הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי CrazyRed7 »

נראה לי כדאי להפריד בין הנושא של אלונה/השחקנים להווה/עתיד הקבוצה

זה שי !

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי זה שי ! »

יום שישי ערוץ 5 שעה שלוש
זה שי !
תמונה

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

מה יהיה? התבססות על שחקני בית במקום לקנות שחקנים כמו שון גולדברג. מאמנים יהיו מדרג ב' כמו ניסו ומימר. שחקנים בולטים ימכרו למרבה במחיר כדי להישאר מעל פני המים ולא להיכנס לחובות. בקיצור, מ.ס אשדוד.
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
גיא חניה

שליחה על ידי גיא חניה »

אסי, דגים כתב:מה יהיה? התבססות על שחקני בית במקום לקנות שחקנים כמו שון גולדברג. מאמנים יהיו מדרג ב' כמו ניסו ומימר. שחקנים בולטים ימכרו למרבה במחיר כדי להישאר מעל פני המים ולא להיכנס לחובות. בקיצור, מ.ס אשדוד.
איזה שחקנים תמכור? קבהא? ספורי? נייגל?

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

גיא חניה כתב: איזה שחקנים תמכור? קבהא? ספורי? נייגל?
התכוונתי לשחקנים עתידיים שיצמחו מכאן, סטייל המכירה של בניון וברדה ע"י זינו.
ואל תתפלא אם תראה את שטקוס במכבי תל אביב, את ויטור בחיפה ואת אקולטסה בבית"ר
http://sport1.maariv.co.il/%D7%9B%D7%AA ... %94/191622" onclick="window.open(this.href);return false;

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

אסי, דגים כתב:
התכוונתי לשחקנים עתידיים שיצמחו מכאן, סטייל המכירה של בניון וברדה ע"י זינו.
ואל תתפלא אם תראה את שטקוס במכבי תל אביב, את ויטור בחיפה ואת אקולטסה בבית"ר
קודם שיצמחו כאן בניון וברדה. אם היינו יודעים לייצר כאלה לא היינו מגיעים למצב שאנחנו עדיין משלימים שכר לחצי ליגה וכנראה היינו נשארים במאבקי אליפות בשנתיים האחרונות ולא מתרסקים ככה

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

dor69 כתב: קודם שיצמחו כאן בניון וברדה. אם היינו יודעים לייצר כאלה לא היינו מגיעים למצב שאנחנו עדיין משלימים שכר לחצי ליגה וכנראה היינו נשארים במאבקי אליפות בשנתיים האחרונות ולא מתרסקים ככה
בסדר, בסוף זה יקרה. התחלתם את שלב ההכחשה אני רואה.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

אסי, דגים כתב:מה יהיה? התבססות על שחקני בית במקום לקנות שחקנים כמו שון גולדברג. מאמנים יהיו מדרג ב' כמו ניסו ומימר. שחקנים בולטים ימכרו למרבה במחיר כדי להישאר מעל פני המים ולא להיכנס לחובות. בקיצור, מ.ס אשדוד.
איזו הגזמה פראית.
בוא תסביר לי, עם המתקנים הקיימים - האצטדיון, מתחם האימונים וכו', ועם כמות הקהל שיש למועדון הזה, תסביר לי איזה סיבה יש לנו לא לסיים טופ 5 כל עונה בליגת העל?
ואל תגיד שזה מתכתב עם מה שכתבת כי אתה מלחיץ פה אנשים ומדמה אותנו לקבוצת תחתית וזה שטויות.
חוץ מגולדהאר, שחר וחוגג אף בעלים לא באמת מזרים כספים אישיים ועם הכנסות טבעיות אנחנו תקציב רביעי/חמישי בגודלו בליגה קל

סמל אישי של משתמש
xboy

שליחה על ידי xboy »

nir767676 כתב: איזו הגזמה פראית.
בוא תסביר לי, עם המתקנים הקיימים - האצטדיון, מתחם האימונים וכו', ועם כמות הקהל שיש למועדון הזה, תסביר לי איזה סיבה יש לנו לא לסיים טופ 5 כל עונה בליגת העל?
ואל תגיד שזה מתכתב עם מה שכתבת כי אתה מלחיץ פה אנשים ומדמה אותנו לקבוצת תחתית וזה שטויות.
חוץ מגולדהאר, שחר וחוגג אף בעלים לא באמת מזרים כספים אישיים ועם הכנסות טבעיות אנחנו תקציב רביעי/חמישי בגודלו בליגה קל
לא רוצה להרוס לך את התסריט, אבל אל תבנה יותר על 12,000 מנויים.

סמל אישי של משתמש
אסי, דגים

שליחה על ידי אסי, דגים »

סליחה אם אני מלחיץ, אלה באמת ימים לא פשוטים. קח את המודל של הפועל תל אביב, זה יותר דומה למה שיהיה. קבוצה עם קהל גדול ואצטדיון חדיש, שמכרה הרבה מנויים ושהרכש שלה בקיץ היה ויטלי גנון ומוטי ברשצקי. אם קלינגר לא היה עושה שם עבודה טובה הם לא היו מגיעים לפלייאוף העליון. זה פחות או יותר מה שמחכה לנו. פלייאוף עליון אם כל הכוכבים יסתדרו.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

אני רוצה להאמין שאחרי שהסערה תחלוף יגיע גם רוכש.

אם מישהו רוצה לנהל מועדון כדורגל בארץ, אנחנו מוצר ששווה לגעת בו.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

Totti כתב:אני רוצה להאמין שאחרי שהסערה תחלוף יגיע גם רוכש.

אם מישהו רוצה לנהל מועדון כדורגל בארץ, אנחנו מוצר ששווה לגעת בו.
אנחנו לא מוצר שווה אנחנו וואחד הזדמנות לכל רוכש שירצה להיכנס לכדורגל.
יש כאן קהל גדול,עירייה תומכת,עיר שעומדת מאחורי קבוצה ופוטנציאל הכנסות ענק,אין חובות ואין דברים נסתרים.
ההשוואות להפועל ולביתר לא רלוונטיות הראשונה עמוסה בחובות וקהל בעייתי,השנייה עם קהל גזעני שרק מוזרים נוגעים בה.
אצלנו זה לא המצב ואני אומר כאן גם לראש העיר,קח את הזמן יש לך מוצר פצצה ביד אל תיתן לכל אחד לגעת בו כי אתה רוצה להיפטר.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

לא אישי נגדך, אבל תגובות כאלה פשוט מתישות אותי.
אני לא יודע אם זו הכחשה עד כדי עיוורון או סתם חוסר הבנה של הסיטואציה.
תתעוררו.

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

ForeverRed כתב: לא אישי נגדך, אבל תגובות כאלה פשוט מתישות אותי.
אני לא יודע אם זו הכחשה עד כדי עיוורון או סתם חוסר הבנה של הסיטואציה.
תתעוררו.
לא עיוורון, לא חוסר הבנה, ולא תתעוררו.
ליגת העל אחשלי היקר, תאסוף מהמקיפים בעיר 11 ילדים מוכשרים אתה פלייאוף עליון, מה הפאניקה?

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

nir767676 כתב: לא עיוורון, לא חוסר הבנה, ולא תתעוררו.
ליגת העל אחשלי היקר, תאסוף מהמקיפים בעיר 11 ילדים מוכשרים אתה פלייאוף עליון, מה הפאניקה?
ליגת העל עם איזה שחקנים בדיוק?
ומי יהיה המאמן.
יותר מדיי שאלות.
אשכרה אם לא יביאו רוכש עד יוני יבנו פה קבוצה מאפס.
השלד יהיה כנראה: שיר צדק, אור דדיה תומר יוספי, עמית ביטון ואולי ניב זריהן כל השאר יעזבו.
את מי כבר נוכל להביא במצב כזה?
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

שלח תגובה