכימו לקיצוץ עד לסוף העונה הבאה, ושהמהלך שלה משפיע גם על עתידם. ואולי הכי חשוב, יש עשרות אלפי אוהדים ואולי אפילו מעבר לכך, שרבים מהם היום נמצאים בחוסר ודאות כללית, בהסגר בבית, חלקם חולים בקורונה, חלקם בבידוד, וגם אלה שלא, סובלים מחששות גדולות, מתמודדים עם מציאות לא פשוטה, ובתוך כל המשבר הזה אלונה פשוט נטשה אותם עם הודעה קרה ומנוכרת בפייסבוק/אינסטגרם.
גם מבחינת העתיד לבוא, קשה כמובן לדעת מה יהיה כרגע, אבל לנטוש את המועדון במשבר בריאותי וכלכלי כל כך גדול, כשיש כל כך הרבה נעלמים לגבי העתיד מצד אחד, והתחייבויות כספיות גדולות מאוד שאלונה היא זאת שלקחה אותם מצד שני, פוגע ביכולת שלנו כקהילה למצוא בעלים אמיד שירכוש את המועדון, ויכול לשלוח אותנו לפירוק ולמקומות רעים מאוד.
לא זאת הצורה לסיים שותפות עם קהילה כל כך גדולה אחרי כל כך הרבה שנים.
לא יכולת לתאר את זה טוב יותר.

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

עכשיו פשכצקי אומר שהם פנו אליה ורוצים שהיא תחזור .

הלוואי ויקרה , בשבילנו האוהדים .
אותם שחקנים היא תתחשבן איתם יופי יופי .
תמונה

שלח תגובה