אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

הפועלעולה כתב: פשכצקי מחזיק את המועדון מהביצים, מקבל מסרים גם מהשחקנים וגם מאסי רחמים ישירות, אני נוטה להאמין לו והכתבות שלו מספרות סיפור שונה.
כל השחקנים (למעט צדק, העיקר רצו לתת לו בעיטה ולצאת למלחמה עם שאר הזב-לים, מדהים כמה הכל היה הפוך בניהול שלהם) סירבו למתווה ואת ההודעה הם נתנו לאלונה דרך עו"ד, משם "הפגיעה".
עוד ספין של תחזיקו אותי ועוד ספין של אלונה פגועה ובסוף זה מאבד את הטעם. אני כבר הגעתי לנקודה שאודה לה על כל התרומה ונמשיך הלאה אם זאת באמת תהיה ההחלטה שלה. כבר נמאס ואין לאף אחד במועדון עמדת כוח כי כולם עשו עבודה מחורבנת בשנתיים האחרונות.
1. חשוב לציין שקבהא, בן שהר, בן ביטון וטאהה היו הנציגים של כל השחקנים.

2. מבדיקה עם גורמים במועדון, לא התקבל שום מכתב מעו"ד של אף שחקן.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

דובר על יועץ משפטי שהשחקנים שכרו. גם וואן וגם ערוץ הספורט רשמו את זה. לא נראה לי סביר ששניהם טעו. לכל הצדדים כרגע יש אינטרס להדליף כדי להציג את הצד שלהם ולזכות בדעת הקהל.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

רוב השחקנים בארץ עושים קריירת בוגרים של 10 שנים טובות שרק בחלק השני שלהם כלומר ב 4-5 אחרונות משדרגים משמעותית את השכר. לבוא ולחתוך עונה וחצי מכל זה נראה בעייתי מאוד בעת הזאת. זה לא אקדמאים עם קריירה שנייה, השנים האלה קריטיות להם ולמשפחות שלהם. בטוח שאם הקורונה תימשך עוד כמה חודשים הם יקצצו גם בהמשך.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

yossi כתב:לא ממש מבין למה זה בעיה שכבר מנסים לתכנן פה את העונה הבאה.
מה הם בדיוק חושבים, שעוד חודשיים החיים יימשכו כרגיל?
בעלי ההון איבדו פה עשרות אם לא מאות מיליונים, לשלם מיליונים לחבורת בטלנים זה לא בראש מעייניהם כרגע.

כל הליגה מקצצת 30% ואף יותר, וזה ברור שאלה קיצוצים שיימשכו גם לעונה הבאה.
הכי גרוע שלא מפליא אותי שדווקא אצלנו מסרבים.

מאחל לחלקם הגדול לסיים בבני יהודה עם משכורת ממוצעת במשק. יותר מזה לא מעט פשוט לא שווים.
אני לרוב מאד מסכים איתך, הפעם חושב שזה קצת לא הוגן להתייחס לנושא כאל "הם מרוויחים הרבה, מה הם בוכים?"

הכל בחיים יחסי. אני עצמאי בחצי השנה האחרונה, אבל לפני כן הייתי שכיר ויש לי חברים שכירים רבים.
כולם מרוויחים הרבה ביחס לשכר הממוצע, הרוב גם מעל לחציוני.

אם מישהו היה בא אליי 5 דקות בתוך משבר ואומר לי בוא תקצץ מעכשיו ועד בכלל אפילו 10%, הייתי נעמד על הרגליים האחוריות ובועט.

בואו נרגע חברים, יש מדבר, הכלכלה העולמית תשנה את פניה וכדורגלנים הם חלק מהמשחק. אבל בואו לא נסיק בעיצומם של אירועים משמעויות הרחק קדימה.

לגיטימי לקצץ 30 ו-40 ואפילו יותר עד סוף העונה. מה יהיה בעונה הבאה? ראוי שכולם יסיקו מסקנות בקיץ.

ולגבי האלונה עוזבת. מת עליה, אבל די, נמאס.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אריק כתב:רוב השחקנים בארץ עושים קריירת בוגרים של 10 שנים טובות שרק בחלק השני שלהם כלומר ב 4-5 אחרונות משדרגים משמעותית את השכר. לבוא ולחתוך עונה וחצי מכל זה נראה בעייתי מאוד בעת הזאת. זה לא אקדמאים עם קריירה שנייה, השנים האלה קריטיות להם ולמשפחות שלהם. בטוח שאם הקורונה תימשך עוד כמה חודשים הם יקצצו גם בהמשך.
מצד שני, אסי אומר שבדקו והבינו שגם אם השחקנים יסכימו לקצץ 30 אחוז העונה ובעונה הבאה - אלונה תצטרך להביא 20 מיליון שקל מהבית.
בתכלס יש סיכוי סביר שאת העונה הבאה נפתח ללא קהל וללא ספונסרים וללא אירופה. במצב כזה ה20 מיליון האלה יתפחו עוד ועוד וזו כבר קריסה כלכלית.

גם לשחקנים יש כאן אינטרס. הם מאוד לא רוצים שיוציאו אותם לחל״ת ולהתחיל להירשם באתר ביטוח לאומי על מנת לקבל סכום מגוחך מבחינתם.
ואם המצב הנוכחי יזלוג גם לעונה הבאה, הם כבר יהיו המפסידים הגדולים. עדיף להם לסכם כבר עכשיו ולהיות ״רגועים״ עם שכר די גבוה, למרות הקיצוץ.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

מבחינתי יש פה 2 דברים;

1. זו הייתה יכולה להזדמנות לשלוח את כל הסגל הזה לעזאזל ומי שרוצה לשחק בב"ש אחרי קיצוץ מוזמן, במקרה הזה היינו יכולים לצאת מורווחים בטירוף מהמשבר הזה.

2. ברגע שאלונה הודיעה שהיא רוצה לעזוב אחרי הסירוב של השחקנים, קל לראות שהסירוב של השחקנים אין לו דבר וחצי דבר עם הרצון שלה לעזוב. זה תירוץ נטו והבלוף התגלה לחלוטין. אלונה כבר שנה וחצי פלוס לא מעוניינת במועדון הזה היא פשוט מחפשת כיוון יציאה שישמור לה על המעמד ועל ההילה.
יש לציין שאני אסיר תודה לה לחלוטין, אין פה כפיות טובה. עם זאת, מה הייתה הבעיה שלה פשוט לצאת לתקשורת לפני שנה ולהגיד "חברים מצטערת אני רוצה למכור, נתחיל תהליך מסודר של מציאת רוכש". מבחינתי הייתי רוכש לה יותר כבוד בצורה הזו.

סמל אישי של משתמש
Tal_Hbs

שליחה על ידי Tal_Hbs »

תהיו בריאים, אתם מתייחסים לאתרים מסוימים מתי שנוח לכם.
זה פורסם רק בוואן, אתר שידוע בהמצאות שלו, אסי אומר שזה לא על הפרק בכלל ואתם מתחילים לפתח ספקולציות ולהיפגע

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Tal_Hbs כתב:תהיו בריאים, אתם מתייחסים לאתרים מסוימים מתי שנוח לכם.
זה פורסם רק בוואן, אתר שידוע בהמצאות שלו, אסי אומר שזה לא על הפרק בכלל ואתם מתחילים לפתח ספקולציות ולהיפגע
לא רואה כאן הודעות של אנשים שלקחו את זה אישית, בטח ביחס "לעזיבה" הקודמת של אלונה.
בכל האתרים יש את הנוסח של "אלונה פגועה, ביזו אותה, שוקלת לעזוב". ומהצד של השחקנים יש גם נוסח קבוע. קל מאוד לראות ששני הצדדים מדליפים מה שנוח להם.
אז אופירע חיפשה סקופ והחליטה שהיא עוזבת כבר מעכשיו, בין אם אמרו לה את זה מפורשות או לא.
מה שבטוח זה שנשבר הזין מאיומים. ונשבר הזין משחקנים מטופשים עם אפס מודעות.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

Totti כתב: אני לרוב מאד מסכים איתך, הפעם חושב שזה קצת לא הוגן להתייחס לנושא כאל "הם מרוויחים הרבה, מה הם בוכים?"

הכל בחיים יחסי. אני עצמאי בחצי השנה האחרונה, אבל לפני כן הייתי שכיר ויש לי חברים שכירים רבים.

אם מישהו היה בא אליי 5 דקות בתוך משבר ואומר לי בוא תקצץ מעכשיו ועד בכלל אפילו 10%, הייתי נעמד על הרגליים האחוריות ובועט.

בואו נרגע חברים, יש מדבר, הכלכלה העולמית תשנה את פניה וכדורגלנים הם חלק מהמשחק. אבל בואו לא נסיק בעיצומם של אירועים משמעויות הרחק קדימה.

לגיטימי לקצץ 30 ו-40 ואפילו יותר עד סוף העונה. מה יהיה בעונה הבאה? ראוי שכולם יסיקו מסקנות בקיץ.

ההחלאה של אלונה אסטרטגית ונכונה מאוד.
1. הבטיחה שאם הצפי לפגיעה בעונה הבאה לא יתממש, אז הכסף יחזור לשחקנים.
2. הכי חשוב וכולם מתעלמים מזה משום מה, אם כל המצב יסתדר עד הקיץ ובעלי הקבוצות יצטרכו לספוג פגיעה רצינית בעונה הבאה (מצב המשק לדוגמא ישפיע על מחירי המנויים שיהיו חייבים לרדת, אחרת אנשים לא ירכשו, ממוצע הקהל ירד כמעט בוודאות וכו'), אז השחקנים יתפסו את המועדון בביצים עם שביתות וכו.

החלטה מאוד מאוד נכונה לסגור מעכשיו אך שנה הבאה. וכמו שכבר אמרתי, הבטיחו שבמידה והצפי לא יתממש, הכסף יחזור לשחקנים.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

אריק כתב:רוב השחקנים בארץ עושים קריירת בוגרים של 10 שנים טובות שרק בחלק השני שלהם כלומר ב 4-5 אחרונות משדרגים משמעותית את השכר. לבוא ולחתוך עונה וחצי מכל זה נראה בעייתי מאוד בעת הזאת. זה לא אקדמאים עם קריירה שנייה, השנים האלה קריטיות להם ולמשפחות שלהם. בטוח שאם הקורונה תימשך עוד כמה חודשים הם יקצצו גם בהמשך.
רובם מרוויחים עשר שנים סכומים מטורפים.
אם היית מרוויח ככה היית יכול ללמוד במקביל או אחריי הפרישה ולעבוד בעבודה טובה.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

Tal_Hbs כתב:תהיו בריאים, אתם מתייחסים לאתרים מסוימים מתי שנוח לכם.
וגם מי פירסמה את זה.
אופירע אסייג.
מילא כתב נורמלי היה מפרסם את זה אבל זאת אופירע.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

Totti כתב: אני לרוב מאד מסכים איתך, הפעם חושב שזה קצת לא הוגן להתייחס לנושא כאל "הם מרוויחים הרבה, מה הם בוכים?"

מבין, אבל לגמרי גם מבין את אלונה שמבחינתה רוצה לתכנן קדימה ולא לחכות לקיץ.
הרי מה יגידו פה אם נניח ביולי-אוגוסט יתחיל בלגן עם השחקנים שיתקע בעצם את כל ההכנות והרכש?
איזה שכונה, למה לא סגרו לפני.

היית נעמד על הרגליים האחוריות אם הייתה לך אלטרנטיבה.
הקיצוץ הזה וחמורים ממנו יחולו בכל הקבוצות בכל העולם. פה דווקא מבטיחים להם שקט כלכלי לשנה וחצי קדימה.
פגיעה בעונה הבאה תהיה גם תהיה. כל ההכנסות צפויות לקטון, שלא לדבר על ההון של בעלי הבית שהצטמק בכמה אחוזים טובים רק בחודש הנוכחי. השוק חווה קריסה מטורפת בזמן קצר מאוד שהמשמעויות יהדהדו עוד הרבה זמן, ולאף אחד אין מושג בכלל מתי הסוף.
יש סיכוי אגב שבקיץ יהיו קיצוצים חמורים יותר. זה משהו בכלל לא מופרך.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

CrazyRed7 כתב: מצד שני, אסי אומר שבדקו והבינו שגם אם השחקנים יסכימו לקצץ 30 אחוז העונה ובעונה הבאה - אלונה תצטרך להביא 20 מיליון שקל מהבית.
בתכלס יש סיכוי סביר שאת העונה הבאה נפתח ללא קהל וללא ספונסרים וללא אירופה. במצב כזה ה20 מיליון האלה יתפחו עוד ועוד וזו כבר קריסה כלכלית.

גם לשחקנים יש כאן אינטרס. הם מאוד לא רוצים שיוציאו אותם לחל״ת ולהתחיל להירשם באתר ביטוח לאומי על מנת לקבל סכום מגוחך מבחינתם.
ואם המצב הנוכחי יזלוג גם לעונה הבאה, הם כבר יהיו המפסידים הגדולים. עדיף להם לסכם כבר עכשיו ולהיות ״רגועים״ עם שכר די גבוה, למרות הקיצוץ.
בוא אחדש לך משהו, אסי לא נביא, אלונה לא נביאה ובטח גם לא היועצים הפיננסיים שלהם. אם פתאום עוד חודש או חודשים הכל ייגמר והחיים יחזרו למסלולם? למה סתם לוותר על כסף של השנה הבאה. יש בקבוצה מספיק שחקנים הוגנים כדי לפתוח את הנושא מחדש עוד חודשיים שלושה שדברים יתבהרו יותר.
מצד שני זה גם בסדר מצידה של אלונה להגיד נמאס לי ומיציתי, לא צריך משבר קורונה בשביל זה. מתנצל אבל נראה שהקורונה היא רק תירוץ. מי שקצת מחובר למה שקורה בעולם וקצת מחובר לאיך בנוי תקציב של קבוצה, מבין שבנקודת זמן הנוכחית יש המון אי ודאות ולא מקבלים החלטות הרות גורל ברגעים כאלה. אגב, אלונה נפגעת אולי הכי מעט מכולם כי כל האצטדיון כמעט פרט לקהל חוץ מכור מזמן והכסף כבר בכיס, אין לה הוצאית שיטור וסדרנים, מלונות, ארוחות וכו'. איח יותר מדי כספים שהיו אמורים להיכנס ועכשיו התבטלו.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אריק כתב:
בוא אחדש לך משהו, אסי לא נביא, אלונה לא נביאה ובטח גם לא היועצים הפיננסיים שלהם. אם פתאום עוד חודש או חודשים הכל ייגמר והחיים יחזרו למסלולם? למה סתם לוותר על כסף של השנה הבאה. יש בקבוצה מספיק שחקנים הוגנים כדי לפתוח את הנושא מחדש עוד חודשיים שלושה שדברים יתבהרו יותר.
מצד שני זה גם בסדר מצידה של אלונה להגיד נמאס לי ומיציתי, לא צריך משבר קורונה בשביל זה. מתנצל אבל נראה שהקורונה היא רק תירוץ. מי שקצת מחובר למה שקורה בעולם וקצת מחובר לאיך בנוי תקציב של קבוצה, מבין שבנקודת זמן הנוכחית יש המון אי ודאות ולא מקבלים החלטות הרות גורל ברגעים כאלה. אגב, אלונה נפגעת אולי הכי מעט מכולם כי כל האצטדיון כמעט פרט לקהל חוץ מכור מזמן והכסף כבר בכיס, אין לה הוצאית שיטור וסדרנים, מלונות, ארוחות וכו'. איח יותר מדי כספים שהיו אמורים להיכנס ועכשיו התבטלו.
מזאת אומרת?כרגע מתייחסים למצב הנוכחי. זה דבר שצריך להיערך אליו ולא לחשוב על מה עושים בדקה ה90.
הרי אם ביוני נניח נחזור לשגרה, הובהר לשחקנים שהקיצוץ מבוטל.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אריק כתב:
גם אם מחר בבוקר הכל חוזר לקדמותו, תהיה פגיעה בתקציבים של העונה הבאה.
לא אני אומר את זה, אנשים שמבינים הרבה יותר.
ונניח שכן, כבר אמרו פה שבמקרה כזה חוזרים לחוזים המקוריים, אז מה בדיוק הבעיה?

לי זה נראה שיש פה כמה שרק מחפשים דרכים להצדיק שאלונה לא רוצה להיות פה יותר. לפעמים זה אפילו נראה שממש רוצים שזה יקרה.
יכולים לחשוב שיהיה טוב יותר, אישית טוב לי ככה כרגע שמקום 4 זה כישלון ענקי.
בטח בעת משבר כלכלי עולמי. אין הרבה פראיירים שיבואו לזרוק על הכדורזבל הישראלי עשרות מיליונים במשך שנים.

שלח תגובה