אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ReDo

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי ReDo »

yossi כתב: מודה שאני אובר לטובת אלונה בסיטואציות השונות, אבל פה יש בי מקום שלגמרי מבין אותה.
מול השחקנים הוותיקים ביותר היא הסבירה את המצב, וקיבלה סירוב מוחלט ופנייה לעו"ד.
לצאת למלחמות מול כל הסגל זה כנראה אובר. ולאנשים מסוגה וממעמדה יש כבוד ואגו. זה ברור.

כתבתי כבר אז ששחקנים זה עם מטומטם ומנותק מהמציאות.
נראה מי ישלם לבן ביטון שכבר שנתיים מסריח את הדשא, או טאהא שרץ כמו תרנגול בלי מוח את הסכומים שהרוויחו כאן. כמוהם יש עוד רבים בסגל הזה.
צריך להיות ממש עיוור כדי להתעלם מהסיטואציה שנוצרה ולחשוב שבקיץ הכל יחזור לקדמותו. וגם אם זה היה קורה, היה להם רשת ביטחון שהכל יחזור בשכר.
הם לקחו הימור שכשל, מחזיק אצבעות שיאכלו אותה. וכמה שיפגעו יותר, יותר טוב. זה פשוט מגיע להם.
מה קשורה יכולת מקצועית?
קיצוץ של 30% לשנה וחצי זה לא משהו שצריך לדון עליו ויכול לקחת קצת זמן שכולם יתרצו? זה משהו שמנחיתים על בן אדם ואומרים לו קח ולך?
מי שפוצץ פה את הכל זו אלונה לא השחקנים.

סמל אישי של משתמש
אריק
Title: קרייזי-רד
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

עם כל הכבוד לשחקנים, נותנים להם משקל יותר מדי גדול בכל הסיפור הזה.
מפעל חיים בסדר גודל שאלונה יצרה כאן לא אמור להיות מושפע ממרוואן קבהא או בן ביטון
שלא מוכנים לוותר על 50 או 100 אלף דולר. אלונה לא הגיעה לבאר שבע בשביל יחיאל צגאי
או מיקי עטיה, היא באה כחזון להרים ולהשפיע על עיר ענקית ואזור שלם. כיוון שהשחקנים לא היו
הסיבה שהיא באה הם גם כנראה לא הסיבה שהיא עוזבת.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

yossi כתב: מודה שאני אובר לטובת אלונה בסיטואציות השונות, אבל פה יש בי מקום שלגמרי מבין אותה.
מול השחקנים הוותיקים ביותר היא הסבירה את המצב, וקיבלה סירוב מוחלט ופנייה לעו"ד.
לצאת למלחמות מול כל הסגל זה כנראה אובר. ולאנשים מסוגה וממעמדה יש כבוד ואגו. זה ברור.

כתבתי כבר אז ששחקנים זה עם מטומטם ומנותק מהמציאות.
נראה מי ישלם לבן ביטון שכבר שנתיים מסריח את הדשא, או טאהא שרץ כמו תרנגול בלי מוח את הסכומים שהרוויחו כאן. כמוהם יש עוד רבים בסגל הזה.
צריך להיות ממש עיוור כדי להתעלם מהסיטואציה שנוצרה ולחשוב שבקיץ הכל יחזור לקדמותו. וגם אם זה היה קורה, היה להם רשת ביטחון שהכל יחזור בשכר.
הם לקחו הימור שכשל, מחזיק אצבעות שיאכלו אותה. וכמה שיפגעו יותר, יותר טוב. זה פשוט מגיע להם.
היא לא קיבלה סירוב מוחלט.
השחקנים הסכימו לצעדים דומים לאלו שמבוצעים בקבוצות אחרות בכפוף להמשך הידברות.
מכאן ועד פירוק המועדון המרחק עצום.
הדיסוננס שבין תכניות ארוכות טווח והשקעות של עשרות מיליונים מדי עונה לבין סגירת השיבר והמתת חורבן על מפעל חיים לא מסתדר עם השכל הישר.
תוך יום וחצי כבר נעשו כל הצעדים והועברו הזכויות למפרק עתידי. התנהלות של מאפיה.
היא חיכתה לתשובה של השחקנים כמו שבגץ חיכה לתשובה של אדלשטיין.

מבחינתי הכל ספינים. יועצי התדמית של אלונה אף פעם לא אכזבו.
השחקנים נזרקו מתחת לגלגלים וכל האש מופנית אליהם (מגיע להם), אבל רוב הקהל מפספס מה באמת קרה פה.
בכל סנריו שבו המצב הנוכחי נמשך (יש עוד כמה אחרים) היא האשמה הבלעדית.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

"עוד מעט זה הכל ייגמר
ואני מבקש אם אפשר
שבבוקר אחרי שתלכי
לא נהיה שוב אותו הדבר"

ואוו, אי אפשר שלא להזיל
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

הפועלעולה כתב:לא מזיל דמעה על אף אחד מהצוות הניהולי ומקצועי שיעזוב. גם אסי.
כמו שאמרתי, כולם היו שותפים לקטסטרופה של השנתיים האחרונות.
שוב מזכיר שבמאי 2018 היינו על גג העולם. מדהים באיזו מהירות ויעילות הם הצליחו לחרב את כל מה שהם בנו.

אם נגלה סבלנות בחיפוש רוכש, אני בטוח שבסופו של דבר נמצא בן אדם ראוי ומתאים. גם אם זה אומר לפתוח את העונה בתקציב של 25-35 מיליון.
אני מאחל לכל מועדון בארץ להיות קטסטרופה כמונו.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Red Tiger כתב:טוב אחרי שהתעוררתי היום התחלתי לעכל.
ואני עדיין לא מצליח להבין איך אדם בכזה קור רוח לוקח מפעל חיים שלם שבנה בעשר אצבעות וזורק אותו לפח כמו נייר משומש.
איך אדם שמתיימר לדבר על ערכים,אהבה,נתינה וכבוד משאיר ככה מועדון שהוא בנה! לדמם למוות.
איך אדם שיצר כאן דור חדש של אוהדים שעיר שלמה מעריצה את האדמה שהיא דורכת עליה שם עליה כזה קצוץ עם קרח בורידים ואומרת לכולם "יאללה סיימתי ביי".
קשה לי להשתחרר מהעובדה ואולי אני קצת פרנואיד שזה עונש על הבחירות.
כי גם אם אני מנסה לחשוב הכי חזק אני לא מוצא הגיון למה מענישים אותי?
אותו אחד שרץ עם הקבוצה הזאת לכל מגרש בארץ,קונה מנוי במחיר הכי יקר בארץ ובאהבה גם עושה את זה,כל משחק בית נוסע 250 ק"מ הלוך חזור,למה אותי מענישים?
כי ככה זה כל הבעלים האלה,זה לא משנה אם קוראים לו גאידמאק,יאמר או אלונה שמגיעה בשם הציונות.
שזה נגמר להם הם שולחים אותך לאלף עזאזל בקור רוח של ולדימיר פוטין ביום בינוני.
כולם קשקשנים כולם,הם עשו את הסיבוב שלהם ואתה נשארת עכשיו שבור לב,אובד עצות חושב על המחר ומה יהיה על אהובתך שהולכת כנראה להתרסקות בטווח הקצר ואלוהים יודע מה יהיה בטווח הארוך.
14 שנים של אכזבות,שמחות של שותפות הדדית לא כתובה מסתיימת בהודעה באינסטגרם.
אשכרה אני מרגיש כמו ילד שהשאירו אותו במרכז חוסים ואמרו לו שיהיה לך בהצלחה.
ומה הלאה? אין כאן כלום.
כולם יברחו וינטשו את הספינה,אין שחקני נוער,אין בסיס ואנחנו כרגיל נאכל שוב את החרא שהיינו אוכלים עד לני 12 שנים.
וואלה שיהיה לנו בהצלחה לא רואה שום דבר טוב שהולך לצאת מהעניין הזה ואלונה זאת האכזבה הכי גדולה שלי בטח כאחד ששכב בשבילה כאן בפורום הזה על הגדר,השתמשה וזרקה.
סיכמת יפה
אלונה אכזבה ענקית
אגב גם כשדובר על עזיבה קיווינו שאלונה תעביר אותנו לידיים נאמנות אבל בפועל היא זרקה אותנו לכלבים מבלי למצמץ ברגעים הכי קשים.
נטשה ספינה טובעת

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

שיש כתב: סיכמת יפה
אלונה אכזבה ענקית
אגב גם כשדובר על עזיבה קיווינו שאלונה תעביר אותנו לידיים נאמנות אבל בפועל היא זרקה אותנו לכלבים מבלי למצמץ ברגעים הכי קשים.
נטשה ספינה טובעת
הספינה ממש לא היתה טובעת. הייתי אומר שהוציאה את הפקק בקרקעית ונטשה

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

סלחו לי שאני קצת יותר אגרסיבי בתגובה, ואני חושב שאני רואה עוד כמה כמוני פה.
מה שנעשה פה זה קצת מעשה נבלה עם ספין מסריח על הגב של השחקנים. השחקנים הם שכירי חרב, משחקים היום פה מחר שם אין נאמנות! הקרירה שלהם קצרה והם מנסים למקסם. ניהול משא ומתן הוא לגיטימי(!!) לחלוטין ועובדה זה קורה גם בקבוצות אחרות. להוציא אותם כרשעים בסיפור זה ליפול לספין זול ומסריח!!
אלונה מיצתה את הצעצוע. היא עברה לצעצוע הבא (פוליטיקה) וכמו כל צעצוע ישן התבאסה לחזור אילו כשלא הייתה ברירה - שזה אגב לגיטימי לחלוטין.
אבל הדרך... אוי הדרך! להשאיר את הקבוצה במצב הזה בתקופה הזאת, לזרוק הכל על השחקנים בגלל כמה אלפי דולרים, לשרוף את המועדון כי נמאס?
בסוף זה פרנסה של אנשים,יש פה אוהדים, קהילה - לאן נעלמו כל המילים היפות האלה?
רוצה ללכת סבבה, תני שנה תעבירי את המועדון את התהליך תמצאי רוכש ותעבירי הלאה. הדרך שבה זה נעשה מכתימה את כל ה14 שנים כאן זאת יריקה אמיתית בפרצוף של הקהל והאוהדים.
ֿמה שווה כל האליפויות האלה והמילים היפות אם המועדון ילך עכשיו לפירוק ונהפוך להפועל פתח תקוה?

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

אייל ארד, האיש והספינים מתקופת עזורי חזר לעבוד צמוד עם אלונה, וזה אומר הכל.

ועדין, לפי השמועות שני שחקנים ישראלים, מהותיקים בקבוצה שלנו, היו אלה שסחפו אחריהם את השחקנים (הראשון סחף את השני ולאחר מכן את יתר השחקנים) וגם פגעו באלונה באופן אישי בפגישה שהייתה בבית שלהם.
אם אלונה לא תחזור, יכול רק להבטיח לאותם צמד, שאני עוד הגנתי עליהם כאן לא מעט בשנתיים האחרונות, שלא נניח להם לשנייה עד שיעזבו את המועדון, כל משחק נזכיר להם מה אנחנו חושבים על ההתנהלות שלהם מול אלונה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

Sir Alex Ferguson כתב:אייל ארד, האיש והספינים מתקופת עזורי חזר לעבוד צמוד עם אלונה, וזה אומר הכל.

ועדין, לפי השמועות שני שחקנים ישראלים, מהותיקים בקבוצה שלנו, היו אלה שסחפו אחריהם את השחקנים (הראשון סחף את השני ולאחר מכן את יתר השחקנים) וגם פגעו באלונה באופן אישי בפגישה שהייתה בבית שלהם.
אם אלונה לא תחזור, יכול רק להבטיח לאותם צמד, שאני עוד הגנתי עליהם כאן לא מעט בשנתיים האחרונות, שלא נניח להם לשנייה עד שיעזבו את המועדון, כל משחק נזכיר להם מה אנחנו חושבים על ההתנהלות שלהם מול אלונה.
אז בגלל שני שחקנים זורקים הכל? יורקים לאלפים בפרצוף? מפרקים הכל ?
חלאס

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

Sir Alex Ferguson כתב:אייל ארד, האיש והספינים מתקופת עזורי חזר לעבוד צמוד עם אלונה, וזה אומר הכל.

עזוב , כל דיבור על השחקנים זה ליפול לספין, ידעו שתכעס והציעו לך קורבן ליפול עליו.
אני מציע לך לכוון את הכעס למקום הנכון.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

האכזבה מאלונה, הכעס גם על השחקנים.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

אם זה היה רק שני שחקנים היא הייתה נוקמת בדיוק בשניים האלה כמו שהיא הייתה אוהבת לנקום במי שלא אומר לה אמן .
תמונה

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

הראל כתב:אם זה היה רק שני שחקנים היא הייתה נוקמת בדיוק בשניים האלה כמו שהיא הייתה אוהבת לנקום במי שלא אומר לה אמן .
אז כנראה שהיא נוקמת בעיר שלמה שלא אמרה לה אמן ולא בחרה בה....

סמל אישי של משתמש
rkuka

שליחה על ידי rkuka »

Sir Alex Ferguson כתב:האכזבה מאלונה, הכעס גם על השחקנים.
על מה בדיוק?
למה שלכמה פורטוגלים שנמצאים כאן לרגע יהיה אכפת מהמועדון שלנו לטווח הרחוק? הם שכירי חרב וילכו למי שיציע להם כמה שיותר.
ובוא לא נהיה תמימים, רק לא מזמן היה פה מסדר מנודים של שחקנים שרצו להעיף מהקבוצה - אז למועדון מותר ולשחקנים אסור?
נערך לאחרונה על ידי rkuka ב 30 מרץ 2020, 20:31, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה