הפועל באר שבע | לאן?

כל מה שקשור להפועל באר-שבע - "גאוות הנגב"
סמל אישי של משתמש
dor69

Re: הפועל באר שבע | לאן?

שליחה על ידי dor69 »

כשאנחנו מדברים על איך ממשיכים מכאן הרבה תלוי באיך ייראה עולם הכדורגל פוסט קורונה. אנחנו רק הסנונית הראשונה... תקציבים ייחתכו בעשרות אחוזים, בעלי ממון נוספים ייקחו את הרגליים ויברחו. כרגע יש לנו שהות עד סוף מאי כשאלונה משלמת את ההתחייבויות ומשם המצב בכדורגל יכול להיראות שונה לחלוטין
פרה פרה

סמל אישי של משתמש
נתי
Title: The Joker
יצירת קשר:

שליחה על ידי נתי »

CrazyRed7 כתב:נראה לי כדאי להפריד בין הנושא של אלונה/השחקנים להווה/עתיד הקבוצה
נו איפה אתה אדון סניגור?
זו שהגנת עליה בחירוף נפש בעטה לנו בתחת בלי למצמץ.
שונא שמחה לאיד אבל לא יכולתי להתאפק.

סמל אישי של משתמש
nitsande

שליחה על ידי nitsande »

Totti כתב: אחי, בלי מישהו ששם מינימום 5 מיליון שקל מהבית כל עונה אתה מתחרה על ירידה באופן קבוע.
כמו שכבר אמרתי פחות בקיא בפרטים, אני אעשה קצת שיעורי בית ואחזור אליך...
אבל אני מטבעי פחות פסימי ובעיקר פחות אוהב להיות תלותי בחסדים של אחרים.
רק אהבה תנצח...

סמל אישי של משתמש
yossi
Title: קרייזי-רד

שליחה על ידי yossi »

מקווה לשמוע בקרוב על התרות חוזה עם המשתכרים הבכירים.
אם יקבלו את הקטע הזה של חוק עליון שמאפשר פשוט לזרוק אותם ללא התראה מחר בבוקר מה טוב.
כבר דיברנו שהם לקחו ריסק, עכשיו שיאכלו את הדייסה הרקובה שהם גורמים לכולנו לאכול.

תקראו לי נאיבי, תמים או לא יודע מה, אבל גם למי שנורא בוער ללכלך אלונה, פשוט תתאפקו.
מה שהיא עשתה פה אף לא עשה וספק אם מישהו גם יעשה. היא שרפה פה עשרות רבות של מיליונים, נתנה לכולנו רגעים שספק אם בכלל חלמנו עליהם.
גם עליה יכולה להיות ביקורת, גם היא לא נקייה, אבל לעולם אנחנו צריכים להישאר אסירי תודה.
בסופו של דבר היא לקחה גוויה והעמידה אותה על הרגליים. הפועל ב"ש פוסט אלונה זו ממש לא אותה הפועל ב"ש טרום הגעת אלונה.
ואת זה אנחנו צריכים לדאוג לשמר. גם אם הכל נראה שחור עכשיו, עם אמביציה וכמה אנשי עסקים שישימו יד ואפשר להעמיד פה נתניה משודרגת או משהו בסגנון.
יש פה בסיס לא כזה גרוע.
הכי חשוב זה לא ליפול לידיים הלא נכונות.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

נתי כתב: נו איפה אתה אדון סניגור?
זו שהגנת עליה בחירוף נפש בעטה לנו בתחת בלי למצמץ.
שונא שמחה לאיד אבל לא יכולתי להתאפק.
מצחיק איך אתם מתעלמים מעובדות.
אני מסכים שהעזיבה שלה בעת הזו, לא במקום.
אבל בצד השני, היא התחייבה לשים 20 מליון שקל מהכיס שנה הבאה. התחייבה להחזיר אחוזים מהקיצוץ אם ההכנסות יהיו יותר גבוהים מהצפי העדכני.
תקרא מה אמר אסי רחמים על הפגישה שלה עם השחקנים שבעטו לה בתחת, בלב ובראש.
וזה אחרי שהרימה פה מועדון מרוסק מהאשפתות.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

izguy83 כתב: מצחיק איך אתם מתעלמים מעובדות.
אני מסכים שהעזיבה שלה בעת הזו, לא במקום.
אבל בצד השני, היא התחייבה לשים 20 מליון שקל מהכיס שנה הבאה. התחייבה להחזיר אחוזים מהקיצוץ אם ההכנסות יהיו יותר גבוהים מהצפי העדכני.
תקרא מה אמר אסי רחמים על הפגישה שלה עם השחקנים שבעטו לה בתחת, בלב ובראש.
וזה אחרי שהרימה פה מועדון מרוסק מהאשפתות.
תסלח לי אבל על הז*ן השחקנים! מי הם בכלל? לפני 4 שנים 95% מהם לא היו פה.
המועדון הזה הוא הרבה הרבה מעבר.
לא מצליח לסנגר עליה לא משנה כמה הם פגעו בה.

סמל אישי של משתמש
ForeverRed

שליחה על ידי ForeverRed »

nir767676 כתב:
לא מסכים איתך בכלל ואני חושב שאתה לא בכיוון, הנאמן החדש הולך לצמצם את הסגל למצב של עצמות+שחקני נוער. וכולם יסכימו לעזוב, זה לא כמו בעונות האחרונות שמצצו לאלונה את הדם, כאן שחקנים יודעים שזה או לחפש קבוצה או לחפש את החברים שלהם, יוצע להם לא קיצוץ של 30% אלא שכר של 30% והם יעזבו לשמחתי, כול הסגל הזה יכול לעוף מפה מחר מבחינתי.

עכשיו, ברגע שמבינים שמדובר פה בקבוצה עם האצטדיון הכי ביתי והכי עוצמתי בארץ, מתקן אימונים מהניילון, קהל אוהדים טופ 5 בארץ, עיר מתפתחת עם ראש עיר סוכריה;
התקווה שלי, וגם האמונה, היא שבעוד שנה ככה אחרי שיחלוף המשבר, ייקח את הקבוצה מישהו רציני, לא מצפה שישים שקל מהכיס, רק שיהיה רציני, ואני מאמין שיימצא מישהו כזה, לא חסר, אולי אפילו משה ממרוד, מנכל תדיראן שהוא באר שבעי.

ברגע שמגיע מישהו כזה, בחיי שאני לא מבין את הפאניקה שלכם, רק הכנסות טבעיות וניהול חכם, קצת קצת קצת טיפה לפתוח עיניים ולהסתכל מה עושים באירופה ולנסות ליישם טיפה, אתה מרים פה קבוצה שרצה פליאוף עליון וודאי. רק עם ספונסרים, טלוויזיה, טרנר. אפילו לא קשה.
אתה ממשיך לזרוק לחלל האוויר סיסמאות.
אשמח לקבל רפרנס למועדון שהתקיים והצליח במודל שאתה מדבר עליו.
אם זה היה כל כך פשוט קבוצות כמו הפועל חיפה ונתניה היו עושות 2-4 מדי עונה.
בינתיים הראשונה הלכה לאיבוד והשנייה בדרך לפירוק עם הישגי שיא של כניסה לפלייאוף העליון.
כנראה שבכל זאת יש מרחק בין דיבורים ומעשים.

ומילה על הנושא של מעורבות הקהל, לדבר הזה אין סיכוי להצליח בישראל. אין פה תרבות ספורט שמושרשת מינקות. אנשים לא ישלמו סכומי כסף משמעותיים בשביל לקבל מוצר פגום.
בקבוצה ששואפת לפלייאוף אפשר לחתוך את כמות המנויים בחצי. זה יכול לעבוד מקסימום לשנה אחת של התגייסות, גם זה בספק.
במציאות של הכדורגל הישראלי לקבוצה ללא בעלים אין זכות קיום.
בנוסף אף בעלים רציני לא יקבל מעורבות שכזאת.

סמל אישי של משתמש
הפועלעולה
Title: אוגו..... כן נותן!

שליחה על ידי הפועלעולה »

בדיוק. אתם חייבים להפסיק לדבר על מעורבות של הקהל.
אפילו בהפועל פ"ת, שייחלו לסנריו הזה במשך כ"כ הרבה שנים, כבר בשנה הראשונה של המיזם יש המון תלונות, ריבים ומאבקי אגו ואני מעריך שתוך שנה-שנתיים זה יתמוטט.
וזאת קבוצה בליגה לאומית שאף אחד לא מסקר אותה. מה יהיה במועדון קצת יותר מסוקר ופופולרי, אני חושב שאתם בעצמכם מבינים.
קיצר, לא יקרה. אותו דבר לגבי הפנטזיות על תקציב קטן וסקאוטרים של דורטמונד שיגלו לנו כוכבים מליגה א' ומהנוער של הפועל כפר סבא.

ממש לא חייב תקציב של 90 מיליון ואפילו לא 60-70 מיליון כדי להצליח ואפילו לזכות באליפות, אבל כן צריך בעלים אמיד שיוכל להכניס את היד עמוק לכיס. ואני בטוח שנמצא את הבן אדם עם סבלנות.
פוטנציאל מנויים של 7-10 אלף מנויים גם בעונות פחות טובות (/סולד אאוט בעונות טובות) + ראש עיר כמו רוביק + מתחם אימונים פנטסטי + קבוצה שמייצגת חבל ארץ שלם - בשיא האובייקטיביות אומר שיש כאן תנאים מצוינים.
אם אלונה תואיל בטובה לקחת על עצמה את ההתחייבויות שהיא עצמה חתמה עליהם, או לא לקחת את ההתחייבויות ולשחרר את הקבוצה בחינם, אז זה יקרה הרבה יותר מוקדם ממה שאתם חושבים.
עכשיו רק נותר לחכות ולמצוא את הבן אדם הנכון. עכשיו הדבר הכי חשוב זה להיות סבלניים. לא למהר ולהפקיר את הקבוצה בידיים של שרלטנים כמו טביב ושות'.

סמל אישי של משתמש
yossi

שליחה על ידי yossi »

ReDo כתב: תסלח לי אבל על הז*ן השחקנים! מי הם בכלל? לפני 4 שנים 95% מהם לא היו פה.
שמע, היא בהפסדים של לך תדע כמה מיליונים מהחודש-חודשיים האחרונים, הקבוצה היא גרעונית בכמה מיליונים טובים וההכנסות הולכות ליפול גם בעונה הבאה.
באה לשחקנים, הסבירה להם את המצב והבהירה שהמשקל הזה כרגע כבד עליה.
אם איכשהו יהיה טוב - יקבלו הכל חזרה תוך שקיפות מלאה.

הם שמו פס עליה ועל המועדון.
מאחל להם לגמור את הקריירה. הלוואי ויהיה בכדורגל משבר כלכלי והיחיד שיגע בהם יהיה איזי. שיהיו תקועים בחור של ק"ש במשכורת מינימום.

סמל אישי של משתמש
izguy83

שליחה על ידי izguy83 »

ReDo כתב: תסלח לי אבל על הז*ן השחקנים! מי הם בכלל? לפני 4 שנים 95% מהם לא היו פה.
מה זה על הזין השחקנים? העובדים שלה הביעו אי אמון בה בצורה מאוד חדה.
היא לא מנהלת עסק רווחי והחליטה שלא מתאים לה.
יחד עם זאת, מבין מאוד את הטענות לגבי הפזיזות ובעיקר לגבי העובדה שהאוהדים לא אמורים להיפגע מזה.
בשורה התחתונה, אם השחקנים היו מסכימים לקיצוץ הסופר הוגן (וכל הסייגים שבו, כולל רידוד הקיצוץ בהתאם להכנסות) שהציעה להם, הכל היה ממשיך כרגיל ולדעתי היינו יכולים לדבר חזק מאוד בעונה הבאה אם תזרים של 20 מליון מהכיס של הבעלים.

סמל אישי של משתמש
Red Tiger

שליחה על ידי Red Tiger »

מת לדעת מה עבר להם שם בראש לטהאה,קהבא,שהר וביטון שישבו בבית של אלונה והיא שם יושבת ואומרת להם שהיא על סף התרסקות ושיעזרו לה,מת.
מה יא בני זונות שכחתם מי האכיל אתכם כל השנים האלה? מה אין לכם שכל בראש? לא הבנתם שהאשה עובדת מאמוציות? כמה מטומטמים אתם יכולים להיות כמה?
לא מפריע לי הרצון שלהם לבדוק ולקחת עו"ד כמו הטמטום הטהור של לעשות 1+1 להיכנס לאתרים השונים ולהבין שזה או זה או כלום.

סמל אישי של משתמש
ReDo

שליחה על ידי ReDo »

izguy83 כתב: מה זה על הז** השחקנים? העובדים שלה הביעו אי אמון בה בצורה מאוד חדה.
היא לא מנהלת עסק רווחי והחליטה שלא מתאים לה.
יחד עם זאת, מבין מאוד את הטענות לגבי הפזיזות ובעיקר לגבי העובדה שהאוהדים לא אמורים להיפגע מזה.
בשורה התחתונה, אם השחקנים היו מסכימים לקיצוץ הסופר הוגן (וכל הסייגים שבו, כולל רידוד הקיצוץ בהתאם להכנסות) שהציעה להם, הכל היה ממשיך כרגיל ולדעתי היינו יכולים לדבר חזק מאוד בעונה הבאה אם תזרים של 20 מליון מהכיס של הבעלים.
השחקנים הביעו אי אמון, אז מה? האבי נעלבי הזה על חשבון עיר שלמה זה במקום?
לזרוק מפעל חיים רק בגלל חבורה של שכירי חרב שהיום הם פה מחר הם שם?

עוד נקודה- המשפחתיות המדוברת כבר לא קיימת פה מזמן. אחרי ההתנהלות בפרשת צדק, ההתנהלות מול המנודים, ההתנהלות מול בכר ועוד אלף מקרים שבשנתיים שלוש האחרונות , לא מפליא ככ שהשחקנים התייצבו עם עו"ד.

סמל אישי של משתמש
azb852

שליחה על ידי azb852 »

תשבו מה זה אלונה אישתו של הבעלים מרגישה נבוכה מורידה ראש מבושה מסבירה לשחקנים באופן הכי כנה שיש את הסיטואציה החדשה ובכל זאת השחקנים שמים ז**.

כוס של האמא שלהם.

סמל אישי של משתמש
dor69

שליחה על ידי dor69 »

די כבר עם השחקנים שמים ז** הזה. הם דאגו לפרנסה שלהם כמו שכל אחד היה דואג אם הייתה לו האופציה, משבר כלכלי לא יפסח עליהם והם רוצים לדאוג לעצמם כמו כולם, לגיטימי ומקובל.
למה בביתר קיצצו עד סוף העונה הבאה? כי הם ישבו עם השחקנים שלהם ודיברו, היא באה והציבה אולטימטום. מה גם שאני לא ממהר להאמין להשתלשלות הדברים כפי שמציגה את זה אלונה, כאחת שדיברה תמיד על הקהילה ציפיתי ממנה להתחשבות בקהילה ולא לבעיטה בפרצוף (וכן, אני זוכר לה גם המון המון טוב. אני רחוק מכינויי הגנאי שממטירים עליה בפייסבוק, וסך הכל מאוכזב מהדרך שהיא סיימה פה)
הרצון לעזוב לא נפל עלינו כרעם ביום בהיר, זה באוויר כבר יותר משנה. בסופו של דבר יש פה מערכת שהתייחסה בזלזול לשחקנים ונידתה במשך שנתיים, השחקנים האלה ראו איך שיר צדק (מלך) נזרק מתחת לגלגלים כשהיה בלאגן ואיך החברים שלהם מנודים והתאגדו כדי לדאוג לתנאים שלהם. אל תצפו ללויאליות למערכת שלא מחזירה... המשפחתיות מזמן מתה.
אגיד עוד משהו לא פופולרי- אם השחקנים האלה היו רצים עכשיו לאליפות ולא מסריחים את הדשא כל העונה אני ז** אם הם מקבלים כזאת ביקורת מהקהל על הסאגה הזאת ואלונה עשתה בזה שימוש יפה כדי לצאת מפה עם מינימום נזק תדמיתי

סמל אישי של משתמש
red ultras

שליחה על ידי red ultras »

כל מי שבא פה בטענות לשחקנים לא מבין את החיים. בכדורגל כשמדובר על חוזים תמיד יש משא ומתן. כאן לא היה שום משא ושום מתן. הייתה כאן החלטה שהתקבלה מראש והצעה שניתנה כשמראש שאלונה יודעת את התשובה שתקבל. בסופו של דבר אלונה אחראית על המון רגעים מאושרים שלנו.. אבל היא הרסה כל מה שבנתה כאן.
ולמי שיש ספק, אז כן. להבעת אי האמון מצד הבאר שבעים בבחירות 2019 א׳ יש משקל כבד מאוד. מידיעה, אלונה מאודדד נפגעה שלא הצביעו לה. העניין הבעייתי פה זה הטיימינג כשברור שצריך תכף לתכנן את העונה הבאה ורוכש מן הסתם לא יהיה בתקופה הזו.

שלח תגובה