הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי CrazyRed7 »

גם אלישע לקח אליפויות.

רוני לוי לקח 3 אליפויות כשהליגה הייתה בכיס של מכבי חיפה. זה היה לפני פאקינג 15 שנה.
אם זה הקייס שלך לגבי ההצלחות של רוני לוי אז זה קצת מביך.
בעשור האחרון יש לו 0 הישגים. 0 קבוצות שהצליח בהן. זה המדד.

בלבול עשה עונה יפה מאוד רק אשתדל. לא לפני 15 שנה.
הביא אנשי מקצוע, עשה סדר בקבוצה, לא נכנע לפרימדונות כמו שועה, העמיד *קבוצה* על המגרש.
זה כבר הופך אותו לאיש מקצוע הרבה יותר טוב מרוני לוי.

סמל אישי של משתמש
Itay
Title: CrazyRed

שליחה על ידי Itay »

maxkid22 כתב:
06 אפריל 2021, 23:06
מצד אחד אתה אומר שצריך מאמן מוכח, מצד שני רוצה מאמן שלא לקח שום תואר בתור מאמן, ואתה זוכר לו עונה טובה עם חיפה (שסיימה רק מקום אחד מעל בית"ר של רוני לוי אגב)
קצת מצחיק אם אתה שואל אותי.
אז בגלל שלפני 15-16 שנה לוי לקח אליפויות זה אומר שהוא מאמן טוב יותר מבלבול? תארים זה כן מדד אך הם לא משקפים יותר מדי בטח לא כשהפעם האחרונה שזכית בהם הייתה לפני שנים רבות ומאז הכישלונות באו בצרורות.
הכוונה שלי במוכח היא לכך שהוא יענה על הדרישות המקצועיות שזה לדעת לבנות קבוצה ולגרום לכך שהקהל יהנה לצפות בה משחקת. התארים עוד יגיעו.
ואם אתה שואל אותי לולא בלבול היה נשאר העונה בחיפה ושחר היה קצת פחות קמצן אני בהחלט מאמין שהיה לוקח אליפות כשהיא לא בפעם הראשונה מונחת על הרצפה.
נערך לאחרונה על ידי Itay ב 06 אפריל 2021, 23:25, נערך 2 פעמים בסך הכל.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

ביום של אחרי רוני לוי צריך להיות כאן צוות זר.
זהו,תם עידן המאמנים הישראליים שלא מתרוממים לשום מקום ומראש נועדים לכישלון בטח במועדון עם שאיפות כמו שלנו.
לא רן בן שמעון ולא בלבול ולא בטיח יצליחו כאן וחלק מזה גם באשמתנו הקהל שאין לו סבלנות לאף ישראלי אם השם שלו לא ברק בכר.
ולכן למרות העובדה שעלויות מאמן וצוות זר הם כפולות ממאמן ישראלי אין אופציה אחרת,אם המועדון רוצה לחזור לימיו הגדולים עם מאמן ישראלי זה לא יקרה.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

CrazyRed7 כתב:
06 אפריל 2021, 23:18
גם אלישע לקח אליפויות.

רוני לוי לקח 3 אליפויות כשהליגה הייתה בכיס של מכבי חיפה. זה היה לפני פאקינג 15 שנה.
אם זה הקייס שלך לגבי ההצלחות של רוני לוי אז זה קצת מביך.
בעשור האחרון יש לו 0 הישגים. 0 קבוצות שהצליח בהן. זה המדד.

בלבול עשה עונה יפה מאוד רק אשתדל. לא לפני 15 שנה.
הביא אנשי מקצוע, עשה סדר בקבוצה, לא נכנע לפרימדונות כמו שועה, העמיד *קבוצה* על המגרש.
זה כבר הופך אותו לאיש מקצוע הרבה יותר טוב מרוני לוי.
שוב אני שואל, איפה נכשל?
הגיע לנתניה לפני כמה שנים אחרי שהמועדון התרסק לחלוטין והציל אותם מירידה ועד היום זוכרים לו את זה, עשה דברים יפים מאוד והצליח בקפריסין, לקח גביע המדינה עם חיפה כשהיו רק 2 קבוצות בליגה, לקח את בית"ר למקום שלישי עם אותו הסגל שהתרסק העונה לפלייאוף התחתון.

אני לא אומר שהוא המאמן הכי טוב שיש, אני כן אומר שצריך סבלנות ולמדוד אותו בעונה הבאה

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

לא מאוהדיו של רוני לוי, לא לפני שהגיע ולאט לאט גם לא בזמן שהוא פה. עדיין מקבל ימי חסד מבחינתי.
אבל זה לא כדורגל מה שהוא עושה, זה רחוק מאוד מאוד מלהיות קרוב לכדורגל. הוא לא צריך לקבל את העונה הבאה מובטחת, אבל צריך להישפט בתום העונה הזאת.

כרגע זה לא נראה טוב.
מרגיש שהשחקנים חוששים לצאת ללחץ כדי לא לעזוב את העמדה שלהם ולפגוע ב"משמעת טקטית" של לוי... מחריד.
אין מספיק תנועה קדימה,
אף אחד לא עושה תנועה לעומק,
לא באים קרוב כדי לפתוח אופציות מסירה,
אין חפיפה של שחקנים כדי לבודד שחקנים כמו אלטון או רוסה,
ובעיקר הכל נעשה נורא נורא ל-א-ט ובצורה מאוד שבלונית.

זה לא דומה לאבוקסיס, זה אפור בצורה אחרת לגמרי.
אם לא יהיה שיפור דרמטי עד סיום העונה, לטעמי אסור לתת לו להמשיך.
והיה לו מספיק זמן לעבוד עם הקבוצה ולהטמיע את סגנון המשחק שלו.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה
Title: הפועל אימפריה!

שליחה על ידי דר אדום בנשמה »

maxkid22 כתב:
06 אפריל 2021, 23:41
שוב אני שואל, איפה נכשל?
הגיע לנתניה לפני כמה שנים אחרי שהמועדון התרסק לחלוטין והציל אותם מירידה ועד היום זוכרים לו את זה, עשה דברים יפים מאוד והצליח בקפריסין, לקח גביע המדינה עם חיפה כשהיו רק 2 קבוצות בליגה, לקח את בית"ר למקום שלישי עם אותו הסגל שהתרסק העונה לפלייאוף התחתון.

אני לא אומר שהוא המאמן הכי טוב שיש, אני כן אומר שצריך סבלנות ולמדוד אותו בעונה הבאה
נכשל במכבי חיפה והודח מול קבוצה מאסטוניה נכשל בביתר גם באירופה והודח מול קבוצה אלבנית וקבוצות שלו לא באמת משחקות כדורגל שאתה אומר וואו איזה מאמן.
הוא מאמן בינוני כמו אלישע לוי ויוסי אבוקסיס שהתואר האחרון שלו היה גביע לפניי 5 שנים ואליפות לפניי 15 שנה שהיינו בליגה הלאומית
הפועל באר שבע, אלופה לעונת 2015-2016!

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

כדי לחזור ולהתמודד בצמרת אלונה תצטרך לשנות טקטיקה ולהתחיל להשקיע בזרים איכותיים.
הבינוניאדה שמגיעה לפה בשנים האחרונות במחירי סוף עונה לא תקדם את המועדון הזה לשום מקום.

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

צריך לזכור רק דבר אחד לפני שצולבים את רוני לוי.
הקבוצה הזאת נבנתה בצלמו של יוסי אבוקסיס כדי לשרת את הסגנון שלו.
אני רק מזכיר שכשיוסי החליף את בכר זה נראה הרבה יותר גרוע ואגב בדיוק בגלל אותה סיבה ולכן כמו שאמרנו מזמן רוני לוי צריך להרכיב קבוצה בצלמו ואז נוכל יותר להיות עיניינים בביקורת עליו.

סמל אישי של משתמש
yosisa
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yosisa »

החיזוק הכי טוב שאלונה יכולה להביא, זה לפטר את רוני לוי כבר מעכשיו.

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

אדום זקן כתב:
07 אפריל 2021, 12:11
צריך לזכור רק דבר אחד לפני שצולבים את רוני לוי.
הקבוצה הזאת נבנתה בצלמו של יוסי אבוקסיס כדי לשרת את הסגנון שלו.
אני רק מזכיר שכשיוסי החליף את בכר זה נראה הרבה יותר גרוע ואגב בדיוק בגלל אותה סיבה ולכן כמו שאמרנו מזמן רוני לוי צריך להרכיב קבוצה בצלמו ואז נוכל יותר להיות עיניינים בביקורת עליו.
אם יוסי אבוקסיס זה נראה טיפה יותר טוב, לא בהרבה אבל טיפה, וזכינו בגביע.
את שלו יוסי אבוקסיס עשה, לא כישלון וגם לא הצלחה, גביע ובתים באירופה זה מעולה לדעתי.
וסיימנו מקום רביעי איפה שהתחלנו, עם רוני לוי התחלנו במקום 5-6 וירדנו כמעט לפלייאוף התחתון.
צריך לתת לו זמן עד סוף העונה אבל אם זה ימשיך ככה אין לו פה מקום.

סמל אישי של משתמש
שיש

שליחה על ידי שיש »

דר אדום בנשמה כתב:
07 אפריל 2021, 14:06
אם יוסי אבוקסיס זה נראה טיפה יותר טוב, לא בהרבה אבל טיפה, וזכינו בגביע.
את שלו יוסי אבוקסיס עשה, לא כישלון וגם לא הצלחה, גביע ובתים באירופה זה מעולה לדעתי.
וסיימנו מקום רביעי איפה שהתחלנו, עם רוני לוי התחלנו במקום 5-6 וירדנו כמעט לפלייאוף התחתון.
צריך לתת לו זמן עד סוף העונה אבל אם זה ימשיך ככה אין לו פה מקום.
מה יותר טוב מה?
לכו לראות משחקים עם יוסי ותחזרו להגיב פה

סמל אישי של משתמש
gooner

שליחה על ידי gooner »

לדעתי לרוני לוי לא היה סיכוי מלכתחילה, ורוב הסיכויים שגם בלבול לא היה משיג הרבה יותר בזמן הזה.
הקבוצה התרגלה לשחק משחק סטטי ושבלוני כבר 3 שנים, וכנראה יש גם בעייה של כושר גופני.
זאת הסיבה שיחזקאל נראה טוב בהשוואה לשחקני התקפה האחרים, למרות שהוא מחמיצן לא קטן, הוא עושה תנועה כמו באשדוד.
עוד כמה חודשים בקבוצה, והוא עלול ליישר קו עם יתר השחקנים.
צריך מאמן שבקיץ יאתחל את הקבוצה קודם כל מבחינת סגנון המשחק, וזה לא פשוט כשלשחקנים יש הרגלים לא טובים.
לא יודע אם רוני לוי מתאים לזה, אבל אני גם לא יודע שלא.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

1. הסגל מאוד מוגבל, אין ספק בכלל.

2. ועדין, מדהים שאחרי פגרת הנבחרת שהיה לרוני לוי זמן לעבוד עם הקבוצה בסגל מלא (למעט חאתם ולואי) ובלי משחקים זה מרגיש שאפילו הלכנו עוד אחורה.
עבודת אימון ברמה מאוד נמוכה.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

ForeverRed כתב:
07 אפריל 2021, 10:54
כדי לחזור ולהתמודד בצמרת אלונה תצטרך לשנות טקטיקה ולהתחיל להשקיע בזרים איכותיים.
הבינוניאדה שמגיעה לפה בשנים האחרונות במחירי סוף עונה לא תקדם את המועדון הזה לשום מקום.
אסור לשכוח שאפשר להחתים מקסימום 6 זרים (ורק 5 במקביל על הדשא). אם לא נביא ישראלים איכותיים ונמשיך לשים ליד הזרים ישראלים כמו שהיו לנו העונה (חאתם ובריירו אחרי האזרחות הם היחידים מבחינתי שנחשבים איכותיים), לא נגיע לשום מקום.
מקווה מאוד שחוץ ממיכה נראה עוד ישראלים איכותיים מגיעים בקיץ אחרת שוב נהיה בבעיה, בטח כשהסיכוי לפגוע בינגו בכל הזרים כשיש את נושא השפה, המנטליות, ההתאקלמות ואלף ואחד דברים זה מאוד מסובך, גם למועדונים עשירים מאיתנו כמו חיפה ומכבי.
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
דר אדום בנשמה

שיש כתב:
07 אפריל 2021, 14:11
מה יותר טוב מה?
לכו לראות משחקים עם יוסי ותחזרו להגיב פה
טיפה יותר טוב, יש הבדל

שלח תגובה