אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי אריק »

CrazyRed7 כתב: אפשר להוציא את השחקנים לחל״ת גם ללא אישורם.
אשמח שתדייק אותי ויותר מכך אשמח שתפנה אותי לחוק. מעניין למה את שיר צדק לא שלחו לחל"ת ואת כל אלה שנמצאים תחת חוזה ורוצים להיפטר מהם. פתאום עם הקורונה כולם נהיו עו"ד לדיני עבודה ומוצאים פתרונות קלים.
חל"ת הוא לא פתרון קסם של מעסיק להיפטר מחוזים של עובדים, זה מכשיר שבעיקר העובדים משתמשים בו בעת הצורך ומקבלים אישור מעביד. החוזה של השחקנים גובר על הכל, ברור שבתי המשפט יופצצו בדיוני קורונה ומה שייפסק שם יהיה המצפן של כולם.

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

אריק כתב:
אשמח שתדייק אותי ויותר מכך אשמח שתפנה אותי לחוק. מעניין למה את שיר צדק לא שלחו לחל"ת ואת כל אלה שנמצאים תחת חוזה ורוצים להיפטר מהם. פתאום עם הקורונה כולם נהיו עו"ד לדיני עבודה ומוצאים פתרונות קלים.
חל"ת הוא לא פתרון קסם של מעסיק להיפטר מחוזים של עובדים, זה מכשיר שבעיקר העובדים משתמשים בו בעת הצורך ומקבלים אישור מעביד. החוזה של השחקנים גובר על הכל, ברור שבתי המשפט יופצצו בדיוני קורונה ומה שייפסק שם יהיה המצפן של כולם.
עם הניסיון שלך נושא אני מאמין האמת כנראה איתך...
בכל אופן יואב כץ וג'קי השתמשו אז מזה אומר?

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

RedHell כתב: עם הניסיון שלך נושא אני מאמין האמת כנראה איתך...
בכל אופן יואב כץ וג'קי השתמשו אז מזה אומר?
האמת אחי שאני לא מהתחום המשפטי רק חי קצת כמו רובנו את שוק העבודה. למה אחרים עושים את זה? מניח שהעובדה שהמדינה מאפשרת לעובדים בחל"ת לחתום אבטלה באופן אוטומטי מצמצמת את עלות המעביד ומעבירה חלק ממנו למדינה, מקסימום העובד יתבע וישלימו לו, בינתיים המדינה עוזרת למעסיק. מעבר לכך מה שרוב החבר'ה לא מבינים שיש עשרות שחקנים בליגת העל שהמשכורת שלהם לא יותר מ 10אלפים ש"ח בחודש ועוד הרבה שגם מרוויחים סכומים מצחיקים, לא כולם בן שהר וויטור. במקרה של קבוצות הצמרת זה די בדיחה להוציא לחל"ת כי החסכון למעביד הוא קטן מאוד.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

אריק כתב:שימו עצמכם במקום השחקנים וכעובדים שכירים במקום עבודה רגיל ואז תשפטו אותם.
לגיטימי שכולם ייכנסו מתחת לאלונקה במצב הקיים, אבל למה להטיל גזרות גם על כל העונה הבאה?
גם טובי המומחים וגאוני הדור לא באמת יודעים מה יהיה עונה הבאה. חושב שהגישה של השחקנים
לקצץ עכשיו ועל העונה הבאה לדבר בהמשך, היא בהחלט לגיטימית.
זה.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

Totti כתב: נשבר מאיומי העזיבה שלה בכל הזדמנות.
וגם זה!

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אני באמת מציע שלא נהיה חד משמעיים בעניין.
לא קראנו את ההסכם ואנחנו יודעים עליו רק מכלי התקשורת ולכן אין כרגע מה להסיק מסקנות ולתת אמירות לא מציאותיות.
נכון,גם אני לא אוהב את עניין האולטימטום אבל אלונה ואלי אלה לא אנשים טיפשים כנראה שבאמת עשו שיעורי בית והלכו על התרחיש הקיצון.
ולגבי ה"היינו לפני נהיה אחרי" נכון היינו לפני... בעיקר בדיחה של הליגה ואחרי אני לא רואה בן אדם רציני שייקח אותנו לאור המשבר ההזוי הזה שפגע בכל המשק ולא פסח על אף אחד אז לכן בוא גם נירגע וניתן כבוד.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

רק לי מרגיש בריוני כל המהלך הזה?
מה זה או שתקצצו או שאני עוזבת? למה הבעלים של סלקום או סופרסל אומר לעובדים או שתקצצו או שאני עוזב?
בכל הסכם יש שתי צדדים אחד שנותן ואחד שמקבל השחקנים לא קיבלו את החוזים משום מקום - היא גם חתומה על ההסכם הזה. חתמת על חוזה - תכבדי, ואין קשר לכמה השחקנים מרווחים.
המשק נקלע למצב מטורף, ויש לזה השלכות כלכליות אבל יש מלא צעדים שאפשר לעשות למשל הנה כמה:
א. שחקנים קצצו קצת.
ב. שנה הבאה תקציב מינימום.
ג. אוהדים יקרים - השתתפו נא, שכל אחד יתן כמה שיוכל (קהילה לא?)
ד. מדינה,עיריה - תנו קצת
ה. היא לא בדיוק רעבה ללחם, וידעה בדיוק למה היא נכנסת - מה שאומר שגם היא תספוג

אבל לאיים לעזוב? למכור את הקבוצה? לשרוף את המועדון כי לא התיישרו לצד שלה במו״מ? מה זה פה גנון?

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

היא תספוג בכל מקרה. כ-20 מיליון שקל היא תביא מהבית גם אם השחקנים יסכימו לקיצוץ שהציעה.
ומה היא שונה מכל שאר בעלי הקבוצות בארץ ובעולם?יש משבר חמור בעולם, אנשים נשארו בלי עבודות ונשלחו לביטוח לאומי לקבל אבטלה.
השחקנים לא מתאמנים ולא משחקים ובכלל שיסתכלו קצת מה קורה לאנשים בארץ ובעולם שאיבדו את פרנסתם, שגם כך לא הייתה גדולה, עד להודעה חדשה ויבינו שלקבל ״רק״ 70% מובטחים ב15 החודשים הקרובים(עם אופציה לביטול ברגע שהכל נגמר) זה בעצם רשת ביטחון כלכלי להם ולמשפחה שלהם שמעטים מאוד מקבלים על ישיבה בבית.

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

CrazyRed7 כתב:היא תספוג בכל מקרה. כ-20 מיליון שקל היא תביא מהבית גם אם השחקנים יסכימו לקיצוץ שהציעה.
ומה היא שונה מכל שאר בעלי הקבוצות בארץ ובעולם?יש משבר חמור בעולם, אנשים נשארו בלי עבודות ונשלחו לביטוח לאומי לקבל אבטלה.
השחקנים לא מתאמנים ולא משחקים ובכלל שיסתכלו קצת מה קורה לאנשים בארץ ובעולם שאיבדו את פרנסתם, שגם כך לא הייתה גדולה, עד להודעה חדשה ויבינו שלקבל ״רק״ 70% מובטחים ב15 החודשים הקרובים(עם אופציה לביטול ברגע שהכל נגמר) זה בעצם רשת ביטחון כלכלי להם ולמשפחה שלהם שמעטים מאוד מקבלים על ישיבה בבית.
אחלה, והבקשה לקיצוץ לגיטימית. וגם לגיטימי שהם יגידו שהם לא מוכנים. זה משא ומתן כל צד מנסה למקסם את הפויזצייה שלו. בסוף לה אין פרנסה בלעדיהם בדיוק כמו שלהם אין פרנסה בלעדיה.
לעזוב? לפוצץ? ככה מתנהל משר ומתן? ככה מנהלים עסקים?
יש מליוני בעלים של קבוצות בעולם ולא מעט מהם עם חוזים קצת יותר גדולים משל אלונה עם אותה בעיה. אני בטוח שהם יושבים עם השחקנים ומבינים מה אפשר לעשות לא רצים לתקשורת ומפוצצים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

Totti כתב: אני לרוב מאד מסכים איתך, הפעם חושב שזה קצת לא הוגן להתייחס לנושא כאל "הם מרוויחים הרבה, מה הם בוכים?"

הכל בחיים יחסי. אני עצמאי בחצי השנה האחרונה, אבל לפני כן הייתי שכיר ויש לי חברים שכירים רבים.
כולם מרוויחים הרבה ביחס לשכר הממוצע, הרוב גם מעל לחציוני.

אם מישהו היה בא אליי 5 דקות בתוך משבר ואומר לי בוא תקצץ מעכשיו ועד בכלל אפילו 10%, הייתי נעמד על הרגליים האחוריות ובועט.

בואו נרגע חברים, יש מדבר, הכלכלה העולמית תשנה את פניה וכדורגלנים הם חלק מהמשחק. אבל בואו לא נסיק בעיצומם של אירועים משמעויות הרחק קדימה.

לגיטימי לקצץ 30 ו-40 ואפילו יותר עד סוף העונה. מה יהיה בעונה הבאה? ראוי שכולם יסיקו מסקנות בקיץ.

ולגבי האלונה עוזבת. מת עליה, אבל די, נמאס.
אני חייב להוסיף משהו אחד שהשחקנים חייבים לקחת בחשבון ועו"ד חכם יגיד להם; כשהמשבר יגמר יהיו 200 תיקים ביום בבית הדין לעבודה ויהיו תקדימים בודאות.

האפשרות שהמדינה ובית המשפט יכילו סעיפים של כוח עליון על חוזים ותשלומים גבוהים ויכירו במצוקת בעלי העסקים היא מניה חמה והייתי מהמר עליה בכיף.

מישהו שמרוויח 300 אלף דולר יהיה מהאחרונים שיחוסו עליו ובחסות תקנות וצווים מיוחדים הם עוד יצאו עם 50% שכר עד הודעה חדשה.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

אין בכלל ספק שהשחקנים צריכים להתפשר מי בכלל יסתכל עליהם עוד שנה שנתיים וייתן להם לא חוזה,חצי חוזה ממה שהם קיבלו כאן.
לדעתי 2 הצדדים עובדים לא חכם,אלונה לא יכולה לתת אולטימטום זה מו"מ על תנאי שכר לא על קניית נדל"ן בתל אביב קצת רגישות לא תזיק.
השחקנים צריכים להיפטר מכל עורכי הדין והקשקושים ולבוא אליה נקיים,עורכי דין רק עושים את זה גרוע יותר.
לשבת בניחותא על ההצעה שקיבלו,לתת את ההערות שלהם ולהגיע להסכמות.
בואו.. גם אלונה יש בה הרבה אגו שלא נתבלבל,צריך להיפטר מהמתווכים.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

במועדון צריכים לזכור שאחרי כל המשבר גם צריכים לחזור ולשחק כדורגל. תפקיד המועדון גם לשמור על כבודם של השחקנים ולעצור את כל העליהום הנוראי שיש עליהם ברשתות כאילו הם פושעי מלחמה. לא יודע למה אבל יש לי תחושה שאם היינו יוצאים למשבר שאנחנו מקום ראשון אז לא היו באים לשחקנים באף דרישה, בטח לא בשלב הזה. מעניין איך הקהל היה מגיב אם אליניב היה הקפטן שעומד מול אלונה ואומר שלא מוכן לקצץ עונה וחצי קדימה. שזה בן שהר ובן ביטון קל לכולם להשתלח בהם ולקשור גם את היכולת שלהם לכל הסיפור. מעניין מה עושים ואיך נוהגים במכבי ת"א ומכבי חיפה. בסוף זה ייגמר ונחזור לקבוצה שהקהל שונא את השחקנים ובעלים שמחפשת לברוח, מי ירצה לבוא לפה? תפקיד הקהל כרגע להרגיע את הכל וגם להבין את השחקנים או לפחות לשמוע אותם.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אריק כתב:במועדון צריכים לזכור שאחרי כל המשבר גם צריכים לחזור ולשחק כדורגל. תפקיד המועדון גם לשמור על כבודם של השחקנים ולעצור את כל העליהום הנוראי שיש עליהם ברשתות כאילו הם פושעי מלחמה. לא יודע למה אבל יש לי תחושה שאם היינו יוצאים למשבר שאנחנו מקום ראשון אז לא היו באים לשחקנים באף דרישה, בטח לא בשלב הזה. מעניין איך הקהל היה מגיב אם אליניב היה הקפטן שעומד מול אלונה ואומר שלא מוכן לקצץ עונה וחצי קדימה. שזה בן שהר ובן ביטון קל לכולם להשתלח בהם ולקשור גם את היכולת שלהם לכל הסיפור. מעניין מה עושים ואיך נוהגים במכבי ת"א ומכבי חיפה. בסוף זה ייגמר ונחזור לקבוצה שהקהל שונא את השחקנים ובעלים שמחפשת לברוח, מי ירצה לבוא לפה? תפקיד הקהל כרגע להרגיע את הכל וגם להבין את השחקנים או לפחות לשמוע אותם.
ינהגו בחיפה ובתל אביב באופן דומה, תהיה רגוע.

התחלת מלהציג דעות לגיטימיות שהזדהתי איתן ולאט לאט אתה לוקח את זה למקומות פרסונליים מידי. הברקתים אנשי עסקים ויעקב שחר ומיצ(שאיבד מיליארדים על פי הדיווחים) לא פילנתרופים.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

Totti כתב: ינהגו בחיפה ובתל אביב באופן דומה, תהיה רגוע.

התחלת מלהציג דעות לגיטימיות שהזדהתי איתן ולאט לאט אתה לוקח את זה למקומות פרסונליים מידי. הברקתים אנשי עסקים ויעקב שחר ומיצ(שאיבד מיליארדים על פי הדיווחים) לא פילנתרופים.
פרסונלי? משתדל לזכור לה רק את הטוב והלוואי שתישאר עוד 50 שנה. חושב שהמהלך פזיז מאוד בלשון המעטה. ותרשה לי לחדש לך, כדורגל בישראל, ובטח בקבוצות הצמרת הוא הרבה יותר קרוב לפילנתרופיה מאשר לעסק.

סמל אישי של משתמש
bs war

שליחה על ידי bs war »

rkuka כתב: אחלה, והבקשה לקיצוץ לגיטימית. וגם לגיטימי שהם יגידו שהם לא מוכנים. זה משא ומתן כל צד מנסה למקסם את הפויזצייה שלו. בסוף לה אין פרנסה בלעדיהם בדיוק כמו שלהם אין פרנסה בלעדיה.
בוא נדייק, להם אין פרנסה בלעדיה ולה אין פרנסה איתם או בלעדיהם.
אלונה לא מתפרנסת מהפועל ב"ש.

שלח תגובה