אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי CrazyRed7 »

delta7 כתב: חל"ת בכפיה מאפשר לעובד להודיע למעסיק שהוא מתנגד לו.
במקרה כזה על המעסיק לשקול ולהחליט על אחת משתי האפשרויות:
1) להשאיר את העובד בעבודה ולבטל את החל"ת.
או:
2) לפטר את העובד.
ככל שהמעסיק עומד על דעתו ועל הוצאת העובד לחל"ת העובד רשאי להתפטר עקב הרעה בתנאיו כאשר התפטרות זו היא בדין מפוטר על כל המשתמע מכך.
כל זה תקף גם במצבי חירום?אם מחר הולכים לבית משפט זה לא ״כוח עליון״?

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

dor69 כתב: (״אעמוד בהתחייבויות עד סוף העונה״).
חחח...

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Red Tiger כתב: כולם ממחר הולכים לקבל 7000 מביטוח לאומי
ליתר דיוק: התקרה היא כ-10.5K ש"ח לחודש ורובם יגיעו אליה בקלות.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גם אבוקסיס סירב למתווה ויצא לחל״ת

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

CrazyRed7 כתב: כל זה תקף גם במצבי חירום?אם מחר הולכים לבית משפט זה לא ״כוח עליון״?
אני מניח שהנושא יעלה לדיון בלא מעט תביעות אחרי המשבר.
בתי המשפט בישראל נוטים לפרש את המונח "כוח עליון" בפרשנות מאוד מצמצמת, דוגמה הממחישה זאת בצורה קיצונית למדי היא כי מלחמת יום הכיפורים לא הוכרה בעבר ע"י בתי המשפט ככוח עליון ולא ראו בה גורם המאפשר סיכול חוזים והסכמים (הטענה הייתה כי במדינה כמו שלנו זה דבר שלא מופרך לצפות אותו).
נערך לאחרונה על ידי delta7 ב 01 אפריל 2020, 21:49, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

delta7 כתב: חל"ת בכפיה מאפשר לעובד להודיע למעסיק שהוא מתנגד לו.
במקרה כזה על המעסיק לשקול ולהחליט על אחת משתי האפשרויות:
1) להשאיר את העובד בעבודה ולבטל את החל"ת.
או:
2) לפטר את העובד.
ככל שהמעסיק עומד על דעתו ועל הוצאת העובד לחל"ת העובד רשאי להתפטר עקב הרעה בתנאיו כאשר התפטרות זו היא בדין מפוטר על כל המשתמע מכך.
ומפוטר אצל שחקני כדורגל אומר לשלם להם את יתרת החוזה, לא? אז מה זה חוסך בדיוק?
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אסי, דגים כתב:
ומפוטר אצל שחקני כדורגל אומר לשלם להם את יתרת החוזה, לא? אז מה זה חוסך בדיוק?
השאלה היא מה כתוב בחוזים של השחקנים.
לדעתי (ואיני עו"ד המתמחה בדיני עבודה) יש מצב שהסכמי השחקנים נחשבים מבחינת החוק ל"הסכם לתקופה קצובה".
במקרה כזה וככל שלא כתוב אחרת בחוזי השחקנים עלול המעסיק להיות חשוף לתביעה מצד העובד על הנזק שגורמים לו הפיטורים (כלומר- הפסד המשכורות העתידיות עד למועד סיום החוזה).

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

delta7 כתב: השאלה היא מה כתוב בחוזים של השחקנים.
לדעתי (ואיני עו"ד המתמחה בדיני עבודה) יש מצב שהסכמי השחקנים נחשבים מבחינת החוק ל"הסכם לתקופה קצובה".
במקרה כזה וככל שלא כתוב אחרת בחוזי השחקנים עלול המעסיק להיות חשוף לתביעה מצד העובד על הנזק שגורמים לו הפיטורים (כלומר- הפסד המשכורות העתידיות עד למועד סיום החוזה).
כמה שכואב על המצב זה פתח שאסור להיכנס בו. תקדים אחד וכל שכיר יוכל לתבוע את בעל העסק שלו, כל בעל עסק יתבע את המדינה בהתאם, המדינה לא תוכל להתמודד עם כמות כזו של תשלום פיצויים (מיליון איש בבית, לא כולל בעלי עסקים שלא יקבלו אבטלה ולכן לא רשומים כדורשי עבודה). אני מקווה שיוגדרו כללים מאוד ברורים לקראת היציאה מהמשבר אחרת אנחנו עלולים להיגרר לפיאסקו שיימשך שנים מעבר למה שנראה היום

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

CrazyRed7 כתב:גם אבוקסיס סירב למתווה ויצא לחל״ת
יוסי מתנהג כמו אחרון הפוחזים (לפי הדיווח בספורט 5, גם לא עונה לטלפונים).
איפה כל הדיבורים של לפני שלושה חודשים על חלום שהתגשם עבורו? וואלה, יכל לצאת גדול ולהנהיג את הקבוצה בתקופה של חוסר הוודאות, במקום זה הוא עושה הכל על מנת לברוח.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

xboy כתב: יוסי מתנהג כמו אחרון הפוחזים (לפי הדיווח בספורט 5, גם לא עונה לטלפונים).
איפה כל הדיבורים של לפני שלושה חודשים על חלום שהתגשם עבורו? וואלה, יכל לצאת גדול ולהנהיג את הקבוצה בתקופה של חוסר הוודאות, במקום זה הוא עושה הכל על מנת לברוח.
החלום שהפך לסיוט מבחינתו.
הבעלים שרק לפני חודשיים סיכמה איתו על עתיד משותף ושאיפות לתארים והבטיחה לו הרים וגבעות פירקה לו את העסק בלי התראה. אשכרה החזירה אותו לבני יהודה.

בניגוד לשחקנים, אליו פחות יש לי טענות

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

קודם כל תרגעו. מבחינה משפטית כרגע אין התייחסות של אופ״א לנושא וגם לא נפסק שעובד תחת חוזה שיצא לחל״ת הוא חופשי.

דבר שני, לדעתי החל״ת הוא עוד דרך להפעיל על השחקנים לחץ שיסכימו למתווה כזה או אחר.

דבר שלישי, נחשפתי להתנהלות של חלק מהשחקנים לאחרונה, והיא מבישה ויריקה בפנים לכל אחד מאיתנו, לא פחות.

ועם זאת, בגלל שגם אלונה מתנהלת בצורה לא ראויה, שמפקירה קהילה שלמה ועשרות עובדים בגלל בודדים, אנחנו צריכים לנסות לגשר בין הצדדים כי זאת הדרך היחידה לסיים את הסיפור שיש בו יותר מידי אגו אבל הוא לא סגור לטעמי (גם לא מהכיוון של אלונה).

סמל אישי של משתמש
ran

שליחה על ידי ran »

אהלן חבר'ה.
בטח שמתם לב שנעלמתי לתקופה מסוימת, בעיקר בגלל שכמה משתמשים פה הורידו את החשק לכתוב עם שפה דוחה והאשמות לא מובנות בעליל.
אז חזרתי רק לרגע, להגיד לאותם חבר'ה ספציפיים ששוב טעו.

כשבאתי במשך תקופה ורשמתי לכם מדי יום שהולכים לכיוון מסוים ולא חיובי לא הקשבתם, התווכחתם, זלזלתם, הכפשתם הכל רק להגן על אלונה ולא לפתוח לרגע את העיניים.
כשאני צועק לכם מדי שבוע שהניהול של הקבוצה הולך לאבדון, שנעשים מהלכים זוועתיים מאחורי הקלעים, שיש קיצוצים בדברים הכי חשובים שיש במועדון שאפילו ברעננה יש אותם ואתם לא מאמינים לי וחושבים שזה בא מאינטרס אישי או שטויות וגיבובים שאין לי מושג מאיפה הגיעו. עכשיו קיבלתם את הבום לפנים.
בואו אני אספר לכם משהו, לא 20 מליון ולא בטיח, אלונה לא רצתה להיות פה, אלונה חיפשה את הדרך לצאת מפה, אל תתנו להחתמות של ינואר להטעות אתכם.
כשהיא רצתה להשקיע הרגשתם את זה באמת, היא לא העלתה חיוך על הפנים שלה כבר שנה.
יש הרבה בעלי תפקידים לשעבר במועדון שנטו מפאת כבוד לא פותחים עליה את כל מה שקרה במועדון בשנתיים האחרונות, אחד מהם זה בכר.
מה ששלה שלה, היא באה השקיעה ים של כסף, נתנה לנו רגעים מטורפים שלא חלמנו ומודה לה על כל רגע כזה. אבל מה שנעשה פה בשנתיים האחרונות זה הרס מוחלט ואולי אפילו מכוון של כל חלקה טובה שהיא בנתה. הזהרתי, אמרתי לכם מדי שבוע! אני אוהד שהולך עם הקבוצה הזאת באש ובמים ובימים הכי מסריחים שלנו, אבל עיוור אני לא, בטח כשאני שומע הכל מבפנים.
שלא תטעו, גם השחקנים לא בסדר בכל הסיפור הזה אבל צר לי לאכזב אתכם שהסיפור פה הוא בכלל לא הקיצוץ הזה (לסמוך על שחקנים שלא מחוברים ולא מזוהים עם הקבוצה ושיתחשבו זה בכלל בדיחה), עצם העובדה שהיא החליטה ואמרה להם זה או זה או כלום, בלי שום מו"מ זאת בעצם ההודעה שלה על עזיבה. היא טפטפה לנו פה שנים על תרומה לקהילה, בניית מועדון לשנים הבאות וגם שאם יום אחד היא תעזוב היא תשאיר אחריה קרקע נקייה לבניה מחודשת. זה ממש לא בדרך לשם.
אתם חלוקים בין אלונה לשחקנים, מי טעה יותר ומי פחות, קשה לכם להחליט אבל העזיבה שלה ממש לא הייתה במהלך האחרון הזה, היא החליטה הרבה לפני ולכן זה דיון מיותר.

אמרתי לכם רק לפני כמה חודשים שאני רואה פה מהלכים בכיוון האלי להב, חלק ספציפי פה צחקו והכפישו, לא העלו בדעתם שיכול להיות דבר כזה, ושוב טעיתם!
כל מי שיודע שאני מדבר עליו יודע (במיוחד ההוא עם דרגת הסיכון הגבוהה), לא אזכיר שמות, רק מקווה שתלמדו מזה לעתיד, תלמדו להקשיב לאחרים שמביעים את עמדתם בצורה מכובדת ואפילו מאופקים במידע שהם שופכים לכם כאן כדי לא לגרום למועדון הזה לקרוס. אבל מה לעשות ששקרים תמיד מתגלים. אלונה חיפשה ללכת הרבה לפני, לא קל למכור קבוצת כדורגל והמצב הזה הגיע לה בול בזמן.

לא האמנתי אבל אני מאוד מאוד אדיש לסיטואציה הזאת שקרתה, אולי זה בגלל הריחוק שגרמו לנו במועדון. הריחוק מהקבוצה, מהזהות, מכל מה שהיה בעבר הפועל ב"ש, אפילו בתקופות עלובות שלנו אני לא זוכר כזה חוסר עניין בקבוצה. שחקנים שהובאו לפה בלי שום חיבור למקום, הנהלה מנותקת וקרה שהרחיקה את האוהדים וזרקה את כל החום והקרבה שהיה לקהל עם המועדון הזה. אחרי שהאדישות הזאת תעבור, יכול להיות שכבר יהיה מאוחר, אבל בכל זאת מקווה מאוד שאיכשהו דברים יסתדרו לטובתנו האוהדים, רק לטובתנו! כל השאר פשוט לא מעניינים. תזכרו משהו חשוב, לפני שאתם סוגדים למישהו כזה או אחר אי פעם במועדון ולא משנה מי הוא, הסמל של הפועל ב"ש קודם לכולם וגדול על כל אדם ספציפי וכשלא שמים לב לדברים כאלה בזמן ככה בדיוק דברים נגמרים! לא דאגנו למועדון בזמן, התעלמנו, סמכנו יותר מדי ועכשיו נשלם על זה. בתקווה לימים טובים יותר.

סמל אישי של משתמש
dh2311
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי dh2311 »

ran כתב:אהלן חבר'ה.
בטח שמתם לב שנעלמתי לתקופה מסוימת, בעיקר בגלל שכמה משתמשים פה הורידו את החשק לכתוב עם שפה דוחה והאשמות לא מובנות בעליל.

כשבאתי במשך תקופה ורשמתי לכם מדי יום שהולכים לכיוון מסוים ולא חיובי לא הקשבתם, התווכחתם, זלזלתם, הכפשתם הכל רק להגן על אלונה ולא לפתוח לרגע את העיניים.
כשאני צועק לכם מדי שבוע שהניהול של הקבוצה הולך לאבדון, שנעשים מהלכים זוועתיים מאחורי הקלעים, שיש קיצוצים בדברים הכי חשובים שיש במועדון שאפילו ברעננה יש אותם ואתם לא מאמינים לי וחושבים שזה בא מאינטרס אישי או שטויות וגיבובים שאין לי מושג מאיפה הגיעו. עכשיו קיבלתם את הבום לפנים.
בואו אני אספר לכם משהו, לא 20 מליון ולא בטיח, אלונה לא רצתה להיות פה, אלונה חיפשה את הדרך לצאת מפה, אל תתנו להחתמות של ינואר להטעות אתכם.
יש הרבה בעלי תפקידים לשעבר במועדון שנטו מפאת כבוד לא פותחים עליה את כל מה שקרה במועדון בשנתיים האחרונות, אחד מהם זה בכר.
מה ששלה שלה, היא באה השקיעה ים של כסף, נתנה לנו רגעים מטורפים שלא חלמנו ומודה לה על כל רגע כזה. אבל מה שנעשה פה בשנתיים האחרונות זה הרס מוחלט ואולי אפילו מכוון של כל חלקה טובה שהיא בנתה. הזהרתי, אמרתי לכם מדי שבוע! אני אוהד שהולך עם הקבוצה הזאת באש ובמים ובימים הכי מסריחים שלנו, אבל עיוור אני לא, בטח כשאני שומע הכל מבפנים.
שלא תטעו, גם השחקנים לא בסדר בכל הסיפור הזה אבל צר לי לאכזב אתכם שהסיפור פה הוא בכלל לא הקיצוץ הזה (לסמוך על שחקנים שלא מחוברים ולא מזוהים עם הקבוצה ושיתחשבו זה בכלל בדיחה), עצם העובדה שהיא החליטה ואמרה להם זה או זה או כלום, בלי שום מו"מ זאת בעצם ההודעה שלה על עזיבה. היא טפטפה לנו פה שנים על תרומה לקהילה, בניית מועדון לשנים הבאות וגם שאם יום אחד היא תעזוב היא תשאיר אחריה קרקע נקייה לבניה מחודשת. זה ממש לא בדרך לשם.
אתם חלוקים בין אלונה לשחקנים, מי טעה יותר ומי פחות, קשה לכם להחליט אבל העזיבה שלה ממש לא הייתה במהלך האחרון הזה, היא החליטה הרבה לפני ולכן זה דיון מיותר.

אמרתי לכם רק לפני כמה חודשים שאני רואה פה מהלכים בכיוון האלי להב, חלק ספציפי פה צחקו והכפישו, לא העלו בדעתם שיכול להיות דבר כזה, ושוב טעיתם!
כל מי שיודע שאני מדבר עליו יודע (במיוחד ההוא עם דרגת הסיכון הגבוהה), לא אזכיר שמות, רק מקווה שתלמדו מזה לעתיד, תלמדו להקשיב לאחרים שמביעים את עמדתם בצורה מכובדת ואפילו מאופקים במידע שהם שופכים לכם כאן כדי לא לגרום למועדון הזה לקרוס. אבל מה לעשות ששקרים תמיד מתגלים. אלונה חיפשה ללכת הרבה לפני, לא קל למכור קבוצת כדורגל והמצב הזה הגיע לה בול בזמן.

לא האמנתי אבל אני מאוד מאוד אדיש לסיטואציה הזאת שקרתה, אולי זה בגלל הריחוק שגרמו לנו במועדון. הריחוק מהקבוצה, מהזהות, מכל מה שהיה בעבר הפועל ב"ש, אפילו בתקופות עלובות שלנו אני לא זוכר כזה חוסר עניין בקבוצה. שחקנים שהובאו לפה בלי שום חיבור למקום, הנהלה מנותקת וקרה שהרחיקה את האוהדים וזרקה את כל החום והקרבה שהיה לקהל עם המועדון הזה. אחרי שהאדישות הזאת תעבור, יכול להיות שכבר יהיה מאוחר, אבל בכל זאת מקווה מאוד שאיכשהו דברים יסתדרו לטובתנו האוהדים, רק לטובתנו! כל השאר פשוט לא מעניינים. תזכרו משהו חשוב, לפני שאתם סוגדים למישהו כזה או אחר אי פעם במועדון ולא משנה מי הוא, הסמל של הפועל ב"ש קודם לכולם וגדול על כל אדם ספציפי וכשלא שמים לב לדברים כאלה בזמן ככה בדיוק דברים נגמרים! לא דאגנו למועדון בזמן, התעלמנו, סמכנו יותר מדי ועכשיו נשלם על זה. בתקווה לימים טובים יותר.
אני אולי אשאל שאלה של תם? אבל מה עשינו לה רע? לא הצבענו לה בבחירות?
אני רק יכול להגיד שהיא מכתימה את שמה עם כל צעד שהיא עושה

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

CrazyRed7 כתב:גם אבוקסיס סירב למתווה ויצא לחל״ת
מעז יצא מתוק.
קורצקי עם יח"צ.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

ran כתב:אהלן חבר'ה.

גם אני חטפתי כאן לא מעט.
גם אני די אדיש לסיטואציה, אולי כי צפיתי את זה בא.

חותם על כל מילה.

שלח תגובה