אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
שיש
Title: קרייזי-רד

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי שיש »

dor69 כתב: וואו אני שונא את האיש היה
הוא רק השליח

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

לא הבנתי, כל השחקנים חופשיים במידה והם מוותרים על המשך החוזה? אז למה לא עשינו את זה לדור אלו בקיץ? מה אני מפספס פה? חל"ת זה רק במקרה של אסון טבע?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

ForeverRed כתב: בעיניי ילד וחכמולוג הוא מי שדוחף בכח בכל הודעה את ההצעות התלושות שלו מבלי להבין את הסיטואציה.
אל תיקח את זה אישית.
תחכים אותי, תלמד אותי, בבקשה הגורו הגדול... יודע כל... ירום הודו...
אתה ליצן ואתה מוכיח את זה כל יום מחדש.
אם יש משהו שאתה יכול לתרום (חוץ מעקיצות) אני מקשיב מעבר לזה תפסיק לזיין את השכל. (אל תיקח את זה אישית)
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

bs war כתב:
אני באמת לא מצליח להבין מי אלה הנכסים שאתה מדבר עליהם.
הזרים לא יוצאים לחל"ת אז איתם אין בעיה.
בישראלים אין אף אחד שיושב על חוזה נמוך מהערך האמיתי שלו, רק הפוך.

מי אתה מפחד שיברח? אולי גאנם וקלטינס
הכל יחסי בחיים.
מה שלא מספיק טוב לקבוצה אלופה הוא זהב עבור מועדון במשבר.
נכס יכול לבוא לידיי ביטוי בהרבה דרכים.
שהר למשל, ביחס לישראלים בעמדתו הוא נכס מקצועי.
קלטינס הוא בלוף אבל יש לו ערך כספי. גאנם נרכש רק בינואר ב-2 מיליון שקל. אפילו שחקנים מושמצים כמו נייגל וזריהן שווים לכל הפחות כמה מאות אלפים.
בקצב הזה לא רחוק היום שבו יכנס מר מפרק מכירה פומבית וינסה למקסם רווחים על מנת לפתוח עונה.
אם הוא יאבד את הזכויות על השחקנים הוא עוד יצטער על החל"ת הזה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nitsande כתב: תחכים אותי, תלמד אותי, בבקשה הגורו הגדול... יודע כל... ירום הודו...
אתה ליצן ואתה מוכיח את זה כל יום מחדש.
אם יש משהו שאתה יכול לתרום (חוץ מעקיצות) אני מקשיב מעבר לזה תפסיק לזיין את השכל. (אל תיקח את זה אישית)
מזל טוב על הודעה ראשונה ללא צמד המילים "בעלות אוהדים".
אל תדאג, לא לקחתי.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

taltal כתב:אתה הולך להפסיד לסוללות היחצ המשומנת ...
לא סתם אייל ארד הופיע
לא סתם הכתבות בוואן מפרגנות
מה זה להפסיד? 12000 מנויים יגידו כל הכבוד לאלונה שפירקה אותנו כי יש לה סוללת יח"צ?

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

תקשיבו החברה של אלי ברקת הפסידב מאות מליונים כרגע דיברו על זה ברדיו

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

taltal כתב:אתה הולך להפסיד לסוללות היחצ המשומנת ...
לא סתם אייל ארד הופיע
לא סתם הכתבות בוואן מפרגנות

לא הבנתי מה עוד יש לך להפסיד?
את הקבוצה? הפסדת
את השם? גם ככה כולם חושבים שבש חיות. גם ככה הכתב הבא שירד לבש לסקר יפתח את הכתבה על רקע גמלים במדבר. ועילגיפ עם שיניים שבורות.

אנחנו עם הגב לקיר. לה יש הרבה יותר מה להפסיד.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

אסי, דגים כתב:לא הבנתי, כל השחקנים חופשיים במידה והם מוותרים על המשך החוזה? אז למה לא עשינו את זה לדור אלו בקיץ? מה אני מפספס פה? חל"ת זה רק במקרה של אסון טבע?
לפי דעתי זו פשוט הפרת חוזה מצד המעסיק, רק שבשונה ממקרה דור אלו ובשונה משגרה, פה למעסיק לא אכפת אם ילכו לבית משפט כי אלונה ממילא עוזבת את המועדון אז הפסיקה לא רלוונטית עבורה.
בסוף הכוונה במהלך שכזה היא שהשחקן לא יפנה לבית משפט מתוך הבנה שזה לא יעזור לו ופשוט יחפש קבוצה אחרת כי ברגע שהחוזה איתו הופר הוא חופשי לעשות מה שהוא רוצה

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

nir767676 כתב: לפי דעתי זו פשוט הפרת חוזה מצד המעסיק, רק שבשונה ממקרה דור אלו ובשונה משגרה, פה למעסיק לא אכפת אם ילכו לבית משפט כי אלונה ממילא עוזבת את המועדון אז הפסיקה לא רלוונטית עבורה.
בסוף הכוונה במהלך שכזה היא שהשחקן לא יפנה לבית משפט מתוך הבנה שזה לא יעזור לו ופשוט יחפש קבוצה אחרת כי ברגע שהחוזה איתו הופר הוא חופשי לעשות מה שהוא רוצה
אוקי, אז המועדון הפר חוזה עם כל השחקנים חד צדדית, מה מונע מכל השחקנים לתבוע את המועדון בפיפא או בקאס או וואטאבר? בסוף המועדון ישלם בריבית, למה לא לחלט את הערבויות מהרשות לבקרה תקציבית, לשלם להם את החוזה ולשחרר את כולם, זה אותו דבר לא?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

nir767676 כתב: לפי דעתי זו פשוט הפרת חוזה מצד המעסיק, רק שבשונה ממקרה דור אלו ובשונה משגרה, פה למעסיק לא אכפת אם ילכו לבית משפט כי אלונה ממילא עוזבת את המועדון אז הפסיקה לא רלוונטית עבורה.
אז השחקנים יתבעו את באר שבע ויונגר יודיע על פירוק?
אני עדיין לא מאמין שהיא שולחת אותנו לפירוק! פאקינג פירוק
לא אכפת לי כבר שתעוף אם היא לא רוצה להיות פה אבל למה לפרק?

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

dardasmiley כתב:

לא הבנתי מה עוד יש לך להפסיד?
את הקבוצה? הפסדת
את השם? גם ככה כולם חושבים שבש חיות. גם ככה הכתב הבא שירד לבש לסקר יפתח את הכתבה על רקע גמלים במדבר. ועילגיפ עם שיניים שבורות.

אנחנו עם הגב לקיר. לה יש הרבה יותר מה להפסיד.
אם נלך בדרך הזאת אנחנו לא פחות מטומטמים מהשחקנים.
כרגע אנחנו האוהדים מתחילים להצטייר בתקשורת כקורבן האמיתי ושים בצד את אתר וואן ששם החליטו שהם מייצגים את אלונה.
אני שומע אוהדים ברדיו והם מדברים לעניין בצורה רהוטה וכזאת שנותנת למנחה להביע אמפטיה זה כשלעצמו חשוב מאוד.
אם נתחיל להתנהג כמו אוהדי הפועל או ביתר תהיה בטוח שהכל יתהפך עלינו,עכשיו זה מה שנקרא הקרב על התודעה.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

די נאיבי לחשוב שהשחקן הישראלי לא יתבע את מה שמגיע לו בנוסף לזה שהוא ימצא קבוצה חדשה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Red Tiger כתב: אם נלך בדרך הזאת אנחנו לא פחות מטומטמים מהשחקנים.
כרגע אנחנו האוהדים מתחילים להצטייר בתקשורת כקורבן האמיתי ושים בצד את אתר וואן ששם החליטו שהם מייצגים את אלונה.
אני שומע אוהדים ברדיו והם מדברים לעניין בצורה רהוטה וכזאת שנותנת למנחה להביע אמפטיה זה כשלעצמו חשוב מאוד.
אם נתחיל להתנהג כמו אוהדי הפועל או ביתר תהיה בטוח שהכל יתהפך עלינו,עכשיו זה מה שנקרא הקרב על התודעה.
מה זה משנה אבל ? יהיה לנו אחלה שם של אוהדים טובים אבל קבוצה בליגה ז

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

שיש כתב: מה זה משנה אבל ? יהיה לנו אחלה שם של אוהדים טובים אבל קבוצה בליגה ז
שמע,הנכס היחיד היום שנשאר להפועל בש זה הקהל שלה.
עכשיו אם גם את שזה בידיים שלנו רוצים לפרק אז תפאדל יאללה באלגן ותאמין לינשאני הכי מיליטנטי שיש,אבל במקרה הנ"ל חשוב לעבוד עם השכל.

שלח תגובה