אלונהVsהשחקנים

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
RedHell
Title: קרייזי-רד

Re: אלונהVsהשחקנים

שליחה על ידי RedHell »

סתם שאלה, מה הבעיה להוציא את כולם לחל"ת?(ישראלים כי זרים לא אפשרי)...
מאמין שזה קלף מיקוח הרבה יותר פשוט בשבילה מאשר ה"תחזיקו אותי" הזה שבפועל אף אחד לא קונה.

שחקנים שיעברו להרוויח רק 10-12k נטו יקבלו חום ויבהלו הרבה יותר, מה גם שלא ישאר להם שום קלף מיקוח מה הם כבר יוכלו לעשות? לחתום בקבוצות אחרות? בבקשה הם מוזמנים, יעשו לנו רק טובה הגמורים האלה.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

כי תדמית זה הדבר הכי חשוב לאלונה בשנתיים האחרונות.
תעדיף לדבוק בקו של "פגעו בי" מאשר לעשות מעשה שעלול לגרור ביקורת מהתקשורת.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

למה כל הזמן אחרי "התחזיקו אותי" ישר מביאים את זינו להתראיין?
מה הקטע?

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

Red Tiger כתב:למה כל הזמן אחרי "התחזיקו אותי" ישר מביאים את זינו להתראיין?
מה הקטע?
ולנצח יראיינו את שלום אביטן לחוות דעה של מומחה על הנעשה בבאר שבע.
למה? כי הם לא מכירים משהו אחר. מבחינתם באר שבע זה זינו העסקן ושלום אביטן הערסוואת.
למה לראיין בן אדם נעים כמו סתיו אלימלך אם אפשר להמשיך לטפח נראטיב.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

yossi כתב: גם אם מחר בבוקר הכל חוזר לקדמותו, תהיה פגיעה בתקציבים של העונה הבאה.
לא אני אומר את זה, אנשים שמבינים הרבה יותר.
ונניח שכן, כבר אמרו פה שבמקרה כזה חוזרים לחוזים המקוריים, אז מה בדיוק הבעיה?

לי זה נראה שיש פה כמה שרק מחפשים דרכים להצדיק שאלונה לא רוצה להיות פה יותר. לפעמים זה אפילו נראה שממש רוצים שזה יקרה.
יכולים לחשוב שיהיה טוב יותר, אישית טוב לי ככה כרגע שמקום 4 זה כישלון ענקי.
בטח בעת משבר כלכלי עולמי. אין הרבה פראיירים שיבואו לזרוק על הכדור*** הישראלי עשרות מיליונים במשך שנים.
אף אחד לא רוצה שתלך אבל לנופף לנו בזה בכל הזדמנות כבר מתחיל לערער את מה שהיא מכנה מפעל חיים. הגיע הזמן שאחרי 13 שנה היא תלמד לנהל משבר ולהבין שיש גם צד שני. אני מרגיש שהיא מנצלת את חולשת הקהל והחרדה שלו לקיום המועדון ככלי נגד השחקנים וזה לא במקום. פתאום היא נהייתה מומחית קורונה שיודעת בדיוק מתי תיגמר ומה הנזק הכלכלי שנתיים קדימה. משבר כזה מנהלים תוך כדי תנועה וביחד עם כל עובדי המועדון. בינתיים לא ראיתי כמעט אף עסק/ארגון שמחשיב עצמו רציני גוזר גזירות שנה וחצי קדימה, חוץ מלנצל את המשבר כדי לחתוך אני לא יכול לחשוב על משהו אחר, מתנצל.אם היא באמת רוצה להיות פה, שתיקח אויר ותנהל את המשבר ביחד עם השחקנים לאורך כל התקופה.

סמל אישי של משתמש
אריק
יצירת קשר:

שליחה על ידי אריק »

RedHell כתב:סתם שאלה, מה הבעיה להוציא את כולם לחל"ת?(ישראלים כי זרים לא אפשרי)...
מאמין שזה קלף מיקוח הרבה יותר פשוט בשבילה מאשר ה"תחזיקו אותי" הזה שבפועל אף אחד לא קונה.

שחקנים שיעברו להרוויח רק 10-12k נטו יקבלו חום ויבהלו הרבה יותר, מה גם שלא ישאר להם שום קלף מיקוח מה הם כבר יוכלו לעשות? לחתום בקבוצות אחרות? בבקשה הם מוזמנים, יעשו לנו רק טובה הגמורים האלה.
הפתרון הזה יכול להיות פתרון לכל שחקן שלא מוכן לקצץ או להאריך חוזה...
חל"ת חייב להיות בהסכמת שני הצדדים.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אריק כתב:
המשפט האחרון לא נכון.
הבעיה עם חל"ת זה שאז השחקן יכול לחץום למחרת במקום אחר.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

אריק כתב:
אפשר להוציא את השחקנים לחל״ת גם ללא אישורם.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

izguy83 כתב: המשפט האחרון לא נכון.
״בעיה״?בטוח?
את רובם אף קבוצה לא תיקח אפילו לא ב50 אחוז משכרם.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

אריק כתב:
אף אחד לא רוצה שתלך אבל לנופף לנו בזה בכל הזדמנות כבר מתחיל לערער את מה שהיא מכנה מפעל חיים. הגיע הזמן שאחרי 13 שנה היא תלמד לנהל משבר ולהבין שיש גם צד שני. אני מרגיש שהיא מנצלת את חולשת הקהל והחרדה שלו לקיום המועדון ככלי נגד השחקנים וזה לא במקום. פתאום היא נהייתה מומחית קורונה שיודעת בדיוק מתי תיגמר ומה הנזק הכלכלי שנתיים קדימה. משבר כזה מנהלים תוך כדי תנועה וביחד עם כל עובדי המועדון. בינתיים לא ראיתי כמעט אף עסק/ארגון שמחשיב עצמו רציני גוזר גזירות שנה וחצי קדימה, חוץ מלנצל את המשבר כדי לחתוך אני לא יכול לחשוב על משהו אחר, מתנצל.אם היא באמת רוצה להיות פה, שתיקח אויר ותנהל את המשבר ביחד עם השחקנים לאורך כל התקופה.
בוא, היא כבר ניהלה פה יותר ממשבר אחד או שניים.
איי זוכר שבעונות של קלינגר ועזורי, היתה פה חבורה (שחלקה עדין פה וחלקה התאדתה) שרק הסבירה והסבירה כמה היא גרועה ושזה ממש לא נורא אם תלך.
עכשיו בואו ניכנס לפרופורציות. היא הכניסה אותנו למגרש של הגדולים. מה היה לנו (גילאי השלושים) לפניה? גביע אחד ועוד איזה עונה / שתיים טובות עם לופא קדוש (מקום שלישי ושמחה כאילו זכינו בצ'מפיונס).
אם השחקנים הולכים להתנגד בכל הכוח למתווה, זכותה המלאה "לשחרר קלאץ'".
איזה בר דעת יקח אץ הקבוצה במשבר הכלכלי הזה? תראו מה קורה להפועל תל אביב ובית"ר ירושלים כבר בעשור האחרון. מועדונים שהם קצת / הרבה יותר גדולים מאיתנו.
צר לי, אבל רגעי האושר שקיבלתי מהקבוצה הזו (שלמען האמת, לא חשבתי שאראה כאלה, בטח לא ברצף הזה בימי חיי) רשומים על שמה, הרבה לפני בכר, מליקסון, ברדה, טוני, הובאן ואחרים.
היא מתנהלת במשבר הזה הכי טוב מכל הקבוצות כרגע. חושבת אסטרטגי ונכון גם על העונה הבאה. זכותה המלאה להחליט שאם היא עם צפי פגיעה משמעותי בעונה הבאה בגלל משהו שהוא בהגדרה ברבור שחור, אז כל המועדון צריך לקחת בזה חלק.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

CrazyRed7 כתב: ״בעיה״?בטוח?
את רובם אף קבוצה לא תיקח אפילו לא ב50 אחוז משכרם.
בגלל זה אני אומר שלא צריך להתרגש מהצהרות של אף צד.
זה מו"מ שמקבל פומביות מובנת (עד שיש חדושת שהם לא כמות נדבקים וחולים, זה תופס חלק נכבד מנפח של תקשורת הספורט).
שני הצדדים רוצים להגיע להבנה ועכשיו זה משחק של מי יבוא יותר לקראת מי.
אין יותר מדי ממה להתרגש.

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

מצחיק אותי שכל הזמן אומרים שלשחקן כדורגל יש גג 15 שנים קריירה, כאילו שאחרי גיל 35 אוסרים עליכם לעבוד למחייתם.
ב5 שנים הם מכניסים יותר ממה שהם אדם ממוצע עושה בחיים שלמים של 50 שנות עבודה.

אנשים עם השכלה אקדמאית שהשקיעו 4-8 שנים ללימודים מהחיים שלהם שוקלים היום לעבוד כסדרנים בסופר והם בשלהם בוכים ושוברים את הכלים בשביל 20 אחוז נטו מסכום מטורף גם ככה

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

אריק כתב:
שלא יובן לא נכון, אני נגד take it or leave it.
אולטימטום ודיבור שהוא לא בגובה העיניים אף פעם לא מביא לדברים טובים, בדיוק להפך.

מהיכרות עם הנפשות הפועלות של חלק מהשחקנים שלנו זה לא יפתיע אותי שחלקם יכשילו בכל מקרה. במיוחד המושאלים.
ועל זה הם ראויים לגינוי.

פגיעה תקציבית זו עובדה מוגמרת. לא צריך להיות מומחה לכך.
לא רואה למה לתכנן לטווח שהוא מעבר לעוד חודשיים כדי להתארגן ראשונים זוכה לבוז במקום להערכה.
לשים את הסיפור הזה מאחורינו כמה שיותר מוקדם יכול להוות נקודת פתיחה שתתן יתרון על פני השאר בתכנון הסגל והצעדים הבאים.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

yossi כתב: שלא יובן לא נכון, אני נגד take it or leave it.
אולטימטום ודיבור שהוא לא בגובה העיניים אף פעם לא מביא לדברים טובים, בדיוק להפך.

מהיכרות עם הנפשות הפועלות של חלק מהשחקנים שלנו זה לא יפתיע אותי שחלקם יכשילו בכל מקרה. במיוחד המושאלים.
ועל זה הם ראויים לגינוי.

פגיעה תקציבית זו עובדה מוגמרת. לא צריך להיות מומחה לכך.
לא רואה למה לתכנן לטווח שהוא מעבר לעוד חודשיים כדי להתארגן ראשונים זוכה לבוז במקום להערכה.
לשים את הסיפור הזה מאחורינו כמה שיותר מוקדם יכול להוות נקודת פתיחה שתתן יתרון על פני השאר בתכנון הסגל והצעדים הבאים.
חושב שמושאלים הם בעיה קטנה.
מקסימום יצאו לחל"ת והלך הכסף שכנראה בכל מקרה הלך.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
RedHell

שליחה על ידי RedHell »

izguy83 כתב: המשפט האחרון לא נכון.
נו אחלה, איפה הבעיה פה?

שלח תגובה