הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
izguy83

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי izguy83 »

YallaHapoel כתב:
13 יוני 2021, 20:05
עלה פרק נוסף של פודקאסט "האנליסטים" לסיכום העונה של הקבוצה, אשמח אם תאזינו ותתנו פידבק.
מוזמנים לעקוב אחרינו בפייסבוק ולהשאר מעודכנים כי בשבועות הקרובים נעלה עם פרקי ספיישל על החלון ועל כל מה שמעניין סביב הקבוצה.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 0798111255

תהנו!
מענין מאוד!

סמל אישי של משתמש
YallaHapoel
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי YallaHapoel »

izguy83 כתב:
13 יוני 2021, 22:16
מענין מאוד!
תודה אחי

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

בטח שמתם לב שקרואטיה הפסידה רק בגלל שלא לבשה את החולצה שלנו :דגל:

סמל אישי של משתמש
סימיוני
Title: CrazyRed

שליחה על ידי סימיוני »

izguy83 כתב:
13 יוני 2021, 22:16
מענין מאוד!
גור הוא תוספת מרעננת לצוות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

Itay כתב:
01 יוני 2021, 16:42
אנו שמחים להודיע כי מועדון הכדורגל הפועל "מחסני השוק" באר שבע יקיים שיתוף פעולה מקצועי, חברתי וקהילתי עם מועדון ספורט דימונה. שיתוף הפעולה הינו חלק מתפיסתה של נשיאת המועדון, הרואה בכדורגל כלי חברתי, חינוכי ומשפיע בקהילה. במסגרת שיתוף הפעולה הפועל "מחסני השוק" באר שבע תעניק מטריה מקצועית, חינוכית וחברתית למועדון ספורט דימונה, כאשר החזון הוא להגיע לכל ילד שאוהב ומשחק כדורגל.

נשיאת המועדון, אלונה ברקת אמרה: "מי שמאמין בכל ליבו בעשייה לקידום הנגב והדרום, נמצא בעשייה תמידית, כדי לרתום חברים נוספים למסע ולהרחיב את מעגלי ההשפעה. עיריית דימונה בהובלתו של בני ביטון נמצאת בעשייה כזו ושמחנו למצוא ראש עיר נוסף, אוהב כדורגל ובעל חזון משותף שיהיה לנו חבר אמת למסע. מצאנו במהרה שפה משותפת וידענו שהמסע שלנו הוא מסע ששילוב כוחות בו יהפוך אותו לכזה שירתום וישמח אנשים רבים יותר. אני מקווה ששיתוף הפעולה יביא ליותר ויותר ילדים בדרום שישחקו כדורגל, יפיקו הנאה מהמשחק ויקבלו ערכים שילוו אותם בהמשך חייהם".

ראש עיריית דימונה, בני ביטון אמר: "באר שבע היא האחות הגדולה שלנו, בירת הנגב שלנו ואנחנו שמחים על שיתוף הפעולה הזה. אני חושב שתהיה פה הצלחה אדירה לנגב. הראייה שלי היא ראייה אזורית והיעד שלנו הוא להעלות את הקבוצה לליגה הלאומית. אנחנו צריכים להשאיר את שחקני הנגב הטובים שלנו אצלנו. השילוב עם הפועל באר שבע הוא שילוב מנצח ואני מאמין שביחד נעשה ונצליח, נביא את הנגב למחוזות אחרים ונגרום לכך ששחקנים ישארו בנגב – זו המטרה שלנו".
דימונה עם מינוי מעניין השנה של ניר קלינגר מוליכה את ליגה א׳ דרום עם הפסד אחד בלבד מתחילת העונה.
אפשר למצוא שם שמות של שחקנים כמו ירדן אבו חצירא, עמראן אלקרינואי ונועם גמון (ואפילו סתיו פיניש).
יהיה מצוין אם יעלו ללאומית ונוכל להשתמש בהם כדי להשאיל ולפתח שחקנים…
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

שלח תגובה