הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

clark kent כתב:
29 מאי 2020, 17:48
קיבלתי מידע לגבי טרנר:
הגג שקע (בגלל הגשמים) בחלק מהיציעים.
מדובר על תיקון ארוך טווח, מקווה שמיטב המוחות על זה ויקוצר התהליך אבל לא רואה משחקים השנה בבית.
מה לעזאזל? לא יאמן
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

clark kent כתב:
קיבלתי מידע לגבי טרנר:
מדובר על תיקון ארוך טווח, מקווה שמיטב המוחות על זה ויקוצר התהליך אבל לא רואה משחקים השנה בבית.
קיבלתי מידע הרבה יותר מדאיג...
בוא נגיד שזה נס שעד היום לא קרה שם אסון לפי מה ששמעתי.
מחדל ברמה משוגעת.

מצד שני למרות זאת יש סיכוי שיאושר כל עוד משחקים ללא קהל
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

עד מתי 2020

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

CrazyRed7 כתב:
30 מאי 2020, 09:21
עד מתי 2020
אשכרה הגענו למחצית השנה ויש עוד מצב שנגיד שהחצי הראשון היה יותר טוב

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

nitsande כתב:
30 מאי 2020, 08:47
קיבלתי מידע הרבה יותר מדאיג...
בוא נגיד שזה נס שעד היום לא קרה שם אסון לפי מה ששמעתי.
מחדל ברמה משוגעת.

מצד שני למרות זאת יש סיכוי שיאושר כל עוד משחקים ללא קהל
קצת מוזר שזה לא יוצא לתקשורת.
נשמע לי כמו שמועה.
מקווה שזה כלום.
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
אריאל2
Title: דע מאין באת ולאן אתה הולך

שליחה על ידי אריאל2 »

clark kent כתב:
קיבלתי מידע לגבי טרנר:
אולי יסדרו את המנואלה על הדרך.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

תמונה

השאלה, אופצית רכישה של 200 אלף יורו.
ביי ביי

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

הפועלעולה כתב:
30 מאי 2020, 19:33
תמונה

השאלה, אופצית רכישה של 200 אלף יורו.
ביי ביי
מעולההה

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

זה נראה שהמטרה היא יותר להביא לשפיות כלכלית ואז לשווק את המועדון לרוכש שיגיע לקרקע יציבה ונקייה יחסית, בלי התחייבויות מטורפות קדימה, מאשר לבצע מהפכה מקצועית כלשהי.
בעולם אוטופי זה יקרה עם הרוכש החדש.

ככה או ככה, הייתי ממשיך בצעדים הבאים:
1. שטקוס מיותר. 2 שוערים בכירים זה לוקסוס נחמד, כבר אין לנו אותו. הוא מבוגר, פציע, לא מביא שדרוג מספיק גדול כדי להצדיק משבצת של זר.
2. שהר. מקצועית יש את גאנם ו-וארן כתחליף, אבל עדיין, לא דחוף לי להיפטר ממנו. החוזה שלו כרגע לגמרי לא שפוי, אם נצליח להביא אותו לאזור היותר מוצדק, אזור ה250, אין בי התנגדות שיישאר.
אם יסרב להגיע לאזור הזה, ניאלץ להיפרד. תחליף מקצועי בגדול כבר קיים.
3. קבהא. כמו שהר, חוזה לא שפוי. ולהבדיל, ממנו אין לי בעיה להיפרד. הוא לגמרי שחקן גנרי שלא שווה חוזה שהוא מעבר ל150-170, אולי נצליח לדחוף אותו לחיפה שחסרה שחקני אמצע אם לא יסכים לקיצוץ ויהיה לנו מזל.
סנריו שנתקעים איתו הוא לא רצוי ואפשרי בהחלט. נקווה שלא יקרה.
3. טאהא - משאיר. לא העיפרון הכי מחודד בקלמר, אך עדיין מניה יציבה יחסית. לסמוך על צדק ועמית ביטון כבלמים 2-3 זה עדיין ריסקי מדי. ועננת הכשירות של ויטור תרחף לעד.
4. בן ביטון. מקצועית את דעתי עליו אמרתי, הפך לשחקן ליגה רגיל לגמרי והתקוות שיחזור מתישהו ליכולת שדומה למה שהיה פעם הולכות ומתפוגגות. שכר גבוה, מניירות של כוכב ואולי מיצוי הדדי שמגיע. לא דחוף לשחרר, אך גם לא מטרה להתאבד עליה.
5. זריהן. סה"כ חילוף לא רע, את קפיצת המדרגה נראה שהוא כבר לא יעשה. בשביל כסף לאלטון אני מסיע אותו לבירה נניח בכיף, שילך לעשות שכונה עם ממן שהזכיר לנו היום איך מתהלכת גופה במגרש. שחקן שלא מסוגל לסיים 90 דקות זה כתם מקצועי שגם בתקופות הטובות שלו יהדהד חזק, חזק מדי.
6. ספורי. סט יכולות לא רע, אבל לא מאמין בשחקנים כל כך איטיים במחשבה. המעבד שם שייך לשנות ה90, במרכז המגרש האיבודי כדור שנובעות מאותה איטיות מחשבה היא הרסנית. כמו זריהן, אם זה מפנה כסף בשביל מטרות טובות יותר - משחרר.
7. אורן ביטון. לא סוד שאני די אוהב אותו, התחיל גם את העונה הנוכחית כמו שצריך, לצערנו זה לא החזיק יותר מדי. מרגרינה בהגנה, כשהוא לא במיטבו הוא גם כלום בהתקפה. החוזה לא כבד ולא רואה אופציות טובות יותר בשוק. לכאן או לכאן, אבין את הצעד שיקחו לגביו.
8. סימאו לא מראה משהו שגורם להרהר לגבי הישארות לגביו. יש לו עוד איזה חודש להוכיח, אבל זה ממש לא נראה הכיוון.

אם נצליח להשאיר את אלטון ולהיפרד מחוזים כבדים נהפוך לקבוצה די בריאה שזקוקה ל2-3 החתמות טובות (מרכז מגרש ואגף ימין תחילה) ויש בסיס לא רע בכלל ביחס למצב.
נקווה שנצליח.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

את שהר וטאהה הייתי משאיר בכפוף לקיצוץ משמעותי.
גאנם, וארן ואורן ביטון גם הם חלק מהפאזל שלי.
השניים האחרונים שמצריכים התייחסות מיוחדת הם זריהן, ששווה לשמור עליו בשכר שפוי ובתקווה למכירה עתידית, וקבהא, שלמרות היותו שחקן בריא לסגל, הישארות שלו תעמיס על העמדה ועלולה לבוא על חשבון חיזוק נדרש למרכז המגרש. חשוב להימנע מבנייה לרוחב.
מהיתר עדיף להיפטר.

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

אלטון, אלטון, אלטון, אלטון, אלטון!!!!!

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

yossi כתב:
30 מאי 2020, 23:17
זה נראה שהמטרה היא יותר להביא לשפיות כלכלית ואז לשווק את המועדון לרוכש שיגיע לקרקע יציבה ונקייה יחסית, בלי התחייבויות מטורפות קדימה, מאשר לבצע מהפכה מקצועית כלשהי.
בעולם אוטופי זה יקרה עם הרוכש החדש.

ככה או ככה, הייתי ממשיך בצעדים הבאים:
1. שטקוס מיותר. 2 שוערים בכירים זה לוקסוס נחמד, כבר אין לנו אותו. הוא מבוגר, פציע, לא מביא שדרוג מספיק גדול כדי להצדיק משבצת של זר.
2. שהר. מקצועית יש את גאנם ו-וארן כתחליף, אבל עדיין, לא דחוף לי להיפטר ממנו. החוזה שלו כרגע לגמרי לא שפוי, אם נצליח להביא אותו לאזור היותר מוצדק, אזור ה250, אין בי התנגדות שיישאר.
אם יסרב להגיע לאזור הזה, ניאלץ להיפרד. תחליף מקצועי בגדול כבר קיים.
3. קבהא. כמו שהר, חוזה לא שפוי. ולהבדיל, ממנו אין לי בעיה להיפרד. הוא לגמרי שחקן גנרי שלא שווה חוזה שהוא מעבר ל150-170, אולי נצליח לדחוף אותו לחיפה שחסרה שחקני אמצע אם לא יסכים לקיצוץ ויהיה לנו מזל.
סנריו שנתקעים איתו הוא לא רצוי ואפשרי בהחלט. נקווה שלא יקרה.
3. טאהא - משאיר. לא העיפרון הכי מחודד בקלמר, אך עדיין מניה יציבה יחסית. לסמוך על צדק ועמית ביטון כבלמים 2-3 זה עדיין ריסקי מדי. ועננת הכשירות של ויטור תרחף לעד.
4. בן ביטון. מקצועית את דעתי עליו אמרתי, הפך לשחקן ליגה רגיל לגמרי והתקוות שיחזור מתישהו ליכולת שדומה למה שהיה פעם הולכות ומתפוגגות. שכר גבוה, מניירות של כוכב ואולי מיצוי הדדי שמגיע. לא דחוף לשחרר, אך גם לא מטרה להתאבד עליה.
5. זריהן. סה"כ חילוף לא רע, את קפיצת המדרגה נראה שהוא כבר לא יעשה. בשביל כסף לאלטון אני מסיע אותו לבירה נניח בכיף, שילך לעשות שכונה עם ממן שהזכיר לנו היום איך מתהלכת גופה במגרש. שחקן שלא מסוגל לסיים 90 דקות זה כתם מקצועי שגם בתקופות הטובות שלו יהדהד חזק, חזק מדי.
6. ספורי. סט יכולות לא רע, אבל לא מאמין בשחקנים כל כך איטיים במחשבה. המעבד שם שייך לשנות ה90, במרכז המגרש האיבודי כדור שנובעות מאותה איטיות מחשבה היא הרסנית. כמו זריהן, אם זה מפנה כסף בשביל מטרות טובות יותר - משחרר.
7. אורן ביטון. לא סוד שאני די אוהב אותו, התחיל גם את העונה הנוכחית כמו שצריך, לצערנו זה לא החזיק יותר מדי. מרגרינה בהגנה, כשהוא לא במיטבו הוא גם כלום בהתקפה. החוזה לא כבד ולא רואה אופציות טובות יותר בשוק. לכאן או לכאן, אבין את הצעד שיקחו לגביו.
8. סימאו לא מראה משהו שגורם להרהר לגבי הישארות לגביו. יש לו עוד איזה חודש להוכיח, אבל זה ממש לא נראה הכיוון.

אם נצליח להשאיר את אלטון ולהיפרד מחוזים כבדים נהפוך לקבוצה די בריאה שזקוקה ל2-3 החתמות טובות (מרכז מגרש ואגף ימין תחילה) ויש בסיס לא רע בכלל ביחס למצב.
נקווה שנצליח.
מסכים עם הכל, חוץ מסימאו. עשה משחק גדול.
לא חושב שכבר צריך לקבל החלטה להשאיר אותו, אבל הכיוון מתחיל להיראות חיובי.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
הראל
Title: אין

שליחה על ידי הראל »

בתוכנית הספורט החדשה של רדיו דרום דיברו על טרנר ואמרו שהליקויים שלו לא כאלה משמעותיים כדי שלא יתקיימו בו משחקים ללא קהל, אבל אם המשחקים היו עם קהל אז בהחלט זה היה מהווה בעיה רצינית.
תמונה

סמל אישי של משתמש
messiah
Title: חלילוביץ' ליד כדור הקרן

שליחה על ידי messiah »

clark kent כתב:
קיבלתי מידע לגבי טרנר:
https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... /BJX7hzf38
הליקויים תוקנו: הפועל ב"ש תארח בטוטו-טרנר

סמל אישי של משתמש
clark kent
Title: גם אני רוצה איצטדיון חדש!
יצירת קשר:

שליחה על ידי clark kent »

messiah כתב:
01 יוני 2020, 09:43
https://www.ynet.co.il/sport/israelisoc ... /BJX7hzf38
הליקויים תוקנו: הפועל ב"ש תארח בטוטו-טרנר