הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
oren2792

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי oren2792 »

שמעון א כתב:
07 יוני 2021, 10:30
אתם קצת מגזימים עם החרם הזה נראה לי.
לא מבין למה אתה קורא לזה חרם?

אנשים רואים שבונים להם קבוצה עם הרוש ואבו עביד ושכטר ולא בא להם לחדש מנוי. לדעתי לגיטימי לחלוטין.

הרי אם יהיה ביקוש לקבוצה שנבנית פה, אני מניח שבמקום אלה שיחיליטו לא לקנות יגיעו אחרים, או שלא.

שמעון א
Title: CrazyRed

שליחה על ידי שמעון א »

oren2792 כתב:
07 יוני 2021, 10:34
לא מבין למה אתה קורא לזה חרם?

אנשים רואים שבונים להם קבוצה עם הרוש ואבו עביד ושכטר ולא בא להם לחדש מנוי. לדעתי לגיטימי לחלוטין.

הרי אם יהיה ביקוש לקבוצה שנבנית פה, אני מניח שבמקום אלה שיחיליטו לא לקנות יגיעו אחרים, או שלא.
מקצועית? אם תשאל כל אחד בכדורגל הישראלי - השחקנים שציינת טובים יותר מהחשקנים שעזבו בעמדות שלהם.
חברתית? אני לא יודע. הבאנו מאמן, צריך לסמוך עליו ולתת לו לעבוד. גם אם זה לא מוצא חן בעינינו בנתיים.

כפרה עליכם, אנחנו כולה שבוע אחרי סיום העונה, אתם קצת נסחפים לדעתי.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson
Title: אליניב ברדה

שליחה על ידי Sir Alex Ferguson »

לא לעשות מנוי בגלל האטרקטיביות של שחקני הרכש? אוהדי טרנר קלאסיים.
היו כאן תקופות שההחתמות בקיץ היו אמג'ד סולימאן, מוטי מלכה ויוסי תורג'מן.
אפשר לבקר את איכות הרכש, אבל לא לעשות בשבילו מנוי, זה להיות אוהד הצלחות קלאסי...
חיים לוי, 1978 - 2013, אגדות לעולם לא מתות!

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

CrazyRed7 כתב:
07 יוני 2021, 10:31
הריגוש פחות מעניין.
ראדי לא היה החתמה מרגשת אבל היה החתמה נכונה וטובה.

החתמות רעות מאוד עד עכשיו. נדמה כאילו רוני לוי מנסה להביא שחקנים ״שלו״ גם אם מקצועית הם לא מתאימים.
ראדי לא החתמה מרגשת?
אני באופן אישי רציתי אותו עוד כשהיה בסכנין.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 יוני 2021, 10:42
לא לעשות מנוי בגלל האטרקטיביות של שחקני הרכש? אוהדי טרנר קלאסיים.
היו כאן תקופות שההחתמות בקיץ היו אמג'ד סולימאן, מוטי מלכה ויוסי תורג'מן.
אפשר לבקר את איכות הרכש, אבל לא לעשות בשבילו מנוי, זה להיות אוהד הצלחות קלאסי...
זה לא אותו דבר.
לא אותן ציפיות, לא אותן הצהרות, לא אותו ניתוק מהאוהדים.

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

שמעון א כתב:
07 יוני 2021, 10:41
מקצועית? אם תשאל כל אחד בכדורגל הישראלי - השחקנים שציינת טובים יותר מהחשקנים שעזבו בעמדות שלהם.
חברתית? אני לא יודע. הבאנו מאמן, צריך לסמוך עליו ולתת לו לעבוד. גם אם זה לא מוצא חן בעינינו בנתיים.

כפרה עליכם, אנחנו כולה שבוע אחרי סיום העונה, אתם קצת נסחפים לדעתי.
בינתיים לא ראיתי וולקאם אחד, אז עדיין לא גיבשתי דעה, רק ציינתי שייתכן שאנשים יחליטו לא לחדש מנוי בגלל הקבוצה שנבנית. אף אחד פה לא חייב לעשות מנוי, בואו - עם כל הכבוד זאת עדיין לא חובה סטטוטורית. להפך, אני אישית נגד מחאות, גרפיטי וכו הלאה. אבל אני חושב שאם תבנה פה קבוצה בשיטת חבר מביא חבר (שצריך קבוצה) - דהיינו רוני לוי סוגר אותנו עם רכש מבוגר ויקר (שכטר, עטר, ורד), שנוא קהל (הרוש), או סתם מיותר (אבו-עביד) אז שלא יצפו שאנשים ירוצו לעשות מנוי. על אחת כמה וכמה אם גם ישחררו את ז'וס.

סמל אישי של משתמש
CrazyRed7
Title: קרייזי-רד7

שליחה על ידי CrazyRed7 »

זה החתמות קומבינה. זאת הבעיה.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
07 יוני 2021, 10:49
זה לא אותו דבר.
לא אותן ציפיות, לא אותן הצהרות, לא אותו ניתוק מהאוהדים.
אפשר להעביר ביקורת על מהלך כזה או אחר (גם אני שותף להרבה מהביקורת), אפשר גם להיות מאוכזבים, אבל חרם מנויים היה בתקופה אחרת לגמרי, בתקופה שלא קשורה אפילו במעט להיום, שכן אנחנו בתקופה שעם כל הביקורת שלנו על ההתנהלות בה, היא עדין תקופה בה הגענו העונה לאירופה זאת השנה ה-8 ברציפות, ותקופה שבה אלונה ממשיכה למתג אותנו כמועדון השלישי בישראל מבחינת השקעה כספית.
זכותו של כל בעל מנוי לא לחדש את המנוי. אני פשוט חושב שמי שלא מחדש בגלל רכש לא אטרקטיבי הוא אוהד טרנר קלאסי, זה הכל.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 יוני 2021, 10:54
אפשר להעביר ביקורת על מהלך כזה או אחר (גם אני שותף להרבה מהביקורת), אפשר גם להיות מאוכזבים, אבל חרם מנויים היה בתקופה אחרת לגמרי, בתקופה שלא קשורה אפילו במעט להיום, שכן אנחנו בתקופה שעם כל הביקורת שלנו על ההתנהלות בה, היא עדין תקופה בה הגענו העונה לאירופה זאת השנה ה-8 ברציפות, ותקופה שבה אלונה ממשיכה למתג אותנו כמועדון השלישי בישראל מבחינת השקעה כספית.
זכותו של כל בעל מנוי לא לחדש את המנוי. אני פשוט חושב שמי שלא מחדש בגלל רכש לא אטרקטיבי הוא אוהד טרנר קלאסי, זה הכל.
1. מעולם לא הזכרתי את המילה חרם.

2. זה הרבה מעבר לרכש כזה או אחר. אני באופן אישי חש מיאוס מאוד גדול כלפי המערכת, הצורה שבה דברים מתנהלים והדרך שבה מתקבלות החלטות.

3. על השורה התחתונה אנחנו מסכימים.

סמל אישי של משתמש
Sir Alex Ferguson

ForeverRed כתב:
07 יוני 2021, 11:03
1. מעולם לא הזכרתי את המילה חרם.

2. זה הרבה מעבר לרכש כזה או אחר. אני באופן אישי חש מיאוס מאוד גדול כלפי המערכת, הצורה שבה דברים מתנהלים והדרך שבה מתקבלות החלטות.

3. על השורה התחתונה אנחנו מסכימים.
לא דיברתי עליך ספציפית בנוגע לחרם. המילה הזאת עלתה כאן ובעוד מקומות אז התייחסתי לאלה שמתכוונים להחרים בגלל חוסר האטרקטיביות/חוסר החיבור לרכש שיגיע.

סמל אישי של משתמש
dardasmiley

שליחה על ידי dardasmiley »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 יוני 2021, 11:11
לא דיברתי עליך ספציפית בנוגע לחרם. המילה הזאת עלתה כאן ובעוד מקומות אז התייחסתי לאלה שמתכוונים להחרים בגלל חוסר האטרקטיביות/חוסר החיבור לרכש שיגיע.
הסחבה היחידה שמדובר בגינה על חרם זה אריאל הרוש. לט רכש ולא נעליים. החתמה שלו מראנ ששמים מגה *ין על הקהל. אני בכספי לא אתן יד לכזה דבר. מניח שיש הרבה שמרגישים כמוני

סמל אישי של משתמש
nir767676

שליחה על ידי nir767676 »

Sir Alex Ferguson כתב:
07 יוני 2021, 11:11
זה לא בגלל חוסר אטרקטיביות \ חוסר חיבור

זה בגלל שנעשות טעויות שברורות לכולם והמועדון מצפה שנזרום.

כולם רואים מאמן שלפני עשור היה פאסה, החתמות חבר מביא חבר, ובניית קבוצה שדינה להתרסק כי שנת 2000 עברה כבר, וזו התוצאה.

תמשיך לדבר על סכום ההשקעה כאילו זה רלוונטי.
התירוץ של להחתים את רוני לוי כי לא היו אלטרנטיבות לא תופס. רוני לוי לא מתאים, זו הנק' מוצא, משם היו צריכים להתחיל לחשוב. להביא את רוני לוי ועלא באב אללה, זו התוצאה

סמל אישי של משתמש
אדום זקן

שליחה על ידי אדום זקן »

החמיצות כאן זה משהו

סמל אישי של משתמש
oren2792

שליחה על ידי oren2792 »

החמיצות היא גדולה כי משתינים עלייך וכנראה השתן של אלונה חומצי משהו בגלל הדיאטה שלה.

זה שהשאירה את רוני לוי למרות שניצח 2 משחקים מתוך 15, ניחא. למרות שברור שהקהל מאוד לא מרוצה ממנו.

אבל כל הרכישות הבינוניות האלה שידוע שבעוד שנה תשלם לשחקנים האלה כסף רק שיישחקו במקום אחר עם הדובדבן שבקצפת בצורת דה חאה הישראלי (ועוד לא אמרתי כלום על השחרור של יהושע שיגיע בסוף כדי לרצות את רוני לוי וחבר מרעיו), אז כן החמיצות רבה.

סמל אישי של משתמש
El_Medico
Title: CrazyRed

שליחה על ידי El_Medico »

אוהבים לציירתמונה של דיכאון וחמיצות.
אלונה משתינה עלינו ובלה בלה.
מציע 3 ימים של נתק מהפורום ותבינו שאנחנו בדרך הנכונה.
אם הדרך גם נכונה וגם מצויינת זה נדע כאשר השחקנים יעלו לשחק ואנחנו נשרוף את הגרון.

נ.ב.
מי שעדיין חמוץ שמעתי שאם מחמיצים כרוב זה יוצא פצצה.
מתכון באישי

שלח תגובה