הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
ForeverRed

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי ForeverRed »

nir767676 כתב: לא עיוורון, לא חוסר הבנה, ולא תתעוררו.
ליגת העל אחשלי היקר, תאסוף מהמקיפים בעיר 11 ילדים מוכשרים אתה פלייאוף עליון, מה הפאניקה?
אין שום פאניקה.
את המהלך הזה צפיתי כבר מזמן.

בדברים שלך יש יהירות מטובלת בחוסר הבנה.
כשעוצמים עיניים המכה כואבת כפליים.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי Red Tiger »

nir767676 כתב: לא עיוורון, לא חוסר הבנה, ולא תתעוררו.
ליגת העל אחשלי היקר, תאסוף מהמקיפים בעיר 11 ילדים מוכשרים אתה פלייאוף עליון, מה הפאניקה?
אין כאן 3 מוכשרים אתה רוצה 11?
יש כאן בעיה עמוקה יותר,יש לך 20 שחקנים שאף אחד לא מסוגל לראות אותם ותקועים כאן עם חוזים של שנתיים ושלוש,להיפטר מהם ייקח לך זמן.
אין לך באמת בסיס שעליו תוכל להרים את מה שאתה מדבר עליו ולכן בטווח הנוכחי זה לא ישים ולא רלוונטי.
כסף כאן זה מאסט אם רוצים מתישהו לחזור להיות קבוצת צמרת רצינית.
אני לא חושב שאנחנו צריכים לכוון להיות מרכז טבלה,תנאי הפתיחה שלנו כקבוצה שמיועדת למכירה הם טובים ואפילו מאוד ברגע שייגמר משבר הקורונה ואנשים יעשו הערכת מצב יש מצב שיהיו כמה מועמדים ולא אחד שעושה טובה.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

אם אסי רחמים עוזב, אז יש לו סיבה מוצדקת.
כנראה הוא יודע על המהלכים לא נעימים שיונגר הולך לעשות.

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

שמעון א כתב:אם אסי רחמים עוזב, אז יש לו סיבה מוצדקת.
הפרצוף שלו בא רע.
בן של אלף
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

שמעון א כתב:אם אסי רחמים עוזב, אז יש לו סיבה מוצדקת.
אסי עוזב כי אין לו את היכולת הנפשית לבצע את המהלכים שהוא אמור לעשות.
עפי הפרסומים ברקת ביקשה שהוא יהיה הנאמן והוא סרב,כנראה שדיבר עם קורנפיין שאמר לו שרק רע ייצא לו מזה.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Red Tiger כתב: אסי עוזב כי אין לו את היכולת הנפשית לבצע את המהלכים שהוא אמור לעשות.
עפי הפרסומים ברקת ביקשה שהוא יהיה הנאמן והוא סרב,כנראה שדיבר עם קורנפיין שאמר לו שרק רע ייצא לו מזה.
זה מה שאמרתי.
שהוא יודע איזה מהלכים יונגר הולך לעשות, ולכן הוא לא רוצה להעות חלק מהתהליך הזה.

נתפלל לנס.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

שמעון א כתב: זה מה שאמרתי.
שהוא יודע איזה מהלכים יונגר הולך לעשות, ולכן הוא לא רוצה להעות חלק מהתהליך הזה.

נתפלל לנס.
מה הוא הולך לעשות? בתאכלס לשלוח מכאן את כל החרא שהצטבר כאן בשלוש השנים האחרונות.
אני מציע שלפני שאנחנו שמים עלינו שקים שחורים בוא נחכה קצת זה עדיין מוקדם יש לפחות עוד 3 4 חודשים שבהם יכול לקרות כאן משהו.

שמעון א

שליחה על ידי שמעון א »

Red Tiger כתב: מה הוא הולך לעשות? בתאכלס לשלוח מכאן את כל החרא שהצטבר כאן בשלוש השנים האחרונות.
אני מציע שלפני שאנחנו שמים עלינו שקים שחורים בוא נחכה קצת זה עדיין מוקדם יש לפחות עוד 3 4 חודשים שבהם יכול לקרות כאן משהו.
פשוט מרגיש לי שהולך להיות רע.
רע מאוד.

סמל אישי של משתמש
eitam

שליחה על ידי eitam »

לא תאמן העונה הזו..... מקום רביעי עם כרטיס לחצי גמר ועדיין אחת העונות השחורות. בכל רגע שנראה שהגענו לתחתית מגלים שיש תחתית חדשה, עמוקה יותר.

סמל אישי של משתמש
maxkid22

שליחה על ידי maxkid22 »

Red Tiger כתב: מה הוא הולך לעשות? בתאכלס לשלוח מכאן את כל החרא שהצטבר כאן בשלוש השנים האחרונות.
בכל תזמון אחר הייתי קצת יותר רגוע, אבל בעקבות כל המצב הזה אני פחות רגוע.
אנשים רק מחפשים איך לשמור על הכסף שלהם, לא רואה תסריט שמישהו בא ושופך עכשיו עשרות מיליונים על המועדון

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

Red Tiger כתב: יש כאן בעיה עמוקה יותר,יש לך 20 שחקנים שאף אחד לא מסוגל לראות אותם ותקועים כאן עם חוזים של שנתיים ושלוש,להיפטר מהם ייקח לך זמן.
לא מסכים איתך בכלל ואני חושב שאתה לא בכיוון, הנאמן החדש הולך לצמצם את הסגל למצב של עצמות+שחקני נוער. וכולם יסכימו לעזוב, זה לא כמו בעונות האחרונות שמצצו לאלונה את הדם, כאן שחקנים יודעים שזה או לחפש קבוצה או לחפש את החברים שלהם, יוצע להם לא קיצוץ של 30% אלא שכר של 30% והם יעזבו לשמחתי, כול הסגל הזה יכול לעוף מפה מחר מבחינתי.

עכשיו, ברגע שמבינים שמדובר פה בקבוצה עם האצטדיון הכי ביתי והכי עוצמתי בארץ, מתקן אימונים מהניילון, קהל אוהדים טופ 5 בארץ, עיר מתפתחת עם ראש עיר סוכריה;
התקווה שלי, וגם האמונה, היא שבעוד שנה ככה אחרי שיחלוף המשבר, ייקח את הקבוצה מישהו רציני, לא מצפה שישים שקל מהכיס, רק שיהיה רציני, ואני מאמין שיימצא מישהו כזה, לא חסר, אולי אפילו משה ממרוד, מנכל תדיראן שהוא באר שבעי.

ברגע שמגיע מישהו כזה, בחיי שאני לא מבין את הפאניקה שלכם, רק הכנסות טבעיות וניהול חכם, קצת קצת קצת טיפה לפתוח עיניים ולהסתכל מה עושים באירופה ולנסות ליישם טיפה, אתה מרים פה קבוצה שרצה פליאוף עליון וודאי. רק עם ספונסרים, טלוויזיה, טרנר. אפילו לא קשה.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

הולך להיות רע וקשה זה בטוח. אבל מה שבידיים שלנו צריך לעשות הכי טוב שאנחנו יכולים.

אני לא מאמין בגישה של ילד יתום שמחכה שאיזה משפחה אמידה תבוא ותאמץ אותי.

אני מאמין שחייב לגייס את הקהל הגדול של הפועל ב"ש למהלך של גיוס כספים,
פתיחת עמותה ורכישת אחוזים בקבוצה.
לא חייב שוגר דדי כדי להתקיים בכבוד. בהמשך אחרי שנראה מספיק יציבות, אני בטוח שיבוא מישהו שירצה לקחת את יתרת הבעלות בקבוצה ואנחנו נישאר כדי לרסן אותו.

חייבים ללכת בכל הכח על מודל בעלות חלקית של הקהל.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
Totti

שליחה על ידי Totti »

nitsande כתב:הולך להיות רע וקשה זה בטוח. אבל מה שבידיים שלנו צריך לעשות הכי טוב שאנחנו יכולים.

אני לא מאמין בגישה של ילד יתום שמחכה שאיזה משפחה אמידה תבוא ותאמץ אותי.

אני מאמין שחייב לגייס את הקהל הגדול של הפועל ב"ש למהלך של גיוס כספים,
פתיחת עמותה ורכישת אחוזים בקבוצה.
לא חייב שוגר דדי כדי להתקיים בכבוד. בהמשך אחרי שנראה מספיק יציבות, אני בטוח שיבוא מישהו שירצה לקחת את יתרת הבעלות בקבוצה ואנחנו נישאר כדי לרסן אותו.

חייבים ללכת בכל הכח על מודל בעלות חלקית של הקהל.
אחי, בלי מישהו ששם מינימום 5 מיליון שקל מהבית כל עונה אתה מתחרה על ירידה באופן קבוע.
21.5.16- התיקון[highlight=#FF4040][/highlight]

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

nir767676 כתב:
לא מסכים איתך בכלל ואני חושב שאתה לא בכיוון, הנאמן החדש הולך לצמצם את הסגל למצב של עצמות+שחקני נוער. וכולם יסכימו לעזוב, זה לא כמו בעונות האחרונות שמצצו לאלונה את הדם, כאן שחקנים יודעים שזה או לחפש קבוצה או לחפש את החברים שלהם, יוצע להם לא קיצוץ של 30% אלא שכר של 30% והם יעזבו לשמחתי, כול הסגל הזה יכול לעוף מפה מחר מבחינתי.

עכשיו, ברגע שמבינים שמדובר פה בקבוצה עם האצטדיון הכי ביתי והכי עוצמתי בארץ, מתקן אימונים מהניילון, קהל אוהדים טופ 5 בארץ, עיר מתפתחת עם ראש עיר סוכריה;
התקווה שלי, וגם האמונה, היא שבעוד שנה ככה אחרי שיחלוף המשבר, ייקח את הקבוצה מישהו רציני, לא מצפה שישים שקל מהכיס, רק שיהיה רציני, ואני מאמין שיימצא מישהו כזה, לא חסר, אולי אפילו משה ממרוד, מנכל תדיראן שהוא באר שבעי.

ברגע שמגיע מישהו כזה, בחיי שאני לא מבין את הפאניקה שלכם, רק הכנסות טבעיות וניהול חכם, קצת קצת קצת טיפה לפתוח עיניים ולהסתכל מה עושים באירופה ולנסות ליישם טיפה, אתה מרים פה קבוצה שרצה פליאוף עליון וודאי. רק עם ספונסרים, טלוויזיה, טרנר. אפילו לא קשה.
זה בכלל לא סותר מה שאמרתי,אני אפילו מסכים ב90% מהדברים רק לחשוב שלא נצטרך כסף בשביל זה זאת מחשבה לא נכונה.
אין לנו תשתית וגם לא נכסים והמשבר שאנחנו חווים כרגע הוא לא בלעדי שלנו אלה של כולם.
כולם כולל כולם יקצצו בשנה הבאה ואם אתה חושב שמהר מאוד השחקנים ימצאו מי שייקח אותם אתה טועה.
לא נקבל שקל על אף שחקן ולכן המשימה תהיה קשה שבעתיים.
זה נכון שהמועדון כמועדון במצב טוב רק צריך לחכות ולראות איך עניין הקורונה ישפיע על בעלי הממון והוא ישפיע מאוד.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

nir767676 כתב:

לאן יעזבו? לאברמוב שיתן להם משכורת מינימום? בניגוד למה שנראה כרגע, הבלאגן עם השחקנים אפילו לא התחיל.

שלח תגובה