הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
MikiRed
Title: קרייזי-רד

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי MikiRed »

אם המפרק (כן, 50,000 שקל לחלטורה) רוצה כאן קבוצה, יכתיב תקציב וישאיר לאנשי המקצוע לנהל אותו.
אם יכתיב גם מי יוחתם ומי לא, סימן שהוא התבקש, כמובן שלא בפומבי לפרק....
במקרה כזה אפילו אחד כמוני, שיש לו מינוי מהיום שזה הגיע לבאר שבע, עשרות שנים, אעשה חרם מינויים, ולא אשחק לידיו.

סמל אישי של משתמש
hb7
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי hb7 »

הפועלעולה כתב:
30 אפריל 2020, 15:48
יאללה, סופסוף פסח נגמר והמסכות יורדות. הבלאגן מתחיל-
וואלה: יונגר ביקש קיצוץ של 50% גם בעונה הבאה, השחקנים מסרבים גם לדון על עונה הבאה וגם לקצץ סכומים כאלו. מי שלא יגיע לסיכום ימצא עצמו משוחרר כשלטענת יונגר יש לו גיבוי מצד חוקי פיפ"א.

מעניין מתי "הנציגים" שלנו בקהל יתעוררו. בקצב הזה הקהל הרחב יעשה יותר רעש מהם.
יש לו גיבוי של ביצים,שילך להזד***,
יאללה שיביאו עורך דין תותח ישלחו אותו לעזאזל ויפנו לפיפא ושיתבעו את אמא שלהם עד הדולר האחרון,נקבל מהר את ה -9 נקודות ונתחיל לעבוד עם הנוער לעונה הבאה אולי יהיה לנו סיכוי טוב לשרוד

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

ForeverRed כתב:
30 אפריל 2020, 20:20
לכך להוסיף איום מפורש על תביעה להחזרת כספי המנויים על המשחקים שפוספסו במידה והקבוצה מתפרקת מנכסיה.
עובר בשקט העניין הזה.
כ-28% ממחיר המנוי.
ובאותו עניין - החזירו לכם את הכסף עבור הכרטיסים שרכשתם למשחק הגביע שהתקיים לבסוף ללא קהל? זה דבר טריויאלי שהיה אמור לקרות באופן אוטומטי. הכסף הזה שוכב אצל מישהו ששם עלינו קצוץ.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

delta7 כתב:
30 אפריל 2020, 22:02
עובר בשקט העניין הזה.
כ-28% ממחיר המנוי.
ובאותו עניין - החזירו לכם את הכסף עבור הכרטיסים שרכשתם למשחק הגביע שהתקיים לבסוף ללא קהל? זה דבר טריויאלי שהיה אמור לקרות באופן אוטומטי. הכסף הזה שוכב אצל מישהו ששם עלינו קצוץ.
הגזמת, יש קורונה...הם לא יכולים לעשות את זה במסגרת עבודה מהבית כי בשביל זה צריך בטח אינטרנט או משהו.
נצטרך להמתין שנה עד שיהיה חיסון (ואולי נשכח...)

לבריאות ליונגר, צריך להתפרנס ממשהו

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

delta7 כתב:
קיבלתי הודעה פרטית ממישהו שאמור לדעת, הודעה על פיה הרוב הגדול כבר קיבלו את ההחזר, השאר (עשרות רוכשים שטרם זוכו) יטופלו בהמשך.
נחכה ונראה.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

delta7 כתב:
עובר בשקט העניין הזה.
כ-28% ממחיר המנוי.
אני קיבלתי החזר על 3 כרטיסים , בבקשה לא לעוות את המציאות.

סמל אישי של משתמש
RedRock
Title: רקקקקקק ברדה זה מרגש
יצירת קשר:

שליחה על ידי RedRock »

delta7 כתב:
30 אפריל 2020, 22:34
קיבלתי הודעה פרטית ממישהו שאמור לדעת, הודעה על פיה הרוב הגדול כבר קיבלו את ההחזר, השאר (עשרות רוכשים שטרם זוכו) יטופלו בהמשך.
נחכה ונראה.

מכיר את זה, זה גם מה שנאמר בשפע. ברור לי שיחזירו.
התגובה היתה צינית כי במקום מתוקן זה כבר היה מטופל (שבוע-שבועיים-שלושה ראשונים מילא בהתחשב במצב, לא כמעט חודשיים אחרי).

לא נורא, הסכום לא דרמטי - גם את הכסף של המנויים במצב רגיל לא הייתי בכלל מעלה על דעתי לדרוש בחזרה
אבל כשנוטשים אותנו בצורה כזאת ומעל כל במה אפשרית עולה המפרק ורק מזבל את השכל על כמה חשוב שנמשיך להיות לקוחות טובים ונמשיך לשים כסף (כי אנחנו שטר מהלך) אז זה לגמרי מביא את הסעיף.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

סימיוני כתב:
30 אפריל 2020, 22:38
אני קיבלתי החזר על 3 כרטיסים , בבקשה לא לעוות את המציאות.
לעוות את המציאות? אה, כן, החזירו לי וסתם בא לי לרדת עליהם. אתה כנראה חדש כאן ולא ממש מכיר אותי, עיוות מציאות זה ממש לא אני.
שאלתי האם החזירו לכם, אם לא החזירו לי כנראה שהכסף אכן שוכב אצל מישהו, תסביר לי בבקשה איזה מציאות עוותה כאן?
אם תעיף מבט בהודעה נוספת שכתבתי לפני דקות מספר תוכל לראות שאני לא לבד, יש עוד עשרות כמוני.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

RedRock כתב:
30 אפריל 2020, 22:42
מכיר את זה, זה גם מה שנאמר בשפע. ברור לי שיחזירו.
התגובה היתה צינית כי במקום מתוקן זה כבר היה מטופל (שבוע-שבועיים-שלושה ראשונים מילא בהתחשב במצב, לא כמעט חודשיים אחרי).

לא נורא, הסכום לא דרמטי - גם את הכסף של המנויים במצב רגיל לא הייתי בכלל מעלה על דעתי לדרוש בחזרה
אבל כשנוטשים אותנו בצורה כזאת ומעל כל במה אפשרית עולה המפרק ורק מזבל את השכל על כמה חשוב שנמשיך להיות לקוחות טובים ונמשיך לשים כסף (כי אנחנו שטר מהלך) אז זה לגמרי מביא את הסעיף.
מסכים איתך כמו ב-99% מהמקרים.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

כל מחרחרי הריב והמדון, יאללה, תחזרו לחורים שלכם. חייבים לעבוד עם הראש ובטח לא לנסות להילחם בתדמית מול אלונה.לא רואה בה אויב למרות האכזבה העצומה ממנה על אופן ועיתוי העזיבה שלה.
יונגר התחיל משא ומתן מנקודה מסויימת , משם הוא יירד, כמו שעשה בסיבוב הקודם.
לתת פה לשחקנים גיבוי זו טעות. מה רע שיורידו בשכר? יש ברירה אחרת בימינו?
אז התחיל איתם ב 50 אחוז, הם כבר הסכימו על 30, יסגרו על 40 . מה בוער לעשות בלגן ולשפוך את המים עם התינוק?
תמיד יש את האופציה לצאת למלחמה, אבל למה לא לחכות קצת ולראות איך זה מתפתח?
ואגב,מר דלתא, אני טיפה טיפה יותר ותיק ממך גם פה וגם כאוהד שראה הכל מ 1975 ועד עכשיו.

סמל אישי של משתמש
delta7

שליחה על ידי delta7 »

סימיוני כתב:
30 אפריל 2020, 22:53
ואגב,מר דלתא, אני טיפה טיפה יותר ותיק ממך גם פה וגם כאוהד שראה הכל מ 1975 ועד עכשיו.
לא עושה איתך תחרות למי יש יותר גדול אבל גם במקרה הזה (1975) אתה טועה ומפסיד... (דרך אגב "חדש כאן" התכוונתי כאן בפורום ולא בטריבונות אבל ניחא)
לא הבנתי מה הקושי שלך להסכים שלא עיוותי את המציאות אבל לא קריטי, שיהיה לך לילה טוב.

סמל אישי של משתמש
סימיוני

שליחה על ידי סימיוני »

לא באתי לריב עם אף אחד, מי יותר ותיק בפורום או ביציע. לילה טוב גם לך.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

מצטער אבל לא מצליח להשתחרר מהתחושה שלא מדובר פה במשבר כלכלי, משבר אמון או אפילו לא שנגמר לה הסוס. מלווה אותי תחושה קשה שיש פה אלמנטים של נקמנות, מעין סגירת חשבון. אני יודע שזה מושגים קשים. תאמינו לי רועדות לי הידיים שאני כותב את זה על אלונה אבל ככה לא עוזב בן אדם שפוי את מפעל חייו! לא בצורה הזו ולא בעיתוי הזה!
אני יודע שמתהפכת לנו הבטן רק מלחשוב במושגים האלה כי הרי אנחנו לא הם. אנחנו הרי יודעים מאיפה באנו ולא שוכחים, אנחנו מעריכים ומוקירי תודה ו"כפיות טובה" שכזאת היא לא דרכינו אבל לא יעזור כלום, לא ישכנעו אותי שככה נוטשים עיר שלמה.
זה מרגיש כאילו מישהי מנסה להעביר לנו מסר. מסר של סגירת חשבון. אני לא יודע אם זה לנו הקהל או לשחקנים, אני לא יודע על מה אבל אני יודע דבר אחד ככה לא נוטשים שותפים לדרך. אפילו בעלי קבוצות פחות עשירים לא נטשו קבוצות אוהדים קטנות בהרבה, אפילו בארץ.
לקח לי זמן להשתחרר מתחושת הכפיות טובה שהרגשתי. אנחנו לא כפויי הטובה בסיפור הזה ומגיע לנו יותר. כדאי שנתעורר מהר ונדע לדרוש את זה בלי להתנצל

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

מבין שהאווירה היא לכעוס על אלונה וזה,
אבל שימח אותי לראות שהמועדון עושה מהלכים כמו לשווק מסכות פנים עם הסמל של המועדון. זה אומר בעייני המון, בעיקר שיש מועדון ושאנשים עובדים

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

מסכים שהעניין עם המסיכות יפה (למרות שיכלו להתאמץ יותר כמו לעשות מסיכה אדומה עם הסמל בלבן או להוסיף עוד מגוון) .
אבל כל החידות האלה והשטויות שמפרסמים זה כאילו מנותקים מהמציאות.
תמונה

שלח תגובה